- Favorieten (0)
- Voetbal (120)
- Basketbal (256)
- IJshockey (180)
- Cricket (18)
- InstellingenDecimaal 1.50GMT+00:00
Begint over00:49
Video Player is loading.
/
Duration 0:00
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Binnenkort

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.51
4.10
5.90
2.51.80
2.51.97
1.82
1.94
02:52

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.00
3.60
2.10
2.51.83
2.51.93
1.67
2.15
02:52

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
02:52

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.54
3.40
2.58
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Begint over02:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.28
3.18
3.10
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Begint over02:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.51
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Begint over03:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.87
3.45
3.95
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
Begint over04:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Begint over04:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.75
3.55
2.34
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Begint over06:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.25
3.70
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Begint over06:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Begint over06:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Begint over08:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Begint over08:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.80
4.00
1.73
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
Begint over09:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.05
3.80
2.05
2.51.82
2.51.95
1.67
2.15
Begint over10:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Begint over10:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Begint over10:48
1.95
3.40
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
Begint over10:48
2.24
3.20
3.05
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Begint over10:48
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Begint over10:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.46
4.25
6.40
2.51.77
2.52.00
1.84
1.93
Begint over12:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Begint over12:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.82
3.55
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.00
Begint over12:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.93
3.45
3.80
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Begint over14:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.87
1.78
1.99
Begint over14:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Begint over14:48
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Begint over14:48
2.10
3.30
3.25
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Begint over14:48
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.87
1.80
1.95
Begint over14:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.50
3.85
1.85
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Begint over15:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.00
3.70
2.10
2.51.83
2.51.93
1.67
2.15
Begint over16:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.75
3.65
4.30
2.51.88
2.51.87
1.75
2.00
Begint over16:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.28
3.20
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.10
Begint over18:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.50
3.25
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Begint over18:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Begint over18:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Begint over18:48
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Begint over18:48
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Begint over18:48
2.25
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.07
Begint over18:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Begint over20:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.07
3.30
3.45
2.51.94
2.51.82
1.72
2.07
Begint over20:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Begint over21:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.78
3.55
4.25
2.51.88
2.51.87
1.75
2.02
Begint over22:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.16
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Begint over22:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Begint over22:48
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Begint over22:48
3.00
3.20
2.25
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Begint over22:48
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Begint over22:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.55
4.00
5.55
2.51.82
2.51.95
1.80
1.95
Begint over24:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Begint over24:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.67
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Begint over24:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Begint over26:48
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Begint over26:48
2.51
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Begint over26:48
2.50
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Begint over26:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.54
3.38
2.58
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Begint over26:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.25
3.18
3.18
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Begint over26:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.38
3.13
2.88
2.51.92
2.51.84
1.68
2.15
Begint over27:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.45
4.25
6.70
2.51.75
2.52.02
1.83
1.93
Begint over28:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.80
3.60
2.28
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Begint over28:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Begint over30:48
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Begint over30:48
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Begint over30:48
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Begint over30:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.85
3.50
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Begint over30:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.28
3.05
3.15
2.51.95
2.51.80
1.69
2.10
Begint over30:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.34
3.25
2.95
2.51.94
2.51.83
1.69
2.12
Begint over30:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.85
3.50
4.00
2.51.91
2.51.85
1.73
2.05
Begint over32:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.75
3.65
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Begint over32:48

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Begint over33:48

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Begint over34:48
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Begint over34:49
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Begint over34:49
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Begint over34:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.70
3.50
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Begint over34:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.05
3.75
2.08
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Begint over34:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.00
3.38
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Begint over36:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.51
3.20
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Begint over36:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.28
3.20
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Begint over36:49

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.95
Begint over38:49
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.10
1.68
2.15
Begint over38:49
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Begint over38:49
3.30
3.30
2.08
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Begint over38:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.00
3.38
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Begint over38:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Begint over38:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.25
3.75
1.95
2.51.78
2.51.97
1.67
2.15
Begint over39:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Begint over40:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.32
3.25
3.00
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Begint over40:49

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.70
3.70
4.35
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Begint over42:49
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Begint over42:49
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Begint over42:49
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.85
1.68
2.12
Begint over42:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.45
4.25
6.70
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Begint over42:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Begint over42:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.77
3.60
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Begint over42:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.51
3.40
2.63
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Begint over44:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.54
4.00
5.55
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Begint over44:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.51
3.25
2.65
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Begint over45:49

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
Begint over46:49
2.76
3.10
2.51
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Begint over46:49
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Begint over46:49
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Begint over46:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.36
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Begint over46:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.16
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Begint over46:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
Begint over48:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.60
3.75
5.15
2.51.84
2.51.92
1.80
1.95
Begint over48:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
3.55
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Begint over48:49

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Begint over50:49
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Begint over50:49
2.12
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Begint over50:49
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Begint over50:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
Begint over50:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.05
3.35
3.50
2.51.94
2.51.83
1.72
2.07
Begint over50:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.50
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Begint over51:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
2.49
3.40
2.65
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Begint over52:49

Fast League
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.55
4.00
5.55
2.51.80
2.51.95
1.80
1.95
Begint over52:49

Cup Tournament
1X2
Totaal aantal
2.5
Beide teams scoren
03 oktober
1
X
2
Over
Onder
Ja
Nee
1.75
3.65
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Begint over54:49
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
Begint over54:49
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Begint over54:49
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Begint over54:49
0
Bet Slip
Veeg naar links om te verwijderen, naar rechts om te accepteren
Je weddenschapsformulier is leeg...