Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1529)
- Košarka (168)
Svet(4)
Severna Amerika(29)WNBANBA. Zmage v rednem delu sezoneNBA. Se bo uvrstil v playoff?NBA. Regular Season H2HNBANBA. FuturesNBA. Igralci Futures
Evropa(20)
Italija(18)
Španija(10)
Francija(6)
Nemčija(7)
Turčija(6)
Avstrija(1)
Argentina(3)
Brazilija(1)
Bulgaria(1)
Belgija(2)
China(4)
Czech Republic(3)
Denmark(2)
Grčija(4)
Hungary(1)
Israel(4)
Litva(4)
Norway(1)
Poland(9)
Portugalska(1)
Romania(1)
Slovakia(2)
Sweden(3)
Švica(3)
Anglija(4)
Chile(1)
Croatia(2)
Georgia(2)
Kosovo(2)
Mehika(4)
Philippines(1)
Puerto Rico(2) - Tenis (280)
- Namizni tenis (100)
- Hokej na ledu (172)
- Odbojka (41)
- Rokomet (51)
- Bejzbol (1)
- Kriket (31)
- Ameriški nogomet (54)
- Pikado (23)
- Snooker (30)
- Futsal (3)
- Ragbi zveza (6)
- Boks (44)
- Liga ragbija (3)
- Golf (4)
- Counter-Strike (53)
- League of Legends (2)
- Borilne veščine (14)
- Kolesarstvo (29)
- Vaterpolo (2)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (18)
- Bandy (7)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (14)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 20 okt. 19:05
Boston Celtics (redni čas)Skupaj NAD 221.5 - 20 okt. 23:05
New York Knicks (redni čas)Skupaj NAD 232.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (redni čas)Skupaj NAD 231.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (redni čas)Skupaj NAD 231.5 - 21 okt. 23:05
Washington Wizards (redni čas)Skupaj NAD 238.5 - 21 okt. 23:05
Orlando Magic (redni čas)Skupaj NAD 234.5 - 21 okt. 23:35
Miami Heat (redni čas)Skupaj NAD 243.5 - 21 okt. 23:35
Charlotte Hornets (redni čas)Skupaj NAD 221.5 - 21 okt. 23:35
Toronto Raptors (redni čas)Skupaj NAD 235.5 - 22 okt. 00:05
Indiana Pacers (redni čas)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:05
Utah Jazz (redni čas)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:05
Indiana Pacers (redni čas)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:35
Houston Rockets (redni čas)Skupaj NAD 229.5 - 22 okt. 02:05
Los Angeles Lakers (redni čas)Skupaj NAD 234.5 - 22 okt. 02:05
Portland Trail Blazers (redni čas)Skupaj NAD 234.5 - 22 okt. 02:35
LA Clippers (redni čas)Skupaj NAD 230.5 - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ers (redni čas)Skupaj NAD 234.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (redni čas)Skupaj NAD 233.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (redni čas)Skupaj NAD 223.5 - 24 okt. 01:35
San Antonio Spurs (redni čas)Skupaj NAD 225.5 - 20 okt. 23:05
New York KnicksPhiladelphia 76ers (+6.5) - 21 okt. 01:35
San Antonio SpursOklahoma City Thunder (+6.5) - 21 okt. 23:05
Washington WizardsMilwaukee Bucks (+6.5) - 22 okt. 02:05
Los Angeles LakersGolden State Warriors (+6.5) - 23 okt. 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 24 okt. 01:35
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 20 okt. 19:05
Skupaj NAD 221.5Detroit Pistons - 20 okt. 23:05
Skupaj NAD 232.5Philadelphia 76ers - 21 okt. 01:35
Skupaj NAD 231.5Oklahoma City Thunder - 21 okt. 23:05
Skupaj NAD 238.5Milwaukee Bucks - 21 okt. 23:05
Skupaj NAD 234.5Atlanta Hawks - 21 okt. 23:35
Skupaj NAD 243.5Minnesota Timberwolves - 21 okt. 23:35
Skupaj NAD 221.5Brooklyn Nets - 21 okt. 23:35
Skupaj NAD 235.5Chicago Bulls - 22 okt. 00:05
Skupaj NAD 242.5Memphis Grizzlies - 22 okt. 00:05
Skupaj NAD 242.5New Orleans Pelicans - 22 okt. 00:35
Skupaj NAD 229.5Dallas Mavericks - 22 okt. 02:05
Skupaj NAD 234.5Golden State Warriors - 22 okt. 02:05
Skupaj NAD 234.5Phoenix Suns - 22 okt. 02:35
Skupaj NAD 230.5Sacramento Kings - 22 okt. 23:05
Skupaj NAD 234.5Cleveland Cavaliers - 23 okt. 01:35
Skupaj NAD 233.5Denver Nuggets - 23 okt. 23:05
Skupaj NAD 223.5New York Knicks - 24 okt. 01:35
Skupaj NAD 225.5Houston Rockets - 20 okt. 19:05
Detroit Pistons (+1.5)Skupaj NAD 221.5 - 20 okt. 23:05
New York Knicks (-4.5)Skupaj NAD 232.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (-2.5)Skupaj NAD 231.5 - 21 okt. 23:05
Washington Wizards (-5.5)Skupaj NAD 238.5 - 21 okt. 23:05
Orlando Magic (-2.5)Skupaj NAD 234.5 - 21 okt. 23:35
Miami Heat (-1.5)Skupaj NAD 243.5 - 21 okt. 23:35
Brooklyn Nets (+2.5)Skupaj NAD 221.5 - 21 okt. 23:35
Toronto Raptors (-9.5)Skupaj NAD 235.5 - 22 okt. 00:05
