Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Piłka nożna (1831)
- Koszykówka (227)
- Tenis (99)
- Tenis stołowy (161)
- Hokej na lodzie (234)
- Siatkówka (36)
- Piłka ręczna (81)
- Baseball (3)
- Krykiet (35)
- Futbol Amerykański (140)
- Rzutki (18)
- Futsal (18)
- Rugby Union (33)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (55)
- Rugby League (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Sztuki walki (19)
- Kolarstwo (18)
- Water Polo (15)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (58)
- Formuła 1 (1)
- Rozrywka (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (1)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
Kreator Zakładów
- 20 paź 19:05
Detroit Pistons (regulaminowy czas gry)powyżej 221.5 - 20 paź 23:05
New York Knicks (regulaminowy czas gry)powyżej 231.5 - 21 paź 23:05
Orlando Magic (regulaminowy czas gry)powyżej 233.5 - 21 paź 23:05
Washington Wizards (regulaminowy czas gry)powyżej 238.5 - 21 paź 23:35
Miami Heat (regulaminowy czas gry)powyżej 243.5 - 21 paź 23:35
Charlotte Hornets (regulaminowy czas gry)powyżej 223.5 - 21 paź 23:35
Toronto Raptors (regulaminowy czas gry)powyżej 235.5 - 22 paź 00:05
Utah Jazz (regulaminowy czas gry)powyżej 242.5 - 22 paź 00:05
Indiana Pacers (regulaminowy czas gry)powyżej 242.5 - 22 paź 00:35
Houston Rockets (regulaminowy czas gry)powyżej 228.5 - 22 paź 02:05
Portland Trail Blazers (regulaminowy czas gry)powyżej 234.5 - 22 paź 02:05
Los Angeles Lakers (regulaminowy czas gry)powyżej 235.5 - 22 paź 02:35
LA Clippers (regulaminowy czas gry)powyżej 230.5 - 21 paź 23:05
Washington WizardsMilwaukee Bucks (+6.5) - 20 paź 19:05
powyżej 221.5Boston Celtics - 20 paź 23:05
powyżej 231.5Philadelphia 76ers - 21 paź 23:05
powyżej 233.5Atlanta Hawks - 21 paź 23:05
powyżej 238.5Milwaukee Bucks - 21 paź 23:35
powyżej 243.5Minnesota Timberwolves - 21 paź 23:35
powyżej 223.5Brooklyn Nets - 21 paź 23:35
powyżej 235.5Chicago Bulls - 22 paź 00:05
powyżej 242.5Memphis Grizzlies - 22 paź 00:05
powyżej 242.5New Orleans Pelicans - 22 paź 00:35
powyżej 228.5Dallas Mavericks - 22 paź 02:05
powyżej 234.5Phoenix Suns - 22 paź 02:05
powyżej 235.5Golden State Warriors - 22 paź 02:35
powyżej 230.5Sacramento Kings - 20 paź 19:05
Detroit Pistons (-1.5)powyżej 221.5 - 20 paź 23:05
New York Knicks (-4.5)powyżej 231.5 - 21 paź 23:05
Orlando Magic (-2.5)powyżej 233.5 - 21 paź 23:05
Washington Wizards (-6.5)powyżej 238.5 - 21 paź 23:35
Miami Heat (-1.5)powyżej 243.5 - 21 paź 23:35
Brooklyn Nets (+3.5)powyżej 223.5 - 21 paź 23:35
Toronto Raptors (-9.5)powyżej 235.5 - 22 paź 00:05
Memphis Grizzlies (+2.5)powyżej 242.5 - 22 paź 00:05
New Orleans Pelicans (+3.5)powyżej 242.5 - 22 paź 00:35
Houston Rockets (-8.5)powyżej 228.5 - 22 paź 02:05
Portland Trail Blazers (-4.5)powyżej 234.5 - 22 paź 02:05
Los Angeles Lakers (-4.5)powyżej 235.5 - 22 paź 02:35
LA Clippers (-4.5)powyżej 230.5
Ameryka północna, WNBA1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.60
2.25
(-3.5)1.93
(+3.5)1.82
172.51.87
172.51.87
09 paź 23:30
