Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Towarzyskie
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL- Piłka nożna (1365)
- Koszykówka (176)
- Tenis (181)
- Tenis stołowy (111)
- Hokej na lodzie (224)
- Siatkówka (5)
- Piłka ręczna (62)
- Baseball (9)
- Krykiet (14)
- Futbol Amerykański (78)
- Rzutki (4)
- Snooker (7)
- Futsal (11)
- Rugby Union (28)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (44)
- Rugby League (2)
- Golf (7)
- Counter-Strike (76)
- League of Legends (2)
- Sztuki walki (17)
- Kolarstwo (1)
- Water Polo (1)
- Unihokej (20)
- Formuła 1 (1)
- Rozrywka (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (8)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
01 paź 18:45
03 paź 01:00
01 paź 18:45
01 paź 18:45
01 paź 18:45
01 paź 18:45
03 paź 01:00
01 paź 18:45
01 paź 18:45
01 paź 18:45
01 paź 18:45
03 paź 01:00
01 paź 18:45
01 paź 18:45
01 paź 18:45
01 paź 18:45
03 paź 01:00
- Powiększony
ATP Tour. Tokyo01 paź•03:30Holger Runevs.Kyrian JacquetIlość setów poniżej 2.5Holger Rune - Powiększony
ATP Tour. Tokyo01 paź•07:00Carlos Alcarazvs.Alex MichelsenHandicap Carlos Alcaraz (-5.5) - Powiększony
ATP Tour. Tokyo01 paź•07:30Alejandro Davidovich Fokinavs.Matteo BerrettiniIlość setów powyżej 2.5 - Powiększony
ATP Tour. Beijing01 paź•08:00Tallon Griekspoorvs.Andrey RublevHandicap Andrey Rublev (-2.5) - Powiększony
ATP Tour. Beijing01 paź•11:00Learner Tienvs.Hubert HurkaczBędzie wynik 2:0 - TAK - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Daniavs.Portugalia1Xpowyżej 2.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Niemcyvs.Serbia1. połowa - NiemcyObie drużyny strzelą - NIENiemcy powyżej 1.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Niemcyvs.SerbiaNiemcy (-2.5) - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Irlandiavs.AustriaAustriaObie drużyny strzelą - NIE - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Izraelvs.KosowoObie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Waliavs.NorwegiaNorwegiaErling Haaland - strzeli golaObie drużyny strzelą - TAK - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Waliavs.Norwegia1. połowa - NorwegiaErling Haaland Shots on Target OVER 2.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Daniavs.PortugaliaPortugaliapowyżej 2.5Strzały na bramkę Portugalia powyżej 3.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Daniavs.PortugaliaXpowyżej 3.5Dania strzeli pierwszą bramkę - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Niemcyvs.SerbiaNiemcy (-1.5)powyżej 3.5Niemcy rzuty rożne handicap (-4.5) - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Niemcyvs.SerbiaNiemcy (-2.5)powyżej 3.5Rzuty rożne poniżej 9.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Niemcyvs.SerbiaSerbia (+1.5)poniżej 2.5Niemcy rzuty rożne handicap (-3.5) - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Grecjavs.HolandiaHolandiaponiżej 3.5Holandia strzeli ostatnią bramkę - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Grecjavs.HolandiaHolandia (-1.5)powyżej 2.5Rzuty rożne poniżej 8.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Grecjavs.HolandiaXpowyżej 3.5Rzuty rożne poniżej 9.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Waliavs.NorwegiaNorwegia (-1.5)powyżej 2.5Strzały na bramkę poniżej 10.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA01 paź•18:45Daniavs.PortugaliaPortugaliaJoao Felix Shots on Target OVER 0.5Obie drużyny strzelą - TAK - Powiększony
ATP Tour. Beijing02 paź•03:00Daniil Medvedevvs.Pablo Carreno-BustaHandicap Daniil Medvedev (-4.5) - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA02 paź•14:00Kazachstanvs.MoldovaKazachstanpowyżej 2.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA02 paź•14:00Kazachstanvs.MoldovaX2Obie drużyny strzelą - NIE - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA02 paź•16:00Cyprvs.ArmeniaCyprponiżej 2.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA02 paź•18:45Belgiavs.TurcjaBelgiaRomelu Lukaku - strzeli golaObie drużyny strzelą - TAK - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA02 paź•18:45Belgiavs.TurcjaObie drużyny strzelą - TAKKevin de Bruyne Shots on Target OVER 0.5Arda Guler Shots on Target OVER 0.5powyżej 2.5 - Powiększony
LIGA NARODÓW UEFA02 paź•18:45Bośnia i Hercegowinavs.Szwecja12Obie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.5 - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA15 paź•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxpowyżej 2.5 - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA15 paź•19:00FC Copenhagenvs.BragaObie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.512 - 13 paź 19:00
Villarrealpowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 13 paź 19:00
VillarrealObie drużyny strzelą - TAK - 13 paź 19:00
Obie drużyny strzelą - TAKNapoli - 13 paź 19:00
Barcelonapowyżej 4.5Obie drużyny strzelą - TAK - 13 paź 19:00
BarcelonaObie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 16:45
Liverpoolpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 16:45
LiverpoolObie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 16:45
Comopowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Manchester Citypowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Manchester CityObie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Obie drużyny strzelą - TAKPSG - 14 paź 19:00
Real Betispowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Real BetisObie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Obie drużyny strzelą - TAKFC Porto - 14 paź 19:00
Borussia Dortmundpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Borussia DortmundObie drużyny strzelą - TAK - 14 paź 19:00
Obie drużyny strzelą - TAKBodo/Glimt
Na żywo
Popularne
Nadchodzące

