Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Towarzyskie
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Piłka nożna (1618)
- Koszykówka (231)
- Tenis (80)
- Tenis stołowy (158)
- Hokej na lodzie (284)
- Siatkówka (24)
- Piłka ręczna (63)
- Baseball (2)
- Krykiet (10)
- Futbol Amerykański (135)
- Rzutki (33)
- Snooker (6)
- Futsal (5)
- Rugby Union (36)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (61)
- Rugby League (9)
- Golf (6)
- Counter-Strike (55)
- League of Legends (8)
- Sztuki walki (17)
- Kolarstwo (1)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (23)
- Unihokej (62)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Formuła 1 (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (9)
- Dota2 (9)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
22 paź 16:45
22 paź 19:00
22 paź 19:00
22 paź 16:45
22 paź 16:45
22 paź 16:45
22 paź 19:00
22 paź 19:00
22 paź 16:45
22 paź 16:45
22 paź 16:45
22 paź 19:00
22 paź 19:00
22 paź 16:45
22 paź 16:45
22 paź 16:45
22 paź 19:00
- Super Boost
Premier League23 paź•19:00Ipswichvs.Nottingham ForestMorgan Gibbs-White Shots on Target OVER 0.5 - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA22 paź•14:30Kairat Almatyvs.PanathinaikosPanathinaikosponiżej 3.5Obie drużyny strzelą - NIE - Powiększony
LIGA EUROPY UEFA22 paź•16:45Sturm Grazvs.MarseilleMarseilleObie drużyny strzelą - TAKMarseille strzeli pierwszą bramkę - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA22 paź•16:45Jablonecvs.Brighton & Hove Albion1. połowa - Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion (-2.5) - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA22 paź•16:45Pafos FCvs.Riga FCPafos FCWięcej rzutów rożnych - Pafos FC - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA22 paź•16:45Crvena Zvezdavs.FC CopenhagenObie drużyny strzelą - TAKpowyżej 3.5 - Powiększony
LIGA EUROPY UEFA22 paź•19:00Olympiacosvs.Sparta PragueOlympiacosObie drużyny strzelą - NIEWięcej rzutów rożnych - Olympiacos - Powiększony
LIGA EUROPY UEFA22 paź•19:00Lillestromvs.Real Sociedad1. połowa - Real SociedadObie drużyny strzelą - NIE - Powiększony
LIGA EUROPY UEFA22 paź•19:00Celticvs.Celta VigoIago Aspas Shots on Target OVER 0.5Kasper Hogh Shots on Target OVER 0.5Obie drużyny strzelą - TAK - Powiększony
Bundesliga23 paź•18:30VfB Stuttgartvs.Borussia MonchengladbachVfB StuttgartObie drużyny strzelą - TAKpowyżej 3.5 - Powiększony
Bundesliga23 paź•18:30VfB Stuttgartvs.Borussia Monchengladbach1. połowa - VfB StuttgartDeniz Undav - strzeli gola - Powiększony
Serie A23 paź•18:45Torinovs.MonzaTorinoponiżej 2.5 - Powiększony
Premier League23 paź•19:00Ipswichvs.Nottingham ForestNottingham ForestChris WOOD - strzeli gola - Powiększony
Primeira Liga23 paź•19:45Guimaraesvs.Maritimo1. połowa - Guimaraespowyżej 2.5 - Powiększony
La Liga24 paź•16:30Valenciavs.VillarrealVillarrealponiżej 3.5 - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA22 paź•16:45Jablonecvs.Brighton & Hove Albion1. połowa - Brighton & Hove AlbionJack Hinshelwood Shots on Target OVER 1.5 - Powiększony
LIGA EUROPY UEFA22 paź•16:45Sturm Grazvs.MarseilleStrzały na bramkę Sturm Graz powyżej 5.5 - Powiększony
LIGA EUROPY UEFA22 paź•19:00AC Omonia Nicosiavs.BenficaBenfica (-2.5) - Powiększony
2. Bundesliga23 paź•16:30VfL Bochumvs.VfL WolfsburgVfL Wolfsburgpowyżej 2.5VfL Bochum rzuty rożne poniżej 6.5 - Powiększony
Bundesliga23 paź•18:30VfB Stuttgartvs.Borussia MonchengladbachVfB StuttgartObie drużyny strzelą - TAKJamie Leweling - strzeli gola - Powiększony
Serie A23 paź•18:45Torinovs.MonzaTorinoWyścid do 5 rzutów rożnych - Torino - Powiększony
Premier League23 paź•19:00Ipswichvs.Nottingham ForestExequiel Palacios - otrzyma kartkę - Powiększony
NBA23 paź•23:05Boston Celticsvs.New York KnicksBoston Celticspowyżej 222.5 - Powiększony
NHL24 paź•00:00Chicago Blackhawksvs.Montreal CanadiensMontreal Canadiens1. tercja - 2suma poniżej 8.5 - Powiększony
NBA24 paź•01:30San Antonio Spursvs.Houston RocketsSan Antonio SpursSan Antonio Spurs powyżej 118.5 - 22 paź 18:05
Real Madridpowyżej 182.51. kwarta - 2 - 22 paź 18:05
Real MadridMaccabi Tel Aviv (+6.5) - 22 paź 18:05
Real Madrid (regulaminowy czas gry)powyżej 182.5 - 22 paź 18:05
powyżej 182.5Maccabi Tel Aviv - 22 paź 19:00
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 22 paź 19:00
Celta VigoObie drużyny strzelą - NIE - 22 paź 19:00
Celta VigoObie drużyny strzelą - TAK - 22 paź 19:00
Obie drużyny strzelą - TAKCeltic - 22 paź 19:00
poniżej 2.51X - 22 paź 19:00
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 23 paź 17:00
Zalgirispowyżej 174.51. kwarta - 1 - 23 paź 17:00
Asvel Villeurbanne (+14.5)poniżej 174.5 - 23 paź 18:15
Olympiacospowyżej 172.51. kwarta - 1 - 23 paź 18:15
OlympiacosFenerbahce (+6.5) - 23 paź 18:15
Olympiacos (regulaminowy czas gry)powyżej 172.5 - 23 paź 18:15
powyżej 172.5Fenerbahce - 23 paź 18:45
Valenciapowyżej 186.51. kwarta - 2 - 23 paź 18:45
ValenciaParis (+6.5) - 23 paź 18:45
Valencia (regulaminowy czas gry)powyżej 186.5 - 23 paź 18:45
powyżej 186.5Paris
Na żywo
Popularne
Nadchodzące