10 paź 01:30
Ameryka północna, NBA1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.80
2.00
(-1.5)1.87
(+1.5)1.87
221.01.87
221.01.87
20 paź 19:05
1.53
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.90
231.51.87
231.51.87
20 paź 23:05
21 paź 01:35
1.41
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.85
238.51.87
238.51.87
21 paź 23:05
1.69
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.90
233.51.87
233.51.87
21 paź 23:05
1.80
2.00
(-1.5)1.87
(+1.5)1.87
243.01.87
243.01.87
21 paź 23:35
2.15
1.69
(+3.0)1.85
(-3.0)1.90
223.51.87
223.51.87
21 paź 23:35
1.27
3.80
(-9.0)1.90
(+9.0)1.85
235.51.87
235.51.87
21 paź 23:35
2.15
1.69
(+2.5)1.90
(-2.5)1.85
242.51.87
242.51.87
22 paź 00:05
2.25
1.63
(+3.5)1.87
(-3.5)1.87
242.51.87
242.51.87
22 paź 00:05
1.31
3.45
(-8.0)1.90
(+8.0)1.85
228.01.87
228.01.87
22 paź 00:35
1.58
2.35
(-4.0)1.87
(+4.0)1.87
234.51.87
234.51.87
22 paź 02:05
1.53
2.50
(-4.5)1.87
(+4.5)1.87
235.51.87
235.51.87
22 paź 02:05
1.58
2.35
(-4.0)1.87
(+4.0)1.87
230.51.87
230.51.87
22 paź 02:35
1.63
2.25
(-4.0)1.90
(+4.0)1.85
233.51.87
233.51.87
22 paź 23:05
1.33
3.35
(-7.5)1.87
(+7.5)1.87
232.51.87
232.51.87
23 paź 01:35
1.67
2.20
(-3.0)1.87
(+3.0)1.87
223.51.87
223.51.87
23 paź 23:05
1.40
2.95
(-6.5)1.87
(+6.5)1.87
225.51.87
225.51.87
24 paź 01:35
1.85
1.95
(-1.0)1.87
(+1.0)1.87
228.51.87
228.51.87
25 gru 17:05
1.45
2.70
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 gru 19:35
1.80
2.00
(-1.5)1.90
(+1.5)1.85
236.51.87
236.51.87
25 gru 22:05
2.30
1.60
(+4.0)1.87
(-4.0)1.87
232.51.87
232.51.87
26 gru 01:05
2.20
1.67
(+3.0)1.87
(-3.0)1.87
237.51.87
237.51.87
26 gru 03:35
Ameryka północna, NBA. Preseason1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.35
1.60
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
221.51.90
221.51.90
08 paź 23:05
1.40
2.90
(-6.5)1.93
(+6.5)1.87
227.51.93
227.51.87
08 paź 23:35
1.34
3.20
(-7.5)1.87
(+7.5)1.90
233.51.93
233.51.87
08 paź 23:35
08 paź 23:35
1.32
3.35
(-9.5)1.85
(+9.5)1.93
225.51.93
225.51.85
09 paź 00:05
1.15
5.30
(-12.5)1.87
(+12.5)1.93
229.51.87
229.51.90
09 paź 02:35
12.04.2027 07:00Date from price 20.10.2026 19:00
Ameryka północna, NBA. Regular season winsTotal Wins Oklahoma City Thunder04/12/2027 07:00 AM
Over (60.5)
1.75
Under (60.5)
1.95
Total Wins San Antonio Spurs04/12/2027 07:00 AM
Over (59.5)
1.75
Under (59.5)
1.95
Total Wins New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
Under (52.5)
1.75
Over (52.5)
1.95
Total Wins Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Under (50.5)
1.80
Over (50.5)
1.85
Total Wins Boston Celtics04/12/2027 07:00 AM
Over (50.5)
1.70
Under (50.5)
2.00
Total Wins Detroit Pistons04/12/2027 07:00 AM
Under (49.5)
1.65
Over (49.5)
2.05
Total Wins Denver Nuggets04/12/2027 07:00 AM
Under (49.5)
1.65
Over (49.5)
2.05
Total Wins Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Under (48.5)
1.65
Over (48.5)
2.05
Total Wins Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Under (46.5)
1.75
Over (46.5)
1.95
Total Wins Toronto Raptors04/12/2027 07:00 AM
