Bonus stanje:undefined

Skupno stanje:

undefined

Zadnja seja:null

Začne se v01:28
Video Player is loading.
Duration 0:00
Stream Type LIVE
 
1x
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.67
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Začne se v01:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.69
3.75
4.65
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Začne se v01:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
Začne se v01:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Začne se v03:28
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v03:28
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v03:28
3.18
3.25
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Začne se v03:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.70
4.45
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Začne se v03:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v04:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v04:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.55
3.45
2.55
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v05:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v07:28
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začne se v07:28
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v07:28
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Začne se v07:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.58
3.30
2.53
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v07:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.55
2.38
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Začne se v07:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v07:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.31
3.25
3.00
2.51.94
2.51.83
1.69
2.10
Začne se v09:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.25
3.55
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v10:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v10:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.90
2.51.85
1.78
1.99
Začne se v11:28
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Začne se v11:28
2.95
3.20
2.28
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začne se v11:28
3.55
3.45
1.95
2.51.84
2.51.93
1.68
2.12
Začne se v11:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.00
4.75
1.50
2.51.63
2.52.20
1.69
2.12
Začne se v11:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.36
3.13
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v13:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.30
3.50
2.51.94
2.51.82
1.72
2.07
Začne se v13:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.98
3.25
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v13:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.55
2.38
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Začne se v15:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.55
3.80
5.60
2.51.82
2.51.95
1.80
1.95
Začne se v16:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.00
4.55
1.50
2.51.63
2.52.23
1.68
2.15
Začne se v16:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.35
3.45
2.51.95
2.51.82
1.73
2.05
Začne se v17:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.83
1.93
Začne se v19:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.00
3.40
3.60
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v19:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v19:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.50
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Začne se v21:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.36
3.13
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v22:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v22:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Začne se v23:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.38
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v23:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.55
3.85
5.55
2.51.82
2.51.95
1.80
1.95
Začne se v25:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v25:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.25
3.70
1.97
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Začne se v25:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.16
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začne se v25:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.52
3.38
2.63
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Začne se v27:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.54
3.40
2.60
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v27:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.92
3.30
3.80
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v28:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v28:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.72
2.08
Začne se v29:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.08
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.72
2.08
Začne se v29:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v31:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.47
3.35
2.70
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Začne se v31:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.15
3.35
2.51.95
2.51.82
1.72
2.07
Začne se v31:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v31:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.46
4.20
6.60
2.51.75
2.52.00
1.84
1.92
Začne se v33:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.38
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v33:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.83
3.40
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v34:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v34:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Začne se v35:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.45
3.30
2.75
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Začne se v35:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.05
1.67
2.15
Začne se v37:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.34
4.65
8.50
2.51.67
2.52.15
1.87
1.88
Začne se v37:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Začne se v37:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.83
3.55
4.10
2.51.90
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v37:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v37:28
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v37:28
2.24
3.25
3.05
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v37:28
1.93
3.45
3.55
2.51.93
2.51.83
1.75
2.02
Začne se v37:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.52
3.40
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v39:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v39:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v40:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.25
2.65
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Začne se v40:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.00
3.75
2.10
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začne se v41:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
4.10
1.82
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Začne se v41:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v41:28
3.80
3.55
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Začne se v41:28
2.08
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v41:28
1.65
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Začne se v41:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.84
3.38
4.10
2.51.90
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v43:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.25
3.35
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v43:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.20
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v43:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.82
3.55
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v43:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.25
3.90
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Začne se v45:28
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.94
3.40
3.75
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v45:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Začne se v45:28
1.48
4.10
6.00
2.51.80
2.51.97
1.85
1.91
Začne se v45:28
3.65
3.45
1.91
2.51.82
2.51.95
1.67
2.16
Začne se v45:27
2.25
3.20
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v45:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.60
4.40
1.56
2.51.67
2.52.17
1.68
2.15
Začne se v46:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.36
4.40
7.90
2.51.70
2.52.10
1.88
1.88
Začne se v46:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.98
3.40
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v47:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v47:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.13
3.35
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Začne se v49:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v49:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.12
3.15
3.38
2.51.94
2.51.83
1.71
2.08
Začne se v49:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.22
3.20
3.20
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v49:27
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začne se v49:27
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v49:27
3.00
3.25
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v49:27
2.45
3.15
2.80
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v49:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.61
3.85
5.10
2.51.85
2.51.92
1.80
1.97
Začne se v51:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.70
4.45
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Začne se v51:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v52:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Začne se v52:27
flag
Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.38
2.63
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Začne se v53:27
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v53:27
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v53:27
2.52
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v53:27
2.49
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v53:27
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v57:27
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.12
Začne se v57:27
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v57:27
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v57:27
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
12:16
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
12:16
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
12:16
3.05
3.25
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
12:16
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
12:20
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
12:20
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.92
1.68
2.12
12:20
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
12:20
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.71
3.65
4.40
2.51.90
2.51.85
1.80
1.97
12:24
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
12:24
3.38
3.40
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.12
12:24
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
12:24
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
12:28
2.75
3.10
2.50
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
12:28
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.75
2.05
12:28
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
12:28
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
12:32
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
12:32
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
12:32
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
12:32
flag
Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
12:36
4.60
3.75
1.67
2.51.72
2.52.07
1.67
2.16
12:36
2.95
3.18
2.30
2.51.91
2.51.85
1.68
2.15
12:36
3.55
3.40
1.95
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
12:36
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.