Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1469)
Verden(3)
Europa(83)
England(144)
Italia(63)
Tyskland(55)
Spania(81)
Frankrike(36)
Nederland(29)
Tyrkia(40)
Afrika(3)
Australia(26)
Argentina(73)
Armenia(3)
Algerie(2)
Østerrike(22)
Belarus(1)
Aserbajdsjan(6)
Asia(4)
Bulgaria(17)
Belgia(20)
Bahrain(6)
Brasil(46)
Chile(9)
Kina(8)
Kypros(7)
Tsjekkia(17)
Costa Rica(5)
Canada(4)
Colombia(15)
Kroatia(13)
Danmark(21)
Egypt(12)
El Salvador(1)
Estland(11)
Finland(3)
Hellas(30)
Guatemala(11)
Ungarn(14)
Island(6)
Iran(1)
India(5)
Israel(13)
Indonesia(5)
Japan(24)
Nord-Amerika(2)
Polen(27)
Latvia(5)
Litauen(4)
Mexico(21)
Norge(18)
Nord-Irland(7)
Slovakia(15)
Portugal(19)
Paraguay(6)
Slovenia(5)
Peru(10)
Russland(34)
Irland(8)
Romania(15)
Skottland(33)
Saudi Arabia(12)
Sør-Korea(14)
Sør-Amerika(11)
Sverige(22)
Sveits(16)
Thailand(1)
USA(41)
Uruguay(10)
Ukraina(8)
Usbekistan(1)
Venezuela(8)
Wales(24)
Albania(1)
Bolivia(3)
Bosnia & Herzegovina(5)
Botswana(1)
De forente arabiske emirater(3)
Ecuador(13)
Irak(10)
Jordan(7)
Liberia(3)
Montenegro(5)
Nicaragua(1)
Oman(3)
Panama(4)
Qatar(5)
Serbia(7)
Vietnam(3) - Basketball (247)
- Tennis (148)
- Bordtennis (159)
- Ishockey (220)
- Volleyball (31)
- Håndball (78)
- Baseball (2)
- Cricket (14)
- Amerikansk fotball (76)
- Dart (16)
- Snooker (5)
- Futsal (11)
- Rugby union (34)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (56)
- Rugby league (9)
- Golf (14)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (9)
- Kampsport (17)
- Sykling (1)
- Vannpolo (4)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (51)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (6)
- Valorant (14)
- Dota 2 (10)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
- Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedComoBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedLucas Da Cunha Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedComoAnastasios Douvikas - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedBruno Fernandes Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayLilleBegge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB Leipzig1. omgang resultat - Real MadridBegge lag scorer - JAArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Begge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Comovs.Manchester UnitedManchester UnitedTotalt OVER 1.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Hjørnespark totalt UNDER 9.5Galatasaray totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid Hjørnespark handicap (-3.5) - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig til å score første mål
- 21 okt. 16:45
Como1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 21 okt. 16:45
Lille1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 21 okt. 16:45
ComoFlest hjørnespark - ComoFlest gule kort - Como - 21 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Marlon Mustapha - spiller skal score et målComo - 21 okt. 16:45
ComoFlest hjørnespark - ComoFlest gule kort - Como - 21 okt. 16:45
ComoBegge lag scorer - JAFlest hjørnespark - Como - 21 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 21 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Victor Osimhen - spiller skal score et målLille - 21 okt. 16:45
LilleFlest hjørnespark - LilleFlest gule kort - Lille - 21 okt. 16:45
LilleBegge lag scorer - JAFlest hjørnespark - Lille - 21 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 21 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 21 okt. 16:45
Marlon Mustapha - spiller skal score et målComoHjørnespark totalt OVER 9.5 - 21 okt. 16:45
Marlon Mustapha - spiller skal score et målComoHjørnespark totalt OVER 9.5Moise Kean Shots Over 2.5 - 21 okt. 16:45
ComoTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 21 okt. 16:45
ComoBegge lag scorer - JA - 21 okt. 16:45
ComoTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 21 okt. 16:45
Skudd på mål totalt OVER 10.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 21 okt. 16:45
Victor Osimhen - spiller skal score et målLilleHjørnespark totalt OVER 9.5Dilane Bakwa Shots Over 0.5 - 21 okt. 16:45
LilleTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 21 okt. 16:45
