Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1555)
- Košarka (213)
- Tenis (87)
- Namizni tenis (165)
- Hokej na ledu (171)
- Odbojka (51)
- Rokomet (32)
- Bejzbol (3)
- Kriket (17)
- Ameriški nogomet (116)
- Pikado (15)
- Snooker (32)
- Futsal (5)
- Ragbi zveza (17)
- Avstralska pravila (4)
- Boks (58)
- Liga ragbija (2)
- Golf (3)
- Counter-Strike (27)
- League of Legends (2)
- Borilne veščine (20)
- Kolesarstvo (32)
- Vaterpolo (2)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (13)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (9)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
17 okt. 19:00
18 okt. 15:30
18 okt. 13:00
18 okt. 19:00
17 okt. 18:45
17 okt. 19:00
18 okt. 15:30
18 okt. 13:00
18 okt. 19:00
17 okt. 18:45
17 okt. 19:00
18 okt. 15:30
18 okt. 13:00
18 okt. 19:00
17 okt. 18:45
17 okt. 19:00
18 okt. 15:30
- Boosted
Premier liga18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedManchester UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Premier liga18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedLeeds UnitedObe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
Premier liga18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedManchester UnitedMatheus Cunha Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Serija A18 okt.•16:00AC Milanvs.AtalantaAC MilanAlphadjo Cisse Shots on Target OVER 0.5Največ kornerjev - AC Milan - Boosted
Serija A18 okt.•16:00AC Milanvs.AtalantaX2Skupaj POD 3.5 - Boosted
Serija A18 okt.•18:45Juventusvs.LazioJuventusNick Woltemade Shots on Target OVER 0.5Skupaj NAD 1.5 - Boosted
Serija A18 okt.•18:45Juventusvs.LazioX2Skupaj POD 3.5 - Boosted
Liga 118 okt.•18:45Lyonvs.NiceObe ekipi morata doseči zadetek - DALyonNajveč kornerjev - Lyon - Boosted
La Liga18 okt.•19:00Real Madridvs.SevillaRezultat 1. polčasa - Real MadridKylian Mbappe bo dosegel dva ali več zadetkov - Boosted
La Liga18 okt.•19:00Real Madridvs.SevillaRezultat 1. polčasa - Real MadridObe ekipi morata doseči zadetek - NEKylian Mbappe - igralec bo dosegel gol - Boosted
Serija A19 okt.•16:30Monzavs.CagliariMonzaSkupaj za 1. polčas NAD 0.5 - Boosted
Serija A19 okt.•18:45Parmavs.TorinoTorinoObe ekipi morata doseči zadetek - NE - Boosted
Premier liga19 okt.•19:00Tottenhamvs.CoventryTottenhamSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - Boosted
La Liga19 okt.•19:00Getafevs.Rayo VallecanoObe ekipi morata doseči zadetek - NESkupaj POD 2.5Največ kornerjev - Getafe - Boosted
Serija A17 okt.•18:45AS Romavs.GenoaAS Roma (-2.5) - Boosted
Premier liga18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedPolčas/polni čas - 2/2 - Boosted
Premier liga18 okt.•13:00Bournemouthvs.SunderlandSkupaj NAD 2.5Enzo Le Fee - igralec bo dosegel gol - Boosted
Bundesliga18 okt.•13:30Bayer Leverkusenvs.SC FreiburgBayer LeverkusenSkupaj za 1. polčas NAD 1.5 - Boosted
Premier liga18 okt.•15:30Nottingham Forestvs.ArsenalArsenalSkupaj NAD 3.5 - Boosted
Serija A18 okt.•16:00AC Milanvs.AtalantaRuben Loftus-Cheek - igralec bo dosegel gol - Boosted
La Liga18 okt.•16:30Malagavs.Real Sociedad1. polčas pravilni rezultat - 0:1 - Boosted
Serija A18 okt.•18:45Juventusvs.LazioJuventusNico Gonzalez - igralec bo dosegel golSkupno število kornerjev NAD 8.5 - Boosted
La Liga18 okt.•19:00Real Madridvs.SevillaReal MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DAKylian Mbappe bo dosegel dva ali več zadetkov - 22 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 22 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOFI Crete - 22 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 22 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALyon - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 22 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 22 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 22 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAC Milan - 22 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2
V igri
Priljubljene stave
Prihajajoče stave

