Tulossa olevat
Kaikki
1t
8t
Tänään
48t
- Suosikit (0)
- Korotetut kertoimet
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Jalkapallo (1932)
- Koripallo (305)
- Tennis (62)
- Pöytätennis (63)
- Jääkiekko (232)
- Lentopallo (43)
- Käsipallo (112)
- Baseball (2)
- Kriketti (22)
- Jenkkifutis (130)
- Darts (6)
- Futsal (24)
- Rugby Union (17)
- Aussifutis (3)
- Nyrkkeily (48)
- Rugby League (5)
- Golf (3)
- Counter-Strike (28)
- League of Legends (10)
- Kamppailulajit (19)
- Pyöräily (1)
- Vesipallo (13)
- Ampumahiihto (2)
- Alppihiihto (2)
- Salibandy (52)
- Formula 1 (1)
- Politiikka (1)
- Shakki (1)
- Dota2 (3)
- Asetuksetdesimaalikerroin 1.50GMT+00:00
10 loka 19:00
10 loka 14:00
10 loka 13:00
10 loka 18:45
10 loka 13:30
10 loka 19:00
10 loka 14:00
10 loka 13:00
10 loka 18:45
10 loka 13:30
10 loka 19:00
10 loka 14:00
10 loka 13:00
10 loka 18:45
10 loka 13:30
10 loka 19:00
10 loka 14:00
- Super Boost
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityErling Haaland Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
La Liga10 loka•19:00Real Madridvs.VillarrealReal MadridKylian Mbappe - pelaaja tekee maalinMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄKulmapotkujen kokonaismäärä YLI 8.5 - Boosted
Bundesliiga10 loka•13:30FC Augsburgvs.Bayern Munich1. puoliajan tulos - Bayern MunichHarry Kane tekee vähintään kaksi maaliaMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
La Liga10 loka•14:15Alavesvs.Atletico MadridAtletico MadridYLI 2.5 - Boosted
Ligue 110 loka•18:45Monacovs.ToulouseMonacoFolarin Balogun - pelaaja tekee maalinEniten kulmapotkuja - Monaco - Boosted
Ligue 110 loka•18:45PSGvs.Le MansPSG (-2.5)PSG kulmapotkut tasoitus (-4.5) - Boosted
Serie A11 loka•10:30Comovs.AS RomaAS RomaDonyell Malen Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityLiverpoolYLI 2.5 - Boosted
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityManchester CityErling Haaland - pelaaja tekee maalin - Boosted
Serie A11 loka•16:00Sassuolovs.AC MilanAC MilanGoncalo Ramos - pelaaja tekee maalin - Boosted
Ligue 111 loka•18:45Troyesvs.MarseilleMarseilleAmine Gouiri - pelaaja tekee maalin - Boosted
Bundesliiga10 loka•13:30Mainzvs.Bayer LeverkusenBayer LeverkusenMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Primeira Liga11 loka•17:00Benficavs.Guimaraes1. puoliajan tulos - BenficaVangelis Pavlidis - pelaaja tekee maalinMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - Boosted
Serie A11 loka•18:45Cagliarivs.JuventusJuventus (-1.5)Molemmat joukkueet tekevät maalin - EI - Boosted
Valioliiga12 loka•19:00Coventryvs.Newcastle UnitedNewcastle UnitedMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Bundesliiga10 loka•13:30FC Augsburgvs.Bayern MunichBayern MunichBayern Munich (-3.5)Harry Kane - pelaaja tekee maalin - Boosted
Valioliiga10 loka•14:00Chelseavs.BournemouthChelseaChelsea (-1.5) - Boosted
Serie A10 loka•16:00Inter Milanvs.ParmaInter Milan (-1.5)1. puoliajan tulos - Inter MilanInter Milan kulmapotkujen kokonaismäärä YLI 7.5 - Boosted
La Liga10 loka•16:30Barcelonavs.GetafeBarcelona (-3.5)Barcelona kulmapotkut tasoitus (-5.5) - Boosted
La Liga10 loka•16:30Barcelonavs.GetafeBarcelona YLI 4.5 - Boosted
Valioliiga10 loka•16:30Manchester Unitedvs.Tottenham2. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 2.5 - Boosted
Serie A10 loka•18:45Napolivs.FrosinoneNapoliNapoli kulmapotkut tasoitus (-3.5) - Boosted
La Liga10 loka•19:00Real Madridvs.VillarrealReal Madrid (-1.5)Real Madrid kulmapotkut tasoitus (-4.5) - Boosted
La Liga10 loka•19:00Real Madridvs.VillarrealReal Madrid YLI 3.5 - Boosted
Serie A11 loka•10:30Comovs.AS Roma1XYLI 2.5Como kulmapotkut tasoitus (-1.5) - Boosted
Serie A11 loka•10:30Comovs.AS RomaTekee ensimmäisenä 7 kulmapotkua -Como - Boosted
Serie A11 loka•10:30Comovs.AS RomaComoYLI 2.5 - Boosted
Serie A11 loka•13:00Laziovs.MonzaLazioLazio (-1.5)Monza maali-/pistemäärä YLI 0.5 - Boosted
Valioliiga11 loka•13:00Hull Cityvs.EvertonALLE 3.5Hull City - Boosted
Valioliiga11 loka•13:00Crystal Palacevs.Nottingham ForestCrystal PalaceYLI 2.5 - Boosted
Bundesliiga11 loka•13:30FC Kolnvs.Borussia MonchengladbachFC KolnYLI 2.5 - Boosted
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityManchester CityErling Haaland - pelaaja tekee maalinMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityVirgil van Dijk - pelaaja tekee maalin - Boosted
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityLiverpoolBradley Barcola - pelaaja tekee maalinMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Serie A11 loka•16:00Sassuolovs.AC MilanAC Milan maali-/pistemäärä YLI 2.5 - Boosted
UEFA Konferenssiliiga15 loka•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxYLI 2.5 - Boosted
UEFA Konferenssiliiga15 loka•19:00FC Copenhagenvs.BragaMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄYLI 2.512 - Boosted
Valioliiga11 loka•15:30Liverpoolvs.Manchester CityErling Haaland Shots on Target OVER 0.5Alexander Isak Shots on Target OVER 0.5 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄFC Salzburg - 15 loka 16:45
ALLE 2.51X - 15 loka 16:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
AZ AlkmaarMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 16:45
AZ AlkmaarMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄHapoel Be`er Sheva - 15 loka 16:45
ALLE 2.5X2 - 15 loka 16:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 15 loka 16:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 16:45
St. GilloiseMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 19:00
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 15 loka 19:00
MarseilleMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 15 loka 19:00
MarseilleMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 15 loka 19:00
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄOlympiacos - 15 loka 19:00
ALLE 2.5X2 - 15 loka 19:00
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5
Live
Suositut vedot
Vielä ehdit

