Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL- Fotball (1574)
- Basketball (170)
- Tennis (280)
- Bordtennis (86)
- Ishockey (206)
- Volleyball (26)
- Håndball (49)
- Baseball (1)
- Cricket (12)
- Amerikansk fotball (77)
- Dart (15)
- Futsal (1)
- Rugby union (34)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (41)
- Rugby league (9)
- Golf (9)
- Counter-Strike (36)
- League of Legends (6)
- Kampsport (18)
- Sykling (1)
- Vannpolo (4)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (48)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (6)
- Dota 2 (5)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 17:00
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 17:00
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
28 okt. 20:00
28 okt. 17:00
28 okt. 17:00
28 okt. 19:45
28 okt. 19:45
- Boosted
ATP Tour. Basel28 okt.•14:30Novak Djokovicvs.Ugo HumbertNovak Djokovic1. set vinner - Novak Djokovic - Boosted
DFB Pokal28 okt.•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC FreiburgBegge lag scorer - JATotalt OVER 3.5 - Boosted
Serie A28 okt.•17:30Veneziavs.Inter MilanInter Milan (-1.5)Marcus Thuram - spiller skal score et mål - Boosted
Serie A28 okt.•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanGoncalo Ramos - spiller skal score et målTotalt OVER 1.5 - Boosted
EFL Cup28 okt.•19:30Manchester Cityvs.Brighton & Hove AlbionManchester CityBegge lag scorer - JAHjørnespark totalt OVER 8.5 - Boosted
DFB Pokal28 okt.•19:45Bayern Munichvs.FC MagdeburgBayern Munich (-3.5)Begge lag scorer - NEI - Boosted
EFL Cup28 okt.•19:45Fulhamvs.Crystal PalaceFulhamFlest hjørnespark - Fulham - Boosted
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - Boosted
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaLiverpoolAlexander Isak - spiller skal score et mål - Boosted
EFL Cup28 okt.•20:00Liverpoolvs.ChelseaChelseaJoao Pedro - spiller skal score et mål - Boosted
ATP Tour. Vienna28 okt.•12:30Daniel Merida Aguilarvs.Daniil MedvedevDaniil MedvedevSpill totalt OVER 22.5 - Boosted
DFB Pokal28 okt.•17:00SC Paderbornvs.VfB StuttgartVfB StuttgartBegge lag scorer - JADeniz Undav - spiller skal score et mål - Boosted
DFB Pokal28 okt.•17:00SC Freiburgvs.VfL WolfsburgSC Freiburg (-2.5) - Boosted
Serie A28 okt.•17:30Veneziavs.Inter MilanInter MilanBegge lag scorer - JAFrancesco Pio Esposito - spiller skal score et mål - Boosted
Serie A28 okt.•17:30AC Milanvs.BolognaAC MilanTotalt UNDER 2.5 - Boosted
Serie A28 okt.•19:45Monzavs.NapoliKevin De Bruyne - to Assist A Goal - Boosted
DFB Pokal28 okt.•19:45Bayer Leverkusenvs.FC NurnbergTotalt OVER 3.5Bayer Leverkusen Hjørnespark handicap (-3.5) - Boosted
Serie A28 okt.•19:45Genoavs.JuventusJuventusFlest hjørnespark - JuventusNick Woltemade - spiller skal score et mål - 05 nov. 17:45
Begge lag scorer - JA12 - 05 nov. 17:45
NEC NijmegenBegge lag scorer - NEI - 05 nov. 17:45
NEC NijmegenBegge lag scorer - JA - 05 nov. 17:45
Begge lag scorer - JAAC Omonia Nicosia - 05 nov. 17:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 05 nov. 17:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 05 nov. 17:45
Begge lag scorer - JA12 - 05 nov. 17:45
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 05 nov. 17:45
BournemouthBegge lag scorer - JA - 05 nov. 17:45
Begge lag scorer - JASparta Prague - 05 nov. 17:45
Totalt UNDER 2.51X - 05 nov. 17:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 05 nov. 20:00
Begge lag scorer - JA12 - 05 nov. 20:00
TorreenseBegge lag scorer - NEI - 05 nov. 20:00
TorreenseBegge lag scorer - JA - 05 nov. 20:00
Begge lag scorer - JAArarat Armenia - 05 nov. 20:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 05 nov. 20:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 05 nov. 20:00
Begge lag scorer - JA12 - 05 nov. 20:00
Hapoel Be`er ShevaBegge lag scorer - NEI
Live
Populære spill
Kommende spill

