Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Piłka nożna (1315)
Europa(101)
Anglia(176)
Włochy(47)
Niemcy(55)BundesligaDFB Pokal2. Bundesliga3. LigaBundesliga. FuturesBundesliga. Women
Hiszpania(49)
Francja(35)
Holandia(37)
Turcja(45)
Australia(23)
Argentyna(45)
Armenia(2)
Algieria(1)
Austria(28)
Białoruś(2)
Azerbejdżan(5)
Azja(22)
Bułgaria(16)
Belgia(15)
Brazylia(32)
Chile(9)
Cypr(9)
Republika Czeska(18)
Kostaryka(2)
Kanada(2)
Kolumbia(9)
Chorwacja(5)
Dania(19)
Egipt(10)
Estonia(5)
Etiopia(1)
Finlandia(3)
Gruzja(1)
Grecja(27)
Węgry(7)
Iran(2)
Indie(3)
Izrael(4)
Indonezja(7)
Japonia(20)
Ameryka północna(1)
Polska(23)
Meksyk(18)
Norwegia(27)
Północ. Irlandia(6)
Słowacja(8)
Portugalia(30)
Paragwaj(7)
Słowenia(10)
Peru(8)
Afryka Południowa(3)
Rosja(36)
Rep. Irlandii(7)
Rumunia(27)
Szkocja(38)
Arabia Saudyjska(13)
Korea Południowa(14)
Ameryka Południowa(1)
Szwecja(20)
Szwajcaria(11)
Tanzania(1)
USA(14)
Urugwaj(11)
Ukraina(8)
Uzbekistan(1)
Wenezuela(2)
Albania(10)
Angola(1)
Botswana(3)
Bośnia i Hercegowina(13)
Czarnogóra(5)
Ekwador(9)
Honduras(1)
Katar(4)
Panama(2)
San Marino(2)
Serbia(10)
Tunezja(5)
Wietnam(4)
ZEA(2) - Koszykówka (161)
- Tenis (269)
- Tenis stołowy (99)
- Hokej na lodzie (185)
- Siatkówka (12)
- Piłka ręczna (42)
- Baseball (2)
- Krykiet (6)
- Futbol Amerykański (78)
- Rzutki (15)
- Futsal (1)
- Rugby Union (34)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (41)
- Rugby League (7)
- Golf (7)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (6)
- Sztuki walki (18)
- Kolarstwo (1)
- Water Polo (8)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (25)
- Bandy (14)
- Formuła 1 (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (5)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
- Back
- Piłka nożna
- Niemcy
- Bundesliga
Kreator Zakładów
- 30 paź 19:30
MainzObie drużyny strzelą - NIE - 30 paź 19:30
MainzObie drużyny strzelą - TAK - 30 paź 19:30
1. połowa powyżej 0.5Mainz2. połowa poniżej 1.5 - 30 paź 19:30
Obie drużyny strzelą - TAKSV Elversberg - 30 paź 19:30
Mainzpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
TSG Hoffenheimpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
TSG HoffenheimObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5TSG Hoffenheim2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKWerder Bremen - 31 paź 14:30
RB Leipzigpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5RB Leipzig2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKSchalke - 31 paź 14:30
Bayer Leverkusenpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5Bayer Leverkusen2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKVfB Stuttgart - 31 paź 14:30
Borussia Monchengladbachpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
Borussia MonchengladbachObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
Borussia MonchengladbachObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5Borussia Monchengladbach2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKSC Paderborn - 31 paź 14:30
SC Freiburgpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
SC FreiburgObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 14:30
SC FreiburgObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 14:30
1. połowa powyżej 0.5SC Freiburg2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKFC Augsburg - 31 paź 17:30
Bayern Munchenpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 17:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - NIE - 31 paź 17:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - TAK - 31 paź 17:30
1. połowa powyżej 0.5Bayern Munchen2. połowa poniżej 1.5 - 31 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKBorussia Dortmund - 01 lis 14:30
Union Berlinpowyżej 2.5Obie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 14:30
Union BerlinObie drużyny strzelą - NIE - 01 lis 14:30
Union BerlinObie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5Union Berlin2. połowa poniżej 1.5 - 01 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKFC Koln - 01 lis 16:30
Eintracht Frankfurtpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 16:30
Eintracht FrankfurtObie drużyny strzelą - NIE - 01 lis 16:30
