Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1592)
- Košarka (219)
- Tenis (130)
- Namizni tenis (181)
- Hokej na ledu (229)
- Odbojka (42)
- Rokomet (109)
- Bejzbol (11)
- Kriket (26)
- Ameriški nogomet (133)
- Futsal (16)
- Ragbi zveza (33)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (41)
- Liga ragbija (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Borilne veščine (16)
- Kolesarstvo (1)
- Vaterpolo (6)
- Floorball (40)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 10 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 11:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5ArsenalSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 10 okt. 11:30
ArsenalSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 11:30
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 10 okt. 11:30
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - ArsenalSkupaj NAD 1.5 - 10 okt. 11:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 10 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALeeds United - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5BrentfordSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 10 okt. 14:00
BrentfordSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 14:00
BrentfordObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 10 okt. 14:00
BrentfordObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAston Villa - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Brighton & Hove AlbionSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASunderland - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5ChelseaSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 10 okt. 14:00
ChelseaSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 10 okt. 14:00
ChelseaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 10 okt. 14:00
ChelseaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - ChelseaSkupaj NAD 1.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABournemouth - 10 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5FulhamSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 10 okt. 14:00
FulhamSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
FulhamObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 10 okt. 14:00
FulhamObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAIpswich - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 10 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 10 okt. 16:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Manchester UnitedSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 10.5 - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 10 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - NENajveč kornerjev - Manchester UnitedSkupaj NAD 1.5 - 10 okt. 16:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 10 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATottenham - 11 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 11 okt. 13:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Crystal PalaceSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 11 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 11 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 11 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANottingham Forest - 11 okt. 13:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5EvertonSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 11 okt. 13:00
EvertonSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 11 okt. 13:00
EvertonObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 11 okt. 13:00
EvertonObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 11 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 11 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHull City - 11 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 11 okt. 15:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5LiverpoolSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 11 okt. 15:30
LiverpoolSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 11 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 11 okt. 15:30
LiverpoolObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 11 okt. 15:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 11 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAManchester City - 12 okt. 19:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Newcastle UnitedSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 12 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 12 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACoventry - 17 okt. 11:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5ChelseaSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 11:30
ChelseaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 11:30
ChelseaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 11:30
ChelseaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 11:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAEverton - 17 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5FulhamSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 14:00
FulhamSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 14:00
FulhamObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 14:00
FulhamObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHull City - 17 okt. 14:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Manchester CitySkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 14:00
Manchester CitySkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 14:00
Manchester CityObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 14:00
