Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Labdarúgás (1342)
- Kosárlabda (169)
- Tenisz (257)
- Asztalitenisz (81)
- Jégkorong (193)
- Röplabda (25)
- Kézilabda (46)
- Baseball (1)
- Krikett (8)
- Amerikai futball (78)
- Darts (11)
- Futsal (1)
- Uniós Rögbi (34)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (41)
- Ligarögbi (9)
- Golf (7)
- Counter-Strike (40)
- League of Legends (6)
- Harcművészetek (18)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (8)
- Biatlon (2)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (45)
- Jéglabda (14)
- Kabaddi (4)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (5)
- Dota2 (4)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
28 okt. 19:45
27 okt. 17:00
27 okt. 17:00
27 okt. 19:45
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
27 okt. 17:00
27 okt. 17:00
27 okt. 19:45
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
27 okt. 17:00
27 okt. 17:00
27 okt. 19:45
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
27 okt. 17:00
- Boostolt
Serie A27 okt.•17:30Sassuolovs.LazioLazioMindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
Serie A27 okt.•19:45AS Romavs.Cagliari1. félidő eredménye - AS RomaDonyell Malen - a játékos gólt szerez - Boostolt
Serie A27 okt.•19:45Torinovs.ComoComoMindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
DFB Pokal27 okt.•19:45Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundÖsszesen FÖLÖTT 3.5Serhou Guirassy - a játékos gólt szerez - Boostolt
EFL Cup27 okt.•20:00Fleetwood Townvs.Arsenal1. félidő eredménye - ArsenalFleetwood Town (+2.5) - Boostolt
ATP Tour. Basel28 okt.•09:00Novak Djokovicvs.Ugo HumbertNovak Djokovic1. szett győztese - Novak Djokovic - Boostolt
Euroleague27 okt.•20:00Baskoniavs.Real MadridReal Madrid (-10.5) - Boostolt
DFB Pokal28 okt.•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC FreiburgMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 3.5 - Boostolt
Serie A28 okt.•17:30Veneziavs.Inter MilanInter Milan (-1.5)Marcus Thuram - a játékos gólt szerez - Boostolt
Serie A28 okt.•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanGoncalo Ramos - a játékos gólt szerezÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - Boostolt
DFB Pokal28 okt.•19:45Bayern Munichvs.FC MagdeburgBayern Munich (-3.5)Mindkét csapat gólt szerez - NEM - Boostolt
EFL Cup28 okt.•19:45Fulhamvs.Crystal PalaceFulhamA legtöbb szöglet - Fulham - Boostolt
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaLiverpoolAlexander Isak - a játékos gólt szerez - Boostolt
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaChelseaJoao Pedro - a játékos gólt szerez - Boostolt
DFB Pokal27 okt.•17:00Rot-Weiss Essenvs.RB LeipzigRB LeipzigMindkét csapat gólt szerez - IGENChristoph Baumgartner - a játékos gólt szerez - Boostolt
DFB Pokal27 okt.•17:00Sonnenhof Grossaspachvs.FC AugsburgFC Augsburg összesen FELETT 3.5 - Boostolt
Serie A27 okt.•17:30Sassuolovs.LazioLazioÖsszesen FÖLÖTT 2.5A legtöbb szöglet - Lazio - Boostolt
Serie A27 okt.•19:45AS Romavs.CagliariÖsszesen FÖLÖTT 2.5Santiago Castro - a játékos gólt szerez - Boostolt
Serie A27 okt.•19:45Torinovs.ComoGiovanni Simeone Shots Over 2.5Gaetano Oristanio Shots Over 2.5 - Boostolt
ATP Tour. Vienna28 okt.•09:00Daniel Merida Aguilarvs.Daniil MedvedevDaniil MedvedevJátékok összesen FELETT 22.5 - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 17:45
Real SociedadMindkét csapat gólt szerez - NEM - 05 nov. 17:45
Real SociedadMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLyon - 05 nov. 17:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 05 nov. 17:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 17:45
RennesMindkét csapat gólt szerez - NEM - 05 nov. 17:45
RennesMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENOlympiacos - 05 nov. 17:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 05 nov. 17:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 17:45
NEC NijmegenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 05 nov. 17:45
NEC NijmegenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENAC Omonia Nicosia - 05 nov. 17:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 05 nov. 17:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 05 nov. 17:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 05 nov. 17:45
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - NEM
Játékban
Népszerű fogadások
Következő fogadások