Eintracht FrankfurtObie drużyny strzelą - TAK - 01 lis 16:30
1. połowa powyżej 0.5Eintracht Frankfurt2. połowa poniżej 1.5 - 01 lis 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKHamburger SV - 06 lis 19:30
Hamburger SVObie drużyny strzelą - NIE - 06 lis 19:30
Hamburger SVObie drużyny strzelą - TAK - 06 lis 19:30
1. połowa powyżej 0.5Hamburger SV2. połowa poniżej 1.5 - 06 lis 19:30
Obie drużyny strzelą - TAKBorussia Monchengladbach - 06 lis 19:30
Hamburger SVpowyżej 3.5Obie drużyny strzelą - TAK - 07 lis 14:30
Eintracht FrankfurtObie drużyny strzelą - TAK - 07 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5Eintracht Frankfurt2. połowa poniżej 1.5 - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKSC Paderborn - 07 lis 14:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - NIE - 07 lis 14:30
RB LeipzigObie drużyny strzelą - TAK - 07 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5RB Leipzig2. połowa poniżej 1.5 - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKFC Augsburg - 07 lis 14:30
Borussia DortmundObie drużyny strzelą - NIE - 07 lis 14:30
Borussia DortmundObie drużyny strzelą - TAK - 07 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5Borussia Dortmund2. połowa poniżej 1.5 - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKSV Elversberg - 07 lis 14:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - NIE - 07 lis 14:30
Bayern MunchenObie drużyny strzelą - TAK - 07 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5Bayern Munchen2. połowa poniżej 1.5 - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKMainz - 07 lis 17:30
VfB StuttgartObie drużyny strzelą - NIE - 07 lis 17:30
VfB StuttgartObie drużyny strzelą - TAK - 07 lis 17:30
1. połowa powyżej 0.5VfB Stuttgart2. połowa poniżej 1.5 - 07 lis 17:30
Obie drużyny strzelą - TAKWerder Bremen - 08 lis 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - NIE - 08 lis 14:30
Bayer LeverkusenObie drużyny strzelą - TAK - 08 lis 14:30
1. połowa powyżej 0.5Bayer Leverkusen2. połowa poniżej 1.5 - 08 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAKFC Koln - 08 lis 16:30
SC FreiburgObie drużyny strzelą - NIE - 08 lis 16:30
SC FreiburgObie drużyny strzelą - TAK - 08 lis 16:30
1. połowa powyżej 0.5SC Freiburg2. połowa poniżej 1.5 - 08 lis 16:30
Obie drużyny strzelą - TAKUnion Berlin - 08 lis 18:30
TSG HoffenheimObie drużyny strzelą - NIE - 08 lis 18:30
TSG HoffenheimObie drużyny strzelą - TAK - 08 lis 18:30
1. połowa powyżej 0.5TSG Hoffenheim2. połowa poniżej 1.5 - 08 lis 18:30
Obie drużyny strzelą - TAKSchalke - 30 paź 19:30
poniżej 2.51X - 30 paź 19:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 30 paź 19:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 30 paź 19:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 30 paź 19:30
powyżej 3.5Phillip Tietz - strzeli golaMainz - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
poniżej 2.51X - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
poniżej 2.51X - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
poniżej 2.5X2 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
poniżej 2.5X2 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 14:30
powyżej 3.5Igor Matanovic - strzeli golaSC Freiburg - 31 paź 14:30
poniżej 2.51X - 31 paź 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 14:30
powyżej 3.5Andrej Kramaric - strzeli golaTSG Hoffenheim - 31 paź 14:30
1. połowa - Bayer Leverkusen2. połowa - Bayer LeverkusenPatrik Schick - strzeli w obu połowach - 31 paź 14:30
powyżej 3.5Patrik Schick - strzeli golaBayer Leverkusen - 31 paź 14:30
1. połowa - RB Leipzig2. połowa - RB LeipzigMarc Guiu - strzeli w obu połowach - 31 paź 14:30
powyżej 3.5Marc Guiu - strzeli golaRB Leipzig - 31 paź 17:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 31 paź 17:30
poniżej 2.5X2 - 31 paź 17:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 31 paź 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 31 paź 17:30
1. połowa - Bayern Munchen2. połowa - Bayern MunchenHarry Kane - strzeli w obu połowach - 31 paź 17:30
powyżej 3.5Harry Kane - strzeli golaBayern Munchen - 01 lis 14:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 01 lis 14:30