Under (46.5)
1.75
Over (46.5)
1.90
Total Wins Cleveland Cavaliers04/12/2027 07:00 AM
Over (46.5)
1.65
Under (46.5)
2.05
Total Wins Houston Rockets04/12/2027 07:00 AM
Over (46.5)
1.80
Under (46.5)
1.90
Total Wins Los Angeles Lakers04/12/2027 07:00 AM
Under (45.5)
1.80
Over (45.5)
1.85
Total Wins Indiana Pacers04/12/2027 07:00 AM
Under (44.5)
1.70
Over (44.5)
2.00
Total Wins Orlando Magic04/12/2027 07:00 AM
Over (43.5)
1.80
Under (43.5)
1.90
Total Wins Atlanta Hawks04/12/2027 07:00 AM
Over (42.5)
1.80
Under (42.5)
1.85
Total Wins Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Under (42.5)
1.70
Over (42.5)
2.00
Total Wins Phoenix Suns04/12/2027 07:00 AM
Under (41.5)
1.60
Over (41.5)
2.15
Total Wins Golden State Warriors04/12/2027 07:00 AM
Under (38.5)
1.80
Over (38.5)
1.85
Total Wins Charlotte Hornets04/12/2027 07:00 AM
Over (37.5)
1.70
Under (37.5)
2.00
Total Wins Utah Jazz04/12/2027 07:00 AM
Over (35.5)
1.70
Under (35.5)
2.00
Total Wins Washington Wizards04/12/2027 07:00 AM
Under (35.5)
1.70
Over (35.5)
2.00
Total Wins Dallas Mavericks04/12/2027 07:00 AM
Under (34.5)
1.65
Over (34.5)
2.10
Total Wins Los Angeles Clippers04/12/2027 07:00 AM
Under (29.5)
1.75
Over (29.5)
1.90
Total Wins New Orleans Pelicans04/12/2027 07:00 AM
Under (29.5)
1.75
Over (29.5)
1.90
Total Wins Chicago Bulls04/12/2027 07:00 AM
Over (28.5)
1.75
Under (28.5)
1.95
Total Wins Milwaukee Bucks04/12/2027 07:00 AM
Over (25.5)
1.80
Under (25.5)
1.85
Total Wins Memphis Grizzlies04/12/2027 07:00 AM
Over (25.5)
1.40
Under (25.5)
2.75
Total Wins Brooklyn Nets04/12/2027 07:00 AM
Over (23.5)
1.75
Under (23.5)
1.95
Total Wins Sacramento Kings04/12/2027 07:00 AM
Under (21.5)
1.75
Over (21.5)
1.90
12.04.2027 07:00Date from price 20.10.2026 19:00
Ameryka północna, NBA. Will qualify for Playoffs?To Reach The Playoffs Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.40
Nie
2.80
To Reach The Playoffs Atlanta Hawks04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.65
Nie
2.15
To Reach The Playoffs Boston Celtics04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.13
Nie
5.50
To Reach The Playoffs Charlotte Hornets04/12/2027 07:00 AM
Tak
2.25
Nie
1.60
To Reach The Playoffs Chicago Bulls04/12/2027 07:00 AM
Tak
8.00
Nie
1.07
To Reach The Playoffs Cleveland Cavaliers04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.27
Nie
3.50
To Reach The Playoffs Dallas Mavericks04/12/2027 07:00 AM
Tak
3.25
Nie
1.30
To Reach The Playoffs Denver Nuggets04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.15
Nie
5.00
To Reach The Playoffs Detroit Pistons04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.27
Nie
3.50
To Reach The Playoffs Golden State Warriors04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.85
Nie
1.90
To Reach The Playoffs Houston Rockets04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.21
Nie
4.25
To Reach The Playoffs Indiana Pacers04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.60
Nie
2.30
To Reach The Playoffs Los Angeles Clippers04/12/2027 07:00 AM
Tak
5.50
