Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1360)
Svet(2)
Evropa(89)
Anglija(106)
Italija(63)Serie ASerie BSerie CCoppa Italia Serie DSerie A. FuturesSerie B. Futures
Nemčija(55)
Španija(62)
Francija(36)
Nizozemska(29)
Turčija(42)
Avstralija(24)
Argentina(62)
Armenia(2)
Avstrija(22)
Azerbaijan(8)
Asia(3)
Bolgarija(17)
Belgija(18)
Bahrain(4)
Brazilija(42)
Chile(9)
China(8)
Cyprus(9)
Češka republika(17)
Costa Rica(5)
Canada(4)
Kolumbija(16)
Croatia(5)
Danska(18)
Egypt(12)
El Salvador(1)
Estonia(12)
Finland(3)
Grčija(30)
Guatemala(9)
Hungary(14)
Iceland(6)
India(4)
Israel(8)
Indonesia(6)
Japan(30)
Severna Amerika(2)
Poland(30)
Latvia(5)
Litva(4)
Malta(4)
Mexico(28)
Norveška(19)
Northern Ireland(7)
Slovakia(16)
Portugal(18)
Paraguay(6)
Slovenia(5)
Peru(10)
Russia(33)
Rep. of Ireland(7)
Romania(14)
Škotska(32)
Saudi Arabia(13)
South Korea(14)
Singapore(1)
Južna Amerika(10)
Sweden(20)
Switzerland(14)
ZDA(41)
Uruguay(10)
Ukraine(8)
Uzbekistan(1)
Venezuela(6)
Wales(24)
Bolivia(3)
Ecuador(10)
Iraq(2)
Jordan(6)
Liberia(1)
Maldives(1)
Montenegro(5)
Oman(1)
Panama(4)
Qatar(5)
Serbia(7)
Solomon Islands(1) - Košarka (193)
- Tenis (259)
- Namizni tenis (115)
- Hokej na ledu (210)
- Odbojka (23)
- Rokomet (55)
- Bejzbol (2)
- Kriket (16)
- Ameriški nogomet (71)
- Pikado (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Ragbi zveza (34)
- Boks (44)
- Liga ragbija (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Borilne veščine (14)
- Kolesarstvo (1)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (41)
- Bandy (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (14)
- Dota2 (13)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 23 okt. 18:45
TorinoSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:00
ComoSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:00
BolognaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 16:00
AS RomaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 18:45
LazioSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 11:30
Inter MilanSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:00
GenoaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:00
AtalantaSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 17:00
JuventusSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 19:45
AC MilanSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 27 okt. 17:30
LazioSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 27 okt. 19:45
ComoSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 27 okt. 19:45
AS RomaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 17:30
UdineseSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 17:30
AC MilanSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 17:30
Inter MilanSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 19:45
JuventusSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 19:45
NapoliSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 29 okt. 17:30
FrosinoneSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 29 okt. 19:45
FiorentinaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 23 okt. 18:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 23 okt. 18:45
TorinoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 23 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAMonza - 23 okt. 18:45
Skupaj NAD 2.5Giovanni Simeone - igralec bo dosegel golTorino - 23 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 8.5 - 24 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:00
ComoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASassuolo - 24 okt. 13:00
Rezultat 1. polčasa - ComoRezultat 2. polčasa - ComoAnastasios Douvikas - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 24 okt. 13:00
Skupaj NAD 3.5Anastasios Douvikas - igralec bo dosegel golComo - 24 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 24 okt. 13:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 13:00
BolognaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACagliari - 24 okt. 13:00
Skupaj NAD 2.5Artem Dovbyk - igralec bo dosegel golBologna - 24 okt. 13:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 8.5 - 24 okt. 16:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 16:00
AS RomaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 16:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANapoli - 24 okt. 16:00
Skupaj NAD 2.5Donyell Malen - igralec bo dosegel golAS Roma - 24 okt. 16:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 8.5 - 24 okt. 18:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 24 okt. 18:45
LazioObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 24 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAParma - 24 okt. 18:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 24 okt. 18:45
Rezultat 1. polčasa - LazioRezultat 2. polčasa - LazioAndrea Pinamonti - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 24 okt. 18:45
Skupaj NAD 2.5Andrea Pinamonti - igralec bo dosegel golLazio - 25 okt. 11:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 11:30
Inter MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFiorentina - 25 okt. 11:30
Rezultat 1. polčasa - Inter MilanRezultat 2. polčasa - Inter MilanMarcus Thuram - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 25 okt. 11:30
Skupaj NAD 3.5Marcus Thuram - igralec bo dosegel golInter Milan - 25 okt. 11:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 14:00
GenoaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAVenezia - 25 okt. 14:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 14:00
AtalantaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 14:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFrosinone - 25 okt. 14:00
Rezultat 1. polčasa - AtalantaRezultat 2. polčasa - AtalantaGianluca Scamacca - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 25 okt. 14:00
Skupaj NAD 3.5Gianluca Scamacca - igralec bo dosegel golAtalanta - 25 okt. 14:00
