Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Piłka nożna (1629)
- Koszykówka (190)
- Tenis (284)
- Tenis stołowy (75)
- Hokej na lodzie (237)
Ameryka północna(26)
Europa(8)
Austria(5)
Białoruś(7)
Republika Czeska(22)
Kanada(21)
Dania(4)
Francja(6)
Finlandia(18)
Niemcy(13)
Wielka Brytania(4)
Kazachstan(4)
Łotwa(4)
Norwegia(6)
Polska(3)
Rosja(33)
Słowacja(12)
Szwecja(27)
Szwajcaria(12)
Azja(2) - Siatkówka (30)
- Piłka ręczna (82)
- Baseball (3)
- Krykiet (13)
- Futbol Amerykański (77)
- Rzutki (15)
- Futsal (1)
- Rugby Union (34)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (41)
- Rugby League (9)
- Golf (9)
- Counter-Strike (32)
- League of Legends (6)
- Sztuki walki (18)
- Kolarstwo (1)
- Water Polo (4)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (48)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Formuła 1 (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (5)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
Kreator Zakładów
- 28 paź 23:30
Washington Capitals (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5 - 28 paź 23:30
Washington Capitals (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1
Europa, Euro Hockey Tour. Women1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.45
4.90
5.40
(-1.5)1.85
(+1.5)1.93
28 paź 13:00
Rosja, VHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.25
3.85
1.95
4.52.07
4.51.75
(+1.0)1.57
(-1.0)2.40
28 paź 14:00
1.60
4.35
4.35
4.51.90
4.51.90
(-1.0)1.85
(+1.0)1.93
28 paź 14:00
Kazachstan, Pro League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.23
6.10
7.75
5.51.75
5.51.95
(-2.5)1.87
(+2.5)1.82
28 paź 14:00
Republika Czeska, Maxa liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.75
4.20
3.40
5.51.90
5.51.77
(-1.0)1.97
(+1.0)1.70
28 paź 14:00
Republika Czeska, Maxa liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.30
4.00
2.35
5.51.80
5.51.87
(0.0)1.85
(0.0)1.85
28 paź 14:15
Kanada, OHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.45
4.40
2.10
7.51.95
7.51.72
(0.0)1.97
(0.0)1.70
28 paź 14:30
1.45
4.90
4.60
6.51.95
6.51.72
(-1.5)1.80
(+1.5)1.90
28 paź 14:30
Republika Czeska, Extraliga (U-20)1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.75
4.45
3.55
5.51.70
5.52.10
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
28 paź 14:30
Białoruś, Extraleague1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.53
4.70
4.75
5.52.07
5.51.75
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
28 paź 15:30
5.90
5.40
1.37
5.51.85
5.51.93
(+2.0)1.85
(-2.0)1.95
28 paź 15:30
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.10
4.10
2.70
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.70
(0.0)2.15
28 paź 15:30
Rosja, KHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.45
3.90
2.40
4.51.80
4.51.97
(0.0)1.90
(0.0)1.87
28 paź 16:00
Białoruś, Extraleague1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.90
4.35
1.67
5.52.07
5.51.72
(+1.0)1.87
(-1.0)1.93
28 paź 16:00
1.77
4.15
3.60
4.51.70
4.52.10
(-1.0)2.05
(+1.0)1.75
28 paź 16:00
Rosja, VHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.80
3.90
3.60
4.52.07
4.51.75
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
28 paź 16:00
1.72
4.10
3.85
4.51.97
4.51.82
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
28 paź 16:00
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.30
4.00
2.50
5.52.07
5.51.75
(0.0)1.82
(0.0)1.95
28 paź 16:00
1.42
5.25
5.40
5.51.70
5.52.10
(-2.0)2.00
(+2.0)1.80
28 paź 16:00
3.90
4.25
1.70
4.51.67
4.52.15
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
28 paź 16:00
Republika Czeska, 2. Liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.60
4.35
2.05
6.51.72
6.51.97
(0.0)2.07
(0.0)1.63
28 paź 16:00
Republika Czeska, Extraliga (U-20)1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.47
5.15
4.75
6.51.87
6.51.90
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
