Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Futbal (1552)
- Basketbal (162)
- Tenis (267)
- Stolný tenis (91)
- Ľadový hokej (203)
- Volejbal (26)
- Hádzaná (49)
- Baseball (1)
- Kriket (13)
- Americký futbal (77)
- Šípky (15)
- Futsal (1)
- Rugby Union (34)
- Pravidlá Aussie (9)
- Box (41)
- Rugby League (9)
- Golf (9)
- Counter-Strike (30)
- League of Legends (6)
- Bojové umenia (18)
- Cyklistika (1)
- Vodné pólo (4)
- Biatlon (2)
- Alpské lyžovanie (2)
- Florbal (48)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (4)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
28 okt 19:45
28 okt 19:45
28 okt 20:00
28 okt 17:00
28 okt 17:00
28 okt 19:45
28 okt 19:45
28 okt 20:00
28 okt 17:00
28 okt 17:00
28 okt 19:45
28 okt 19:45
28 okt 20:00
28 okt 17:00
28 okt 17:00
28 okt 19:45
28 okt 19:45
- Boosted
ATP Tour. Bazilej28 okt•09:00Novak Djokovicvs.Ugo HumbertNovak DjokovicVíťaz 1. setu - Novak Djokovic - Boosted
DFB Pokal28 okt•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC FreiburgOba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 3.5 - Boosted
Serie A28 okt•17:30Veneziavs.Inter MilanInter Milan (-1.5)Marcus Thuram - hráč strelí gól - Boosted
Serie A28 okt•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanGoncalo Ramos - hráč strelí gólCelkom NAD 1.5 - Boosted
Pohár EFL28 okt•19:30Manchester Cityvs.Brighton & Hove AlbionManchester CityOba tímy skórujú - ÁNOCelkový počet rohov NAD 8.5 - Boosted
DFB Pokal28 okt•19:45Bayern Munichvs.FC MagdeburgBayern Munich (-3.5)Oba tímy skórujú - NIE - Boosted
Pohár EFL28 okt•19:45Fulhamvs.Crystal PalaceFulhamVäčšina rohov - Fulham - Boosted
Pohár EFL28 okt•20:00Liverpoolvs.ChelseaLiverpoolAlexander Isak - hráč strelí gól - Boosted
Pohár EFL28 okt•20:00Liverpoolvs.ChelseaChelseaJoao Pedro - hráč strelí gól - Boosted
Pohár EFL28 okt•20:00Liverpoolvs.ChelseaOba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - Boosted
ATP Tour. Viedeň28 okt•09:00Daniel Merida Aguilarvs.Daniil MedvedevDaniil MedvedevCelkový počet hier NAD 22.5 - Boosted
DFB Pokal28 okt•17:00SC Paderbornvs.VfB StuttgartVfB StuttgartOba tímy skórujú - ÁNODeniz Undav - hráč strelí gól - Boosted
DFB Pokal28 okt•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC Freiburg (-2.5) - Boosted
Serie A28 okt•17:30Veneziavs.Inter MilanInter MilanOba tímy skórujú - ÁNOFrancesco Pio Esposito - hráč strelí gól - Boosted
Serie A28 okt•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanCelkom POD 2.5 - Boosted
Serie A28 okt•19:45Monzavs.NapoliKevin De Bruyne - asistovať pri cieli - Boosted
DFB Pokal28 okt•19:45Bayer Leverkusenvs.FC NurnbergCelkom NAD 3.5Bayer Leverkusen Rohový hendikep (-3.5) - Boosted
Serie A28 okt•19:45Genoavs.JuventusJuventusVäčšina rohov - JuventusNick Woltemade - hráč strelí gól - 05 nov 17:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 05 nov 17:45
NEC NijmegenOba tímy skórujú - NIE - 05 nov 17:45
NEC NijmegenOba tímy skórujú - ÁNO - 05 nov 17:45
Oba tímy skórujú - ÁNOAC Omonia Nicosia - 05 nov 17:45
Celkom POD 2.5X2 - 05 nov 17:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 05 nov 17:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 05 nov 17:45
BournemouthOba tímy skórujú - NIE - 05 nov 17:45
BournemouthOba tímy skórujú - ÁNO - 05 nov 17:45
Oba tímy skórujú - ÁNOSparta Prague - 05 nov 17:45
Celkom POD 2.51X - 05 nov 17:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 05 nov 20:00
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 05 nov 20:00
TorreenseOba tímy skórujú - NIE - 05 nov 20:00
TorreenseOba tímy skórujú - ÁNO - 05 nov 20:00
Oba tímy skórujú - ÁNOArarat Armenia - 05 nov 20:00
Celkom POD 2.5X2 - 05 nov 20:00
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 05 nov 20:00
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 05 nov 20:00
Hapoel Be`er ShevaOba tímy skórujú - NIE
Naživo
Obľúbené stávky
Nadchádzajúce stávky

