Nadcházející události
Vše
1h
8h
Dnes
48h
- Oblíbené (0)
- Zvýšené kurzy
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Football (1455)
- Basketball (216)
- Tennis (268)
- Table Tennis (95)
- Ice Hockey (214)
Severní Amerika(15)
Evropa(5)
Rakousko(7)
Bělorusko(7)
Česká republika(14)
Kanada(23)
Dánsko(4)
Francie(5)
Finsko(19)
Německo(14)
Velká Británie(2)
Kazachstán(2)
Lotyšsko(2)
Norsko(7)
Polsko(4)
Rusko(37)
Slovensko(13)
Švédsko(26)
Švýcarsko(7)
Asie(1) - Volleyball (20)
- Handball (62)
- Baseball (3)
- Cricket (16)
- American Football (71)
- Darts (31)
- Snooker (10)
- Rugby Union (34)
- Boxing (55)
- Rugby League (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (62)
- League of Legends (9)
- Martial Arts (17)
- Cycling (1)
- Biathlon (2)
- Alpine Skiing (2)
- Floorball (45)
- Bandy (14)
- Formula 1 (1)
- Politics (1)
- Chess (1)
- Valorant (12)
- Dota2 (13)
- NastaveníDesetinné 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 21 říj 23:30
Florida Panthers (základní čas)Celkem NAD 5.5 - 21 říj 23:30
Buffalo Sabres (základní čas)1. období - 1 - 21 říj 23:30
Buffalo Sabres (základní čas)Celkem NAD 6.5
Rusko, VHL - BMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.20
3.80
2.75
4.51.95
4.51.85
(0.0)1.70
(0.0)2.10
21 říj 08:00
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.00
2.20
5.01.85
5.01.93
(0.0)2.05
(0.0)1.75
21 říj 09:30
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.40
4.15
1.82
5.52.20
5.51.65
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
21 říj 11:30
Kazachstán, Pro League T20 Ramadan CupMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
8.35
6.75
1.19
6.51.85
6.51.85
(+2.5)2.00
(-2.5)1.72
21 říj 12:00
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.40
4.00
2.40
5.52.10
5.51.70
(0.0)1.90
(0.0)1.87
21 říj 12:30
Rusko, VHL - BMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.85
4.00
3.45
4.51.90
4.51.90
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
21 říj 13:30
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.70
4.40
3.75
5.51.97
5.51.80
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
21 říj 14:00
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.20
4.35
1.85
5.51.65
5.52.20
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
21 říj 14:00
Finsko, SM-LiigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.35
4.20
2.40
5.51.70
5.52.15
(0.0)1.87
(0.0)1.93
21 říj 14:00
Kazachstán, Pro League T20 Ramadan CupMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
5.00
5.00
1.40
6.52.00
6.51.72
(+1.5)1.97
(-1.5)1.75
21 říj 14:00
Bělorusko, Extraliga (Ženy)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
5.55
5.00
1.42
5.52.00
5.51.80
(+1.5)2.05
(-1.5)1.77
21 říj 14:55
Finsko, SM-LiigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.47
5.00
4.85
5.51.70
5.52.10
(-1.5)1.85
(+1.5)1.93
21 říj 15:30
2.07
3.90
2.85
4.51.72
4.52.07
(0.0)1.65
(0.0)2.20
21 říj 15:30
Finsko, Mestis HockeyMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.63
4.70
3.85
6.52.10
6.51.70
(-1.0)1.85
(+1.0)1.95
21 říj 15:30
2.65
4.15
2.15
5.51.82
5.51.97
(0.0)2.07
(0.0)1.75
21 říj 15:30
Rusko, VHL - BMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.38
5.10
6.10
4.51.67
4.52.15
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
21 říj 15:30
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.15
4.15
2.65
5.51.85
5.51.93
(0.0)1.72
(0.0)2.10
21 říj 15:30
1.22
6.75
9.00
5.51.70
5.52.10
(-2.5)1.80
(+2.5)1.97
21 říj 15:30