LilleBegge lag scorer - JA - 21 okt. 16:45
LilleTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 21 okt. 16:45
Skudd på mål totalt OVER 10.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 21 okt. 16:45
Skudd på mål totalt OVER 10.5Hjørnespark totalt OVER 9.5Offside totalt OVER 3.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAHjørnespark totalt OVER 9.5Skudd på mål totalt OVER 10.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAManchester United - 21 okt. 16:45
Skudd på mål totalt OVER 10.5Hjørnespark totalt OVER 9.5Offside totalt OVER 4.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAHjørnespark totalt OVER 9.5Skudd på mål totalt OVER 10.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAGalatasaray - 21 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 21 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 21 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 21 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 21 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA
Spania, Tercera Division RFEFMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.35
3.70
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
Starter om23:08
1.57
3.85
5.45
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
Starter om23:08
1.72
3.50
4.75
2.52.00
2.51.72
1.95
1.75
Starter om23:08
Danmark, Denmark (U-19) LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.07
3.85
2.70
2.51.27
2.53.00
1.30
3.00
Starter om23:08
Italia, Coppa Italia Serie DMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
3.65
4.25
2.51.80
2.51.90
1.80
1.90
Starter om23:08
Liberia, First DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.07
3.55
3.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
Starter om23:08
Argentina, Youth LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.30
2.75
2.51.90
2.51.75
1.72
1.95
Starter om23:08
Spania, Segunda Division RFEFMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
3.20
3.75
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
Starter om23:08
Spania, Tercera Division RFEFMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.30
2.90
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
Starter om53:08
Starter om53:08
Slovakia, 3.LigaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.40
2.00
2.51.67
2.52.00
1.60
2.10
Starter om53:08
Europa, UEFA Champions LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.65
3.15
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
21 okt. 16:45
2.45
3.60
2.70
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
21 okt. 16:45
Saudi Arabia, 1st DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.65
3.90
1.47
2.51.95
2.51.75
2.10
1.67
21 okt. 16:50
Norge, 1. divisjonMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.70
6.25
2.51.30
2.53.05
1.50
2.45
21 okt. 17:00
Danmark, Denmark CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.90
5.00
1.37
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
21 okt. 17:00
Egypt, Egyptian PremierMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.25
5.55
11.00
2.51.65
2.52.02
2.25
1.57
21 okt. 17:00
1.90
3.00
4.50
2.52.02
2.51.65
1.90
1.80
21 okt. 17:00
Spania, Tercera Division RFEFMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
3.90
5.45
2.51.70
2.52.05
1.80
1.90
21 okt. 17:00
Østerrike, RegionalligaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
3.90
3.35
2.51.30
2.52.85
1.35
2.75
21 okt. 17:00
Danmark, Denmark Cup. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
51.00
15.50
1.005
3.00
1.34
21 okt. 17:00
8.35
5.75
1.27
2.51.30
2.53.05
1.60
2.20
21 okt. 17:00
5.20
4.55
1.47
2.51.32
2.52.95
1.47
2.50
21 okt. 17:00
Botswana, Premier LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.15
1.93
2.52.25
2.51.50
2.02
1.65
21 okt. 17:00
Sveits, Promotion LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.80
2.60
2.51.35
2.52.80
1.35
2.95
21 okt. 17:00
Mexico, Liga MX (U-21)Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.50
3.10
2.51.80
2.52.00
1.67
2.10
21 okt. 17:00
Sveits, Promotion LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.55
2.00
2.51.42
2.52.52
1.45