Nie
1.14
To Reach The Playoffs Los Angeles Lakers04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.29
Nie
3.50
To Reach The Playoffs Memphis Grizzlies04/12/2027 07:00 AM
Tak
5.00
Nie
1.15
To Reach The Playoffs Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.19
Nie
4.50
To Reach The Playoffs New Orleans Pelicans04/12/2027 07:00 AM
Tak
5.50
Nie
1.14
To Reach The Playoffs New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.11
Nie
6.00
To Reach The Playoffs Oklahoma City Thunder04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.001
Nie
20.00
To Reach The Playoffs Orlando Magic04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.55
Nie
2.40
To Reach The Playoffs Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.15
Nie
4.75
To Reach The Playoffs Phoenix Suns04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.70
Nie
2.05
To Reach The Playoffs Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.60
Nie
2.25
To Reach The Playoffs Sacramento Kings04/12/2027 07:00 AM
Tak
20.00
Nie
1.001
To Reach The Playoffs San Antonio Spurs04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.001
Nie
20.00
To Reach The Playoffs Toronto Raptors04/12/2027 07:00 AM
Tak
1.35
Nie
3.00
To Reach The Playoffs Utah Jazz04/12/2027 07:00 AM
Tak
2.25
Nie
1.60
To Reach The Playoffs Washington Wizards04/12/2027 07:00 AM
Tak
3.50
Nie
1.29
01.06.2027 07:00Date from price 20.10.2026 19:00
Ameryka północna, NBA. Players FuturesMost Improved Player Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Brandon Miller
9.00
Dylan Harper
11.00
Payton Pritchard
14.00
Ty Jerome
15.00
Peyton Watson
17.00
Walker Kessler
17.00
Kel'el Ware
20.00
Ausar Thompson
20.00
Jaden McDaniels
20.00
Zach Edey
25.00
Pokaż więcej
Coach Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Darko Rajakovic
9.00
Will Hardy
11.00
Nick Nurse
12.00
Erik Spoelstra
13.00
Rick Carlisle
13.00
Sean Sweeney
15.00
Chris Finch
15.00
Micah Nori
17.00
David Adelman
20.00
Ime Udoka
20.00
Pokaż więcej
Clutch Player Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Jalen Brunson
9.00
Shai Gilgeous-Alexander
10.00
Anthony Edwards
10.00
Luka Doncic
10.00
Stephen Curry
15.00
Cade Cunningham
15.00
Nikola Jokic
15.00
Tyrese Haliburton
18.00
Victor Wembanyama
18.00
Jamal Murray
20.00
Pokaż więcej
Rookie Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Caleb Wilson
3.50
Cameron Boozer
4.25
Darryn Peterson
4.50
AJ Dybantsa
5.00
Darius Acuff Jr.
12.00
Yaxel Lendeborg
15.00
Mikel Brown Jr
20.00
Keaton Wagler
40.00
Brayden Burries
50.00
Christian Anderson
80.00
Pokaż więcej
Defensive Player Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Victor Wembanyama
1.25
Chet Holmgren
11.00
Ausar Thompson
25.00
Rudy Gobert
35.00
Bam Adebayo
35.00
Amen Thompson
40.00
Giannis Antetokounmpo
50.00
Evan Mobley
50.00
Dyson Daniels
50.00
Walker Kessler
50.00
Pokaż więcej
Sixth Man Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Ajay Mitchell
7.00
Dylan Harper
8.00
Anfernee Simons
10.00
Ayo Dosunmu
15.00
Damian Lillard
20.00
Tim Hardaway Jr.