Slovensko, 1. LigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.07
4.30
2.70
6.52.15
6.51.70
(0.0)1.70
(0.0)2.15
21 říj 15:30
Lotyšsko, OHL Baltic ChampionshipMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.23
6.75
8.45
6.52.05
6.51.77
(-2.5)1.80
(+2.5)1.97
21 říj 15:30
Finsko, SM-LiigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.87
4.40
3.10
6.52.07
6.51.75
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
21 říj 15:30
1.72
4.45
3.65
5.51.80
5.51.97
(-1.0)1.95
(+1.0)1.82
21 říj 15:30
Česká republika, Maxa ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.10
3.85
2.65
5.52.10
5.51.63
(0.0)1.67
(0.0)2.05
21 říj 15:30
3.65
4.20
1.67
5.52.00
5.51.70
(+1.0)1.77
(-1.0)1.93
21 říj 15:30
1.75
4.10
3.40
5.52.05
5.51.67
(-1.0)2.05
(+1.0)1.67
21 říj 15:30
1.37
4.85
5.65
4.51.60
4.52.15
(-1.5)1.75
(+1.5)1.95
21 říj 15:30
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.25
3.90
2.60
5.01.97
5.01.80
(0.0)1.77
(0.0)2.05
21 říj 16:00
1.95
4.10
3.10
5.01.85
5.01.95
(-1.0)2.30
(+1.0)1.60
21 říj 16:00
Bělorusko, Extraliga (Ženy)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.34
5.50
6.75
5.52.05
5.51.77
(-2.0)1.85
(+2.0)1.93
21 říj 16:00
1.80
4.15
3.55
4.51.67
4.52.20
(-1.0)2.07
(+1.0)1.72
21 říj 16:00
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.23
6.55
8.65
5.51.70
5.52.10
(-2.5)1.85
(+2.5)1.95
21 říj 16:00
Rusko, VHL - BMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.07
3.80
2.95
4.52.05
4.51.75
(0.0)1.63
(0.0)2.25
21 říj 16:00
Polsko, PHL. FuturesMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
7.52.05
7.51.77
(+4.5)1.85
(-4.5)1.93
21 říj 16:00
Slovensko, 1. LigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.05
4.20
2.80
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.65
(0.0)2.20
21 říj 16:00
1.93
4.45
2.95
6.51.93
6.51.87
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
21 říj 16:00
Lotyšsko, OHL Baltic ChampionshipMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
6.80
6.10
1.30
6.51.87
6.51.90
(+2.5)1.85
(-2.5)1.95
21 říj 16:00
Finsko, SM-LiigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.10
2.50
5.51.87
5.51.93
(0.0)1.82
(0.0)1.97
21 říj 16:00
Česká republika, Maxa ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.25
3.90
2.45
5.52.00
5.51.70
(0.0)1.77
(0.0)1.93
21 říj 16:00
1.70
4.15
3.55
5.52.10
5.51.63
(-1.0)1.97
(+1.0)1.72
21 říj 16:00
2.85
4.10
1.97
5.51.87
5.51.80
(0.0)2.20
(0.0)1.57
21 říj 16:00
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.95
3.90
2.05
4.51.75
4.52.05
(0.0)2.25
(0.0)1.63
21 říj 16:30
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
21 říj 16:30
Slovensko, 1. LigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.65
4.60
1.70
6.51.97
6.51.80
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
21 říj 16:30
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.60
4.55
4.25
5.51.85
5.51.93
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
21 říj 16:30
Švédsko, Hockey AllsvenskanMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.35
4.00
2.45
5.52.10
5.51.70
(0.0)1.87
(0.0)1.93
21 říj 17:00
3.85
4.40
1.67
5.51.93
5.51.85
(+1.0)1.87
(-1.0)1.90
21 říj 17:00
1.65
4.40
4.10
5.52.07
5.51.75
(-1.0)1.87
(+1.0)1.93
21 říj 17:00
1.55
4.65
4.40
5.51.80
5.51.97
(-1.5)1.97
(+1.5)1.82
21 říj 17:00
2.05
4.00
2.90
5.52.20
5.51.65
(0.0)1.63
(0.0)2.25
21 říj 17:00
1.60
4.70
4.00
6.52.10
6.51.70
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
21 říj 17:00
1.75
4.30
3.60
5.52.00
5.51.77