Manchester CityObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAIpswich - 17 okt. 16:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Newcastle UnitedSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 17 okt. 16:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAston Villa - 18 okt. 13:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Brighton & Hove AlbionSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 18 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACrystal Palace - 18 okt. 13:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5BournemouthSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 18 okt. 13:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 18 okt. 13:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 18 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASunderland - 18 okt. 13:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5Manchester UnitedSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 18 okt. 13:00
Manchester UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 18 okt. 13:00
Manchester UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 18 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALeeds United - 18 okt. 15:30
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5ArsenalSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 18 okt. 15:30
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 18 okt. 15:30
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 18 okt. 15:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 18 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANottingham Forest - 19 okt. 19:00
Skupaj za 1. polčas NAD 0.5TottenhamSkupaj za 2. polčas POD 1.5 - 19 okt. 19:00
TottenhamObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 19 okt. 19:00
TottenhamObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 19 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 19 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACoventry - 10 okt. 11:30
Rezultat 1. polčasa - ArsenalRezultat 2. polčasa - ArsenalKai Havertz - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 10 okt. 11:30
Skupaj NAD 2.5Kai Havertz - igralec bo dosegel golArsenal - 10 okt. 11:30
Kai Havertz - igralec bo dosegel golArsenalSkupno število kornerjev NAD 9.5Eberechi Eze Shots Over 1.5 - 10 okt. 11:30
Skupaj POD 2.5X2 - 10 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 10 okt. 14:00
Igor Thiago - igralec bo dosegel golBrentfordSkupno število kornerjev NAD 9.5Johan Manzambi Shots Over 1.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 2.51X - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 10 okt. 14:00
Skupaj NAD 2.5Charalampos Kostoulas - igralec bo dosegel golBrighton & Hove Albion - 10 okt. 14:00
Charalampos Kostoulas - igralec bo dosegel golBrighton & Hove AlbionSkupno število kornerjev NAD 9.5Nilson Angulo Shots Over 0.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 2.51X - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 10 okt. 14:00
Rezultat 1. polčasa - ChelseaRezultat 2. polčasa - ChelseaJoao Pedro - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 10 okt. 14:00
Skupaj NAD 3.5Joao Pedro - igralec bo dosegel golChelsea - 10 okt. 14:00
Joao Pedro - igralec bo dosegel golChelseaSkupno število kornerjev NAD 10.5Pedro Neto Shots Over 0.5 - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 2.5X2 - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 10 okt. 14:00
Skupaj NAD 2.5Gonzalo Garcia Torres - igralec bo dosegel golFulham - 10 okt. 14:00
Skupaj POD 2.51X - 10 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 10 okt. 14:00
Gonzalo Garcia Torres - igralec bo dosegel golFulhamSkupno število kornerjev NAD 9.5Julio Enciso Shots Over 1.5 - 10 okt. 16:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 10 okt. 16:30
Rezultat 1. polčasa - Manchester UnitedRezultat 2. polčasa - Manchester UnitedBenjamin Sesko - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 10 okt. 16:30
Skupaj NAD 3.5Benjamin Sesko - igralec bo dosegel golManchester United - 10 okt. 16:30
Skupaj POD 2.5X2 - 10 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 11 okt. 13:00
Skupaj POD 2.51X - 11 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 11 okt. 13:00
Skupaj NAD 2.5Thierno Barry - igralec bo dosegel golEverton - 11 okt. 13:00
Skupaj POD 2.51X - 11 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 11 okt. 15:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 11 okt. 15:30
Skupaj POD 2.5X2 - 11 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 12 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 12 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5William Osula - igralec bo dosegel golNewcastle United - 12 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 12 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 11:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 11:30
Skupaj POD 2.51X - 17 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 14:00
Skupaj POD 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 14:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 14:00
Skupaj POD 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 17 okt. 16:30
Skupaj POD 2.5X2 - 17 okt. 16:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 18 okt. 13:00
Skupaj POD 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 18 okt. 13:00
Skupaj POD 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 18 okt. 13:00
Skupaj POD 2.51X - 18 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 18 okt. 15:30
Skupaj POD 2.51X - 18 okt. 15:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 19 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 19 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12
Anglija, Premier ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
10 okt. 11:30
