Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Futbal (1355)
- Basketbal (193)
- Tenis (254)
- Stolný tenis (115)
- Ľadový hokej (210)
- Volejbal (23)
- Hádzaná (55)
- Baseball (2)
- Kriket (16)
- Americký futbal (71)
- Šípky (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Rugby Union (34)
- Box (44)
- Rugby League (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Bojové umenia (14)
- Cyklistika (1)
- Biatlon (2)
- Alpské lyžovanie (2)
- Florbal (41)
- Bandy (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
21 okt 19:00
21 okt 19:00
21 okt 16:45
21 okt 16:45
21 okt 19:00
21 okt 19:00
21 okt 19:00
21 okt 16:45
21 okt 16:45
21 okt 19:00
21 okt 19:00
21 okt 19:00
21 okt 16:45
21 okt 16:45
21 okt 19:00
21 okt 19:00
21 okt 19:00
- Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•16:45Lillevs.GalatasarayLilleOba tímy skórujú - ÁNO - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Aston Villavs.Viking FKAston Villa (-1.5)Oba tímy skórujú - ÁNOVýsledok 1. polčasu - Aston Villa - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Real Madridvs.RB LeipzigVýsledok 1. polčasu - Real MadridOba tímy skórujú - ÁNOArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Oba tímy skórujú - ÁNO - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Real Betisvs.FeyenoordReal Betis celkom NAD 1.5Feyenoord celkom NAD 1.5 - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Sporting Lisbonvs.LASK LinzVýsledok 1. polčasu - Sporting LisbonLuis Suarez - hráč strelí gólLASK Linz celkom POD 1.5 - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskVýsledok 1. polčasu - Inter MilanHakan Calhanoglu - hráč strelí gól - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Rohy spolu POD 9.5Galatasaray celkom NAD 1.5 - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid celkom NAD 2.5Real Madrid Rohový hendikep (-3.5) - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskCelkom NAD 2.5Inter MilanŽlté karty spolu NAD 3.5 - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK celkom NAD 1.5 - Boosted
Liga majstrov UEFA21 okt•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig na strelenie prvého gólu - 22 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 22 okt 16:45
Bayer LeverkusenOba tímy skórujú - NIE - 22 okt 16:45
Bayer LeverkusenOba tímy skórujú - ÁNO - 22 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNOOFI Crete - 22 okt 16:45
Celkom POD 2.51X - 22 okt 16:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 22 okt 16:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 22 okt 16:45
MarseilleOba tímy skórujú - NIE - 22 okt 19:00
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 22 okt 19:00
TSG HoffenheimOba tímy skórujú - NIE - 22 okt 19:00
TSG HoffenheimOba tímy skórujú - ÁNO - 22 okt 19:00
Oba tímy skórujú - ÁNOLyon - 22 okt 19:00
Celkom POD 2.5X2 - 22 okt 19:00
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 22 okt 19:00
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 22 okt 19:00
BournemouthOba tímy skórujú - NIE - 22 okt 19:00
BournemouthOba tímy skórujú - ÁNO - 22 okt 19:00
Oba tímy skórujú - ÁNOAC Milan - 22 okt 19:00
Celkom POD 2.5X2 - 22 okt 19:00
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5
Naživo
Obľúbené stávky
Nadchádzajúce stávky

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
21 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.10
3.75
3.15
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
16:45
2.10
3.70
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.25
6.80
9.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
19:00
2.10
3.90
3.30
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
1.19
7.70
12.75
2.51.26
2.53.50
1.65
2.12
19:00
1.18
8.10
13.50
2.51.27
2.53.40
1.70
2.05
19:00
2.00
4.10
3.25
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
19:00
1.22
6.70
12.25
2.51.27
2.53.40
1.63
2.15
19:00

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
27 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
10.25
5.65
1.29
2.51.50
2.52.60
1.85
1.85
16:45

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

Liga majstrov UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
21 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
2.10
3.60
3.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
25 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.57
5.20
4.50
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

Copa Sudamericana
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
21 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.70
3.00
2.85
2.52.70
2.51.47
2.15
1.63
Začína o18:06

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

La Liga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
24 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

Pohár EFL
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
27 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
25 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
25 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
27 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
24 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
1.38
4.80
8.65
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
14:00

Bundesliga
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
25 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
24 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.70
3.50
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.20
3.55
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

Konferenčná liga UEFA Europa
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
5.00
3.90
1.67
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.35
5.40
7.70
2.51.45
2.52.75
1.67
2.10
16:45
1.65
4.00
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.90
16:45
1.70
3.70
5.10
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:00
12.75
6.35
1.23
2.51.42
2.52.85
1.95
1.75
19:00

Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
22 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.50
4.45
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Copa Sudamericana
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
21 október
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.25
3.30
2.25
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
22:00
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- KolkyR$ 600Kurzy2.7VýhryR$ 1620LASK Linz Rohový hendikep 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- KolkyR$ 585Kurzy2.7VýhryR$ 1579.5LASK Linz Rohový hendikep 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Kolky40 €Kurzy20.17Výhry807.14 €Celkom NAD 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon celkom NAD 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa celkom NAD 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan celkom NAD 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Celkom NAD 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid celkom NAD 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- KolkyR$ 280Kurzy2.65VýhryR$ 742Celkový počet ofsajdov NAD 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65
- Kolky10 €Kurzy72.14Výhry721.45 €Výsledok 1. polčasu - Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.5Výsledok 1. polčasu - Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.55Výsledok 1. polčasu - Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.5Celkom NAD 2.5Ararat Armenia - AZ Alkmaar1.55Celkom NAD 2.5AC Omonia Nicosia - Benfica1.57Celkom NAD 2.5Jablonec - Brighton & Hove Albion1.5Celkom NAD 2.5Lincoln Red Imps - Twente1.42Celkom NAD 2.5Real Betis (U-19) - Feyenoord (U-19)1.471. polčas celkovo NAD 1.5Aston Villa (U-19) - Viking (U-19)1.551. polčas celkovo NAD 1.5Real Madrid (U-19) - RB Leipzig (U-19)1.75