Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1358)
- Košarka (193)
- Tenis (259)
- Namizni tenis (115)
- Hokej na ledu (210)
- Odbojka (23)
- Rokomet (55)
- Bejzbol (2)
- Kriket (16)
- Ameriški nogomet (71)
- Pikado (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Ragbi zveza (34)
- Boks (44)
- Liga ragbija (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilne veščine (14)
- Kolesarstvo (1)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (39)
- Bandy (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
- Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayLilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKAston Villa (-1.5)Obe ekipi morata doseči zadetek - DARezultat 1. polčasa - Aston Villa - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRezultat 1. polčasa - Real MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DAArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Real Betisvs.FeyenoordReal Betis skupaj NAD 1.5Feyenoord skupaj NAD 1.5 - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Sporting Lisbonvs.LASK LinzRezultat 1. polčasa - Sporting LisbonLuis Suarez - igralec bo dosegel golLASK Linz skupaj POD 1.5 - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskRezultat 1. polčasa - Inter MilanHakan Calhanoglu - igralec bo dosegel gol - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Skupno število kornerjev POD 9.5Galatasaray skupaj NAD 1.5 - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid skupaj NAD 2.5Real Madrid Hendikep kornerjev (-3.5) - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskSkupaj NAD 2.5Inter MilanŠtevilo rumenih kartonov skupaj NAD 3.5 - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK skupaj NAD 1.5 - Boosted
Liga prvakov UEFA21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig do prvega gola - 22 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 22 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOFI Crete - 22 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 22 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 22 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 16:45
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALyon - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAC Milan - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
V igri
Priljubljene stave
Prihajajoče stave

UEFA Champions League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.75
3.15
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
16:45
2.10
3.70
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.25
6.80
9.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
19:00
2.10
3.90
3.30
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
1.19
7.70
12.75
2.51.26
2.53.50
1.65
2.12
19:00
1.18
8.10
13.50
2.51.27
2.53.40
1.70
2.05
19:00
2.00
4.10
3.25
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
19:00
1.22
6.70
12.25
2.51.27
2.53.40
1.63
2.15
19:00

DFB Pokal
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

UEFA Europa Conference League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
10.25
5.65
1.29
2.51.50
2.52.60
1.85
1.85
16:45

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

UEFA Champions League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
2.10
3.60
3.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

UEFA Europa Conference League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
25 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.57
5.20
4.50
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

Copa Sudamericana
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.00
2.85
2.52.70
2.51.47
2.15
1.63
Začne se v13:11

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45

Pokal EFL
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
28 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
24 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

Pokal EFL
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
28 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

Premier League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
25 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
25 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45

Premier League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
24 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.38
4.80
8.65
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
14:00

Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
25 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
24 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.50
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

UEFA Europa Conference League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.55
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

UEFA Europa Conference League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.00
3.90
1.67
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.35
5.40
7.70
2.51.45
2.52.75
1.67
2.10
16:45
1.65
4.00
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.90
16:45
1.70
3.70
5.10
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:00
12.75
6.35
1.23
2.51.42
2.52.85
1.95
1.75
19:00

UEFA Europa League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
22 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.50
4.45
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Copa Sudamericana
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.25
3.30
2.25
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
22:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.