Bonussaldo:undefined

Totalsaldo:

undefined

Siste økt:null

Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
  • Fotball (1469)
flagSpania, Tercera Division RFEF
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.35
3.70
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
Starter om23:08
1.57
3.85
5.45
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
Starter om23:08
1.72
3.50
4.75
2.52.00
2.51.72
1.95
1.75
Starter om23:08
flagDanmark, Denmark (U-19) League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.07
3.85
2.70
2.51.27
2.53.00
1.30
3.00
Starter om23:08
flagItalia, Coppa Italia Serie D
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
3.65
4.25
2.51.80
2.51.90
1.80
1.90
Starter om23:08
flagLiberia, First Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.07
3.55
3.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
Starter om23:08
flagArgentina, Youth League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.30
2.75
2.51.90
2.51.75
1.72
1.95
Starter om23:08
flagSpania, Segunda Division RFEF
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
3.20
3.75
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
Starter om23:08
flagSpania, Tercera Division RFEF
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.30
2.90
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
Starter om53:08
Starter om53:08
flagSlovakia, 3.Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.40
2.00
2.51.67
2.52.00
1.60
2.10
Starter om53:08
flagEuropa, UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.65
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
21 okt. 16:45
2.45
3.60
2.70
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
21 okt. 16:45
flagSaudi Arabia, 1st Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.65
3.90
1.47
2.51.95
2.51.75
2.10
1.67
21 okt. 16:50
flagNorge, 1. divisjon
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.70
6.25
2.51.30
2.53.05
1.50
2.45
21 okt. 17:00
flagDanmark, Denmark Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.90
5.00
1.37
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
21 okt. 17:00
flagEgypt, Egyptian Premier
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.25
5.55
11.00
2.51.65
2.52.02
2.25
1.57
21 okt. 17:00
1.90
3.00
4.50
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
21 okt. 17:00
flagSpania, Tercera Division RFEF
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
3.90
5.45
2.51.70
2.52.05
1.80
1.90
21 okt. 17:00
flagØsterrike, Regionalliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
3.90
3.35
2.51.30
2.52.85
1.35
2.75
21 okt. 17:00
flagDanmark, Denmark Cup. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
51.00
15.50
1.005
3.00
1.34
21 okt. 17:00
8.35
5.75
1.27
2.51.30
2.53.05
1.60
2.20
21 okt. 17:00
5.20
4.55
1.47
2.51.32
2.52.95
1.47
2.50
21 okt. 17:00
flagBotswana, Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.15
1.93
2.52.25
2.51.50
2.02
1.65
21 okt. 17:00
flagSveits, Promotion League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.80
2.60
2.51.35
2.52.80
1.35
2.95
21 okt. 17:00
flagMexico, Liga MX (U-21)
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.50
3.10
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
21 okt. 17:00
flagSveits, Promotion League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.55
2.00
2.51.42
2.52.52
1.45
2.55
21 okt. 17:30
flagSpania, La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.65
3.35
2.10
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
21 okt. 18:00
flagBrasil, Campeonato Carioca
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.20
3.70
2.52.60
2.51.50
2.15
1.63
21 okt. 18:00
2.25
3.10
3.50
2.52.45
2.51.55
2.10
1.67
21 okt. 18:00
2.45
3.10
3.00
2.52.30
2.51.62
1.95
1.75
21 okt. 18:00
9.90
4.70
1.35
2.51.90
2.51.90
2.45
1.50
21 okt. 18:00
1.40
4.20
10.00
2.52.10
2.51.75
2.50
1.47
21 okt. 18:00
flagSpania, Tercera Division RFEF
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.45
3.60
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
21 okt. 18:00
1.82
3.50
4.10
2.52.00
2.51.72
1.90
1.80
21 okt. 18:00
flagBrasil, (U-20) Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
4.35
6.45
2.51.55
2.52.15
1.77
1.87
21 okt. 18:00
1.90