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.63
4.00
5.00
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
4.90
9.75
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.07
3.80
3.20
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.40
3.30
2.30
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
Alkaa51:05

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
18 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.35
4.90
8.65
2.51.67
2.52.10
2.05
1.70
16:45

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.49
4.90
6.40
2.51.42
2.52.85
1.53
2.35
18:45

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.15
3.15
2.30
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.04
14.75
41.00
2.51.19
2.54.20
2.80
1.38
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.55
2.55
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
14:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
10.50
6.50
1.25
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
13.50
9.20
1.18
2.51.11
2.55.55
1.40
2.75
13:30

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.32
5.10
9.45
2.51.57
2.52.30
1.95
1.75
16:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.29
5.85
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
19:00

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.50
3.85
1.82
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.10
12.00
28.00
2.51.29
2.53.35
2.20
1.60
16:30
1.39
5.75
7.50
2.51.29
2.53.35
1.45
2.55
19:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.75
4.00
1.87
2.51.34
2.53.00
1.38
2.80
19:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.29
5.30
11.25
2.51.50
2.52.50
1.95
1.75
19:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.18
8.90
15.75
2.51.32
2.53.10
2.05
1.70
16:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.15
3.50
2.30
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
14:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.43
5.15
7.40
2.51.34
2.53.00
1.55
2.30
13:30
4.90
4.90
1.60
2.51.29
2.53.35
1.35
2.95
13:30

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.82
3.90
4.30
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
14:00
2.70
3.60
2.55
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
14:00

UEFA Konferenssiliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.20
3.80
2.20
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
13:30

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
11 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.55
3.65
2.70
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30
6.35
4.00
1.55
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

Ligue 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.51
4.70
6.60
2.51.65
2.52.25
1.80
1.90
15:15

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45

Superliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
12 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.90
4.15
3.50
2.51.33
2.53.05
1.37
2.85
19:00
14 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.60
3.15
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.50
3.60
2.85
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
13:30

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.60
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
19:00

Ligue 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.14
10.25
19.75
2.51.26
2.53.50
1.90
1.80
18:45

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
10 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.72
4.25
4.60
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
16:30
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.
- Panos₦ 14300Kertoimet4.1Voitot₦ 58630Paitsioiden kokonaismäärä ALLE 2.5Samsunspor - Trabzonspor4.1
- Panos₦ 25300Kertoimet2.25Voitot₦ 56925Shots total Under 27.5Besiktas - Kocaelispor2.25
- Panos₦ 12800Kertoimet3.65Voitot₦ 46720Paitsioiden kokonaismäärä ALLE 2.5Rizespor - Fenerbahce3.65
- Panos2000 KčKertoimet1.85Voitot3700 KčALLE 2.5Banbury - Stamford1.85
- Panos120 €Kertoimet30.68Voitot3682.06 €X2 Sunderland - Brighton & Hove Albion1.32Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ Sunderland - Brighton & Hove Albion1.65Kulmapotkujen kokonaismäärä YLI 8.5Sunderland - Brighton & Hove Albion1.55Monaco kulmapotkujen kokonaismäärä YLI 5.5Monaco - Toulouse1.85ALLE 3.5Monaco - Toulouse1.5Eniten kulmapotkuja - Bayer Leverkusen Mainz - Bayer Leverkusen2.07Kulmapotkujen kokonaismäärä YLI 9.5Mainz - Bayer Leverkusen1.72