Tulossa olevat
Kaikki
1t
8t
Tänään
48t
- Suosikit (0)
- Korotetut kertoimet
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Jalkapallo (1389)
- Koripallo (201)
- Tennis (146)
- Pöytätennis (96)
- Jääkiekko (174)
- Lentopallo (20)
- Käsipallo (41)
- Baseball (3)
- Kriketti (28)
- Jenkkifutis (34)
- Darts (4)
- Snooker (1)
- Futsal (12)
- Rugby Union (3)
- Nyrkkeily (44)
- Rugby League (3)
- Golf (4)
- Counter-Strike (43)
- League of Legends (8)
- Kamppailulajit (10)
- Pyöräily (1)
- Ampumahiihto (2)
- Alppihiihto (12)
- Salibandy (17)
- Jääpallo (1)
- Formula 1 (1)
- Politiikka (1)
- Shakki (1)
- Valorant (5)
- Dota2 (10)
- Asetuksetdesimaalikerroin 1.50GMT+00:00
25 loka 17:00
27 loka 18:00
25 loka 14:00
25 loka 16:30
25 loka 20:00
25 loka 17:00
27 loka 18:00
25 loka 14:00
25 loka 16:30
25 loka 20:00
25 loka 17:00
27 loka 18:00
25 loka 14:00
25 loka 16:30
25 loka 20:00
25 loka 17:00
27 loka 18:00
- Boosted
La Liga25 loka•20:00Barcelonavs.Real MadridRaphinha - pelaaja tekee maalinLamine Yamal - pelaaja tekee maalinKylian Mbappe - pelaaja tekee maalin - Boosted
Serie A25 loka•11:30Inter Milanvs.Fiorentina1. puoliajan tulos - Inter MilanMarcus Thuram Shots on Target OVER 1.5Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Crystal Palacevs.Newcastle UnitedIsmaila Sarr - pelaaja tekee maalin - Boosted
Ligue 125 loka•14:00Monacovs.LilleMonacoMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄYLI 2.5 - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Liverpoolvs.Brighton & Hove AlbionLiverpoolFlorian Wirtz Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Manchester Unitedvs.BournemouthManchester UnitedBruno Fernandes Shots on Target OVER 0.5Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Bundesliiga25 loka•16:30SC Freiburgvs.Bayern Munich1XMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Bundesliiga25 loka•16:30SC Freiburgvs.Bayern Munich1. puoliajan tulos - Bayern MunichMichael Olise - pelaaja tekee maalinHarry Kane - pelaaja tekee maalin - Boosted
La Liga25 loka•20:00Barcelonavs.Real MadridBarcelonaLamine Yamal - pelaaja tekee maalinReal Madrid maali-/pistemäärä ALLE 1.5 - Boosted
La Liga25 loka•20:00Barcelonavs.Real MadridReal MadridKylian Mbappe - pelaaja tekee maalin - Boosted
Ligue 126 loka•19:30PSGvs.LyonPSGDesire Doue - pelaaja tekee maalinEniten kulmapotkuja - PSG - Boosted
Serie A25 loka•11:30Inter Milanvs.FiorentinaInter Milan (-1.5)YLI 3.5 - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Manchester Unitedvs.BournemouthManchester United YLI 2.5 - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Liverpoolvs.Brighton & Hove AlbionX2YLI 2.5Brighton & Hove Albion tekee ensimmäisen maalin - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Liverpoolvs.Brighton & Hove AlbionLiverpoolAlexander Isak - pelaaja tekee maalin - Boosted
Valioliiga25 loka•14:00Manchester Unitedvs.BournemouthManchester UnitedBruno Fernandes - pelaaja tekee maalin1. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - Boosted
Bundesliiga25 loka•16:30SC Freiburgvs.Bayern MunichHarry Kane - pelaaja tekee maalin molemmilla puoliajoilla - Boosted
Bundesliiga25 loka•16:30SC Freiburgvs.Bayern MunichBayern Munich (-1.5)YLI 3.5Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - Boosted
Serie A25 loka•17:00Leccevs.JuventusJuventusJuventus (-1.5)YLI 2.5 - Boosted
La Liga25 loka•20:00Barcelonavs.Real MadridReal Madrid tekee ensimmäisen maalin - Boosted
La Liga25 loka•20:00Barcelonavs.Real MadridX2YLI 3.5 - Boosted
La Liga25 loka•20:00Barcelonavs.Real MadridXALLE 5.5 - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 05 marras 17:45
AnderlechtMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 05 marras 17:45
AnderlechtMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄFC Salzburg - 05 marras 17:45
ALLE 2.5X2 - 05 marras 17:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 05 marras 17:45
Real SociedadMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 05 marras 17:45
Real SociedadMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄLyon - 05 marras 17:45
ALLE 2.5X2 - 05 marras 17:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 05 marras 17:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI - 05 marras 17:45
AC MilanMolemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄFerencvarosi - 05 marras 17:45
ALLE 2.5X2 - 05 marras 17:45
ALLE 3.51. puoliajan maali-/pistemäärä YLI 0.5 - 05 marras 17:45
Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ12 - 05 marras 17:45
RennesMolemmat joukkueet tekevät maalin - EI
Live
Suositut vedot
Vielä ehdit