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
19.50
8.40
1.17
2.51.34
2.53.00
2.15
1.63
16:45

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.00
3.90
1.88
2.51.47
2.52.70
1.45
2.55
16:45
2.00
3.90
3.50
2.51.42
2.52.85
1.40
2.75
19:00

DFB Pokal
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
27 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
8.50
5.35
1.38
2.51.47
2.52.70
1.72
2.00
16:45
1.93
3.85
3.90
2.51.75
2.52.10
1.65
2.12
19:00

DFB Pokal
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
28 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.42
5.25
7.60
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
16:45
13.50
7.30
1.22
2.51.30
2.53.20
1.80
1.90
16:45
6.60
4.90
1.48
2.51.42
2.52.85
1.57
2.25
19:00
9.20
6.00
1.33
2.51.50
2.52.60
1.80
1.90
19:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
6.60
4.45
1.53
2.51.80
2.52.00
1.95
1.75
16:45

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.48
4.90
6.60
2.51.50
2.52.60
1.63
2.15
16:45
1.42
4.90
8.20
2.51.47
2.52.70
1.70
2.05
16:45
3.15
3.65
2.25
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.15
3.65
3.35
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

La Liga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
25 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.60
5.40
4.15
2.51.18
2.54.30
1.22
3.85
20:00

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.25
3.80
3.00
2.51.47
2.52.70
1.42
2.65
19:00

La Liga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
24 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.25
3.60
2.15
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
16:30

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.75
3.60
2.55
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
19:00

