Celkový zostatok:

undefined

Posledná relácia:null

Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
  • Futbal (1520)
    flag
    Francúzsko(34)
    Ligue 1
    Ligue 2
    Národná stránka
    Liga U19
  1. Späť
  2. Futbal
flagFrancúzsko, Ligue 1
Money Line
Celkové sumy
2.5
Oba tímy skórujú
1
X
2
Viac ako
Pod
Áno
Nie
3.40
3.65
2.05
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
18 okt 13:00
2.30
3.30
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18 okt 15:15
2.35
3.40
3.00
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
18 okt 15:15
3.70
3.45
2.05
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
18 okt 15:15
1.75
3.90
4.45
2.51.67
2.52.20
1.63
2.15
18 okt 18:45
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 okt 18:45
1.63
4.10
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
24 okt 15:15
1.97
3.75
3.40
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
24 okt 18:45
2.07
3.45
3.45
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 okt 14:00
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 okt 16:15
2.55
3.25
2.70
2.52.05
2.51.72
1.85
1.85
25 okt 16:15
1.65
4.35
4.40
2.51.40
2.52.80
1.42
2.65
25 okt 16:15
1.57
4.35
5.10
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
25 okt 16:15
1.37
5.25
7.30
2.51.32
2.53.10
1.53
2.35
25 okt 19:45
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.