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.72
5.35
3.80
2.51.17
2.54.40
1.20
4.10
20:00

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
12.50
7.10
1.18
2.51.27
2.53.20
1.80
1.90
18:00
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.65
5.65
1.43
2.51.29
2.53.35
1.40
2.75
16:30

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.25
3.65
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
14:00

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
6.85
4.20
1.50
2.51.85
2.51.95
1.95
1.75
17:00

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
8.10
5.75
1.29
2.51.35
2.52.80
1.67
2.10
18:00

Premiership
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.35
4.40
1.57
2.51.50
2.52.60
1.57
2.25
12:00

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.40
4.85
6.25
2.51.42
2.52.52
1.65
2.12
19:45

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.85
4.10
1.67
2.51.65
2.52.25
1.67
2.10
14:00

EFL Cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.50
3.65
2.55
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
19:45

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.10
3.40
2.25
2.51.77
2.52.05
1.65
2.12
15:15

EFL Cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
28 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.60
3.55
1.97
2.51.75
2.52.00
1.67
2.10
19:45

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
15 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

DFB Pokal. Saksan cup
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.55
3.90
1.67
2.51.52
2.52.25
1.60
2.20
17:00

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.55
3.90
6.55
2.52.25
2.51.65
2.30
1.55
13:00
1.57
4.50
5.25
2.51.47
2.52.70
1.55
2.30
17:30

Ligue 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
26 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.40
5.20
6.75
2.51.33
2.53.05
1.53
2.35
19:30

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
12 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

Ligue 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.51
5.00
6.00
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
16:15

Bundesliiga. Naiset
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
8.90
5.50
1.27
2.51.40
2.52.60
1.80
1.90
15:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
04 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.95
3.65
2.30
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
14:00
2.07
3.85
3.20
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
14:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
03 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
12 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
19.50
7.55
1.15
2.51.47
2.52.70
2.35
1.53
19:45

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
03 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

Bundesliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.95
4.25
2.07
2.51.29
2.53.35
1.29
3.35
14:30

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.35
5.40
8.10
2.51.40
2.52.95
1.63
2.15
11:30

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
01 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
9.30
6.50
1.25
2.51.24
2.53.65
1.47
2.50
15:15

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
31 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.65
4.25
4.50
2.51.42
2.52.75
1.47
2.50
15:00

2. Bundesliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.10
3.70
3.20
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
12:30

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.87
4.10
3.70
2.51.30
2.53.20
1.33
3.05
14:00

La Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
26 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.95
3.45
3.90
2.52.10
2.51.75
1.90
1.80
20:00

2. Bundesliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.90
3.80
2.25
2.51.47
2.52.70
1.42
2.65
12:30

Jupiler League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.34
5.60
7.10
2.51.29
2.53.35
1.45
2.55
15:00

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
03 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

Serie A
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.55
3.75
1.82
2.51.90
2.51.90
1.80
1.90
19:45

