Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
Australian Open
UEFA Nations League
Liga Mistrzów UEFA
Liga Konferencji UEFA
Liga Europy UEFA
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Piłka nożna (2021)
Mołdawia(2)
Afryka(14)
Afryka Południowa(6)
Albania(7)
Algieria(10)
Ameryka Południowa(6)
Andora(6)
Anglia(199)
Angola(2)
Arabia Saudyjska(7)
Argentyna(65)
Armenia(4)
Australia(10)
Austria(39)
Azerbejdżan(4)
Azja(5)
Bahrajn(4)
Belgia(27)
Białoruś(7)
Boliwia(9)
Bośnia i Hercegowina(10)
Brazylia(43)
Burkina Faso(7)
Bułgaria(23)
Chile(17)
Chiny(23)
Chorwacja(20)
Cypr(12)
Czarnogóra(5)
Dania(17)
Egipt(10)
Ekwador(10)
Estonia(4)
Europa(82)
Finlandia(20)
Francja(62)
Ghana(6)
Grecja(31)
Gruzja(5)
Hiszpania(130)
Holandia(35)
Honduras(4)
Hongkong(15)
Indie(3)
Indonezja(10)
Irak(5)
Iran(4)
Islandia(4)
Izrael(22)
Japonia(20)
Jordania(2)
Kanada(2)
Katar(4)
Kazachstan(6)
Kenia(2)
Kolumbia(17)
Korea Południowa(8)
Kosowo(1)
Kostaryka(7)
Liban(2)
Litwa(7)
Luksemburg(7)
Malawi(2)
Malezja(2)
Maroko(7)
Meksyk(29)
Międzynarodowe(1)
Niemcy(60)
Nigeria(1)
Nikaragua(2)
Norwegia(59)
Oman(2)
Panama(5)
Paragwaj(14)
Peru(10)
Polska(50)
Portoryko(1)
Portugalia(43)
Północ. Irlandia(9)
Północna Macedonia(1)
Rep. Irlandii(4)
Republika Czeska(40)
Republika Dominikany(1)
Rosja(39)
Rumunia(17)
Saint Kitts and Nevis(3)
Salwador(6)
Senegal(3)
Serbia(13)
Singapur(3)
Szkocja(29)
Szwajcaria(18)
Szwecja(81)
Słowacja(27)
Słowenia(16)
Tajlandia(18)
Tunezja(3)
Turcja(49)
USA(36)
Ukraina(7)
Urugwaj(13)
Uzbekistan(3)
Walia(3)
Wenezuela(7)
Wietnam(2)
Wyspy Owcze(4)
Węgry(13)
Włochy(91)Serie DCampionato PrimaveraSerie ASerie A. WomenSerie BSerie C
ZEA(10)
Łotwa(7) - Koszykówka (312)
- Tenis (81)
- Tenis stołowy (89)
- Hokej na lodzie (235)
- Siatkówka (64)
- Piłka ręczna (91)
- Baseball (2)
- Krykiet (11)
- Futbol Amerykański (147)
- Rzutki (22)
- Snooker (32)
- Futsal (3)
- Rugby Union (12)
- Futbol Australijski (4)
- Boks (68)
- Rugby League (2)
- Golf (3)
- Counter-Strike (43)
- League of Legends (2)
- Sztuki walki (25)
- Kolarstwo (32)
- Water Polo (15)
- Biathlon (2)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (23)
- Bandy (5)
- Formuła 1 (1)
- Polityka (1)
- Szachy (7)
- Valorant (6)
- Dota2 (14)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
- Back
- Piłka nożna
- Włochy
- Serie A
Powiększone Kursy
- Powiększony
Serie A18 paź•16:00AC Milanvs.AtalantaAC MilanAlphadjo Cisse Shots on Target OVER 0.5Więcej rzutów rożnych - AC Milan - Powiększony
Serie A18 paź•16:00AC Milanvs.AtalantaX2poniżej 3.5 - Powiększony
Serie A18 paź•18:45Juventusvs.LazioJuventusNick Woltemade Shots on Target OVER 0.5powyżej 1.5 - Powiększony
Serie A18 paź•18:45Juventusvs.LazioX2poniżej 3.5 - Powiększony
Serie A19 paź•16:30Monzavs.CagliariMonza1. połowa powyżej 0.5 - Powiększony
Serie A19 paź•18:45Parmavs.TorinoTorinoObie drużyny strzelą - NIE - Powiększony
Serie A17 paź•13:00Veneziavs.NapoliNapoliRasmus Winther Hojlund - strzeli gola - Powiększony
Serie A17 paź•18:45AS Romavs.GenoaAS Roma (-2.5) - Powiększony
Serie A18 paź•10:30Udinesevs.LecceUdineseObie drużyny strzelą - TAKKeinan Davis - strzeli gola - Powiększony
Serie A18 paź•13:00Fiorentinavs.ComoComoObie drużyny strzelą - TAKJesus Rodriguez - będzie asystował gola - Powiększony