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.90
3.45
2.40
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.72
4.10
4.35
2.51.43
2.52.80
1.47
2.50
10 okt. 14:00
2.80
3.50
2.45
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.70
4.15
4.50
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
10 okt. 16:30
2.65
3.30
2.70
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
11 okt. 13:00
3.65
3.45
2.05
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
11 okt. 13:00
2.55
3.65
2.60
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
11 okt. 15:30
3.35
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
12 okt. 19:00
2.75
3.70
2.30
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
17 okt. 11:30
1.65
3.90
4.90
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
17 okt. 14:00
1.22
6.70
11.00
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
17 okt. 14:00
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
17 okt. 14:00
2.07
3.75
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 okt. 16:30
1.60
4.25
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
18 okt. 13:00
1.97
3.55
3.65
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
18 okt. 13:00
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
5.80
3.75
1.60
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 okt. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 okt. 19:00
Anglija, Prva ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.40
2.60
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
10 okt. 11:30
1.47
4.35
5.85
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
10 okt. 11:30
2.07
3.20
3.50
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
10 okt. 14:00
1.42
4.85
6.00
2.51.35
2.52.80
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.05
3.55
3.25
2.51.62
2.52.08
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.67
3.70
4.70
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
10 okt. 14:00
1.70
3.80
4.45
2.51.62
2.52.08
1.67
2.10
10 okt. 14:00
1.72
3.90
4.20
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.57
4.35
4.80
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
10 okt. 14:00
2.75
3.50
2.35
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.65
3.45
2.45
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.65
4.00
4.60
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
10 okt. 14:00
Anglija, Druga ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.60
3.90
5.10
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
10 okt. 11:30
2.55
3.40
2.50
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
10 okt. 11:30
2.45
3.25
2.75
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
10 okt. 14:00
1.97
3.50
3.50
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
10 okt. 14:00
3.80
3.80
1.82
2.51.67
2.52.10
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.20
3.40
3.00
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
10 okt. 14:00
4.60
4.20
1.60
2.51.45
2.52.45
1.57
2.25
10 okt. 14:00
1.85
3.50
3.90
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
10 okt. 14:00
1.60
3.85
5.00
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
10 okt. 14:00
2.10
3.55
3.00
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.30
3.20
3.00
2.52.08
2.51.62
1.90
1.80
10 okt. 14:00
2.55
3.45
2.55
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 14:00
Anglija, Nacionalna ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
09 okt. 18:45
1.93
3.70
3.45
2.51.55
2.52.20
1.57
2.25
10 okt. 11:30
10 okt. 11:30
2.60
3.60
2.40
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.77
4.15
3.60
2.51.30
2.53.05
1.37
2.85
10 okt. 14:00
1.40
4.55
6.90
2.51.60
2.52.10
1.85
1.85
10 okt. 14:00
2.45
3.55
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.05
3.50
3.30
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
3.70
3.90
1.82
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
10 okt. 14:00
1.85
3.90
3.55
2.51.35
2.52.80
1.40
2.75
10 okt. 14:00
2.45
3.45
2.65
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.63
4.10
4.65
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
10 okt. 16:30
Anglija, Pokal EFLMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.60
4.10
5.15
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
28 okt. 19:30
1.82
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.80
1.90
28 okt. 19:45
3.10
3.35
2.25
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
28 okt. 19:45
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
28 okt. 19:45
2.65
3.50
2.50
2.51.60
2.52.25
1.50
2.45
28 okt. 19:45
2.25
3.40
3.00
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
28 okt. 19:45
27.50
11.75
1.07
2.51.32
2.53.10
2.55
1.45
28 okt. 19:45
2.35
3.30
2.95
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
29 okt. 19:45
Anglija, Severna nacionalna ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.45
3.55
2.55
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.90
3.55
2.20
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
1.63
4.00
4.60
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.90
3.70
3.60
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.85
3.55
2.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.05
3.50
3.25
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
2.35
3.55
2.70
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.45
3.55
2.60
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt. 14:00
3.70
3.75
1.85
2.51.60
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.47
4.40
5.65
2.51.58
2.52.15
1.75
1.95
10 okt. 14:00
2.50
3.65
2.50
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
2.80
3.55
2.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
Anglija, Istrska ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.35