Ligue 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.05
3.45
3.90
2.51.80
2.52.00
1.70
2.05
14:00

Eredivisie
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.90
5.00
1.47
2.51.30
2.53.20
1.47
2.50
15:45

Ligue 1
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.50
4.45
5.90
2.51.57
2.52.40
1.67
2.10
16:15

2. Bundesliga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.25
3.80
2.85
2.51.60
2.52.35
1.50
2.45
12:30

UEFA Mestarien liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
04 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

Valioliiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.95
3.15
2.50
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
16:30

Eliteserien
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.25
3.90
2.80
2.51.40
2.52.95
1.37
2.85
16:00

UEFA Kansojen liiga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
13 marraskuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
9.60
6.10
1.29
2.51.34
2.53.00
1.70
2.05
19:45

Serie B
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.47
4.60
6.15
2.51.55
2.52.45
1.67
2.10
14:00

Primeira Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.25
6.35
10.00
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
20:30

1. Liga
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
25 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.27
5.65
9.40
2.51.37
2.52.70
1.75
1.95
14:00
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.
- Panos575 krKertoimet90.15Voitot51836.36 krBournemouth Manchester United - Bournemouth3.3Newcastle United Crystal Palace - Newcastle United2.3Brentford Hull City - Brentford1.72Liverpool Liverpool - Brighton & Hove Albion2.07Viking Viking - Tromso1.5Celtic Hibernian - Celtic1.6Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.39
- Panos14.9 €Kertoimet636.68Voitot9486.65 €Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.39Barcelona Barcelona - Real Madrid1.7Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ Manchester United - Bournemouth1.55Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ Liverpool - Brighton & Hove Albion1.45Molemmat joukkueet tekevät maalin - KYLLÄ TSG Hoffenheim - Bayer Leverkusen1.32Montenegro Montenegro - Latvia1.36Espanja Tšekki - Espanja1.14Valko-Venäjä San Marino - Valko-Venäjä1.13Slovakia Slovakia - Faroe Islands1.27Skotlanti Skotlanti - Pohjois-Makedonia1.28Saksa Serbia - Saksa1.3Norja Norja - Wales1.25Portugali Portugali - Denmark1.38Barcelona Barcelona - Aston Villa1.23Real Madrid AEK Athens - Real Madrid1.3Arsenal Slavia Prague - Arsenal1.28X2 Rizespor - Trabzonspor1.3Ajax Sparta Rotterdam - Ajax1.47Club Brugge Club Brugge - Sint-Truiden1.34St. Gilloise St. Gilloise - Cercle Brugge1.3Sporting Lisbon Sporting Lisbon - Academico Viseu1.27Benfica Santa Clara - Benfica1.35Al-Nassr Riyadh Al-Nassr Riyadh - Al Kholood1.2
- Panos20.06 krKertoimet302.74Voitot6073.15 krManchester United Manchester United - Bournemouth2.15Brentford Hull City - Brentford1.72Liverpool Liverpool - Brighton & Hove Albion2.07Leeds United Sunderland - Leeds United2.5Tromso Viking - Tromso5.65SK Brann Lillestrom - SK Brann2.8
- Panos5 €Kertoimet571.47Voitot2857.35 €Barcelona Barcelona - Real Madrid1.57Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.39Manchester United Manchester United - Bournemouth2.15Juventus Lecce - Juventus1.45Hull City Hull City - Brentford4.65Espanja Espanja - Englanti1.55Real Betis Celta Vigo - Real Betis2.25Leeds United Sunderland - Leeds United2.5Liverpool Liverpool - Brighton & Hove Albion2.07
- Panos100 €Kertoimet25.35Voitot2535.25 €Barcelona Barcelona - Real Madrid1.7Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.43Inter Milan Inter Milan - Fiorentina1.34Ajax Sparta Rotterdam - Ajax1.47Club Brugge Club Brugge - Sint-Truiden1.34Marseille Marseille - Le Havre1.57Real Sociedad Real Sociedad - Levante1.6Athletic Bilbao Athletic Bilbao - Getafe1.57