Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1466)
- Basketball (221)
- Tennis (143)
- Bordtennis (155)
- Ishockey (206)
- Volleyball (28)
- Håndball (75)
- Baseball (2)
- Cricket (13)
- Amerikansk fotball (76)
- Dart (16)
- Snooker (5)
- Futsal (9)
- Rugby union (34)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (56)
- Rugby league (9)
- Golf (14)
- Counter-Strike (46)
- League of Legends (9)
- Kampsport (17)
- Sykling (1)
- Vannpolo (4)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (50)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (6)
- Valorant (12)
- Dota 2 (10)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
- Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedComoBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedLucas Da Cunha Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedComoAnastasios Douvikas - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedBruno Fernandes Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayLilleBegge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB Leipzig1. omgang resultat - Real MadridBegge lag scorer - JAArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Begge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•16:45Sturm Grazvs.MarseilleMarseilleBegge lag scorer - JAMarseille til å score første mål - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•16:45OFI Cretevs.Bayer Leverkusen1. omgang resultat - Bayer LeverkusenFlest hjørnespark - Bayer LeverkusenTotalt OVER 3.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League22 okt.•16:45Trabzonsporvs.Hearts1. omgang resultat - TrabzonsporMohamed Salah - spiller skal score et målBegge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Europa Conference League22 okt.•16:45Jablonecvs.Brighton & Hove Albion1. omgang resultat - Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion (-2.5) - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00AC Omonia Nicosiavs.Benfica1. omgang resultat - BenficaVangelis Pavlidis - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00Olympiacosvs.Sparta PragueOlympiacosBegge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - Olympiacos - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00TSG Hoffenheimvs.LyonTSG HoffenheimBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Flest hjørnespark - TSG Hoffenheim - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00Celticvs.Celta VigoIago Aspas Shots on Target OVER 0.5Kasper Hogh Shots on Target OVER 0.5Begge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00Bournemouthvs.AC MilanBournemouthBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00Besiktasvs.Crystal PalaceBegge lag scorer - JATotalt OVER 3.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedTotalt OVER 1.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Hjørnespark totalt UNDER 9.5Galatasaray totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid Hjørnespark handicap (-3.5) - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig til å score første mål - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•16:45OFI Cretevs.Bayer LeverkusenBayer LeverkusenBegge lag scorer - JAMalik Tillman - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•16:45Juventusvs.RennesJuventusTotalt UNDER 2.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League22 okt.•16:45Jablonecvs.Brighton & Hove Albion1. omgang resultat - Brighton & Hove AlbionJack Hinshelwood Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•16:45Sturm Grazvs.MarseilleSkudd på mål Sturm Graz total OVER 5.5 - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00AC Omonia Nicosiavs.BenficaBenfica (-2.5) - Boosted
UEFA Europa League22 okt.•19:00TSG Hoffenheimvs.LyonTotalt OVER 2.51. omgang resultat - TSG HoffenheimFlest hjørnespark - TSG Hoffenheim - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAOFI Crete - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 16:45
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALyon - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAC Milan - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5
Live
Populære spill
Kommende spill

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.65
2.75
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
Starter om37:48
2.45
3.50
2.75
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
Starter om37:48
2.25
3.80
3.10
2.51.50
2.52.60
1.42
2.65
19:00
1.23
7.25
10.25
2.51.15
2.54.60
1.38
2.80
19:00
1.23
6.75
11.25
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
19:00
1.29
6.40
8.90
2.51.30
2.53.20
1.57
2.25
19:00
1.87
4.10
3.70
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00
1.24
6.80
10.50
2.51.25
2.53.55
1.57
2.25
19:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.63
4.55
4.55
2.51.30
2.53.20
1.37
2.85
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
11.25
5.80
1.27
2.51.50
2.52.60
1.90
1.80
16:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
1.57
4.30
5.45
2.51.67
2.52.20
1.75
1.95
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.47
2.52.70
1.45
2.55
19:00
2.05
3.65
3.50
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
5.35
4.40
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.35
4.15
1.70
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.32
5.30
9.45
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45
2.70
3.45
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.55
8.15
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
14:00

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.65
3.90
1.72
2.51.67
2.52.20
1.67
2.10
14:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.60
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.10
4.00
1.70
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.30
5.80
9.10
2.51.42
2.52.85
1.72
2.00
16:45
1.93
3.45
4.10
2.52.15
2.51.70
1.95
1.75
19:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.65
3.35
2.10
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
18:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.10
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
2.10
3.70
3.25
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.53
4.35
5.90
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Copa Sudamericana
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.10
2.35
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
22:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats20000 FtOdds225.52Gevinster4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- Innsats100000 FtOdds3.15Gevinster315000 FtManchester United Como - Manchester United3.15
- Innsats8800 FtOdds21.04Gevinster185196 FtTotalt OVER 5.5Real Madrid - RB Leipzig3.05Totalt OVER 5.5Bayern Munich - Arsenal6.9
- Innsats15000 FtOdds3Gevinster45063 FtBegge lag scorer - JA Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.72Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.23Begge lag scorer - JA Bayern Munich - Arsenal1.42
- Innsats995.6 NZ$Odds4.54Gevinster4522.21 NZ$New Mexico St. Aggies -3.5Sam Houston State - New Mexico St. Aggies2.05Halftime/Fulltime - 1/1 Houston Rockets - Dallas Mavericks1.57Los Angeles Lakers Los Angeles Lakers - Golden State Warriors1.41