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
3.65
2.95
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
13:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.58
3.90
6.00
2.51.90
2.51.90
1.95
1.75
18:45

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.23
6.50
12.00
2.51.40
2.52.95
1.85
1.85
19:00
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.20
3.25
2.30
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
19:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.75
3.80
1.67
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
15:30

Super liga. Ženske
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.25
5.65
8.75
2.51.35
2.52.80
1.67
2.10
11:00
1.32
5.35
7.10
2.51.30
2.53.05
1.53
2.35
13:30

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.82
3.85
4.40
2.51.75
2.52.10
1.70
2.05
16:00

Liga 1
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.00
3.65
3.60
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
18:45

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.55
4.65
5.75
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
13:00

2. Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.35
3.65
2.80
2.51.60
2.52.35
1.50
2.45
18:30

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.40
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
13:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
19 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.47
4.55
6.25
2.51.57
2.52.40
1.70
2.05
19:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.83
3.60
4.45
2.52.00
2.51.80
1.85
1.85
10:30

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.35
3.40
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
14:15

DFB Pokal
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
27 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.55
3.55
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
13:00

Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.68
4.30
4.40
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
13:30

DFB Pokal
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
28 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

2. Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.55
3.70
2.50
2.51.50
2.52.60
1.42
2.65
11:30

UEFA Champions League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.22
7.00
12.00
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00

Liga 1
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.85
3.75
1.90
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
18:45

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.97
3.60
3.65
2.51.62
2.52.30
1.57
2.25
12:00
3.20
3.55
2.20
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
16:30

Eredivisie
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
8.15
5.30
1.35
2.51.34
2.53.00
1.63
2.15
Začne se v57:24

UEFA Champions League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
20 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
9.10
5.90
1.30
2.51.40
2.52.95
1.67
2.10
16:45
1.53
4.55
5.75
2.51.50
2.52.60
1.60
2.20
19:00

Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.10
4.10
2.07
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
15:30

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.63
3.85
5.55
2.51.95
2.51.85
1.95
1.75
18:45

UEFA Champions League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.29
6.45
9.15
2.51.25
2.53.55
1.53
2.35
19:00

Liga 1
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.40
3.65
2.05
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
13:00

2. Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.25
3.85
2.85
2.51.42
2.52.85
1.38
2.80
11:30

Liga 1
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.90
4.45
2.51.67
2.52.20
1.63
2.15
18:45

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
19 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.85
3.10
2.60
2.52.70
2.51.47
2.20
1.60
19:00

NB I
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.10
3.60
3.10
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
Začne se v27:24

MLS
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.60
3.80
2.55
2.51.47
2.52.70
1.42
2.75
20:30

Eredivisie
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.60
4.40
5.00
2.51.47
2.52.70
1.53
2.35
19:00
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
4.10
1.90
2.51.32
2.53.10
1.35
2.95
14:45

Premiership
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.60
4.55
4.90
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
14:00

UEFA Champions League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
20 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
4.45
2.45
2.51.20
2.54.10
1.20
4.10
19:00
21 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.75
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
16:45
2.30
3.70
2.85
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
16:45
2.15
3.80
3.10
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
19:00
1.25
6.75
10.25
2.51.32
2.53.10
1.70
2.05
19:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
19 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
3.15
3.15
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
16:30
3.30
3.10
2.35
2.52.40
2.51.57
2.00
1.72
18:45

Serie B
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.07
3.35
3.75
2.51.95
2.51.85
1.80
1.90
Začne se v27:24

MLS
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.47
5.10
6.10
2.51.30
2.53.20
1.47
2.55
18:30

Primera Division
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
17 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.80
3.50
4.75
2.52.10
2.51.75
1.95
1.75
23:00

Liga MX
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.25
3.40
2.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
01:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek929 KčKvote1.85Dobitki1718.65 KčSychra M. Sychra M. - Zuzanek J.1.85
- VložekR$ 520Kvote2.55DobitkiR$ 1326Ofsajdi skupaj NAD 3.5Celtic - Hearts2.55
- Vložek360 FtKvote3.6Dobitki1296 FtX Ujpest - Puskas Academy3.6
- VložekR$ 480Kvote2.55DobitkiR$ 1224Ofsajdi skupaj NAD 3.5Celtic - Hearts2.55
- VložekR$ 435Kvote2.55DobitkiR$ 1109.25Ofsajdi skupaj NAD 3.5Celtic - Hearts2.55