Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
MLB
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Nogomet (1275)
- Košarka (135)
- Tenis (158)
- Namizni tenis (143)
- Hokej na ledu (174)
- Odbojka (10)
- Rokomet (67)
- Bejzbol (9)
- Kriket (14)
- Ameriški nogomet (81)
- Futsal (11)
- Ragbi zveza (33)
- Boks (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (1)
- Borilne veščine (16)
- Kolesarstvo (31)
- Floorball (2)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (3)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALillestrom - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACrystal Palace - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATorreense - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALech Poznan - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACelta Vigo - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASturm Graz - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABesiktas - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACeltic - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOFI Crete - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAnderlecht - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALevski Sofia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOlympiacos - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Evropa, Evropska liga UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek5 €Kvote574.52Dobitki2872.64 €Sweden Romania - Sweden1.75Armenia Montenegro - Armenia6.5Italy Italy - Turkey1.38Poland Bosnia and Herzegovina - Poland2.5Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.4Latvia Cyprus - Latvia6.1
- Vložek5 €Kvote264.56Dobitki1322.8 €Slovakia Moldova - Slovakia1.4Cyprus Cyprus - Latvia1.57Spain Croatia - Spain1.28Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.5Ukraine Ukraine - Hungary2.6Italy Italy - Turkey1.38England England - Czechia1.11Montenegro Montenegro - Armenia1.52Sweden Romania - Sweden1.75Poland Bosnia and Herzegovina - Poland2.4France France - Belgium1.47
- Vložek300 €Kvote4.31Dobitki1295.73 €France France - Belgium1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Vložek5 €Kvote248.61Dobitki1243.05 €Slovakia Moldova - Slovakia1.4Kazakhstan Kazakhstan - Faroe Islands2.4Cyprus Cyprus - Latvia1.57Spain Croatia - Spain1.28Montenegro Montenegro - Armenia1.52Italy Italy - Turkey1.39Ukraine Ukraine - Hungary2.6Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.5England England - Czechia1.11Poland Bosnia and Herzegovina - Poland2.4
- Vložek360 FtKvote3.2Dobitki1152 FtGeorgia Northern Ireland - Georgia3.2