Skupaj NAD 2.5Milutin Osmajic - igralec bo dosegel golGenoa - 25 okt. 17:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 17:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 17:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALecce - 25 okt. 17:00
Rezultat 1. polčasa - JuventusRezultat 2. polčasa - JuventusRandal Kolo Muani - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 25 okt. 17:00
Skupaj NAD 2.5Randal Kolo Muani - igralec bo dosegel golJuventus - 25 okt. 17:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 9.5 - 25 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 25 okt. 19:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 25 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAUdinese - 25 okt. 19:45
Rezultat 1. polčasa - AC MilanRezultat 2. polčasa - AC MilanGoncalo Ramos - igralec bo dosegel gol v obeh polčasih - 25 okt. 19:45
Skupaj NAD 2.5Goncalo Ramos - igralec bo dosegel golAC Milan - 25 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.5Skupno število kornerjev NAD 8.5 - 27 okt. 17:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 27 okt. 17:30
LazioObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 27 okt. 17:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASassuolo - 27 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 27 okt. 19:45
ComoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 27 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATorino - 27 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 27 okt. 19:45
AS RomaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 27 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACagliari - 28 okt. 17:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 28 okt. 17:30
UdineseObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 17:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAParma - 28 okt. 17:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 28 okt. 17:30
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 17:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABologna - 28 okt. 17:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 28 okt. 17:30
Inter MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 17:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAVenezia - 28 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 28 okt. 19:45
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAGenoa - 28 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 28 okt. 19:45
NapoliObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 28 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAMonza - 29 okt. 17:30
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 29 okt. 17:30
FrosinoneObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 29 okt. 17:30
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALecce - 29 okt. 19:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 29 okt. 19:45
FiorentinaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 29 okt. 19:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAtalanta
Italy, Serie AMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.45
3.35
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
23 okt. 18:45
1.50
4.50
6.00
2.51.43
2.52.80
1.55
2.30
24 okt. 13:00
3.25
3.00
2.40
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
24 okt. 13:00
2.80
3.40
2.50
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
24 okt. 16:00
1.45
4.40
7.30
2.51.90
2.51.90
2.10
1.67
24 okt. 18:45
1.37
5.35
7.60
2.51.42
2.52.85
1.63
2.15
25 okt. 11:30
1.75
4.15
4.25
2.51.40
2.52.95
1.42
2.65
25 okt. 14:00
2.07
3.30
3.75
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
25 okt. 14:00
7.40
4.35
1.45
2.51.85
2.51.95
2.05
1.70
25 okt. 17:00
5.20
4.00
1.65
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
25 okt. 19:45
2.80
3.35
2.40
2.51.72
2.52.05
1.60
2.20
27 okt. 17:30
4.55
3.70
1.75
2.51.72
2.52.05
1.70
2.05
27 okt. 19:45
1.34
4.90
8.90
2.51.67
2.52.10
2.10
1.67
27 okt. 19:45
2.95
3.25
2.35
2.52.10
2.51.67
1.85
1.85
28 okt. 17:30
8.10
5.90
1.30
2.51.30
2.53.20
1.50
2.45
28 okt. 17:30
1.57
4.10
5.45
2.51.80
2.51.95
1.85
1.85
28 okt. 17:30
3.85
3.75
1.87
2.51.72
2.52.05
1.65
2.12
28 okt. 19:45
5.35
3.85
1.63
2.52.00
2.51.75
2.00
1.72
28 okt. 19:45
1.93
3.70
3.70
2.51.60
2.52.25
1.55
2.30
29 okt. 17:30
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
29 okt. 19:45
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- VložekR$ 600Kvote2.7DobitkiR$ 1620LASK Linz Hendikep kornerjev 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- VložekR$ 585Kvote2.7DobitkiR$ 1579.5LASK Linz Hendikep kornerjev 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Vložek40 €Kvote20.17Dobitki807.14 €Skupaj NAD 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon skupaj NAD 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa skupaj NAD 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan skupaj NAD 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Skupaj NAD 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid skupaj NAD 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- VložekR$ 280Kvote2.65DobitkiR$ 742Ofsajdi skupaj NAD 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65
- Vložek10 €Kvote72.14Dobitki721.45 €Rezultat 1. polčasa - Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.5Rezultat 1. polčasa - Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.55Rezultat 1. polčasa - Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.5Skupaj NAD 2.5Ararat Armenia - AZ Alkmaar1.55Skupaj NAD 2.5AC Omonia Nicosia - Benfica1.57Skupaj NAD 2.5Jablonec - Brighton & Hove Albion1.5Skupaj NAD 2.5Lincoln Red Imps - Twente1.42Skupaj NAD 2.5Real Betis (U-19) - Feyenoord (U-19)1.47Skupaj za 1. polčas NAD 1.5Aston Villa (U-19) - Viking (U-19)1.55Skupaj za 1. polčas NAD 1.5Real Madrid (U-19) - RB Leipzig (U-19)1.75