28 paź 16:00
Republika Czeska, Maxa liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.55
4.25
4.30
4.51.63
4.52.10
(-1.0)1.75
(+1.0)1.93
28 paź 16:00
2.50
3.90
2.20
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.97
(0.0)1.72
28 paź 16:00
1.82
3.90
3.25
4.51.75
4.51.95
(-1.0)2.15
(+1.0)1.60
28 paź 16:00
2.20
3.90
2.50
5.51.87
5.51.80
(0.0)1.75
(0.0)1.95
28 paź 16:00
Rosja, KHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.87
4.10
3.25
5.01.90
5.01.90
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
28 paź 16:10
Rosja, KHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.95
3.90
3.20
4.51.93
4.51.85
(-1.0)2.35
(+1.0)1.57
28 paź 16:30
1.63
4.25
4.25
4.51.85
4.51.93
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
28 paź 16:30
Finlandia, SM-Liiga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.55
3.90
2.30
4.51.72
4.52.07
(0.0)1.97
(0.0)1.80
28 paź 16:30
2.30
3.90
2.55
4.51.70
4.52.15
(0.0)1.80
(0.0)1.97
28 paź 16:30
2.50
4.00
2.30
5.52.20
5.51.67
(0.0)1.97
(0.0)1.82
28 paź 16:30
2.95
3.85
2.05
4.51.95
4.51.85
(0.0)2.30
(0.0)1.60
28 paź 16:30
1.72
4.15
3.85
4.51.77
4.52.05
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
28 paź 16:30
3.20
4.20
1.87
5.52.05
5.51.77
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
28 paź 16:30
2.20
4.10
2.60
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.77
(0.0)2.05
28 paź 16:30
Słowacja, 1. Liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.47
5.10
4.80
6.51.93
6.51.87
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
28 paź 16:30
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.70
4.10
2.15
5.51.93
5.51.85
(0.0)2.10
(0.0)1.70
28 paź 16:30
3.10
4.30
1.90
5.51.70
5.52.10
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
28 paź 16:30
Republika Czeska, Maxa liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.65
4.25
3.70
5.52.00
5.51.70
(-1.0)1.87
(+1.0)1.80
28 paź 16:30
Republika Czeska, Extraliga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.70
4.10
2.15
5.52.07
5.51.72
(0.0)2.10
(0.0)1.70
28 paź 17:00
Słowacja, 1. Liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.07
4.15
2.80
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.65
(0.0)2.20
28 paź 17:00
1.50
4.85
4.80
5.51.72
5.52.10
(-1.5)1.87
(+1.5)1.93
28 paź 17:00
2.15
4.20
2.65
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.72
(0.0)2.07
28 paź 17:00
1.70
4.55
3.70
6.52.15
6.51.67
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
28 paź 17:00
Łotwa, OHL Baltic Championship1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.25
4.20
2.50
5.51.70
5.52.15
(0.0)1.80
(0.0)1.97
28 paź 17:00
Europa, Euro Hockey Tour. Women1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.75
4.00
2.15
(+1.5)1.37
(-1.5)3.10
28 paź 17:00
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.93
4.25
3.10
5.51.85
5.51.95
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
28 paź 17:00
Republika Czeska, 2. Liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.50
4.90
4.30
6.51.80
6.51.87
(-1.5)1.82
(+1.5)1.85
28 paź 17:00
1.65
4.65
3.55
6.51.72
6.51.97
(-1.0)1.82
(+1.0)1.85
28 paź 17:00
1.45
5.15
4.55
7.52.07
7.51.65
(-1.5)1.75
(+1.5)1.95
28 paź 17:00
1.67
4.65
3.35
7.52.07
7.51.65
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
28 paź 17:00
Łotwa, OHL Baltic Championship1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.05
13.25
19.50
7.51.82
7.51.95
(-4.0)1.85
(+4.0)1.95
28 paź 17:20
Słowacja, Extraliga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.57
4.65
4.25
5.51.72
5.52.10
(-1.5)2.00
(+1.5)1.80
28 paź 17:30
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.90
4.15
2.00
5.51.90
5.51.87
(0.0)2.30
(0.0)1.60
28 paź 17:30
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.32
5.75
6.70
5.51.77
5.52.05
(-2.0)1.80
(+2.0)2.00
28 paź 17:45
Dania, Metal Ligaen1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.65