Memphis Grizzlies (+2.5)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:05
New Orleans Pelicans (+3.5)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:35
Houston Rockets (-8.5)Skupaj NAD 229.5 - 22 okt. 02:05
Los Angeles Lakers (-6.5)Skupaj NAD 234.5 - 22 okt. 02:05
Portland Trail Blazers (-4.5)Skupaj NAD 234.5 - 22 okt. 02:35
LA Clippers (-3.5)Skupaj NAD 230.5 - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ers (-3.5)Skupaj NAD 234.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (-7.5)Skupaj NAD 233.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (-2.5)Skupaj NAD 223.5 - 24 okt. 01:35
San Antonio Spurs (-7.5)Skupaj NAD 225.5
Severna Amerika, NBAMoney Line
Razponi
Skupni seštevki
1
2
1
2
Nad
Pod
1.95
1.85
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
221.51.90
221.51.90
20 okt. 19:05
1.53
2.50
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
232.01.90
232.01.90
20 okt. 23:05
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
231.51.90
231.51.90
21 okt. 01:35
1.43
2.80
(-5.5)1.85
(+5.5)1.90
238.51.87
238.51.87
21 okt. 23:05
1.72
2.10
(-2.5)1.87
(+2.5)1.87
234.51.87
234.51.87
21 okt. 23:05
1.80
2.00
(-1.5)1.87
(+1.5)1.87
243.01.87
243.01.87
21 okt. 23:35
2.07
1.77
(+2.0)1.90
(-2.0)1.85
221.01.87
221.01.87
21 okt. 23:35
1.25
3.90
(-9.0)1.90
(+9.0)1.85
235.51.87
235.51.87
21 okt. 23:35
2.07
1.77
(+2.0)1.87
(-2.0)1.87
242.51.87
242.51.87
22 okt. 00:05
2.30
1.62
(+3.5)1.87
(-3.5)1.87
242.01.87
242.01.87
22 okt. 00:05
1.29
3.70
(-8.0)1.85
(+8.0)1.90
229.51.87
229.51.87
22 okt. 00:35
1.55
2.45
(-4.5)1.87
(+4.5)1.87
234.01.87
234.01.87
22 okt. 02:05
1.41
2.90
(-6.0)1.85
(+6.0)1.90
234.01.87
234.01.87
22 okt. 02:05
1.63
2.25
(-3.0)1.85
(+3.0)1.90
230.01.87
230.01.87
22 okt. 02:35
1.62
2.30
(-3.5)1.87
(+3.5)1.87
234.51.87
234.51.87
22 okt. 23:05
1.31
3.45
(-7.5)1.85
(+7.5)1.90
233.51.87
233.51.87
23 okt. 01:35
1.72
2.10
(-2.5)1.87
(+2.5)1.87
223.51.87
223.51.87
23 okt. 23:05
1.38
3.00
(-7.0)1.90
(+7.0)1.85
225.51.87
225.51.87
24 okt. 01:35
1.85
1.95
(-1.0)1.87
(+1.0)1.87
228.51.87
228.51.87
25 dec. 17:05
1.45
2.70
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 dec. 19:35
1.80
2.00
(-1.5)1.90
(+1.5)1.85
236.51.87
236.51.87
25 dec. 22:05
2.45
1.55
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.87
233.51.87
26 dec. 01:05
2.15
1.69
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.87
239.51.87
26 dec. 03:35
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek200 KčKvote267.64Dobitki53529.5 KčReal Sociedad Malaga - Real Sociedad2.1Monaco Lorient - Monaco2.07MB Rouissat MB Rouissat - JS Saoura1.93Zrinjski Mostar NK Celik Zenica - Zrinjski Mostar1.5FC Copenhagen FC Copenhagen - AGF Aarhus1.6Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi - Spaeri1.57Soroksar SC Soroksar SC - MOL Fehervar FC2.7LKS Lodz LKS Lodz - Podbeskidzie Bielsko Biala1.77Kallithea Nestos Chrisoupolis - Kallithea1.77
- Vložek2000 FtKvote12.64Dobitki25298.8 FtBayer Leverkusen Bayer Leverkusen - SC Freiburg1.61Bournemouth Bournemouth - Sunderland2.1Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Celtic - Hearts1.55Twente Twente - FC Utrecht1.35Hapoel Be`er Sheva Hapoel Be`er Sheva - Hapoel Jerusalem FC1.32Molde Molde - Start1.35
- Vložek5 €Kvote2022.4Dobitki10112.01 €Manchester United Leeds United - Manchester United2.85Real Madrid Real Madrid - Sevilla1.28Arsenal Nottingham Forest - Arsenal1.6Chelsea Chelsea - Tottenham1.25Manchester City Manchester City - Brighton & Hove Albion1.35Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - SC Freiburg1.61Celta Vigo Celta Vigo - Alaves2.25Sunderland Bournemouth - Sunderland3.55Real Sociedad Malaga - Real Sociedad2.1Marseille Angers - Marseille1.97Lyon Lyon - Nice1.85Monaco Lorient - Monaco2.07
- Vložek5 €Kvote1501.61Dobitki7508.08 €Manchester United Leeds United - Manchester United2.95Real Madrid Real Madrid - Sevilla1.26Arsenal Nottingham Forest - Arsenal1.67AC Milan AC Milan - Atalanta1.82Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion - Crystal Palace1.52Como Fiorentina - Como2.1X Celta Vigo - Alaves3.35Lazio Juventus - Lazio5.65Real Sociedad Malaga - Real Sociedad2.2
- VložekR$ 1000Kvote2.65DobitkiR$ 2650Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Rochefort - Gent2.65