Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Labdarúgás (1266)
- Kosárlabda (129)
- Tenisz (147)
- Asztalitenisz (113)
- Jégkorong (167)
- Röplabda (9)
- Kézilabda (68)
- Baseball (8)
- Krikett (14)
- Amerikai futball (81)
- Futsal (11)
- Uniós Rögbi (33)
- Boksz (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (50)
- League of Legends (1)
- Harcművészetek (16)
- Kerékpározás (31)
- Floorball (1)
- Formula 1 (1)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (4)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Vissza
- Labdarúgás
- Németország
- Bundesliga
Előre összeállított fogadások
- 09 okt. 18:30
Borussia DortmundÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 09 okt. 18:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - NEM - 09 okt. 18:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 09 okt. 18:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Borussia Dortmund2. félidő összesen ALATT 1.5 - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENWerder Bremen - 10 okt. 13:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Union BerlinMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Bayern MunichÖsszesen FÖLÖTT 4.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
TSG HoffenheimÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Union BerlinÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
VfB StuttgartÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Bayer LeverkusenÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 13:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
Union BerlinMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayern Munich2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5TSG Hoffenheim2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Union Berlin2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5VfB Stuttgart2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayer Leverkusen2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Augsburg - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHamburger SV - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSV Elversberg - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSC Paderborn - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENMainz - 10 okt. 16:30
RB LeipzigMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 16:30
RB LeipzigÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 10 okt. 16:30
RB LeipzigMindkét csapat gólt szerez - NEM - 10 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5RB Leipzig2. félidő összesen ALATT 1.5 - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENEintracht Frankfurt - 11 okt. 13:30
FC KolnMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 13:30
FC KolnÖsszesen FÖLÖTT 3.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 13:30
FC KolnMindkét csapat gólt szerez - NEM - 11 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5FC Koln2. félidő összesen ALATT 1.5 - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBorussia Monchengladbach - 11 okt. 15:30
SC FreiburgMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 15:30
SC FreiburgÖsszesen FÖLÖTT 2.5Mindkét csapat gólt szerez - IGEN - 11 okt. 15:30
SC FreiburgMindkét csapat gólt szerez - NEM - 11 okt. 15:30
1. félidő összesen FELETT 0.5SC Freiburg2. félidő összesen ALATT 1.5 - 11 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSchalke - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtMindkét csapat gólt szerez - NEM - 16 okt. 18:30
Eintracht FrankfurtMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 16 okt. 18:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Eintracht Frankfurt2. félidő összesen ALATT 1.5 - 16 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Koln - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
Werder BremenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
VfB StuttgartMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
Werder BremenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
SV ElversbergMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
Borussia DortmundMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5VfB Stuttgart2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Werder Bremen2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5SV Elversberg2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Borussia Dortmund2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHamburger SV - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSC Paderborn - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Augsburg - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENUnion Berlin - 17 okt. 13:30
MainzMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 13:30
MainzMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Mainz2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSchalke - 17 okt. 16:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - NEM - 17 okt. 16:30
Bayern MunichMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 17 okt. 16:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayern Munich2. félidő összesen ALATT 1.5 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENRB Leipzig - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 13:30
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 13:30
1. félidő összesen FELETT 0.5Bayer Leverkusen2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSC Freiburg - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - NEM - 18 okt. 15:30
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 18 okt. 15:30
1. félidő összesen FELETT 0.5TSG Hoffenheim2. félidő összesen ALATT 1.5 - 18 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBorussia Monchengladbach - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 09 okt. 18:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 09 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 09 okt. 18:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 09 okt. 18:30