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.15
4.30
1.53
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
17:00
1.15
8.15
13.50
2.51.20
2.54.10
1.60
2.20
19:45

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
3.50
2.07
2.51.77
2.52.05
1.67
2.10
19:45
2.10
3.85
3.10
2.51.43
2.52.80
1.40
2.75
20:00

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
04 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
12 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
01 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
10.50
7.25
1.23
2.51.20
2.54.10
1.47
2.50
15:15

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
12 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
18.00
6.85
1.18
2.51.47
2.52.70
2.20
1.60
19:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
03 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
31 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.40
4.85
2.51.43
2.52.80
1.50
2.45
15:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.53
4.50
5.35
2.51.34
2.53.00
1.45
2.55
17:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
04 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.90
4.90
1.42
2.51.32
2.53.10
1.45
2.55
19:45

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
8.10
5.85
1.32
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:30
1.70
3.85
5.00
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
17:30

Pro League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
29 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.20
6.80
11.75
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
18:00

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
9.00
5.65
1.32
2.51.34
2.53.00
1.65
2.12
19:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
03 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.40
3.90
1.75
2.51.67
2.52.20
1.65
2.12
19:45

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
5.10
7.90
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:45

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.60
2.05
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
17:00

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
4.30
4.55
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
19:30

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.40
4.90
7.45
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
19:45

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.20
3.60
1.72
2.52.35
2.51.60
2.20
1.60
19:45

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.29
5.75
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
17:00

Super Lig
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
07 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.53
4.25
5.55
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
03 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.85
2.80
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
17:45

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.01
16.75
41.00
2.51.11
2.55.00
2.20
1.60
19:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
20:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.15
2.65
2.52.25
2.51.65
1.90
1.80
17:30

UEFA Nations League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
12 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.85
3.90
1.87
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.75
2.30
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
17:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
31 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.14
8.35
19.75
2.51.24
2.53.65
1.90
1.80
20:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.80
4.65
2.52.00
2.51.75
1.95
1.75
20:00

League One
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
31 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.70
2.75
2.51.47
2.52.40
1.45
2.55
12:30

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
05 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.82
3.90
3.80
2.51.55
2.52.35
1.53
2.35
17:45

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
31 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
4.40
3.75
2.51.30
2.53.20
1.32
3.10
14:30

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.65
2.80
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:45

Egyptian Premier
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
29 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.25
7.15
2.51.85
2.51.85
2.10
1.67
17:00

UEFA Champions League. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.55
5.30
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
17:45

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
25.00
13.50
1.05
2.51.09
2.55.50
1.85
1.85
17:00

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.55
3.00
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:45

Egyptian Premier
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
29 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.25
3.80
1.53
2.52.05
2.51.70
2.15
1.63
14:00

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
08 november
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.20
4.30
1.67
2.51.34
2.53.00
1.40
2.75
14:30

Segunda
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
31 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.30
3.80
2.00
2.51.57
2.52.30
1.53
2.35
13:00
3.25
3.75
2.00
2.51.42
2.52.75
1.40
2.75
17:30

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.82
3.85
4.10
2.51.65
2.52.25
1.60
2.20
19:45

Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
2.95
2.65
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
10:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats₦ 18000Odds3.05Gevinster₦ 54900Real Agro Aversa -1.5Real Agro Aversa - L'Aquila3.05
- Innsats₦ 2200Odds3.81Gevinster₦ 8395.2Neptunas 1. omgang totalt OVER 41.5Neptunas - Napoli1.8Eugene Omoruyi returer OVER 3.5Besiktas - Olympiacos2.12
- Innsats4000 FtOdds2Gevinster8000 FtBegge lag scorer - JA Genoa - Juventus2
- Innsats₦ 2000Odds4Gevinster₦ 80001X Arbil - Al Ettifaq2Yuzuki T./Kittay B. Yuzuki T./Kittay B. - Damm M./Vrbensky M.2
- Innsats50 €Odds10.42Gevinster521.28 €Napoli Monza - Napoli1.77Inter Milan Venezia - Inter Milan1.32Juventus Genoa - Juventus1.67Manchester City Manchester City - Brighton & Hove Albion1.67Begge lag scorer - JA Bournemouth - Aston Villa1.6