Teljes egyenleg:

undefined

Az utolsó játékmenet:null

Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
  1. Vissza
  2. Labdarúgás
flagOlaszország, Serie A
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.20
3.30
2.30
2.52.05
2.51.77
1.85
1.90
10 okt. 13:00
1.15
7.90
16.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
10 okt. 16:00
1.47
4.65
6.45
2.51.47
2.52.70
1.65
2.15
10 okt. 18:45
2.55
3.55
2.60
2.51.65
2.52.25
1.55
2.35
11 okt. 10:30
1.60
4.00
5.75
2.51.90
2.51.90
1.95
1.80
11 okt. 13:00
4.10
3.40
1.95
2.52.10
2.51.75
1.90
1.85
11 okt. 13:00
4.40
3.65
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
2.00
11 okt. 16:00
6.30
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.72
11 okt. 18:45
1.57
4.15
5.25
2.51.50
2.52.50
1.55
2.30
12 okt. 16:30
2.30
3.25
3.00
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
12 okt. 18:45
2.40
3.45
2.85
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
16 okt. 18:45
4.50
3.90
1.72
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
17 okt. 13:00
5.25
3.85
1.63
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
17 okt. 16:00
1.30
5.25
9.90
2.51.60
2.52.25
2.10
1.67
17 okt. 18:45
1.87
3.40
4.20
2.51.87
2.51.87
1.75
1.95
18 okt. 10:30
3.30
3.60
2.07
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
18 okt. 13:00
1.87
3.50
4.00
2.51.80
2.51.95
1.72
2.00
18 okt. 16:00
1.63
3.85
5.25
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 okt. 18:45
2.10
3.20
3.50
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
19 okt. 16:30
3.10
2.95
2.50
2.52.20
2.51.62
1.90
1.80
19 okt. 18:45
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.