3.45
3.40
2.51.65
2.52.02
1.60
2.10
21 okt. 18:00
flagEngland, Premier League Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
4.15
3.90
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
21 okt. 18:00
flagGuatemala, Primera Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.50
4.40
2.52.02
2.51.65
1.95
1.75
21 okt. 18:00
flagBelgia, First Amateur Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.82
3.50
3.60
2.51.65
2.52.02
1.60
2.10
21 okt. 18:00
2.10
3.30
3.00
2.51.72
2.51.95
1.60
2.10
21 okt. 18:00
flagArgentina, Reserve League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.15
3.50
2.52.07
2.51.60
1.90
1.75
21 okt. 18:00
1.93
3.15
3.65
2.51.95
2.51.72
1.82
1.82
21 okt. 18:00
2.45
2.90
2.80
2.52.00
2.51.67
1.77
1.87
21 okt. 18:00
1.38
4.25
6.40
2.51.50
2.52.25
1.70
1.97
21 okt. 18:00
1.67
3.70
4.00
2.51.65
2.52.02
1.65
2.02
21 okt. 18:00
1.15
5.90
15.00
2.51.27
2.53.00
2.05
1.63
21 okt. 18:00
flagEngland, National League Cup. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.45
2.70
2.51.70
2.52.05
21 okt. 18:00
2.45
3.50
2.50
2.51.63
2.52.10
21 okt. 18:00
13.25
6.85
1.15
2.51.40
2.52.70
21 okt. 18:00
6.10
4.75
1.40
2.51.45
2.52.55
21 okt. 18:00
4.75
4.00
1.57
2.51.60
2.52.20
21 okt. 18:00
3.50
3.40
1.95
2.51.95
2.51.75
21 okt. 18:00
flagSveits, 2. Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.90
2.35
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
21 okt. 18:00
flagBelgia, Second Amateur Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.50
5.35
2.51.32
2.52.75
1.50
2.30
21 okt. 18:00
flagEngland, Isthmian League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.65
2.40
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
21 okt. 18:30
flagSkottland, Premier League. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.55
2.40
2.51.60
2.52.20
21 okt. 18:30
flagEngland, Southern League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.55
2.80
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
21 okt. 18:30
flagEngland, National League Cup. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.50
2.55
2.51.65
2.52.07
21 okt. 18:30
flagSveits, 2. Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.90
4.00
1.72
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
21 okt. 18:30
flagSkottland, Premier League. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.55
2.50
2.51.57
2.52.20
21 okt. 18:35
flagSpania, Tercera Division RFEF
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
8.90
4.90
1.32
2.51.42
2.52.52
1.80
1.90
21 okt. 18:45
flagNord-Irland, Irish League Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.40
5.10
1.38
2.51.40
2.52.60
1.63
2.15
21 okt. 18:45
flagEngland, Isthmian League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.80
2.35
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
21 okt. 18:45
3.30
3.75
1.97
2.51.47
2.52.40
1.50
2.45
21 okt. 18:45
flagEngland, Northern Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
4.00
3.65
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
21 okt. 18:45
2.25
3.60
2.80
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
21 okt. 18:45
flagSkottland, Premier League. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.90
3.60
2.10
2.51.60
2.52.20
21 okt. 18:45
2.51.20
2.54.00
21 okt. 18:45
flagEngland, Southern League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
21 okt. 18:45
3.90
3.70
1.80
2.51.80
2.51.90
1.80
1.90
21 okt. 18:45
1.93
4.45
2.95
2.51.32
2.52.95
1.37
2.85
21 okt. 18:45
flagEuropa, UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.80
3.10
2.51.50
2.52.60
1.42
2.65
21 okt. 19:00
1.22
7.00
11.50
2.51.25
2.53.55
1.57
2.25
21 okt. 19:00
1.23
6.75
11.25
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
21 okt. 19:00
1.65
4.50
4.50
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
21 okt. 19:00
1.23
7.25
10.25
2.51.15
2.54.60
1.38
2.80
21 okt. 19:00
1.25
6.60
10.25
2.51.30
2.53.20
1.65
2.12
21 okt. 19:00
1.87
4.10
3.70
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
21 okt. 19:00
flagEngland, League One
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.40
6.50
2.51.57
2.52.20
21 okt. 19:00
flagUruguay, Copa Uruguay
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.25