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
14.50
8.10
1.14
2.51.27
2.53.20
1.85
1.85
17:00
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.45
4.45
1.50
2.51.37
2.52.70
1.53
2.35
17:00
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
8.55
6.10
1.25
2.51.32
2.52.95
1.67
2.10
17:00
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.15
8.15
13.50
2.51.20
2.54.10
1.60
2.20
19:45
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.10
4.15
1.57
2.51.47
2.52.40
1.60
2.20
17:00
1.38
5.00
6.65
2.51.40
2.52.60
1.63
2.15
19:45

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.40
3.45
2.05
2.51.75
2.52.00
1.65
2.12
19:45
2.30
3.75
2.75
2.51.42
2.52.75
1.38
2.80
20:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
04 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
01 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
10.00
6.85
1.25
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
15:15

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
18.00
6.85
1.18
2.51.47
2.52.70
2.20
1.60
19:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
31 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
4.30
4.55
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
15:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
04 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.65
4.70
1.47
2.51.33
2.53.05
1.45
2.55
19:45
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.38
5.00
7.15
2.51.42
2.52.75
1.63
2.15
19:45
1.35
5.35
7.15
2.51.34
2.53.00
1.57
2.25
19:45
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.60
5.60
2.51.37
2.52.95
1.47
2.50
17:00

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.30
3.55
2.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
17:30

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
9.00
5.65
1.32
2.51.34
2.53.00
1.65
2.12
19:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.60
3.70
1.77
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
19:45
1.34
5.10
9.45
2.51.65
2.52.25
1.95
1.75
19:45

Pro League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.20
6.80
11.75
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
18:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.38
5.10
7.90
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:45
14 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.40
4.90
7.45
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
19:45

EFL Trophy
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.65
5.15
2.51.35
2.52.80
1.50
2.45
18:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.29
5.75
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
17:00

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
8.00
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.53
2.35
17:30
1.60
3.90
5.35
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
17:30

EFL Trophy
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
4.20
4.10
2.51.30
2.53.05
1.37
2.85
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.85
2.80
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
17:45

Super Lig
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
07 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.53
4.25
5.55
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:00

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
4.00
4.70
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
19:45

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
3.65
2.07
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
17:00

EFL Cup
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.60
4.35
4.75
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
19:30

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.55
3.65
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
20:00

DFB Pokal
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.35
3.60
2.05
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
17:00
1.01
16.75
44.00
2.51.12
2.54.85
2.35
1.53
19:45

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.85
3.90
1.87
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.70
3.75
2.30
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
17:45

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.00
3.10
2.40
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
17:30
4.30
3.85
1.75
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
19:45

La Liga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
31 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.14
8.35
19.75
2.51.24
2.53.65
1.90
1.80
20:00

UEFA Europa League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
05 november
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.82
3.90
3.80
2.51.55
2.52.35
1.53
2.35
17:45

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
5.15
3.65
1.67
2.52.05
2.51.72
2.05
1.70
19:45

Primera Division
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
27 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.07
3.20
3.90
2.52.35
2.51.60
2.05
1.70
22:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét5 €Szorzó945.04Nyeremény4725.23 €X (rendes idő) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Pontos eredmény 5:2 Zug EV - Lugano21X (rendes idő) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (rendes idő) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Tét5 €Szorzó660.24Nyeremény3301.2 €SaiPa Lappeenranta (rendes idő) Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta2.4X (rendes idő) K-Espoo - TPS3.9X (rendes idő) HIFK - Ilves4Pontos eredmény 5:2 Karpat - HPK Hameenlinna23.5Lukko -1.5Jukurit - Lukko2.85
- Tét5 €Szorzó472.8Nyeremény2364.02 €X Torino - Como3.7X Sassuolo - Lazio3.5Pontos eredmény 3:1 Roma - Cagliari11.25X Plymouth - Reading3.75X Sheffield Wednesday - Cambridge United3.65
- Tét10 €Szorzó202.42Nyeremény2024.24 €X (rendes idő) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Pontos eredmény 5:2 Zug EV - Lugano21X (rendes idő) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (rendes idő) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Tét400.05 krSzorzó4.6Nyeremény1840.23 krBrighton & Hove Albion Manchester City - Brighton & Hove Albion4.6