- Favoritter (0)
- Fotball (99)
- Basketball (104)
- Ishockey (70)
- Cricket (3)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Starter om01:42
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Kommende spill

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.60
2.28
2.51.85
2.51.90
1.67
2.15
Starter om01:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Starter om01:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.63
3.45
2.46
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om01:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.62
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.80
1.95
Starter om03:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.25
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om03:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
Starter om04:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.63
3.80
4.90
2.51.85
2.51.91
1.78
1.98
Starter om05:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.25
3.20
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Starter om05:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.54
3.38
2.58
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Starter om07:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.15
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om07:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Starter om07:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.70
2.10
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Starter om09:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.94
3.70
2.16
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Starter om09:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.55
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Starter om10:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.55
2.38
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Starter om11:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.51
3.38
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om11:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.25
2.90
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Starter om13:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.99
3.25
3.65
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Starter om13:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
3.70
4.50
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Starter om13:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.40
2.60
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Starter om15:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.47
3.35
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.15
Starter om15:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Starter om16:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Starter om17:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om17:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.76
3.60
2.31
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Starter om19:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om19:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om19:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.18
3.85
2.00
2.51.80
2.51.95
1.68
2.12
Starter om21:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.90
4.25
1.71
2.51.72
2.52.07
1.67
2.15
Starter om21:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.13
2.88
2.51.94
2.51.83
1.69
2.10
Starter om22:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.82
3.60
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Starter om23:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.85
3.65
2.22
2.51.85
2.51.90
1.68
2.12
Starter om23:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.88
1.77
2.00
Starter om25:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Starter om25:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.90
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Starter om25:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om27:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.10
Starter om27:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.70
5.15
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Starter om28:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.69
3.75
4.65
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Starter om29:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.07
3.30
3.45
2.51.93
2.51.83
1.71
2.08
Starter om29:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om31:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.15
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om31:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.76
3.55
2.31
2.51.85
2.51.90
1.67
2.15
Starter om31:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.54
3.40
2.58
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om33:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.46
4.25
6.40
2.51.77
2.52.00
1.84
1.93
Starter om33:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om34:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.55
2.38
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Starter om35:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om35:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.90
3.65
2.18
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om37:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om37:42

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.18
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Starter om37:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Starter om41:42
1.94
3.45
3.55
2.51.95
2.51.82
1.77
2.00
Starter om41:42
2.24
3.25
3.05
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om41:42
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om41:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Starter om45:42
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Starter om45:42
2.10
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om45:42
1.65
3.75
4.60
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Starter om45:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Starter om49:42
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Starter om49:42
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Starter om49:42
2.25
3.20
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om49:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.15
6.10
2.51.78
2.51.98
1.85
1.91
Starter om53:42
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om53:42
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om53:42
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Starter om53:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om57:42
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Starter om57:42
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om57:42
2.50
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Starter om57:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
06:22
1.77
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
06:22
06:22
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.83
1.75
2.02
06:22

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.88
3.18
2.35
2.51.93
2.51.83
1.70
2.10
06:26
1.83
3.55
3.85
2.51.93
2.51.83
1.78
1.99
06:26
2.90
3.18
2.32
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
06:26
3.10
3.20
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
06:26

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.90
1.83
1.94
06:30
5.00
3.85
1.58
2.51.68
2.52.12
1.67
2.16
06:30
3.45
3.35
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
06:30
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
06:30

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
06:34
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
06:34
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
06:34
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
06:34

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
06:38
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
06:38
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
06:38
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
06:38

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
06:42
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.97
06:42
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
06:42
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
06:42

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
06:46
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
06:46
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
06:46
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
06:46
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.