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
21 říj 17:00
Norsko, Divize 1Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.50
4.10
2.15
5.51.67
5.52.00
(0.0)1.97
(0.0)1.72
21 říj 17:00
1.60
4.50
3.75
6.52.15
6.51.60
(-1.0)1.80
(+1.0)1.87
21 říj 17:00
1.38
5.10
5.20
5.51.65
5.52.07
(-1.5)1.72
(+1.5)1.97
21 říj 17:00
Švédsko, SEA GamesMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.45
4.65
5.45
4.51.90
4.51.87
(-1.5)1.90
(+1.5)1.87
21 říj 17:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
4.90
4.90
1.42
5.51.75
5.51.95
(+1.5)1.93
(-1.5)1.77
21 říj 17:00
2.45
4.35
2.10
6.51.72
6.51.97
(0.0)1.97
(0.0)1.70
21 říj 17:00
3.10
4.35
1.80
6.51.90
6.51.77
(+1.0)1.65
(-1.0)2.07
21 říj 17:00
1.60
4.45
3.80
5.51.63
5.52.10
(-1.0)1.82
(+1.0)1.87
21 říj 17:00
1.34
5.40
5.65
6.52.05
6.51.67
(-2.0)1.82
(+2.0)1.85
21 říj 17:00
1.65
4.35
3.70
5.51.77
5.51.93
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
21 říj 17:00
3.10
4.10
1.85
5.51.85
5.51.82
(+1.0)1.60
(-1.0)2.15
21 říj 17:00
Bělorusko, Extraliga (Ženy)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.65
4.35
4.00
5.52.15
5.51.70
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
21 říj 17:10
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.77
4.40
3.45
5.51.67
5.52.15
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
21 říj 17:15
1.53
4.75
4.55
5.51.82
5.51.97
(-1.5)1.93
(+1.5)1.85
21 říj 17:15
1.85
4.25
3.25
5.51.87
5.51.90
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
21 říj 17:15
2.05
4.25
2.80
5.51.70
5.52.15
(0.0)1.65
(0.0)2.20
21 říj 17:15
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.25
6.45
8.00
5.51.65
5.52.20
(-2.5)1.87
(+2.5)1.90
21 říj 17:45
1.30
5.85
6.75
6.52.15
6.51.67
(-2.5)2.05
(+2.5)1.77
21 říj 17:45
Velká Británie, Challenge CupMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
5.90
5.70
1.30
6.51.72
6.51.97
(+2.0)1.97
(-2.0)1.75
21 říj 18:30
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.45
4.00
2.35
5.52.07
5.51.72
(0.0)1.93
(0.0)1.87
21 říj 23:00
2.35
4.00
2.45
5.52.05
5.51.75
(0.0)1.85
(0.0)1.93
21 říj 23:00
2.30
4.10
2.45
5.51.87
5.51.90
(0.0)1.85
(0.0)1.95
21 říj 23:00
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.55
4.00
2.25
5.52.07
5.51.75
(0.0)2.00
(0.0)1.80
21 říj 23:05
Kanada, OHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.10
4.45
1.80
6.51.77
6.51.90
(+1.0)1.70
(-1.0)2.05
21 říj 23:05
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.45
4.15
2.40
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.90
(0.0)1.90
21 říj 23:30
1.87
4.45
3.30
6.02.00
6.01.80
(-1.0)2.10
(+1.0)1.75
21 říj 23:30
0
Tiket
Přejeďte doleva pro smazání, doprava pro potvrzení
Váš sázkový lístek je prázdný. Pro sázení vyberte událost a klikněte na kurzy.
- Sázka20000 FtKurzy225.52Výhry4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- Sázka100000 FtKurzy3.15Výhry315000 FtManchester United Como - Manchester United3.15
- Sázka800 NZ$Kurzy4.2Výhry3363.52 NZ$Washington Wizards Washington Wizards - Milwaukee Bucks1.55Poločas/základní čas - 1/1 Toronto Raptors - Chicago Bulls1.55New Mexico St. Aggies -1.5Sam Houston State - New Mexico St. Aggies1.75
- Sázka939.3 NZ$Kurzy3Výhry2823.53 NZ$Miami Heat Miami Heat - Minnesota Timberwolves1.8Orlando Magic Orlando Magic - Atlanta Hawks1.67
- Sázka795.64 NZ$Kurzy3.49Výhry2783.38 NZ$New Mexico St. Aggies -3.5Sam Houston State - New Mexico St. Aggies2.07Portland Trail Blazers Portland Trail Blazers - Phoenix Suns1.69