4.15
2.15
5.51.85
5.51.95
(0.0)2.07
(0.0)1.72
28 paź 18:00
Szwecja, Hockey Allsvenskan1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.29
6.00
7.20
5.51.72
5.52.10
(-2.5)2.00
(+2.5)1.80
28 paź 18:00
1.45
5.15
5.25
5.51.77
5.52.05
(-1.5)1.80
(+1.5)2.00
28 paź 18:00
2.20
4.00
2.65
5.52.15
5.51.70
(0.0)1.75
(0.0)2.07
28 paź 18:00
2.35
3.85
2.50
4.51.82
4.51.97
(0.0)1.85
(0.0)1.95
28 paź 18:00
1.50
4.75
4.75
5.51.95
5.51.82
(-1.5)1.93
(+1.5)1.87
28 paź 18:00
4.55
4.75
1.53
5.51.75
5.52.07
(+1.5)1.85
(-1.5)1.93
28 paź 18:00
3.85
4.20
1.70
4.51.75
4.52.07
(+1.0)1.82
(-1.0)1.95
28 paź 18:00
Norwegia, Division 11X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.90
4.00
3.00
5.52.07
5.51.65
(-1.0)2.25
(+1.0)1.55
28 paź 18:00
1.15
7.45
9.55
6.51.85
6.51.85
(-3.0)1.95
(+3.0)1.75
28 paź 18:00
Szwecja, Hockeyettan1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.18
6.90
8.90
6.51.97
6.51.70
(-2.5)1.67
(+2.5)2.05
28 paź 18:00
3.65
4.30
1.67
5.51.82
5.51.87
(+1.0)1.80
(-1.0)1.87
28 paź 18:00
1.70
4.35
3.45
5.51.60
5.52.15
(-1.0)1.93
(+1.0)1.77
28 paź 18:00
Szwecja, Elite League (U-20)1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.30
4.50
28 paź 18:00
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.72
4.40
3.65
5.51.80
5.51.97
(-1.0)1.95
(+1.0)1.82
28 paź 18:15
Niemcy, DEL Bundesliga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.05
4.10
2.85
5.52.05
5.51.75
(0.0)1.63
(0.0)2.25
28 paź 18:30
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
6.70
5.75
1.32
5.51.75
5.52.05
(+2.0)2.00
(-2.0)1.80
28 paź 18:30
Szwajcaria, National League A1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.45
4.30
1.80
5.51.95
5.51.82
(+1.0)1.75
(-1.0)2.07
28 paź 18:45
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.47
4.90
4.90
5.51.87
5.51.93
(-1.5)1.87
(+1.5)1.93
28 paź 18:45
Wielka Brytania, Elite League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.07
3.90
2.90
4.51.70
4.52.10
(0.0)1.63
(0.0)2.25
28 paź 19:00
Wielka Brytania, Elite League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.35
5.75
6.00
6.51.95
6.51.82
(-2.0)1.80
(+2.0)1.97
28 paź 19:30
Wielka Brytania, Challenge Cup1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.67
4.55
3.40
6.51.77
6.51.93
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
28 paź 19:30
Ameryka północna, AHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.30
4.20
2.35
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.87
(0.0)1.90
28 paź 23:05
Kanada, OHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.75
4.50
3.15
6.51.77
6.51.93
(-1.0)1.97
(+1.0)1.72
28 paź 23:07
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.70
4.65
3.85
6.01.95
6.01.85
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
28 paź 23:30
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka₦ 18000Kurs3.05Wygrana₦ 54900Real Agro Aversa -1.5Real Agro Aversa - L'Aquila3.05
- Stawka₦ 2200Kurs3.81Wygrana₦ 8395.2Neptunas 1. połowa powyżej 41.5Neptunas - Napoli1.8Eugene Omoruyi zbiórki powyżej 3.5Besiktas - Olympiacos2.12
- Stawka4000 FtKurs2Wygrana8000 FtObie drużyny strzelą - TAK Genoa - Chelsea2
- Stawka₦ 2000Kurs4Wygrana₦ 80001X Arbil - Al Ettifaq2Yuzuki T./Kittay B. Yuzuki T./Kittay B. - Damm M./Vrbensky M.2
- Stawka200 €Kurs12.55Wygrana2511.68 €Apoel Nicosia Apoel Nicosia - Halkanoras Idaliou1.12Molde Molde - Stromsgodset1.18Rosenborg Rosenborg - Ham-Kam1.2Dinamo Bucharest Dinamo Bucharest - Chindia Targoviste1.35Sparta Prague Sparta Prague - Banik Ostrava1.2Tromso Tromso - Haugesund1.15Asante Kotoko Cd Tarancon - Asante Kotoko1.09Wolfsburg Wolfsburg - Feyenoord1.19 de Octubre 9 de Octubre - CD Cuenca Jrs1.28Independiente Juniors Independiente Juniors - San Antonio1.32Quick Boys Quick Boys - Eemdijk1.18Everton Sheffield United - Everton1.15Tottenham Bristol City - Tottenham1.22Celtic Celtic - Dundee United1.25