3.65
2.65
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
07 okt. 18:45
5.90
4.75
1.42
2.51.37
2.52.70
1.60
2.20
07 okt. 18:45
2.50
3.60
2.50
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.90
3.60
2.20
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.15
3.65
2.90
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.15
3.75
2.85
2.51.42
2.52.52
1.45
2.55
10 okt. 14:00
1.87
3.80
3.55
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.15
3.55
3.00
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.50
3.60
2.50
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.50
3.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.53
4.35
5.20
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.80
3.80
3.80
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
10 okt. 14:00
3.70
3.70
1.85
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
10 okt. 14:00
Anglija, Severna premier ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.72
4.00
4.00
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
07 okt. 18:45
2.35
3.40
2.80
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
07 okt. 18:45
2.10
3.55
3.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.00
3.50
3.35
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
10 okt. 14:00
1.63
4.10
4.70
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
10 okt. 14:00
4.90
4.00
1.60
2.51.67
2.52.10
1.72
2.00
10 okt. 14:00
3.25
3.55
2.07
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.50
3.45
2.50
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.10
3.60
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
5.00
4.00
1.60
2.51.65
2.52.02
1.75
1.95
10 okt. 14:00
2.10
3.55
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.45
3.65
2.50
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
2.40
3.65
2.55
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
Anglija, Nacionalna liga jugMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
10 okt. 14:00
1.90
3.60
3.70
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
10 okt. 14:00
1.67
3.70
4.90
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
10 okt. 14:00
1.19
6.85
11.25
2.51.27
2.53.20
1.75
1.95
10 okt. 14:00
4.45
3.85
1.67
2.51.65
2.52.02
1.72
2.00
10 okt. 14:00
4.45
3.90
1.67
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.85
3.90
3.60
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
10 okt. 14:00
3.20
3.50
2.07
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
2.00
3.55
3.30
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
3.10
3.85
2.00
2.51.37
2.52.70
1.40
2.75
10 okt. 14:00
2.40
3.65
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
10 okt. 14:00
1.65
4.10
4.45
2.51.45
2.52.45
1.53
2.35
10 okt. 14:00
Anglija, Južna ligaMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.75
3.45
2.35
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
07 okt. 18:45
4.85
4.50
1.55
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
07 okt. 18:45
2.65
3.90
2.25
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
07 okt. 18:45
2.00
3.60
3.35
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.50
4.30
5.70
2.51.67
2.52.10
1.80
1.90
10 okt. 14:00
2.25
3.65
2.80
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.87
3.70
3.60
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
10 okt. 14:00
1.77
3.90
3.85
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.65
3.90
4.60
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.60
3.45
2.45
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.67
3.90
4.40
2.51.60
2.52.10
1.65
2.12
10 okt. 14:00
3.10
3.80
2.05
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
1.97
3.65
3.40
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
10 okt. 14:00
3.25
3.55
2.05
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.35
3.40
2.75
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.10
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.45
4.40
6.30
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
10 okt. 14:00
1.85
3.70
3.70
2.51.65
2.52.02
1.65
2.12
10 okt. 14:00
2.55
3.60
2.40
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 okt. 14:00
1.75
3.90
4.00
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.75
3.80
4.10
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.75
3.55
2.30
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt. 14:00
Anglija, PrvenstvoMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.50
5.80
2.51.50
2.52.50
1.60
2.20
09 okt. 19:00
2.25
3.45
3.00
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 11:30
3.15
3.30
2.25
2.52.05
2.51.72
1.80
1.90
10 okt. 11:30
2.45
3.40
2.75
2.51.75
2.52.00
1.60
2.20
10 okt. 11:30
2.75
3.30
2.55
2.51.85
2.51.90
1.70
2.05
10 okt. 14:00
3.00
3.50
2.25
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.65
3.55
2.50
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.20
3.65
2.95
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
10 okt. 14:00
2.70
3.30
2.60
2.52.00
2.51.75
1.75
1.95
10 okt. 14:00
2.75
3.40
2.45
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.07
3.45
3.45
2.51.95
2.51.80
1.80
1.90
10 okt. 14:00
1.60
4.10
5.20
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
11 okt. 11:00
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 27. 10. 2026 19:05
Anglija, Pokal EFL. Futures2026/2027
Winner - League Cup 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Arsenal
3.25
Manchester City
4.50
Liverpool
7.00
Chelsea
7.50
Newcastle United
17.00
Aston Villa
17.00
Everton
19.00
Brighton
19.00
Brentford
26.00
Bournemouth
26.00
Pokaži več
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 09. 10. 2026 19:00
Anglija, Prvenstvo. Futures2026/2027
