Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Piłka nożna (1592)
- Koszykówka (219)
- Tenis (138)
- Tenis stołowy (181)
- Hokej na lodzie (225)
- Siatkówka (42)
- Piłka ręczna (109)
- Baseball (11)
- Krykiet (26)
- Futbol Amerykański (133)
- Futsal (16)
- Rugby Union (33)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (41)
- Rugby League (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Sztuki walki (16)
- Kolarstwo (1)
- Water Polo (6)
- Unihokej (40)
- Formuła 1 (1)
- Rozrywka (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
07 paź 16:00
10 paź 11:30
10 paź 14:00
10 paź 13:00
09 paź 18:00
07 paź 16:00
10 paź 11:30
10 paź 14:00
10 paź 13:00
09 paź 18:00
07 paź 16:00
10 paź 11:30
10 paź 14:00
10 paź 13:00
09 paź 18:00
07 paź 16:00
10 paź 11:30
- Powiększony
Euroleague07 paź•18:45Parisvs.Asvel VilleurbanneParispowyżej 173.5 - Powiększony
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 paź•04:00Jaume Munarvs.Jenson BrooksbyJaume Munar1. set zwycięzca - Jaume Munar - Powiększony
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 paź•05:30Adolfo Daniel Vallejovs.Valentin RoyerAdolfo Daniel Vallejopowyżej 21.5 - Powiększony
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 paź•07:00Martin Landalucevs.Jan-Lennard StruffMartin Landaluce1. set zwycięzca - Martin Landaluce - Powiększony
Euroleague08 paź•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Powiększony
Euroleague08 paź•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel Avivpowyżej 167.5 - Powiększony
Serie A07 paź•22:30Internacional RSvs.Corinthians PaulistaObie drużyny strzelą - TAKWięcej rzutów rożnych - Internacional RS - Powiększony
Serie A07 paź•23:30Botafogo FR RJvs.Vasco da GamaVasco da Gamapowyżej 2.5 - Powiększony
NBA. Preseason08 paź•00:05Chicago Bullsvs.Phoenix SunsPhoenix Sunspowyżej 226.5 - Powiększony
Euroleague08 paź•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madrid (-5.5)powyżej 173.5 - Powiększony
Euroleague09 paź•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)powyżej 168.5 - Powiększony
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 paź•04:00Nuno Borgesvs.Facundo Diaz Acosta1. set poniżej 10.5Handicap Facundo Diaz Acosta (+3.5) - Powiększony
ATP Tour. Masters Series. Shanghai08 paź•05:30Hubert Hurkaczvs.James Duckworth1. set zwycięzca - Hubert Hurkaczponiżej 23.5 - Powiększony
Euroleague08 paź•18:00Bayern Munichvs.Virtus BolognaBayern Munichpowyżej 166.51. kwarta - 1 - Powiększony
Euroleague08 paź•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikospowyżej 166.51. kwarta Fenerbahce powyżej 18.5 - Powiększony
Euroleague08 paź•18:45Real Madridvs.PartizanReal Madridpowyżej 165.51. kwarta Partizan powyżej 20.5 - Powiększony
NHL08 paź•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. tercja - X - Powiększony
NFL09 paź•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)powyżej 47.5 - Powiększony
Serie A09 paź•00:30Palmeiras SPvs.EC Bahiapowyżej 4.5 - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA15 paź•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxpowyżej 2.5 - Powiększony
LIGA KONFERENCJI UEFA15 paź•19:00FC Copenhagenvs.BragaObie drużyny strzelą - TAKpowyżej 2.512 - 07 paź 18:45
Parispowyżej 173.51. kwarta - 1 - 07 paź 18:45
Paris (regulaminowy czas gry)powyżej 173.5 - 08 paź 16:00
BC Dubaipowyżej 167.51. kwarta - 1 - 08 paź 16:00
Maccabi Tel Avivpowyżej 172.51. kwarta - 1 - 08 paź 16:00
BC Dubai (regulaminowy czas gry)powyżej 167.5 - 08 paź 16:00
Maccabi Tel Aviv (regulaminowy czas gry)powyżej 172.5 - 08 paź 16:00
BC DubaiCrvena Zvezda (+6.5) - 08 paź 18:00
Bayern Munichpowyżej 170.51. kwarta - 1 - 08 paź 18:00
Bayern Munich (regulaminowy czas gry)powyżej 170.5 - 08 paź 18:15
Panathinaikospowyżej 162.51. kwarta - 1 - 08 paź 18:15
Panathinaikos (regulaminowy czas gry)powyżej 162.5 - 08 paź 18:30
Valenciapowyżej 180.51. kwarta - 1 - 08 paź 18:30
Valencia (regulaminowy czas gry)powyżej 180.5 - 08 paź 18:45
Real Madridpowyżej 174.51. kwarta - 1 - 08 paź 18:45
Real Madrid (regulaminowy czas gry)powyżej 174.5 - 09 paź 18:15
Olympiacospowyżej 172.51. kwarta - 1 - 09 paź 18:30
Barcelonapowyżej 172.51. kwarta - 1 - 09 paź 18:30
Baskoniapowyżej 178.51. kwarta - 1 - 09 paź 18:30
Barcelona (regulaminowy czas gry)powyżej 172.5 - 09 paź 18:30
Baskonia (regulaminowy czas gry)powyżej 178.5
Na żywo
Popularne
Nadchodzące

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.40
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.40
2.51.60
2.52.25
1.75
1.95
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.45
2.51.50
2.52.50
1.85
1.85
19:00

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
09 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.34
4.90
8.90
2.51.65
2.52.15
2.05
1.70
16:45

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
18 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.50
3.70
2.55
2.51.55
2.52.35
1.47
2.50
16:45
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
11:30

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.60
3.85
1.90
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
19:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.42
4.85
6.85
2.51.47
2.52.70
1.63
2.15
18:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
20.50
12.75
1.08
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Superliga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
12 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

Premier League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
11 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

Veikkausliiga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
07 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.45
4.00
1.72
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
16:00

LIGA KONFERENCJI UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
15 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
13 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
11 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

Bundesliga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
11.25
8.35
1.19
2.51.14
2.54.90
1.40
2.75
13:30

La Liga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.07
13.00
31.50
2.51.24
2.53.65
2.25
1.57
16:30

K-League 1
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
09 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

MLS
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
11 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

LIGA MISTRZÓW UEFA
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
14 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.14
8.70
17.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
09 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.65
3.25
2.75
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.15
3.70
1.85
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

Serie A
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
07 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.95
3.45
2.35
2.51.77
2.52.05
1.63
2.15
23:30
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka5 €Kurs208.03Wygrana1040.19 €X (regulaminowy czas gry) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (regulaminowy czas gry) Djurgardens IF - Orebro HK4X (regulaminowy czas gry) Lulea HF - Malmo IF4.2X (regulaminowy czas gry) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Stawka250 krKurs2.44Wygrana612 krComet (regulaminowy czas gry) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (regulaminowy czas gry) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Stawka48 €Kurs11.78Wygrana565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern FC Augsburg - Bayern1.1912 Mainz - Leverkusen1.23Zakład bez remisu - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atl. Madryt1.212 R. Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Stawka10 €Kurs55.62Wygrana556.29 €X (regulaminowy czas gry) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (regulaminowy czas gry) Djurgardens IF - Orebro HK4X (regulaminowy czas gry) Lulea HF - Malmo IF4.2X (regulaminowy czas gry) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Stawka174 €Kurs2.7Wygrana469.8 €powyżej 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7