Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
Rolex Shanghai Masters- Labdarúgás (1236)
- Kosárlabda (137)
- Tenisz (284)
- Asztalitenisz (105)
- Jégkorong (182)
- Röplabda (11)
- Kézilabda (69)
- Krikett (26)
- Amerikai futball (81)
- Darts (15)
- Uniós Rögbi (24)
- Ausztrál futball (9)
- Boksz (38)
- Ligarögbi (8)
- Golf (6)
- Counter-Strike (30)
- League of Legends (7)
- Harcművészetek (19)
- Kerékpározás (1)
- Vízilabda (1)
- Biatlon (2)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (8)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (19)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Vissza
- Labdarúgás
- Anglia
- Premier League
Előre összeállított fogadások
- 17 okt. 11:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Chelsea2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 11:30
ChelseaÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 11:30
ChelseaMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 11:30
ChelseaMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 11:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 11:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENEverton - 17 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Brentford2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 14:00
BrentfordÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 14:00
BrentfordMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLiverpool - 17 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Manchester City2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 14:00
Manchester CityÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 14:00
Manchester CityMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 14:00
Manchester CityMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENIpswich - 17 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Fulham2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 14:00
FulhamÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 14:00
FulhamMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 14:00
FulhamMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHull City - 17 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Newcastle United2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENAston Villa - 18 okt. 13:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Bournemouth2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 13:00
BournemouthÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:00
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 13:00
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSunderland - 18 okt. 13:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Leeds United2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 13:00
Leeds UnitedÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:00
Leeds UnitedMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 13:00
Leeds UnitedMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENManchester United - 18 okt. 13:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Brighton & Hove Albion2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENCrystal Palace - 18 okt. 15:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Arsenal2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 15:30
ArsenalÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 15:30
ArsenalMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 15:30
ArsenalMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 15:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENNottingham Forest - 19 okt. 19:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Tottenham2. félidő összesen ALATT 1.5 - 19 okt. 19:00
TottenhamÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 19 okt. 19:00
TottenhamMindkét csapat gólt szerez - NEM - 19 okt. 19:00
TottenhamMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 19 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 19 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENCoventry - 23 okt. 19:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Nottingham Forest2. félidő összesen ALATT 1.5 - 23 okt. 19:00
Nottingham ForestMindkét csapat gólt szerez - NEM - 23 okt. 19:00
Nottingham ForestMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 23 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 23 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENIpswich - 24 okt. 11:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Manchester City2. félidő összesen ALATT 1.5 - 24 okt. 11:30
Manchester CityMindkét csapat gólt szerez - NEM - 24 okt. 11:30
Manchester CityMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 24 okt. 11:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 24 okt. 11:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENAston Villa - 24 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Fulham2. félidő összesen ALATT 1.5 - 24 okt. 14:00
FulhamMindkét csapat gólt szerez - NEM - 24 okt. 14:00
FulhamMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 24 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 24 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENCoventry - 24 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Arsenal2. félidő összesen ALATT 1.5 - 24 okt. 14:00
ArsenalMindkét csapat gólt szerez - NEM - 24 okt. 14:00
ArsenalMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 24 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 24 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENEverton - 24 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Chelsea2. félidő összesen ALATT 1.5 - 24 okt. 16:30
ChelseaMindkét csapat gólt szerez - NEM - 24 okt. 16:30
ChelseaMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 24 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 24 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENTottenham - 25 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Manchester United2. félidő összesen ALATT 1.5 - 25 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Crystal Palace2. félidő összesen ALATT 1.5 - 25 okt. 14:00
