Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1811)
- Košarka (260)
- Tenis (119)
- Namizni tenis (122)
- Hokej na ledu (228)
- Odbojka (42)
- Rokomet (91)
- Bejzbol (6)
- Kriket (39)
- Ameriški nogomet (140)
- Pikado (11)
- Futsal (9)
- Ragbi zveza (32)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (57)
- Liga ragbija (5)
- Golf (4)
- Counter-Strike (35)
- League of Legends (11)
- Borilne veščine (19)
- Kolesarstvo (18)
- Vaterpolo (14)
- Biatlon (2)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (58)
- Formula 1 (1)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (2)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
- Boosted
Primeira Liga09 okt.•17:45Moreirensevs.Gil VicenteGil VicenteSkupaj NAD 1.5 - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - igralec bo dosegel golSkupaj NAD 3.5 - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - 1. strelec - Boosted
Liga 109 okt.•18:45Lensvs.LyonObe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 3.5Skupno število kornerjev NAD 8.5 - Boosted
Primeira Liga09 okt.•19:15Bragavs.Sporting LisbonSporting LisbonObe ekipi morata doseči zadetek - DALuis Suarez Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
ATP Tour. Serija Masters. Šanghaj09 okt.•04:00Rei Sakamotovs.Andrey RublevAndrey RublevSkupaj igre POD 24.5 - Boosted
Evroliga09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Skupaj NAD 168.5 - Boosted
Evroliga09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov odbite žoge NAD 5.5 - Boosted
ATP Tour. Serija Masters. Šanghaj10 okt.•02:00Camilo Ugo Carabellivs.Felix Auger AliassimeHendikep iger Felix Auger Aliassime (-6.5) - Boosted
NHL08 okt.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. obdobje - X - Boosted
Serija A09 okt.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaSkupaj NAD 4.5 - Boosted
2. Bundesliga09 okt.•16:30FC Heidenheimvs.1.FC KaiserslauternMathias Honsak - igralec bo dosegel gol - Boosted
2. Bundesliga09 okt.•16:30Eintracht Braunschweigvs.Holstein KielPolčas/polni čas - 1/1 - Boosted
Eredivisie09 okt.•18:00PSV Eindhovenvs.HeerenveenObe ekipi morata doseči zadetek - DAGuus Til bo dosegel dva ali več zadetkov - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSkupaj NAD 3.5Waldemar Anton Shots Over 0.5 - Boosted
Liga 109 okt.•18:45Lensvs.LyonLensObe ekipi morata doseči zadetek - DASkupno število kornerjev POD 8.5 - Boosted
Prvenstvo09 okt.•19:00West Hamvs.QPRMaxwell Cornet Shots on Target OVER 0.5Skupaj NAD 4.5 - Boosted
La Liga09 okt.•19:00Malagavs.EspanyolMalagaSkupno število kornerjev NAD 7.5Alex Calatrava Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Konferenčna liga UEFA Europa15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxSkupaj NAD 2.5 - Boosted
Konferenčna liga UEFA Europa15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaObe ekipi morata doseči zadetek - DASkupaj NAD 2.512 - 09 okt. 18:30
BarcelonaSkupaj NAD 173.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 09 okt. 18:30
BaskoniaSkupaj NAD 178.5Rezultat 1. četrtine - 1 (3 smeri) - 09 okt. 18:30
Barcelona (redni čas)Skupaj NAD 173.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (redni čas)Skupaj NAD 178.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
Skupaj NAD 173.5Zalgiris - 09 okt. 18:30
Skupaj NAD 178.5Besiktas - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHapoel Be`er Sheva
V igri
Priljubljene stave
Prihajajoče stave

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.63
4.00
5.00
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.30
5.20
9.85
2.51.47
2.52.55
1.80
1.90
19:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
09 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
18 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.00
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00
14 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
10.50
6.50
1.25
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
19:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.40
4.85
7.85
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
11:30

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.45
4.80
6.60
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
14 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.75
4.00
1.87
2.51.34
2.53.00
1.38
2.80
19:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Premier liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Superliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
12 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
11 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
14 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.60
3.15
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
12.50
8.70
1.17
2.51.13
2.55.10
1.42
2.65
13:30

Liga prvakov UEFA
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
13 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

Konferenčna liga UEFA Europa
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
15 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

2. Bundesliga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
09 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.60
3.80
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
16:30

K-League 1
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
09 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

Super Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
09 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.30
6.15
10.75
2.51.45
2.52.75
1.85
1.85
17:00

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.07
12.25
30.50
2.51.29
2.53.35
2.35
1.53
16:30

Liga de Expansion
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
5.00
4.40
1.53
2.51.42
2.52.52
1.55
2.30
01:00

Serija A
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.15
8.55
15.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
09 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.70
3.30
2.75
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.35
5.70
7.50
2.51.29
2.53.35
1.45
2.55
19:00

MLS
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
11 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
3.60
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

La Liga
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.40
3.75
1.77
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek₦ 23200Kvote2.35Dobitki₦ 54520GOSTUJOČA ekipa Število prekrškov skupaj POD 11.5Santos - Flamengo RJ2.35
- Vložek₦ 19500Kvote2.65Dobitki₦ 516751. četrtina skupaj NAD 58.5Cleveland Cavaliers - Boston Celtics2.65
- Vložek100 krKvote6.7Dobitki670.7 krFlavio Cobolli Adrian Mannarino - Flavio Cobolli1.5Jakub Mensik Miomir Kecmanovic - Jakub Mensik1.27Novak Djokovic Novak Djokovic - Hubert Hurkacz1.47Frances Tiafoe Yannick Hanfmann - Frances Tiafoe1.38Karen Khachanov Karen Khachanov - Arthur Fery1.42Iga Swiatek Elise Mertens - Iga Swiatek1.22
- Vložek10 €Kvote55.99Dobitki559.91 €2-3 Nautico - Novorizontino1.972-3 Ceara SC - Criciuma1.932-3 Santos - Flamengo RJ1.972-3 Athletico PR - Atletico Mineiro1.872-3 Fluminense - Coritiba1.952-3 Palmeiras SP - EC Bahia2.05
- Vložek$ 194.8Kvote2.15Dobitki$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15