1. félidő eredménye - Borussia Dortmund2. félidő eredménye - Borussia DortmundSerhou Guirassy - player will score a goal in both halves - 09 okt. 18:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Serhou Guirassy - a játékos gólt szerezBorussia Dortmund - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 13:30
1. félidő eredménye - Bayern Munich2. félidő eredménye - Bayern MunichHarry Kane - player will score a goal in both halves - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 4.5Harry Kane - a játékos gólt szerezBayern Munich - 10 okt. 13:30
1. félidő eredménye - TSG Hoffenheim2. félidő eredménye - TSG HoffenheimAndrej Kramaric - player will score a goal in both halves - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Andrej Kramaric - a játékos gólt szerezTSG Hoffenheim - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 2.5Andrej Ilic - a játékos gólt szerezUnion Berlin - 10 okt. 13:30
1. félidő eredménye - VfB Stuttgart2. félidő eredménye - VfB StuttgartDeniz Undav - player will score a goal in both halves - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Deniz Undav - a játékos gólt szerezVfB Stuttgart - 10 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Patrik Schick - a játékos gólt szerezBayer Leverkusen - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 10 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 10 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 10 okt. 16:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 10 okt. 16:30
1. félidő eredménye - RB Leipzig2. félidő eredménye - RB LeipzigMarc Guiu - player will score a goal in both halves - 10 okt. 16:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Marc Guiu - a játékos gólt szerezRB Leipzig - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 11 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 11 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 11 okt. 13:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 11 okt. 13:30
1. félidő eredménye - FC Koln2. félidő eredménye - FC KolnRagnar Ache - player will score a goal in both halves - 11 okt. 13:30
Összesen FÖLÖTT 3.5Ragnar Ache - a játékos gólt szerezFC Koln - 11 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 11 okt. 15:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 11 okt. 15:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 11 okt. 15:30
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - IGENMindkét csapat szerez gólt a 2. félidőben - IGEN - 11 okt. 15:30
1. félidő eredménye - SC Freiburg2. félidő eredménye - SC FreiburgIgor Matanovic - player will score a goal in both halves - 11 okt. 15:30
Összesen FÖLÖTT 2.5Igor Matanovic - a játékos gólt szerezSC Freiburg - 16 okt. 18:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 16 okt. 18:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 16 okt. 18:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.51X - 17 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 17 okt. 16:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 17 okt. 16:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 17 okt. 16:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 13:30
Összesen ALATT 2.5X2 - 18 okt. 13:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 13:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 18 okt. 15:30
Összesen ALATT 2.51X - 18 okt. 15:30
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 18 okt. 15:30
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5
Németország, BundesligaHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.37
5.45
7.40
2.51.33
2.53.05
1.57
2.30
09 okt. 18:30
10.25
7.75
1.22
2.51.14
2.54.90
1.37
2.95
10 okt. 13:30
1.45
4.80
6.75
2.51.40
2.52.95
1.55
2.35
10 okt. 13:30
2.20
3.80
3.00
2.51.57
2.52.40
1.50
2.50
10 okt. 13:30
4.90
4.70
1.57
2.51.33
2.53.05
1.45
2.65
10 okt. 13:30
2.90
3.85
2.25
2.51.42
2.52.85
1.40
2.80
10 okt. 13:30
1.53
4.90
5.10
2.51.29
2.53.35
1.37
2.95
10 okt. 16:30
1.95
3.90
3.40
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
11 okt. 13:30
1.63
3.85
5.25
2.51.60
2.52.25
1.65
2.12
11 okt. 15:30
1.93
4.15
3.35
2.51.32
2.53.10
1.34
3.00
16 okt. 18:30
3.85
3.85
1.82
2.51.32
2.53.10
1.34
3.00
17 okt. 13:30
2.85
3.55
2.30
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 okt. 13:30
1.75
4.10
4.00
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
17 okt. 13:30
2.40
3.75
2.60
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
17 okt. 13:30
4.55
4.25
1.65
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
17 okt. 13:30
1.23
6.55
10.50
2.51.14
2.54.90
1.35
2.95
17 okt. 16:30
1.63
4.35
4.60
2.51.42
2.52.75
1.47
2.50
18 okt. 13:30
3.40
4.10
1.90
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
18 okt. 15:30
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét5 €Szorzó264.56Nyeremény1322.8 €Slovakia Moldova - Slovakia1.4Cyprus Cyprus - Latvia1.57Spain Croatia - Spain1.28Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.5Ukraine Ukraine - Hungary2.6Italy Italy - Turkey1.38England England - Czechia1.11Montenegro Montenegro - Armenia1.52Sweden Romania - Sweden1.75Poland Bosnia and Herzegovina - Poland2.4France France - Belgium1.47
- Tét300 €Szorzó4.31Nyeremény1295.73 €France France - Belgium1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Tét5 €Szorzó248.61Nyeremény1243.05 €Slovakia Moldova - Slovakia1.4Kazakhstan Kazakhstan - Faroe Islands2.4Cyprus Cyprus - Latvia1.57Spain Croatia - Spain1.28Montenegro Montenegro - Armenia1.52Italy Italy - Turkey1.39Ukraine Ukraine - Hungary2.6Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.5England England - Czechia1.11Poland Bosnia and Herzegovina - Poland2.4
- Tét360 FtSzorzó3.2Nyeremény1152 FtGeorgia Northern Ireland - Georgia3.2
- Tét360 FtSzorzó3.1Nyeremény1116 FtX Ukraine - Hungary3.1