Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Labdarúgás (1097)
- Kosárlabda (110)
- Tenisz (204)
- Asztalitenisz (142)
- Jégkorong (136)
- Röplabda (11)
- Kézilabda (6)
- Baseball (13)
- Krikett (16)
- Amerikai futball (66)
- Darts (30)
- Snooker (4)
- Futsal (18)
- Uniós Rögbi (24)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (32)
- Ligarögbi (2)
- Golf (6)
- Counter-Strike (37)
- League of Legends (5)
- Harcművészetek (16)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (2)
- Floorball (4)
- Formula 1 (1)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (8)
- Dota2 (10)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
28 szept. 18:45
- Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Belgiumvs.FranceFranceSzögletek összesen FELETT 9.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Swedenvs.PolandSwedenViktor Gyokeres - a játékos gólt szerez - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Romaniavs.Bosnia and HerzegovinaX2Összesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Northern Irelandvs.HungaryX2Összesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Belgiumvs.FranceFranceÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Belgiumvs.France1XRomelu Lukaku Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Turkeyvs.ItalyItalyMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 1.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Turkeyvs.ItalyTurkeyArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Swedenvs.PolandX2Mindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Romaniavs.Bosnia and HerzegovinaRomaniaÖsszesen ALATT 2.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Romaniavs.Bosnia and HerzegovinaX2Mindkét csapat gólt szerez - IGENSzögletek összesen FELETT 7.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Northern Irelandvs.HungaryHungaryDominik Szoboszlai Shots on Target OVER 0.5 - Boostolt
UEFA Nations League28 szept.•18:45Turkeyvs.ItalyItalyÖsszesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
International Friendlies29 szept.•10:00Australiavs.BrazilBrazilÖsszesen FÖLÖTT 2.5Brazil az első gólig - Boostolt
Euroleague29 szept.•17:00Zalgirisvs.OlympiacosOlympiacosSasha Vezenkov lepattanók FELETT 5.5 - Boostolt
Euroleague29 szept.•17:00Anadolu Efesvs.Real MadridAnadolu EfesÖsszesen FÖLÖTT 165.5 - Boostolt
Euroleague29 szept.•18:30Valenciavs.BaskoniaValencia (-7.5) - Boostolt
UEFA Nations League29 szept.•18:45Bulgariavs.EstoniaBulgariaÖsszesen FÖLÖTT 1.5Mindkét csapat gólt szerez - NEM - Boostolt
UEFA Nations League29 szept.•18:45Czechiavs.England1. félidő eredménye - EnglandHarry Kane - a játékos gólt szerezMindkét csapat gólt szerez - NEM - Boostolt
UEFA Nations League29 szept.•18:45Sloveniavs.North MacedoniaSloveniaÖsszesen FÖLÖTT 1.5A legtöbb szöglet - Slovenia - Boostolt
UEFA Nations League29 szept.•18:45Czechiavs.EnglandCzechia (+1.5)Összesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Nations League29 szept.•18:45Scotlandvs.Switzerland1XSzögletek összesen FELETT 9.5 - Boostolt
UEFA Nations League29 szept.•18:45Spainvs.Croatia1. félidő eredménye - SpainMindkét csapat gólt szerez - NEMLamine Yamal - a játékos gólt szerez - Boostolt
ATP Tour. Tokyo30 szept.•01:00Carlos Alcarazvs.Alex MichelsenJátékok hendikep Carlos Alcaraz (-5.5) - Boostolt
ATP Tour. Tokyo30 szept.•01:00Alejandro Davidovich Fokinavs.Matteo BerrettiniÖsszes játszott szett FELETT 2.5 - Boostolt
ATP Tour. Beijing30 szept.•02:00Nuno Borgesvs.Novak DjokovicNovak DjokovicJátékok összesen FELETT 22.5 - Boostolt
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxÖsszesen FÖLÖTT 2.5 - Boostolt
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaMindkét csapat gólt szerez - IGENÖsszesen FÖLÖTT 2.512 - 28 szept. 18:45
FranceMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 28 szept. 18:45
Összesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 28 szept. 18:45
FranceMindkét csapat gólt szerez - NEM - 28 szept. 18:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBelgium - 28 szept. 18:45
FranceÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 28 szept. 18:45
FranceÖsszesen ALATT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - NEM - 28 szept. 18:45
Összesen ALATT 2.51X - 29 szept. 18:45
SwitzerlandMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 29 szept. 18:45
Összesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 29 szept. 18:45
SwitzerlandMindkét csapat gólt szerez - NEM - 29 szept. 18:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENScotland - 29 szept. 18:45
SwitzerlandÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 29 szept. 18:45
SwitzerlandÖsszesen ALATT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - NEM - 13 okt. 19:00
Inter MilanMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 13 okt. 19:00
Inter MilanÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 13 okt. 19:00
VillarrealÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 13 okt. 19:00
VillarrealMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 13 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENNapoli - 13 okt. 19:00
BarcelonaÖsszesen FÖLÖTT 4.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 13 okt. 19:00
BarcelonaMindkét csapat gólt szerez - IGEN
Játékban
Népszerű fogadások
Következő fogadások