Manchester UnitedMindkét csapat gólt szerez - NEM - 25 okt. 14:00
Crystal PalaceMindkét csapat gólt szerez - NEM - 25 okt. 14:00
Manchester UnitedMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 25 okt. 14:00
Crystal PalaceMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBournemouth - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENNewcastle United - 25 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Brentford2. félidő összesen ALATT 1.5 - 25 okt. 14:00
BrentfordMindkét csapat gólt szerez - NEM - 25 okt. 14:00
BrentfordMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHull City - 25 okt. 14:00
1. félidő összesen FELETT 0.5Liverpool2. félidő összesen ALATT 1.5 - 25 okt. 14:00
LiverpoolMindkét csapat gólt szerez - NEM - 25 okt. 14:00
LiverpoolMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBrighton & Hove Albion - 25 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Leeds United2. félidő összesen ALATT 1.5 - 25 okt. 16:30
Leeds UnitedMindkét csapat gólt szerez - NEM - 25 okt. 16:30
Leeds UnitedMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 25 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 25 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSunderland - 17 okt. 11:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 11:30
Összesen FÖLÖTT 2.5Cole Palmer - a játékos gólt szerezChelsea - 17 okt. 11:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 11:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 14:00
1. félidő eredménye - Fulham2. félidő eredménye - FulhamGonzalo Garcia Torres - player will score a goal in both halves - 17 okt. 14:00
Összesen FÖLÖTT 2.5Gonzalo Garcia Torres - a játékos gólt szerezFulham - 17 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 17 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 13:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 18 okt. 13:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 18 okt. 13:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 15:30
Összesen ALATT 2.51X - 18 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 19 okt. 19:00
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 19 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 19 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 23 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.51X - 23 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 24 okt. 11:30
Összesen ALATT 2.51X - 24 okt. 11:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 24 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.51X - 24 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 24 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 24 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 24 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 24 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.51X - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 25 okt. 14:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 25 okt. 14:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 25 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.51X - 25 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12
Anglia, Premier LeagueHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
3.75
2.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
17 okt. 11:30
1.67
4.00
5.00
2.51.75
2.52.10
1.75
1.95
17 okt. 14:00
1.23
6.90
10.75
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
17 okt. 14:00
2.50
3.60
2.60
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
17 okt. 14:00
2.15
3.70
3.10
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
17 okt. 16:30
1.57
4.45
5.30
2.51.55
2.52.45
1.60
2.20
18 okt. 13:00
1.97
3.60
3.70
2.51.80
2.52.00
1.70
2.05
18 okt. 13:00
2.50
3.60
2.60
2.51.65
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
5.85
3.80
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
18 okt. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 okt. 19:00
2.80
3.45
2.35
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
23 okt. 19:00
4.80
4.20
1.63
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
24 okt. 11:30
2.95
3.45
2.25
2.51.72
2.52.05
1.60
2.20
24 okt. 14:00
1.37
4.75
8.60
2.51.72
2.52.05
2.10
1.67
24 okt. 14:00
1.82
3.90
3.85
2.51.57
2.52.30
1.55
2.30
24 okt. 16:30
1.77
4.10
3.90
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
25 okt. 14:00
2.50
3.50
2.60
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
25 okt. 14:00
4.50
3.85
1.72
2.51.65
2.52.15
1.65
2.12
25 okt. 14:00
2.00
3.85
3.25
2.51.52
2.52.45
1.47
2.50
25 okt. 14:00
2.65
3.30
2.60
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
25 okt. 16:30
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét₦ 13800Szorzó4.1Nyeremény₦ 56580Offsides összesen FELETT 4.5Inter Milan - Club Brugge4.1
- Tét₦ 20600Szorzó2.65Nyeremény₦ 54590Shots Bayern Munich total Under 20.5Viking - Bayern Munich2.65
- Tét5 €Szorzó7525.39Nyeremény37626.95 €Monaco CSKA Sofia - Monaco1.5Atletico Madrid Atletico Madrid - Manchester United1.93Gent Gent - AGF Aarhus1.6Getafe Universitatea Craiova - Getafe2.3Sporting Lisbon Lens - Sporting Lisbon2.6Liverpool LASK Linz - Liverpool1.28Real Madrid Roma - Real Madrid1.87Villarreal Villarreal - Napoli2.15Real Betis Real Betis - FC Porto2.07Manchester City Manchester City - PSG2.15Borussia Dortmund Bodo/Glimt - Borussia Dortmund2.07Celta Vigo Celta Vigo - Juventus3.5Aston Villa Aston Villa - Fenerbahce1.63
- TétR$ 1425Szorzó4.1NyereményR$ 5842.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Brighton & Hove Albion - FK Kauno Zalgiris4.1
- TétR$ 1200Szorzó4.1NyereményR$ 4920Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Brighton & Hove Albion - FK Kauno Zalgiris4.1