Komende evenementen
Alles
1u
8u
Vandaag
48u
- Favorieten (0)
- Quoteringen boost
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Voetbal (1855)
- Basketbal (238)
- Tennis (92)
- Tafeltennis (149)
- IJshockey (224)
- Volleybal (33)
- Handbal (83)
- Honkbal (5)
- Cricket (37)
- Amerikaans voetbal (140)
- Darten (12)
- Zaalvoetbal (15)
- Rugby union (33)
- Australisch voetbal (9)
- Boksen (57)
- Rugby league (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (46)
- League of Legends (12)
- Vechtsporten (19)
- Wielrennen (18)
- Waterpolo (16)
- Biatlon (2)
- Alpineskiën (2)
- Floorball (58)
- Formule 1 (1)
- Entertainment (1)
- Politiek (1)
- Schaken (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (2)
- InstellingenDecimaal 1.50GMT+00:00
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
- Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotaal OVER 163.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00Maccabi Tel Avivvs.EA7 Emporio ArmaniMaccabi Tel AvivTotaal OVER 167.5 - Boosted
Primeira Liga09 okt.•17:45Moreirensevs.Gil VicenteGil VicenteTotaal OVER 1.5 - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - speler zal een doelpunt makenTotaal OVER 3.5 - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - 1e doelpuntenmaker - Boosted
Ligue 109 okt.•18:45RC Lensvs.LyonBeide teams scoren - JaTotaal OVER 3.5Hoekschoppen totaal OVER 8.5 - Boosted
Primeira Liga09 okt.•19:15Sporting Bragavs.Sporting LissabonSporting LissabonBeide teams scoren - JaLuis Suarez Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madrid (-5.5)Totaal OVER 173.5 - Boosted
ATP Tour - Masters Series - Shanghai09 okt.•04:00Rei Sakamotovs.Rublev, AndreyRublev, AndreyTotaal aantal spellen ONDER 24.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiakosvs.Anadolu EfesOlympiakos (-9.5)Totaal OVER 168.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiakosvs.Anadolu EfesOlympiakos (-8.5)Sasha Vezenkov rebounds OVER 5.5 - Boosted
ATP Tour - Masters Series - Shanghai10 okt.•02:00Camilo Ugo Carabellivs.Felix Auger AliassimeSpelhandicap Felix Auger Aliassime (-6.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotaal OVER 166.51e kwartaal Fenerbahce totaal OVER 18.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridTotaal OVER 165.51e kwartaal Partizan totaal OVER 20.5 - Boosted
NHL08 okt.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1e periode - X - Boosted
Serie A09 okt.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaTotaal OVER 4.5 - Boosted
2. Bundesliga09 okt.•16:30FC Heidenheimvs.KaiserslauternMathias Honsak - speler zal een doelpunt maken - Boosted
2. Bundesliga09 okt.•16:30Eintracht Braunschweigvs.Holstein KielRust/Eind - 1/1 - Boosted
Eredivisie09 okt.•18:00PSV Eindhovenvs.SC HeerenveenBeide teams scoren - JaGuus Til scoort twee keer of meer - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundTotaal OVER 3.5Waldemar Anton Shots Over 0.5 - Boosted
Ligue 109 okt.•18:45RC Lensvs.LyonRC LensBeide teams scoren - JaHoekschoppen totaal ONDER 8.5 - Boosted
Championship09 okt.•19:00West Ham Unitedvs.Queens Park RangersMaxwell Cornet Shots on Target OVER 0.5Totaal OVER 4.5 - Boosted
La Liga09 okt.•19:00Málagavs.EspanyolMálagaHoekschoppen totaal OVER 7.5Alex Calatrava Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxTotaal OVER 2.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.Sporting BragaBeide teams scoren - JaTotaal OVER 2.512 - 09 okt. 18:30
F.C. BarcelonaTotaal OVER 173.51e kwartaal resultaat - 1 - 09 okt. 18:30
BaskoniaTotaal OVER 178.51e kwartaal resultaat - 1 - 09 okt. 18:30
F.C. Barcelona (Neermale tijd)Totaal OVER 173.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (Neermale tijd)Totaal OVER 178.5 - 09 okt. 18:30
F.C. BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
F.C. BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
Totaal OVER 173.5Zalgiris - 09 okt. 18:30
Totaal OVER 178.5Besiktas - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
AC MilanBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
AC MilanBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Totaal ONDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totaal ONDER 3.51e helft totaal OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - Ja12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBeide teams scoren - NEE - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBeide teams scoren - Ja - 15 okt. 16:45
Beide teams scoren - JaHapoel Be`er Sheva
Live wedden
Populaire weddenschappen
Binnenkort

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.34
4.90
8.90
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
19:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
09 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
18 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.00
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
19:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.40
4.85
7.85
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
11:30

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.45
4.80
6.60
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Premier League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
14:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Superligaen
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
12 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
11 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00
13 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa Conference League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
15 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

Bundesliga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
12.50
8.70
1.17
2.51.13
2.55.10
1.42
2.65
13:30

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
11 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

2. Bundesliga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
09 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.60
3.80
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
16:30

K-League 1
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
09 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

La Liga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.07
12.25
29.50
2.51.25
2.53.55
2.30
1.55
16:30

MLS
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
11 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.50
3.60
2.55
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Superliga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
09 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.30
6.15
10.75
2.51.45
2.52.75
1.85
1.85
17:00

Serie A
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.15
8.55
15.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
09 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.65
3.25
2.70
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
14:15
19:00

UEFA Champions League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
14 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
0
Bet Slip
Veeg naar links om te verwijderen, naar rechts om te accepteren
Je weddenschapsformulier is leeg...
- Inzet$ 194.8Quotering2.15Winst$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Inzet$ 80Quotering4.4Winst$ 3522e helft resultaat - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Inzet10 €Quotering23.3Winst233.04 €Totaal OVER 2.5KuPS - Oulu1.9Totaal OVER 2.5FK Mornar Bar - FK Jezero1.85Totaal OVER 2.5Orduspor 1967 - Karadeniz Eregli1.95Totaal OVER 2.5Hapoel Marmorek - Maccabi Ashdod2Totaal OVER 2.5FC Holon Yermiyahu - AS Nordia Jerusalem1.7
- Inzet100 €Quotering2Winst200 €Totaal ONDER 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2
- Inzet6 €Quotering30.79Winst184.79 €Ottawa Senators -1.5Ottawa Senators - Philadelphia Flyers2.7X (gewone tijd) Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4.3X (gewone tijd) Boston Bruins - Utah Mammoth4.25Correcte score 5:2 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks12.75