poniżej 2.5X2 - 01 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 01 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 01 lis 16:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 01 lis 16:30
poniżej 2.5X2 - 01 lis 16:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 01 lis 16:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 06 lis 19:30
poniżej 2.5X2 - 06 lis 19:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 06 lis 19:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 06 lis 19:30
Obie drużyny strzelą w 1. połowie - TAKObie drużyny strzelą w 2. połowie - TAK - 07 lis 14:30
poniżej 2.51X - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 07 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 07 lis 14:30
poniżej 2.5X2 - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 07 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 07 lis 14:30
poniżej 2.5X2 - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 07 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 07 lis 14:30
poniżej 2.51X - 07 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 07 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 07 lis 17:30
poniżej 2.5X2 - 07 lis 17:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 07 lis 17:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 08 lis 14:30
poniżej 2.51X - 08 lis 14:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 08 lis 14:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 08 lis 16:30
poniżej 2.5X2 - 08 lis 16:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 08 lis 16:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5 - 08 lis 18:30
poniżej 2.5X2 - 08 lis 18:30
Obie drużyny strzelą - TAK12 - 08 lis 18:30
poniżej 3.51. połowa powyżej 0.5
Niemcy, Bundesliga1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.20
3.90
2.05
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
30 paź 19:30
3.00
3.90
2.15
2.51.45
2.52.75
1.40
2.75
31 paź 14:30
1.90
4.10
3.55
2.51.43
2.52.80
1.42
2.65
31 paź 14:30
2.75
4.10
2.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
31 paź 14:30
3.65
4.15
1.85
2.51.40
2.52.95
1.40
2.75
31 paź 14:30
1.77
4.40
3.75
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
31 paź 14:30
1.35
5.90
7.20
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
31 paź 17:30
2.45
3.70
2.60
2.51.65
2.52.25
1.53
2.35
01 lis 14:30
1.65
4.45
4.45
2.51.40
2.52.95
1.45
2.55
01 lis 16:30
2.25
3.75
2.80
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
06 lis 19:30
2.90
3.90
2.10
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
07 lis 14:30
1.42
5.20
5.70
2.51.25
2.53.55
1.35
2.95
07 lis 14:30
1.27
6.20
8.90
2.51.30
2.53.20
1.53
2.35
07 lis 14:30
6.45
5.75
1.35
2.51.19
2.54.20
1.30
3.20
07 lis 14:30
1.45
5.00
5.65
2.51.30
2.53.20
1.40
2.75
07 lis 17:30
4.20
4.30
1.67
2.51.34
2.53.00
1.40
2.75
08 lis 14:30
1.47
4.60
5.80
2.51.50
2.52.50
1.63
2.15
08 lis 16:30
1.57
4.45
4.80
2.51.42
2.52.75
1.47
2.50
08 lis 18:30
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka5 €Kurs945.04Wygrana4725.23 €X (regulaminowy czas gry) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Dokładny wynik 5:2 Zug EV - Lugano21X (regulaminowy czas gry) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (regulaminowy czas gry) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Stawka5 €Kurs660.24Wygrana3301.2 €SaiPa Lappeenranta (regulaminowy czas gry) Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta2.4X (regulaminowy czas gry) K-Espoo - TPS3.9X (regulaminowy czas gry) HIFK - Ilves4Dokładny wynik 5:2 Karpat - HPK Hameenlinna23.5Lukko -1.5Jukurit - Lukko2.85
- Stawka5 €Kurs472.8Wygrana2364.02 €X Torino - Como3.7X Sassuolo - Lazio3.5Dokładny wynik 3:1 AS Roma - Cagliari11.25X Plymouth - Reading3.75X Sheffield Wednesday - Cambridge United3.65
- Stawka10 €Kurs202.42Wygrana2024.24 €X (regulaminowy czas gry) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Dokładny wynik 5:2 Zug EV - Lugano21X (regulaminowy czas gry) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (regulaminowy czas gry) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Stawka400.05 krKurs4.6Wygrana1840.23 krBrighton & Hove Albion Manchester City - Brighton & Hove Albion4.6