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
5.90
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.65
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.30
4.40
1.47
2.51.65
2.52.15
1.80
1.90
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.65
3.90
4.90
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.45
4.45
6.80
2.51.60
2.52.25
1.80
1.90
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.10
2.51.57
2.52.30
1.90
1.80
19:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.10
3.30
2.25
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
13:00

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
01 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
6.75
4.90
1.47
2.51.50
2.52.60
1.67
2.10
18:45
3.50
3.75
2.07
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
18:45
3.50
3.70
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

Eredivisie
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
09 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.30
5.30
9.65
2.51.65
2.52.15
2.12
1.65
16:45

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
01 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.24
6.70
14.50
2.51.32
2.53.10
1.85
1.85
18:45

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.00
43.00
2.51.19
2.54.20
2.85
1.37
19:00

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
18 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.45
3.15
2.95
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
01 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.55
3.30
2.15
2.52.20
2.51.67
1.95
1.80
18:45
3.15
3.30
2.30
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
18:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

Liga de Expansion MX
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
03 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.90
4.30
1.57
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
01:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.27
5.50
11.00
2.51.50
2.52.50
1.95
1.75
16:45
1.37
4.75
8.30
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
01 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.14
7.85
23.50
2.51.62
2.52.30
3.10
1.35
16:00
1.29
5.30
12.50
2.52.00
2.51.80
2.80
1.40
18:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
9.35
6.15
1.27
2.51.33
2.53.05
1.65
2.12
16:45

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.70
3.55
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.25
3.80
2.05
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
19:00

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.38
4.80
7.85
2.51.72
2.52.05
2.05
1.70
11:30

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
8.80
5.85
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
18.50
11.75
1.09
2.51.15
2.54.60
1.65
2.12
19:00

Superliga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
12 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.42
4.65
6.75
2.51.50
2.52.50
1.67
2.10
18:45

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
02 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.42
5.10
6.85
2.51.43
2.52.80
1.62
2.20
18:45

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

LIGA NARODÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
04 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.40
3.70
2.05
2.51.70
2.52.15
1.62
2.20
18:45

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
11 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

MLS
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
11 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.60
3.65
2.40
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

UEFA Champions League. Women
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
01 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.63
4.00
4.35
2.51.42
2.52.52
1.50
2.45
19:00

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.07
3.60
3.30
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.50
3.50
2.65
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
14:00
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka₦ 25000Kurs2.35Wygrana₦ 58750poniżej 168.5Pinar Karsiyaka - Galatasaray2.35
- Stawka₦ 20900Kurs2.65Wygrana₦ 55385Shots Dania total Over 13.5Dania - Portugalia2.65
- Stawka₦ 19400Kurs2.55Wygrana₦ 49470Shots Holandia total Under 13.5Grecja - Holandia2.55
- Stawka2803.74 €Kurs2.07Wygrana5803.74 €Holandia Grecja - Holandia2.07
- Stawka2062.52 €Kurs2.07Wygrana4269.41 €Holandia Grecja - Holandia2.07