Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Futbal (1520)
Svet(1)
Európa(82)
Anglicko(143)
Taliansko(75)
Nemecko(44)
Španielsko(134)
Francúzsko(34)Ligue 1Ligue 2Národná stránkaLiga U19
Holandsko(24)
Turecko(41)
Afrika(8)
Austrália(9)
Argentína(37)
Arménsko(2)
Alžírsko(4)
Rakúsko(28)
Bielorusko(5)
Azerbajdžan(2)
Ázia(3)
Bulharsko(20)
Belgicko(18)
Bahrajn(2)
Brazília(32)
Čile(14)
Čína(15)
Cyprus(5)
Česká republika(21)
Kostarika(7)
Kolumbia(15)
Chorvátsko(4)
Dánsko(12)
Egypt(10)
Salvádor(3)
Estónsko(4)
Fínsko(11)
Georgia(3)
Grécko(26)
Guatemala(7)
Maďarsko(7)
Island(5)
Irán(3)
India(2)
Izrael(9)
Maroko(5)
Indonézia(9)
Japonsko(34)
Jamajka(4)
Poľsko(35)
Keňa(3)
Kuvajt(4)
Lotyšsko(4)
Litva(2)
Mexiko(16)
Nórsko(23)
Nigéria(5)
Severné Írsko(5)
Slovensko(14)
Portugalsko(34)
Paraguaj(11)
Slovinsko(4)
Peru(5)
Južná Afrika(3)
Rusko(33)
Írska republika(4)
Rumunsko(13)
Škótsko(29)
Saudská Arábia(9)
Južná Kórea(8)
Singapur(2)
Južná Amerika(10)
Švédsko(43)
Švajčiarsko(13)
Thajsko(19)
USA(16)
Uruguaj(8)
Ukrajina(5)
Venezuela(7)
Wales(3)
Albánsko(2)
Andorra(5)
Angola(1)
Bolívia(6)
Bosna a Hercegovina(2)
Botswana(1)
Burkina Faso(4)
Ekvádor(5)
Faerské ostrovy(5)
Filipíny(2)
Ghana(5)
Honduras(3)
Hongkong(17)
Irak(3)
Katar(4)
Kazachstan(4)
Kosovo(2)
Libanon(2)
Libéria(2)
Luxembursko(8)
Malajzia(2)
Malawi(5)
Mjanmarsko(1)
Moldavsko(1)
Mongolsko(1)
Nikaragua(3)
Nový Zéland(3)
Omán(3)
Panama(5)
SAE(7)
Severné Macedónsko(2)
Srbsko(6)
Svätý Krištof a Nevis(3)
Tunisko(8)
Vietnam(6)
Čierna Hora(4)
Čínsky Tchaj-pej(2)
Šalamúnove ostrovy(2) - Basketbal (182)
- Tenis (180)
- Stolný tenis (125)
- Ľadový hokej (155)
- Volejbal (22)
- Hádzaná (33)
- Baseball (3)
- Kriket (17)
- Americký futbal (52)
- Šípky (14)
- Snooker (32)
- Futsal (1)
- Rugby Union (5)
- Pravidlá Aussie (4)
- Box (47)
- Rugby League (2)
- Golf (3)
- Counter-Strike (44)
- League of Legends (2)
- Bojové umenia (13)
- Cyklistika (52)
- Biatlon (2)
- Alpské lyžovanie (2)
- Florbal (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (10)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
- Boosted
Ligue 118 okt•18:45Lyonvs.NiceOba tímy skórujú - ÁNOLyonVäčšina rohov - Lyon
- 18 okt 13:00
MarseilleOba tímy skórujú - NIE - 18 okt 13:00
MarseilleOba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 13:00
1. polčas celkovo NAD 0.5Marseille2. polčas celkovo POD 1.5 - 18 okt 13:00
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 18 okt 13:00
Oba tímy skórujú - ÁNOAngers - 18 okt 13:00
Celkom NAD 2.5Amine Gouiri - hráč strelí gólMarseille - 18 okt 13:00
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 13:00
Oba tímy skórujú - NIEVäčšina rohov - MarseilleCelkom NAD 1.5 - 18 okt 13:00
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkový počet rohov NAD 9.5Strely na bránku spolu NAD 9.5 - 18 okt 13:00
Strely na bránku spolu NAD 9.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 15:15
MonacoOba tímy skórujú - NIE - 18 okt 15:15
MonacoOba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 15:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Monaco2. polčas celkovo POD 1.5 - 18 okt 15:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOLorient - 18 okt 15:15
Celkom NAD 2.5Folarin Balogun - hráč strelí gólMonaco - 18 okt 15:15
Le HavreOba tímy skórujú - NIE - 18 okt 15:15
Le HavreOba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 15:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Le Havre2. polčas celkovo POD 1.5 - 18 okt 15:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOAuxerre - 18 okt 15:15
Celkom NAD 2.5Ally Samatta - hráč strelí gólLe Havre - 18 okt 15:15
Paris FCOba tímy skórujú - NIE - 18 okt 15:15
Paris FCOba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 15:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Paris FC2. polčas celkovo POD 1.5 - 18 okt 15:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNORennes - 18 okt 15:15