Serie A18 paź•16:00AC Milanvs.AtalantaRuben Loftus-Cheek - strzeli gola - Powiększony
Serie A18 paź•18:45Juventusvs.LazioJuventusNico Gonzalez - strzeli golaRzuty rożne powyżej 8.5
Włochy, Serie A1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.60
3.90
1.73
2.51.70
2.52.15
1.70
2.05
17 paź 13:00
5.35
4.15
1.62
2.51.62
2.52.30
1.67
2.10
17 paź 16:00
1.57
4.10
5.90
2.51.85
2.51.95
1.90
1.80
17 paź 18:45
1.88
3.55
4.20
2.52.00
2.51.80
1.85
1.85
18 paź 10:30
3.40
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18 paź 13:00
1.80
3.80
4.35
2.51.75
2.52.10
1.70
2.05
18 paź 16:00
1.63
3.85
5.55
2.51.95
2.51.85
1.95
1.75
18 paź 18:45
2.40
3.15
3.15
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
19 paź 16:30
3.30
3.10
2.35
2.52.40
2.51.57
2.00
1.72
19 paź 18:45
2.05
3.45
3.50
2.52.00
2.51.75
1.80
1.90
23 paź 18:45
1.42
4.75
6.85
2.51.47
2.52.55
1.65
2.12
24 paź 13:00
3.25
3.00
2.40
2.52.10
2.51.67
1.90
1.80
24 paź 13:00
2.90
3.45
2.30
2.51.85
2.51.90
1.67
2.10
24 paź 16:00
1.50
4.15
6.35
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
24 paź 18:45
1.35
5.30
7.55
2.51.40
2.52.80
1.60
2.20
25 paź 11:30
1.60
4.30
4.80
2.51.40
2.52.80
1.47
2.50
25 paź 14:00
2.15
3.30
3.45
2.51.87
2.51.87
1.72
2.00
25 paź 14:00
7.35
4.30
1.45
2.51.85
2.51.90
2.10
1.67
25 paź 17:00
4.50
3.75
1.75
2.51.87
2.51.87
1.80
1.90
25 paź 19:45
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka505.59 krKurs63.36Wygrana32036.81 kr1. połowa - Leeds United Leeds United - Manchester United2.851. połowa - Chelsea Everton - Chelsea2.71. połowa - Middlesbrough Middlesbrough - Cardiff1.971. połowa - Millwall Millwall - Lincoln City2.21. połowa - Southampton Southampton - Bolton1.9
- Stawka5 €Kurs5250.03Wygrana26250.17 €TCU Horned Frogs R. Betis - TCU Horned Frogs1.47PSG Strasbourg - PSG1.41Manchester City Manchester City - Ipswich1.23Galatasaray Genclerbirligi - Galatasaray1.38Dortmund Union Berlin - Dortmund1.58Milan Venezia - Milan1.73Atl. Madryt Espanyol - Atl. Madryt1.72Chelsea Everton - Chelsea2.2AS Roma AS Roma - Genoa1.57Villarreal Villarreal - Elche1.43Fulham Fulham - Hull City1.7PSV Eindhoven ADO Den Haag - PSV Eindhoven1.28Newcastle United Newcastle United - Aston Villa2.2Bilbao Valencia - Bilbao2.3Werder Werder - SC Paderborn1.78Bayern Bayern - RB Leipzig1.19Southampton Southampton - Bolton1.42Lille Lille - Stade Brest1.93
- Stawka350 €Kurs34.45Wygrana12057.81 €powyżej 3.5Strasbourg - PSG1.8powyżej 2.5Werder - SC Paderborn1.47powyżej 2.5Union Berlin - Dortmund1.47powyżej 2.5Manchester City - Ipswich1.3powyżej 2.5Brentford - Liverpool1.55powyżej 2.5R. Betis - TCU Horned Frogs1.22X2 Venezia - Milan1.2powyżej 2.5Bologna - Podbeskidzie1.62powyżej 2.5AS Roma - Genoa1.85
- Stawka600 krKurs14.97Wygrana8985.48 krTCU Horned Frogs R. Betis - TCU Horned Frogs1.47PSG Strasbourg - PSG1.41Manchester City Manchester City - Ipswich1.23Galatasaray Genclerbirligi - Galatasaray1.4AS Roma AS Roma - Genoa1.57Podbeskidzie Bologna - Podbeskidzie1.62Bodo/Glimt Ham-Kam - Bodo/Glimt1.23Viking Viking - Fredrikstad1.34
- Stawka1400 krKurs5.16Wygrana7236.88 krViking Viking - Fredrikstad1.34PSG Strasbourg - PSG1.41Manchester City Manchester City - Ipswich1.23PSV Eindhoven ADO Den Haag - PSV Eindhoven1.28Milan Venezia - Milan1.73