Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Labdarúgás (1183)
- Kosárlabda (168)
Világ(4)
Észak-Amerika(29)WNBANBA. Regular season winsNBA. Will qualify for Playoffs?NBA. Regular Season H2HNBANBA. FuturesNBA. Players Futures
Európa(52)
Olaszország(8)
Spanyolország(1)
Franciaország(20)
Ausztrália(3)
Argentína(3)
Brazília(3)
Kína(6)
Görögország(11)
Magyarország(1)
Litvánia(9)
Norvégia(2)
Szlovénia(2)
Dél-Korea(1)
Uruguay(3)
Bahrein(2)
Chile(1)
Fülöp-szigetek(2)
Kolumbia(1)
Mexikó(4) - Tenisz (272)
- Asztalitenisz (107)
- Jégkorong (178)
- Röplabda (12)
- Kézilabda (21)
- Baseball (3)
- Krikett (16)
- Amerikai futball (71)
- Darts (30)
- Snooker (14)
- Futsal (1)
- Uniós Rögbi (34)
- Boksz (44)
- Ligarögbi (6)
- Golf (4)
- Counter-Strike (38)
- League of Legends (9)
- Harcművészetek (14)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (1)
- Biatlon (2)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (9)
- Jéglabda (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (11)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Vissza
- Kosárlabda
- Észak-Amerika
- NBA
Előre összeállított fogadások
- 20 okt. 19:05
Boston Celtics (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 221.5 - 20 okt. 23:05
New York Knicks (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 232.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 231.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 231.5 - 21 okt. 23:05
Washington Wizards (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 238.5 - 21 okt. 23:05
Orlando Magic (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 234.5 - 21 okt. 23:35
Miami Heat (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 243.5 - 21 okt. 23:35
Brooklyn Nets (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 220.5 - 21 okt. 23:35
Toronto Raptors (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 236.5 - 22 okt. 00:05
Indiana Pacers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 242.5 - 22 okt. 00:05
Memphis Grizzlies (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 242.5 - 22 okt. 00:05
Indiana Pacers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 240.5 - 22 okt. 00:35
Houston Rockets (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 229.5 - 22 okt. 02:05
Portland Trail Blazers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 233.5 - 22 okt. 02:05
Los Angeles Lakers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 234.5 - 22 okt. 02:35
LA Clippers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 228.5 - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ers (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 235.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 235.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 223.5 - 24 okt. 01:35
San Antonio Spurs (rendes idő)Összesen FÖLÖTT 225.5 - 20 okt. 23:05
New York KnicksPhiladelphia 76ers (+6.5) - 21 okt. 01:35
San Antonio SpursOklahoma City Thunder (+6.5) - 21 okt. 23:05
Washington WizardsMilwaukee Bucks (+6.5) - 21 okt. 23:05
Orlando MagicAtlanta Hawks (+6.5) - 21 okt. 23:35
Toronto RaptorsChicago Bulls (+6.5) - 22 okt. 00:05
Indiana PacersNew Orleans Pelicans (+6.5) - 22 okt. 00:05