Celkom NAD 2.5Esteban Lepaul - hráč strelí gólParis FC - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - NIEVäčšina rohov - MonacoCelkom NAD 1.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkový počet rohov NAD 9.5Strely na bránku spolu NAD 8.5 - 18 okt 15:15
Strely na bránku spolu NAD 8.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkový počet rohov NAD 9.5Strely na bránku spolu NAD 8.5 - 18 okt 15:15
Strely na bránku spolu NAD 8.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkový počet rohov NAD 9.5Strely na bránku spolu NAD 9.5 - 18 okt 15:15
Strely na bránku spolu NAD 9.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 18:45
LyonOba tímy skórujú - NIE - 18 okt 18:45
LyonOba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 18:45
1. polčas celkovo NAD 0.5Lyon2. polčas celkovo POD 1.5 - 18 okt 18:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 18 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNONice - 18 okt 18:45
Celkom NAD 2.5Pavel Sulc - hráč strelí gólLyon - 18 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkom NAD 2.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 18 okt 18:45
Oba tímy skórujú - NIEVäčšina rohov - LyonCelkom NAD 1.5 - 18 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNOCelkový počet rohov NAD 9.5Strely na bránku spolu NAD 9.5 - 18 okt 18:45
Strely na bránku spolu NAD 9.5Celkový počet rohov NAD 9.5 - 23 okt 18:45
Stade BrestOba tímy skórujú - NIE - 23 okt 18:45
Stade BrestOba tímy skórujú - ÁNO - 23 okt 18:45
1. polčas celkovo NAD 0.5Stade Brest2. polčas celkovo POD 1.5 - 23 okt 18:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 23 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNONice - 24 okt 15:15
ToulouseOba tímy skórujú - NIE - 24 okt 15:15
ToulouseOba tímy skórujú - ÁNO - 24 okt 15:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Toulouse2. polčas celkovo POD 1.5 - 24 okt 15:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 24 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNOTroyes - 24 okt 18:45
LensOba tímy skórujú - NIE - 24 okt 18:45
LensOba tímy skórujú - ÁNO - 24 okt 18:45
1. polčas celkovo NAD 0.5Lens2. polčas celkovo POD 1.5 - 24 okt 18:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 24 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNOParis FC - 25 okt 14:00
MonacoOba tímy skórujú - NIE - 25 okt 14:00
MonacoOba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 14:00
1. polčas celkovo NAD 0.5Monaco2. polčas celkovo POD 1.5 - 25 okt 14:00
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 25 okt 14:00
Oba tímy skórujú - ÁNOLille - 25 okt 16:15
AngersOba tímy skórujú - NIE - 25 okt 16:15
AngersOba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Angers2. polčas celkovo POD 1.5 - 25 okt 16:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNOLorient - 25 okt 16:15
RennesOba tímy skórujú - NIE - 25 okt 16:15
RennesOba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Rennes2. polčas celkovo POD 1.5 - 25 okt 16:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNOStrasbourg - 25 okt 16:15
MarseilleOba tímy skórujú - NIE - 25 okt 16:15
MarseilleOba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Marseille2. polčas celkovo POD 1.5 - 25 okt 16:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNOLe Havre - 25 okt 16:15
AuxerreOba tímy skórujú - NIE - 25 okt 16:15
AuxerreOba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
1. polčas celkovo NAD 0.5Auxerre2. polčas celkovo POD 1.5 - 25 okt 16:15
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNOLe Mans - 25 okt 19:45
PSGOba tímy skórujú - NIE - 25 okt 19:45
PSGOba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 19:45
1. polčas celkovo NAD 0.5PSG2. polčas celkovo POD 1.5 - 25 okt 19:45
Celkom POD 3.51. polčas celkovo NAD 0.5 - 25 okt 19:45
Oba tímy skórujú - ÁNOLyon - 18 okt 13:00
MarseilleCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 13:00
Celkom POD 2.51X - 18 okt 13:00
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 18 okt 15:15
MonacoCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 15:15
Celkom POD 2.51X - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 18 okt 15:15
Le HavreCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 15:15
Celkom POD 2.5X2 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 18 okt 15:15
Paris FCCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 15:15
Celkom POD 2.5X2 - 18 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 18 okt 18:45
LyonCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 18 okt 18:45
Výsledok 1. polčasu - LyonVýsledok 2. polčasu - LyonPavel Sulc - hráč strelí gól v oboch polčasoch - 18 okt 18:45
Celkom POD 2.5X2 - 18 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 23 okt 18:45
Stade BrestCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 23 okt 18:45
Celkom POD 2.5X2 - 23 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 24 okt 15:15
ToulouseCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 24 okt 15:15
Celkom POD 2.5X2 - 24 okt 15:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 24 okt 18:45
LensCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 24 okt 18:45
Celkom POD 2.5X2 - 24 okt 18:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 25 okt 14:00
MonacoCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 14:00
Celkom POD 2.5X2 - 25 okt 14:00
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 25 okt 16:15
AngersCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
Celkom POD 2.5X2 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 25 okt 16:15
RennesCelkom NAD 3.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
Celkom POD 2.5X2 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 25 okt 16:15
MarseilleCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
Celkom POD 2.5X2 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 25 okt 16:15
AuxerreCelkom NAD 2.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 16:15
Celkom POD 2.5X2 - 25 okt 16:15
Oba tímy skórujú - ÁNO12 - 25 okt 19:45
PSGCelkom NAD 3.5Oba tímy skórujú - ÁNO - 25 okt 19:45
Celkom POD 2.5X2 - 25 okt 19:45
Oba tímy skórujú - ÁNO12
Francúzsko, Ligue 1Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.40
3.65
2.05
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
18 okt 13:00
2.30
3.30
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18 okt 15:15
2.35
3.40
3.00
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
18 okt 15:15
3.70
3.45
2.05
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
18 okt 15:15
1.75
3.90
4.45
2.51.67
2.52.20
1.63
2.15
18 okt 18:45
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 okt 18:45
1.63
4.10
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
24 okt 15:15
1.97
3.75
3.40
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
24 okt 18:45
2.07
3.45
3.45
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 okt 14:00
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 okt 16:15
2.55
3.25
2.70
2.52.05
2.51.72
1.85
1.85
25 okt 16:15
1.65
4.35
4.40
2.51.40
2.52.80
1.42
2.65
25 okt 16:15
1.57
4.35
5.10
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
25 okt 16:15
1.37
5.25
7.30
2.51.32
2.53.10
1.53
2.35
25 okt 19:45
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky5 €Kurzy1501.61Výhry7508.08 €Manchester United Leeds United - Manchester United2.95Real Madrid Real Madrid - Sevilla1.26Arsenal Nottingham Forest - Arsenal1.67AC Milan AC Milan - Atalanta1.82Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion - Crystal Palace1.52Como Fiorentina - Como2.1X Celta Vigo - Alaves3.35Lazio Juventus - Lazio5.65Real Sociedad Malaga - Real Sociedad2.2
- KolkyR$ 1000Kurzy2.65VýhryR$ 2650Oba tímy skórujú - ÁNO Rochefort - Gent2.65
- KolkyR$ 700Kurzy1.95VýhryR$ 1365Shots total Under 28.5FC Cincinnati - Columbus Crew1.95
- KolkyR$ 520Kurzy2.55VýhryR$ 1326Celkový počet ofsajdov NAD 3.5Celtic - Hearts2.55
- KolkyR$ 650Kurzy1.95VýhryR$ 1267.5Celkový počet ofsajdov NAD 2.5Gremio - Cruzeiro MG1.95