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.40
3.75
2.00
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
16:45
4.90
3.85
1.67
2.51.80
2.51.95
1.80
1.90
16:45
6.50
4.60
1.45
2.51.62
2.52.20
1.80
1.90
16:45
1.35
5.10
8.45
2.51.65
2.52.15
2.00
1.72
19:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.65
2.50
2.51.65
2.52.25
1.53
2.35
18:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.23
6.45
11.25
2.51.40
2.52.80
1.90
1.80
19:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.90
3.90
1.90
2.51.60
2.52.35
1.55
2.30
18:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.29
5.70
9.40
2.51.55
2.52.35
1.95
1.75
19:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.00
3.90
3.60
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
18:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.90
4.00
1.63
2.51.80
2.51.95
1.80
1.90
16:45
1.53
4.15
6.10
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
8.80
5.10
1.35
2.51.67
2.52.20
2.00
1.75
18:45
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.90
3.10
2.60
2.52.70
2.51.47
2.20
1.62
18:45

Eredivisie
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
09 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.75
3.60
1.93
2.51.80
2.51.95
1.70
2.05
16:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.20
3.75
2.85
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.40
3.40
2.95
2.52.05
2.51.77
1.85
1.90
18:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.17
6.90
18.25
2.51.47
2.52.55
2.35
1.53
16:45

Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
10 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.10
3.30
2.25
2.51.95
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.19
6.70
14.75
2.51.33
2.53.05
1.95
1.75
19:00
1.04
14.00
46.50
2.51.15
2.54.60
2.80
1.38
19:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.19
7.40
13.75
2.51.43
2.52.80
2.10
1.67
18:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
3.35
2.75
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.35
3.70
2.70
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.30
3.55
1.87
2.52.15
2.51.70
2.00
1.75
18:45

Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
18 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.55
2.35
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
13:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.50
3.40
2.65
2.51.85
2.51.90
1.67
2.10
16:45

Segunda
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
3.40
2.25
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
18:30

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.25
5.75
11.50
2.51.47
2.52.55
1.95
1.75
16:45

Liga de Expansion MX
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
03 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.50
3.50
1.97
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
01:00

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.37
4.75
8.30
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
13 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
1.25
5.80
11.25
2.51.45
2.52.65
1.90
1.80
19:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.63
3.70
5.70
2.52.20
2.51.62
2.20
1.60
18:45

UEFA Champions League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
14 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
9.45
6.25
1.25
2.51.32
2.53.10
1.65
2.12
16:45

UEFA Europa Conference League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
15 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.75
3.60
2.35
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
19:00

Africa Cup of Nations
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
8.65
4.85
1.38
2.51.85
2.51.95
2.25
1.60
13:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.25
5.55
12.50
2.51.80
2.51.95
2.50
1.47
18:45

Superliga
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
12 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

Africa Cup of Nations
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.19
6.35
16.50
2.51.80
2.51.95
3.10
1.32
19:00

CONCACAF Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.57
3.75
5.55
2.51.95
2.51.75
2.00
1.72
22:00

Africa Cup of Nations
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
51.00
15.25
1.04
2.51.24
2.53.65
3.35
1.30
13:00
14.75
6.15
1.22
2.51.80
2.52.00
2.80
1.40
13:00

UEFA Nations League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.60
3.80
6.20
2.52.25
2.51.65
2.25
1.60
16:00
50.00
13.50
1.04
2.51.37
2.52.95
4.80
1.15
18:45

Serie B
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.30
3.40
1.87
2.52.15
2.51.65
2.00
1.72
22:30

Reserve League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
28 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
Beindul46:19

Liga de Ascenso
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
29 szeptember
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.63
3.65
4.50
2.51.67
2.52.00
1.70
1.97
01:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét5 €Szorzó747.33Nyeremény3736.65 €X (rendes idő) Jokerit Helsinki - HPK Hameenlinna4Pontos eredmény 5:2 Ilves Tampere - Jukurit20.5X (rendes idő) Bjorkloven IF - HV 714.1Skelleftea AIK -2.5Skelleftea AIK - Lulea HF3.3Brynas IF -2.5Brynas IF - Timra IK2.8
- Tét138.89 €Szorzó18.58Nyeremény2581.71 €1. félidő összesen FELETT 90.5Al Kuwait - Al Riyadi Beirut1.75Ventspils -13.5Latvijas Universitate - Ventspils1.721. félidő HC Erlangen hendikep -1.5HC Erlangen - ThSV Eisenach1.87Lugi HF (rendes idő) Lugi HF - Skanela1.72Összesen FÖLÖTT 2.5Belgium - France1.6Összesen FÖLÖTT 1.5Turkey - Italy1.2
- Tét10 €Szorzó171.34Nyeremény1713.4 €X (rendes idő) Jokerit Helsinki - HPK Hameenlinna4Pontos eredmény 5:2 Ilves Tampere - Jukurit20.5X (rendes idő) Bjorkloven IF - HV 714.1Skelleftea AIK -2.5Skelleftea AIK - Lulea HF3.3Brynas IF -2.5Brynas IF - Timra IK2.8
- Tét5 €Szorzó214.25Nyeremény1071.28 €England Czechia - England1.4Spain Spain - Croatia1.18Switzerland Scotland - Switzerland1.93Kazakhstan Slovakia - Kazakhstan12North Macedonia Slovenia - North Macedonia5.6
- Tét10 €Szorzó101.64Nyeremény1016.44 €Romania Romania - Bosnia and Herzegovina2.4France Belgium - France1.9X Northern Ireland - Hungary3.1Sweden Sweden - Poland1.97X Turkey - Italy3.65