3.45
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
21 okt. 19:00
flagBolivia, Copa de la Division Profesional
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.90
4.40
2.51.42
2.52.52
1.50
2.45
21 okt. 19:00
flagBrasil, (U-20) Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.02
10.25
32.00
2.51.25
2.53.10
3.25
1.25
21 okt. 19:30
flagColombia, Colombian Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
3.35
3.65
2.52.00
2.51.75
1.85
1.85
21 okt. 20:00
flagEcuador, Primera B
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.40
3.40
1.60
2.52.40
2.51.47
2.45
1.50
21 okt. 20:00
15.00
9.20
1.10
1.57
2.25
21 okt. 20:00
flagSør-Amerika, Copa Libertadores Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.50
3.90
1.53
2.51.80
2.51.90
1.90
1.80
21 okt. 20:00
1.13
7.55
15.50
2.51.40
2.52.60
2.35
1.53
21 okt. 20:00
flagGuatemala, Liga Nacional
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.85
3.10
2.45
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
21 okt. 21:00
flagVenezuela, Venezuela Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.45
3.90
2.52.05
2.51.70
1.90
1.80
21 okt. 21:00
flagNicaragua, Primera Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
3.70
4.35
2.51.65
2.52.02
1.70
2.05
21 okt. 21:00
flagGuatemala, Segunda Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
3.75
3.90
2.51.70
2.52.05
1.70
2.05
21 okt. 21:00
1.25
5.90
9.90
2.51.40
2.52.60
1.80
1.90
21 okt. 21:00
3.60
3.80
1.85
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
21 okt. 21:00
flagSør-Amerika, Copa Sudamericana
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.10
2.35
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
21 okt. 22:00
flagVenezuela, Venezuela Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.80
4.70
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
21 okt. 22:00
1.67
3.90
4.55
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
21 okt. 22:00
flagArgentina, Reserve League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.15
2.35
2.51.90
2.51.75
1.72
1.95
21 okt. 22:00
flagBrasil, Copa Rio. Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
4.00
5.10
2.51.67
2.52.10
1.75
1.95
21 okt. 22:00
flagChile, Copa de la Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
4.90
7.90
2.51.50
2.52.60
1.72
2.00
21 okt. 22:00
flagBrasil, (U-20) Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.25
2.65
2.51.70
2.51.97
1.57
2.15
21 okt. 22:30
flagUSA, USL Championship
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.60
3.55
2.35
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
21 okt. 22:30
flagUSA, USL League One
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.60
3.75
2.51.67
2.52.00
1.65
2.02
21 okt. 22:30
flagBolivia, Copa de la Division Profesional
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.45
3.70
1.72
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
21 okt. 22:30
flagUSA, MLS
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.80
4.80
2.51.29
2.53.35
1.37
2.95
21 okt. 23:00
flagVenezuela, Venezuela Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
3.15
2.50
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
21 okt. 23:00
1.19
6.40
13.25
2.51.47
2.52.40
2.20
1.60
21 okt. 23:00
flagBrasil, (U-20) Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.45
3.80
1.60
2.51.52
2.52.20
1.60
2.10
21 okt. 23:00
flagUSA, USL League One
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.55
1.95
2.51.55
2.52.15
1.53
2.25
21 okt. 23:00
flagPanama, Liga Prom
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.50
4.10
1.65
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
21 okt. 23:00
flagColombia, Primera A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.20
2.40
2.52.30
2.51.62
1.95
1.80
21 okt. 23:15
flagVenezuela, Venezuela Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.30
5.10
9.00
2.51.67
2.52.10
2.10
1.67
21 okt. 23:30
flagUSA, USL Championship
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.65
5.00
1.37
2.51.40
2.52.60
1.65
2.12
21 okt. 23:30
flagUruguay, National Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.90
3.80
1.77
2.51.62
2.52.08
1.65
2.12
21 okt. 23:30
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.