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.15
4.30
1.53
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
17:00
1.15
8.15
13.50
2.51.20
2.54.10
1.60
2.20
19:45

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.10
3.85
3.10
2.51.43
2.52.80
1.40
2.75
20:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.45
3.50
2.07
2.51.77
2.52.05
1.67
2.10
19:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
04 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
12 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

La Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
01 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
10.50
7.25
1.23
2.51.20
2.54.10
1.47
2.50
15:15

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
12 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
18.00
6.85
1.18
2.51.47
2.52.70
2.20
1.60
19:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
03 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
31 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.60
4.40
4.85
2.51.43
2.52.80
1.50
2.45
15:00

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.50
4.60
5.60
2.51.37
2.52.95
1.47
2.50
17:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
04 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.90
4.90
1.42
2.51.32
2.53.10
1.45
2.55
19:45

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
8.10
5.85
1.32
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:30
1.70
3.85
5.00
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
17:30

Profesionálna liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
29 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.20
6.80
11.75
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
18:00

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
13 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
9.00
5.65
1.32
2.51.34
2.53.00
1.65
2.12
19:45

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
03 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.40
3.90
1.77
2.51.75
2.52.10
1.70
2.05
19:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
15 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.38
5.10
7.90
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:45

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.67
4.30
4.55
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
19:30

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.40
4.90
7.45
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
19:45

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.35
3.60
2.05
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
17:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.25
3.70
1.67
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
14 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.29
5.75
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
17:00

Super Lig
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
07 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.53
4.25
5.55
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
03 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.85
2.80
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
17:45

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.55
3.65
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
20:00

Serie A
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.80
3.15
2.65
2.52.25
2.51.65
1.90
1.80
17:30

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.01
16.75
41.00
2.51.11
2.55.00
2.20
1.60
19:45

Liga národov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
12 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.85
3.90
1.87
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.70
3.75
2.30
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
17:45

La Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
31 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.14
8.35
19.75
2.51.24
2.53.65
1.90
1.80
20:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.70
3.80
4.65
2.52.00
2.51.75
1.95
1.75
20:00

Prvá liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
31 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.25
3.70
2.75
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
12:30

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
05 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.82
3.90
3.80
2.51.55
2.52.35
1.53
2.35
17:45

Bundesliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
31 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.77
4.40
3.75
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
14:30

Egyptský premiér
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
29 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.42
4.25
7.15
2.51.85
2.51.85
2.10
1.67
17:00

Liga majstrov UEFA. Ženy
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.47
4.55
5.30
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
17:45

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.30
3.55
3.00
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:45

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.25
3.65
2.80
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:45

Egyptský premiér
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
29 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.25
3.80
1.53
2.52.05
2.51.70
2.15
1.63
14:00

Bundesliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
08 november
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.20
4.30
1.67
2.51.34
2.53.00
1.40
2.75
14:30

Segunda
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
31 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.30
3.80
2.00
2.51.57
2.52.30
1.53
2.35
13:00
3.25
3.75
2.00
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
17:30

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
25.00
13.50
1.05
2.51.09
2.55.50
1.85
1.85
17:00

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.82
3.85
4.10
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
19:45

Pohár
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.70
2.95
2.65
2.52.02
2.51.65
1.85
1.85
10:00
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky₦ 18000Kurzy3.05Výhry₦ 54900Real Agro Aversa -1.5Real Agro Aversa - L'Aquila3.05
- Kolky50 €Kurzy10.42Výhry521.28 €Napoli Monza - Napoli1.77Inter Milan Venezia - Inter Milan1.32Juventus Genoa - Juventus1.67Manchester City Manchester City - Brighton & Hove Albion1.67Oba tímy skórujú - ÁNO Bournemouth - Aston Villa1.6
- KolkyR$ 69.67Kurzy1.75VýhryR$ 121.92Remíza bez stávky - Wej Taif Wej Taif - Mudhar FC1.75
- Kolky6 €Kurzy14.31Výhry85.89 €X (pravidelný čas) TuTo - Kiekko-Vantaa4.35X (pravidelný čas) IPK - KeuPa HT4.85Kettera -2.5Kettera - Pyry2.9KooKoo (bežný čas) KooKoo - Assat Pori3.15
- Kolky5 €Kurzy15.25Výhry76.25 €Správne skóre 0:4 Venezia - Inter Milan15.25