EFL Cup
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
28 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.40
3.45
2.05
2.51.75
2.52.00
1.67
2.10
19:45
2.75
3.60
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
27 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.31
6.25
9.50
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45
19:00

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
24 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.45
4.40
7.40
2.51.85
2.51.95
2.05
1.70
14:00

DFB Pokal
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
28 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45
27 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
25 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.97
3.70
3.55
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
14:00

Premiership
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
25 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.35
4.10
1.67
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
5.80
4.35
1.58
2.51.80
2.52.00
1.85
1.85
Zaczyna się za15:42

Bundesliga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
25 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
24 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.75
4.25
1.65
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
11:30
25 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.65
3.90
1.72
2.51.67
2.52.20
1.67
2.10
14:00

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.55
4.15
1.75
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
16:45

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.35
3.50
3.00
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
16:45
2.00
3.40
4.20
2.52.15
2.51.70
1.95
1.75
16:45
3.15
3.35
2.40
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
16:45
1.93
3.55
4.30
2.52.15
2.51.70
1.95
1.75
19:00

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.52
4.50
6.65
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.63
4.20
5.60
2.51.75
2.52.10
1.75
1.95
16:45
4.60
4.15
1.75
2.51.70
2.52.15
1.70
2.05
16:45
1.45
5.00
7.20
2.51.50
2.52.60
1.72
2.00
16:45
16.50
8.10
1.19
2.51.34
2.53.00
2.05
1.70
19:00
1.80
4.10
4.25
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
19:00

LIGA EUROPY UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
22 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.32
5.45
11.00
2.51.55
2.52.45
1.90
1.80
16:45

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
12 listopada
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.00
4.10
1.80
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
19:45
15 listopada
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

Super Lig
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
24 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.95
3.55
2.40
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
16:00
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka200 KčKurs116.34Wygrana23268.38 KčMilan Bournemouth - Milan3.7Lyon TSG Hoffenheim - Lyon3.25Gent Braga - Gent4.3Hajduk Split FC Thun - Hajduk Split2.25
- Stawka20 €Kurs215.46Wygrana4309.35 €Marseille Strum Graz - Marseille1.85Real Sociedad Lillestrom - Real Sociedad1.48suma parzysta Juventus - Rennes1.9suma parzysta Olympiacos - Sparta Prague1.9powyżej 2.5Bournemouth - Milan1.7AEP Paphos AEP Paphos - Riga FC1.63powyżej 2.5Ajax - Atalanta1.42powyżej 2.5Monaco - SC Freiburg1.7Arsenal Arsenal - Everton1.45Juventus Lecce - Juventus1.45Marseille Marseille - Le Havre1.55
- Stawka360 FtKurs11Wygrana3960 FtX (regulaminowy czas gry) Pick Szeged - GOG11
- Stawka5 €Kurs613.51Wygrana3067.55 €Sunderland Lech Poznan - Sunderland1.75Leverkusen OFI Crete - Leverkusen1.22Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - NEC Nijmegen1.57powyżej 2.5Juventus - Rennes1.6powyżej 2.5Ararat Armenia - AZ Alkmaar1.5powyżej 2.5St. Gilloise - Hapoel Be`er Sheva1.47powyżej 2.5Strum Graz - Marseille1.7powyżej 2.5Ferencvarosi - Torreense1.6powyżej 2.5Besiktas - Crystal Palace1.5powyżej 2.5Lillestrom - Real Sociedad1.57powyżej 2.5AC Omonia Nicosia - Wolfsberger1.55powyżej 2.5Jagiellonia Bialystok - Rapid Bukareszt1.75powyżej 2.5Bournemouth - Milan1.7powyżej 2.5Viktoria Plzen - Levski Sofia1.75
- Stawka10 €Kurs222.31Wygrana2223.11 €Sunderland Lech Poznan - Sunderland1.75Real Sociedad Lillestrom - Real Sociedad1.48Lyon TSG Hoffenheim - Lyon3.25Midtjylland Midtjylland - Sint-Truiden1.72Milan Bournemouth - Milan3.7Real Madrid Barcelona - Real Madrid4.15