Teljes egyenleg:

undefined

Az utolsó játékmenet:null

Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
  1. Vissza
  2. Labdarúgás
flagAnglia, Premier League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.15
3.75
2.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
17 okt. 11:30
1.67
4.00
5.00
2.51.75
2.52.10
1.75
1.95
17 okt. 14:00
1.23
6.90
10.75
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
17 okt. 14:00
2.50
3.60
2.60
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
17 okt. 14:00
2.15
3.70
3.10
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
17 okt. 16:30
1.57
4.45
5.30
2.51.55
2.52.45
1.60
2.20
18 okt. 13:00
1.97
3.60
3.70
2.51.80
2.52.00
1.70
2.05
18 okt. 13:00
2.50
3.60
2.60
2.51.65
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
5.85
3.80
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
18 okt. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 okt. 19:00
2.80
3.45
2.35
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
23 okt. 19:00
4.80
4.20
1.63
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
24 okt. 11:30
2.95
3.45
2.25
2.51.72
2.52.05
1.60
2.20
24 okt. 14:00
1.37
4.75
8.60
2.51.72
2.52.05
2.10
1.67
24 okt. 14:00
1.82
3.90
3.85
2.51.57
2.52.30
1.55
2.30
24 okt. 16:30
1.77
4.10
3.90
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
25 okt. 14:00
2.50
3.50
2.60
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
25 okt. 14:00
4.50
3.85
1.72
2.51.65
2.52.15
1.65
2.12
25 okt. 14:00
2.00
3.85
3.25
2.51.52
2.52.45
1.47
2.50
25 okt. 14:00
2.65
3.30
2.60
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
25 okt. 16:30
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.