Memphis GrizzliesUtah Jazz (+6.5) - 22 okt. 00:35
Houston RocketsDallas Mavericks (+6.5) - 22 okt. 02:05
Portland Trail BlazersPhoenix Suns (+6.5) - 22 okt. 02:05
Los Angeles LakersGolden State Warriors (+6.5) - 22 okt. 02:35
LA ClippersSacramento Kings (+6.5) - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ersCleveland Cavaliers (+6.5) - 24 okt. 01:35
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 20 okt. 19:05
Összesen FÖLÖTT 221.5Detroit Pistons - 20 okt. 23:05
Összesen FÖLÖTT 232.5Philadelphia 76ers - 21 okt. 01:35
Összesen FÖLÖTT 231.5Oklahoma City Thunder - 21 okt. 23:05
Összesen FÖLÖTT 238.5Milwaukee Bucks - 21 okt. 23:05
Összesen FÖLÖTT 234.5Atlanta Hawks - 21 okt. 23:35
Összesen FÖLÖTT 243.5Minnesota Timberwolves - 21 okt. 23:35
Összesen FÖLÖTT 236.5Chicago Bulls - 21 okt. 23:35
Chicago Bulls (+14.5)Összesen ALATT 236.5 - 22 okt. 00:05
Összesen FÖLÖTT 242.5Utah Jazz - 22 okt. 00:05
Összesen FÖLÖTT 240.5New Orleans Pelicans - 22 okt. 00:35
Összesen FÖLÖTT 229.5Dallas Mavericks - 22 okt. 02:05
Összesen FÖLÖTT 233.5Phoenix Suns - 22 okt. 02:05
Összesen FÖLÖTT 234.5Golden State Warriors - 22 okt. 02:35
Összesen FÖLÖTT 228.5Sacramento Kings - 22 okt. 23:05
Összesen FÖLÖTT 235.5Cleveland Cavaliers - 23 okt. 01:35
Összesen FÖLÖTT 235.5Denver Nuggets - 23 okt. 23:05
Összesen FÖLÖTT 223.5New York Knicks - 24 okt. 01:35
Összesen FÖLÖTT 225.5Houston Rockets - 20 okt. 19:05
Detroit Pistons (+1.5)Összesen FÖLÖTT 221.5 - 20 okt. 23:05
New York Knicks (-4.5)Összesen FÖLÖTT 232.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (-2.5)Összesen FÖLÖTT 231.5 - 21 okt. 23:05
Washington Wizards (-5.5)Összesen FÖLÖTT 238.5 - 21 okt. 23:05
Orlando Magic (-2.5)Összesen FÖLÖTT 234.5 - 21 okt. 23:35
Miami Heat (-1.5)Összesen FÖLÖTT 243.5 - 21 okt. 23:35
Brooklyn Nets (-1.5)Összesen FÖLÖTT 220.5 - 21 okt. 23:35
Toronto Raptors (-9.5)Összesen FÖLÖTT 236.5 - 22 okt. 00:05
Memphis Grizzlies (-1.5)Összesen FÖLÖTT 242.5 - 22 okt. 00:05
New Orleans Pelicans (+3.5)Összesen FÖLÖTT 240.5 - 22 okt. 00:35
Houston Rockets (-8.5)Összesen FÖLÖTT 229.5 - 22 okt. 02:05
Portland Trail Blazers (-4.5)Összesen FÖLÖTT 233.5 - 22 okt. 02:05
Los Angeles Lakers (-5.5)Összesen FÖLÖTT 234.5 - 22 okt. 02:35
LA Clippers (-4.5)Összesen FÖLÖTT 228.5 - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ers (-2.5)Összesen FÖLÖTT 235.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)Összesen FÖLÖTT 235.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (-2.5)Összesen FÖLÖTT 223.5 - 24 okt. 01:35
San Antonio Spurs (-7.5)Összesen FÖLÖTT 225.5
Észak-Amerika, NBAHáromutas fogadás
Handicap
Összesített
1
2
1
2
Fölött
Alatt
2.05
1.77
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
221.51.90
221.51.90
20 okt. 19:05
1.53
2.50
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
232.01.90
232.01.90
20 okt. 23:05
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
231.51.90
231.51.90
21 okt. 01:35
1.46
2.70
(-5.0)1.90
(+5.0)1.90
238.51.90
238.51.90
21 okt. 23:05
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
234.51.90
234.51.90
21 okt. 23:05
1.85
1.95
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
243.01.90
243.01.90
21 okt. 23:35
1.90
1.90
