Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1852)
- Košarka (238)
- Tenis (92)
- Namizni tenis (149)
- Hokej na ledu (224)
- Odbojka (33)
- Rokomet (83)
- Bejzbol (5)
- Kriket (37)
- Ameriški nogomet (140)
- Pikado (12)
- Futsal (15)
- Ragbi zveza (33)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (57)
- Liga ragbija (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (46)
- League of Legends (12)
- Borilne veščine (19)
- Kolesarstvo (18)
- Vaterpolo (16)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (58)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (2)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 13 okt. 16:45
Slavia Prague1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Lens1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
RB Leipzig1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
Atletico Madrid1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
Arsenal1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Inter Milan1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Villarreal1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 16:45
Como1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 16:45
Liverpool1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
VfB Stuttgart1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Borussia Dortmund1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Real Madrid1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Manchester City1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 16:45
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
1X1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
X2Skupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 14 okt. 16:45
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 16:45
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
1X1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
Slavia PragueSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 16:45
LensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
RB LeipzigSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Atletico MadridSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj POD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Inter MilanSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Inter MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Inter MilanSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj POD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
ComoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Real BetisSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real BetisObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real BetisSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
AEK AthensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
AEK AthensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
AEK AthensSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Aston VillaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Real MadridSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real MadridSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CityObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASabah FC - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASporting Lisbon - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSV Eindhoven - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAManchester United - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALille - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAGalatasaray - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAClub Brugge - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANapoli - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFeyenoord - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALASK Linz - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASlovan Bratislava - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Porto - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAShakhtar Donetsk - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABodo/Glimt - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFenerbahce - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAS Roma - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSG - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA
Evropa, Liga prvakov UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
13 okt. 19:00
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
13 okt. 19:00
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
13 okt. 19:00
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
13 okt. 19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
13 okt. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.67
3.85
4.90
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.25
3.85
2.90
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
14 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek$ 194.8Kvote2.15Dobitki$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Vložek$ 80Kvote4.4Dobitki$ 352Rezultat 2. polčasa - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Vložek10 €Kvote23.3Dobitki233.04 €Skupaj NAD 2.5KuPS - AC Oulu1.9Skupaj NAD 2.5FK Mornar Bar - FK Jezero1.85Skupaj NAD 2.5Orduspor 1967 - Karadeniz Eregli1.95Skupaj NAD 2.5Hapoel Marmorek - Maccabi Ashdod2Skupaj NAD 2.5FC Holon Yermiyahu - AS Nordia Jerusalem1.7
- Vložek100 €Kvote2Dobitki200 €Skupaj POD 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2
- Vložek6 €Kvote30.79Dobitki184.79 €Ottawa Senators -1.5Ottawa Senators - Philadelphia Flyers2.7X (redni čas) Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4.3X (redni čas) Boston Bruins - Utah Mammoth4.25Pravilni rezultat 5:2 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks12.75