Winner - Championship 2026/2706/01/2027 07:00 AM
West Ham United
2.00
Wolverhampton Wanderers
5.50
Middlesbrough
7.00
Southampton
13.00
Swansea
17.00
Birmingham
34.00
Wrexham AFC
34.00
Norwich City
34.00
West Bromwich
34.00
Millwall
41.00
Pokaži več
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Lankshear, William
4.50
Cyle Larin
6.50
Toure, Mohamed
8.00
Bowen, Jarrod
10.00
Jiménez, Raúl
17.00
Vipotnik, Zan
17.00
Morgan, Jimmy-jay
17.00
Piroe, Joel
21.00
Lopez, Fernando
26.00
Armstrong, Adam
34.00
Pokaži več
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 10. 10. 2026 11:30
Anglija, Prva liga. Futures2026/2027
Winner - League One06/01/2027 07:00 AM
Stockport
4.00
Huddersfield Town
6.50
BRADFORD CITY FC
8.00
Leicester City
9.00
Plymouth
9.00
Sheffield Wednesday
9.00
Reading FC
15.00
Luton Town
17.00
Oxford United FC
26.00
Wycombe Wanderers
41.00
Pokaži več
To Finish Bottom06/01/2027 07:00 AM
Bromley FC
4.00
Peterborough United
7.00
Barnsley
10.00
Wigan
10.00
Burton Albion
11.00
Notts County
12.00
AFC Wimbledon
12.00
Doncaster Rovers
17.00
Blackpool FC
17.00
Stevenage
17.00
Pokaži več
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Marriott, Jack
3.75
Taylor, Joseph
10.00
Pepple, Aribim
11.00
Wootton, Kyle
13.00
Wareham, Jayden
17.00
Kabia, Jaze
21.00
Lowe, Jamal
21.00
Jakobsen, Emil
21.00
May, Alfie
26.00
Evans, Will
26.00
Pokaži več
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 10. 10. 2026 11:30
Anglija, Druga liga. Futures2026/2027
Winner - League Two06/01/2027 07:00 AM
Barnet
4.00
Salford City
5.00
York City FC
6.50
Bristol Rovers
9.00
Chesterfield
9.00
Grimsby Town
15.00
Walsall FC
26.00
Crewe
26.00
Oldham Athletic
26.00
Port Vale
41.00
Pokaži več
To Finish Bottom06/01/2027 07:00 AM
Crawley Town
3.75
Newport
3.75
Accrington Stanley
9.00
Shrewsbury Town
15.00
Exeter City FC
15.00
Tranmere Rovers FC
17.00
Swindon
17.00
Fleetwood Town
17.00
Northampton Town
21.00
Rotherham United
26.00
Pokaži več
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Langstaff, Macaulay
6.00
Drinan, Aaron
8.00
Tshimanga, Kabongo
8.00
Pearce, Ollie
11.00
Marsh, Louie
17.00
Mullin, Paul
17.00
Cavegn, Fabrizio
21.00
Cook, Andy
26.00
Pressley, Aaron
26.00
Caton, Charlie
26.00
Pokaži več
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 10. 10. 2026 11:30
Anglija, Premier League. Futures2026/2027
Winner - Premier League 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Arsenal
1.50
Manchester City
4.75
Liverpool
11.00
Chelsea
15.00
Brighton And Hove Albion
34.00
Manchester United
51.00
Brentford
81.00
Aston Villa
251.00
Leeds
251.00
Tottenham
251.00
Pokaži več
To Be Relegated - Nottingham Forest06/01/2027 07:00 AM
Yes
8.00
No
1.05
To Be Relegated - Crystal Palace06/01/2027 07:00 AM
Yes
3.50
No
1.26
To Be Relegated - Tottenham Hotspur06/01/2027 07:00 AM
Yes
10.00
No
1.02
To Be Relegated - Brentford FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
51.00
No
1.01
To Be Relegated - Everton FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
17.00
No
1.01
To Be Relegated - Fulham FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
4.00
No
1.20
To Be Relegated - Brighton And Hove Albion06/01/2027 07:00 AM
Yes
81.00
No
1.01
To Be Relegated - Aston Villa06/01/2027 07:00 AM
Yes
17.00
No
1.01
To Be Relegated - AFC Bournemouth06/01/2027 07:00 AM
Yes
15.00
No
1.01
Top On Christmas Day06/01/2027 07:00 AM
Arsenal
2.25
Manchester City
3.50
Liverpool
6.00
Manchester United
13.00
Brentford
13.00
Brighton And Hove Albion
17.00
Chelsea
21.00
Newcastle United
67.00
Everton
101.00
Tottenham
101.00
Pokaži več
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Haaland, Erling Braut
1.40
Isak, Alexander
7.00
Junqueira De Jesus, Joao Pedro
9.50
Palmer, Cole
23.00
Thiago, Igor
26.00
Havertz, Kai
26.00
Calvert-Lewin, Dominic
29.00
Semenyo, Antoine
34.00
Saka, Bukayo
41.00
Cherki, Mathis Rayan
41.00
Pokaži več
Most Assists06/01/2027 07:00 AM
Fernandes, Bruno
3.50
Rayan Cherki
4.00
Palmer, Cole
11.00
Gakpo, Cody
15.00
Tzolis, Christos
17.00
Foden, Phil
17.00
Gross, Pascal
17.00
Saka, Bukayo
19.00
Rice, Declan
21.00
Semenyo, Antoine
26.00
Pokaži več
01. 06. 2027 7:00Datum od cene 09. 10. 2026 18:45
Anglija, Nacionalna liga. Futures2026/2027
Winner - National League 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Boreham Wood
1.29
Southend United
7.00
Harrogate Town
13.00
Carlisle
17.00
Forest Green
34.00
Yeovil
34.00
Fylde
41.00
Barrow AFC
81.00
Sutton United
101.00
Worthing FC
151.00
Pokaži več
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Rush, Matt
3.50
Linney, Regan
9.00
Thomas, Luca
11.00
Marquis, John
11.00
Kelly, Georgie
15.00
Walker, Lewis
17.00
Parillon, Leon
21.00
Dolaghan, Brad
21.00
Donnelly, Kieren
23.00
Cashman, Danny
29.00
Pokaži več
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek5 €Kvote208.03Dobitki1040.19 €X (redni čas) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (redni čas) Djurgardens IF - Orebro HK4X (redni čas) Lulea HF - Malmo IF4.2X (redni čas) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Vložek250 krKvote2.44Dobitki612 krComet (redni čas) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (redni čas) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Vložek48 €Kvote11.78Dobitki565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Neodločen izid brez stave - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Vložek10 €Kvote55.62Dobitki556.29 €X (redni čas) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (redni čas) Djurgardens IF - Orebro HK4X (redni čas) Lulea HF - Malmo IF4.2X (redni čas) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Vložek174 €Kvote2.7Dobitki469.8 €Skupaj NAD 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7