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
220.01.90
220.01.90
21 okt. 23:35
1.23
4.15
(-9.5)1.90
(+9.5)1.90
236.51.90
236.51.90
21 okt. 23:35
1.80
2.00
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
242.51.90
242.51.90
22 okt. 00:05
2.30
1.62
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
240.51.90
240.51.90
22 okt. 00:05
1.27
3.80
(-8.5)1.90
(+8.5)1.90
229.51.90
229.51.90
22 okt. 00:35
1.55
2.45
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
233.01.90
233.01.90
22 okt. 02:05
1.43
2.80
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
234.01.90
234.01.90
22 okt. 02:05
1.53
2.50
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
228.01.90
228.01.90
22 okt. 02:35
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
235.51.90
235.51.90
22 okt. 23:05
1.29
3.70
(-8.0)1.85
(+8.0)1.90
235.51.87
235.51.87
23 okt. 01:35
1.72
2.10
(-2.5)1.87
(+2.5)1.87
223.51.87
223.51.87
23 okt. 23:05
1.38
3.00
(-7.0)1.90
(+7.0)1.85
225.51.87
225.51.87
24 okt. 01:35
1.85
1.95
(-1.0)1.87
(+1.0)1.87
228.51.87
228.51.87
25 dec. 17:05
1.45
2.70
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 dec. 19:35
1.80
2.00
(-1.5)1.90
(+1.5)1.85
236.51.87
236.51.87
25 dec. 22:05
2.45
1.55
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.87
233.51.87
26 dec. 01:05
2.15
1.69
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.87
239.51.87
26 dec. 03:35
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét30086 FtSzorzó11.03Nyeremény331902.73 FtBorussia Dortmund Sabah FC - Borussia Dortmund1.28Összesen ALATT 4.5Sabah FC - Borussia Dortmund1.3Fenerbahce Fenerbahce - Slavia Prague1.65Roma -1.5Roma - Slovan Bratislava1.4Összesen FÖLÖTT 2.5Napoli - Bodo/Glimt1.42Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Napoli - Bodo/Glimt1.47Mindkét csapat gólt szerez - IGEN VfB Stuttgart - Atletico Madrid1.42Összesen FÖLÖTT 2.5VfB Stuttgart - Atletico Madrid1.45
- Tét10000 krSzorzó18.9Nyeremény189040 kr1. félidő eredménye - Borussia Dortmund Sabah FC - Borussia Dortmund1.671. félidő eredménye - Fenerbahce Fenerbahce - Slavia Prague2.151. félidő eredménye - Liverpool Liverpool - Villarreal1.951. félidő eredménye - PSG PSG - Barcelona2.7
- TétR$ 670Szorzó2.2NyereményR$ 1474Offsides összesen ALATT 3.5Aston Villa - Viking FK2.2
- Tét5 €Szorzó281.83Nyeremény1409.17 €Borussia Dortmund Sabah FC - Borussia Dortmund1.27Összesen FÖLÖTT 3.5Roma - Slovan Bratislava1.75Napoli összesen FELETT 1.5Napoli - Bodo/Glimt1.471X PSG - Barcelona1.5PSV Eindhoven összesen FELETT 1.5FC Porto - PSV Eindhoven3Manchester City összesen FELETT 3.5Manchester City - AEK Athens2.15X2 Lille - Galatasaray1.65Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22Inter Milan összesen FELETT 1.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.15Real Madrid összesen FELETT 1.5Real Madrid - RB Leipzig1.13Bayer Leverkusen összesen FELETT 1.5OFI Crete - Bayer Leverkusen1.21X Juventus - Rennes1.12X2 Lillestrom - Real Sociedad1.12Összesen FÖLÖTT 1.5TSG Hoffenheim - Lyon1.14Brighton & Hove Albion Jablonec - Brighton & Hove Albion1.34Összesen FÖLÖTT 1.5Ajax - Atalanta1.2Összesen FÖLÖTT 1.5Monaco - SC Freiburg1.22
- TétR$ 660Szorzó2.05NyereményR$ 1353Offsides összesen ALATT 4.5Lille - Galatasaray2.05