Celkový zostatok:

undefined

Posledná relácia:null

Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
  1. Späť
  2. Futbal
flagEurópa, Európska liga UEFA
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt 19:00
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.