20.00
Anthony Black
20.00
DeMar DeRozan
20.00
Keldon Johnson
25.00
Reed Sheppard
25.00
Pokaż więcej
MVP06/01/2027 07:00 AM
Victor Wembanyama
2.75
Luka Doncic
5.00
Shai Gilgeous-Alexander
7.00
Nikola Jokic
7.50
Giannis Antetokounmpo
10.00
Jayson Tatum
15.00
Anthony Edwards
17.00
Cade Cunningham
25.00
Jalen Brunson
30.00
Donovan Mitchell
50.00
Pokaż więcej
12.04.2027 07:00Date from price 20.10.2026 19:00
Ameryka północna, NBA. Regular Season H2HHead To Head Denver Nuggets - Detroit Pistons04/12/2027 07:00 AM
Detroit Pistons
1.80
Denver Nuggets
1.85
Head To Head Atlanta Hawks - Golden State Warriors04/12/2027 07:00 AM
Atlanta Hawks
1.50
Golden State Warriors
2.40
Head To Head Atlanta Hawks - Orlando Magic04/12/2027 07:00 AM
Orlando Magic
1.75
Atlanta Hawks
1.90
Head To Head Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Atlanta Hawks
1.70
Portland Trail Blazers
2.00
Head To Head Atlanta Hawks - Indiana Pacers04/12/2027 07:00 AM
Indiana Pacers
1.75
Atlanta Hawks
1.90
Head To Head Boston Celtics - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.40
Miami Heat
2.60
Head To Head Boston Celtics - Denver Nuggets04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.55
Denver Nuggets
2.25
Head To Head Boston Celtics - New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
New York Knicks
1.80
Boston Celtics
1.85
Head To Head Boston Celtics - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.75
Philadelphia 76ers
1.95
Head To Head Boston Celtics - Cleveland Cavaliers04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.55
Cleveland Cavaliers
2.25
Head To Head Boston Celtics - Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.50
Minnesota Timberwolves
2.35
Head To Head Brooklyn Nets - Chicago Bulls04/12/2027 07:00 AM
Chicago Bulls
1.45
Brooklyn Nets
2.55
Head To Head Brooklyn Nets - Sacramento Kings04/12/2027 07:00 AM
Brooklyn Nets
1.55
Sacramento Kings
2.20
Head To Head Charlotte Hornets - Phoenix Suns04/12/2027 07:00 AM
Phoenix Suns
1.75
Charlotte Hornets
1.90
Head To Head Cleveland Cavaliers - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Cleveland Cavaliers
1.65
Miami Heat
2.05
Head To Head Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.60
Cleveland Cavaliers
2.10
Head To Head Denver Nuggets - Houston Rockets04/12/2027 07:00 AM
Denver Nuggets
1.75
Houston Rockets
1.95
Head To Head Denver Nuggets - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Denver Nuggets
1.65
Miami Heat
2.10
Head To Head Denver Nuggets - New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
New York Knicks
1.55
Denver Nuggets
2.30
Head To Head Detroit Pistons - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.65
Detroit Pistons
2.05
Head To Head Detroit Pistons - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Detroit Pistons
1.65
Miami Heat
2.05
Head To Head Golden State Warriors - Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Portland Trail Blazers
1.60
Golden State Warriors
2.15
Head To Head Houston Rockets - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Houston Rockets
1.75
Miami Heat
1.95
Head To Head Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Minnesota Timberwolves
1.65
Los Angeles Lakers
2.05
Head To Head Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.45
Los Angeles Lakers
2.45
Head To Head Los Angeles Lakers - Toronto Raptors04/12/2027 07:00 AM
Toronto Raptors
1.80
Los Angeles Lakers
1.90
Head To Head Miami Heat - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.50
Miami Heat
2.40
Head To Head New York Knicks - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
New York Knicks
1.70
Philadelphia 76ers
2.00
Head To Head Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs04/12/2027 07:00 AM
Oklahoma City Thunder
1.75
San Antonio Spurs
1.95
Head To Head Utah Jazz - Washington Wizards04/12/2027 07:00 AM
Utah Jazz
1.65
Washington Wizards
2.05
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka6 €Kurs80.43Wygrana482.61 €Dokładny wynik 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (regulaminowy czas gry) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (regulaminowy czas gry) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Dokładny wynik 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Stawka$ 194.8Kurs2.15Wygrana$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Stawka193 €Kurs2.07Wygrana399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Stawka$ 80Kurs4.4Wygrana$ 3522. połowa – X2 Barcelona - Benfica4.4
- Stawka100 €Kurs2Wygrana200 €poniżej 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2