2.55
21 okt. 17:30
Spania, La LigaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.65
3.35
2.10
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
21 okt. 18:00
Brasil, Campeonato CariocaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.20
3.70
2.52.60
2.51.50
2.15
1.63
21 okt. 18:00
2.25
3.10
3.50
2.52.45
2.51.55
2.10
1.67
21 okt. 18:00
2.45
3.10
3.00
2.52.30
2.51.62
1.95
1.75
21 okt. 18:00
9.90
4.70
1.35
2.51.90
2.51.90
2.45
1.50
21 okt. 18:00
1.40
4.20
10.00
2.52.10
2.51.75
2.50
1.47
21 okt. 18:00
Spania, Tercera Division RFEFMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.45
3.60
2.51.95
2.51.75
1.85
1.85
21 okt. 18:00
1.82
3.50
4.10
2.52.00
2.51.72
1.90
1.80
21 okt. 18:00
Brasil, (U-20) CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
4.35
6.45
2.51.55
2.52.15
1.77
1.87
21 okt. 18:00
1.90
3.45
3.40
2.51.65
2.52.02
1.60
2.10
21 okt. 18:00
England, Premier League CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
4.15
3.90
2.51.35
2.52.80
1.42
2.65
21 okt. 18:00
Guatemala, Primera DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.50
4.40
2.52.02
2.51.65
1.95
1.75
21 okt. 18:00
Belgia, First Amateur DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.82
3.50
3.60
2.51.65
2.52.02
1.60
2.10
21 okt. 18:00
2.10
3.30
3.00
2.51.72
2.51.95
1.60
2.10
21 okt. 18:00
Argentina, Reserve LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.15
3.50
2.52.07
2.51.60
1.90
1.75
21 okt. 18:00
1.93
3.15
3.65
2.51.95
2.51.72
1.82
1.82
21 okt. 18:00
2.45
2.90
2.80
2.52.00
2.51.67
1.77
1.87
21 okt. 18:00
1.38
4.25
6.40
2.51.50
2.52.25
1.70
1.97
21 okt. 18:00
1.67
3.70
4.00
2.51.65
2.52.02
1.65
2.02
21 okt. 18:00
1.15
5.90
15.00
2.51.27
2.53.00
2.05
1.63
21 okt. 18:00
England, National League Cup. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.45
2.70
2.51.70
2.52.05
21 okt. 18:00
2.45
3.50
2.50
2.51.63
2.52.10
21 okt. 18:00
13.25
6.85
1.15
2.51.40
2.52.70
21 okt. 18:00
6.10
4.75
1.40
2.51.45
2.52.55
21 okt. 18:00
4.75
4.00
1.57
2.51.60
2.52.20
21 okt. 18:00
3.50
3.40
1.95
2.51.95
2.51.75
21 okt. 18:00
Sveits, 2. LigaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.90
2.35
2.51.30
2.53.05
1.33
3.05
21 okt. 18:00
Belgia, Second Amateur DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.50
5.35
2.51.32
2.52.75
1.50
2.30
21 okt. 18:00
England, Isthmian LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.65
2.40
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
21 okt. 18:30
Skottland, Premier League. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.55
2.40
2.51.60
2.52.20
21 okt. 18:30
England, Southern LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.55
2.80
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
21 okt. 18:30
England, National League Cup. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.50
2.55
2.51.65
2.52.07
21 okt. 18:30
Sveits, 2. LigaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.90
4.00
1.72
2.51.40
2.52.60
1.47
2.50
21 okt. 18:30
Skottland, Premier League. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.55
2.50
2.51.57
2.52.20
21 okt. 18:35
Spania, Tercera Division RFEFMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
8.90
4.90
1.32
2.51.42
2.52.52
1.80
1.90
21 okt. 18:45
Nord-Irland, Irish League CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.40
5.10
1.38
2.51.40
2.52.60
1.63
2.15
21 okt. 18:45
England, Isthmian LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.80
2.35
2.51.47
2.52.40
1.47
2.50
21 okt. 18:45
3.30
3.75
1.97
2.51.47
2.52.40
1.50
2.45
21 okt. 18:45
England, Northern Premier LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
4.00
3.65
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
21 okt. 18:45
2.25
3.60
2.80
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
21 okt. 18:45
Skottland, Premier League. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.90
3.60
2.10
2.51.60
2.52.20
21 okt. 18:45
2.51.20
2.54.00
21 okt. 18:45
England, Southern LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
21 okt. 18:45
3.90
3.70
1.80
2.51.80
2.51.90
1.80
1.90
21 okt. 18:45
1.93
4.45
2.95
2.51.32
2.52.95
1.37
2.85
21 okt. 18:45
Europa, UEFA Champions LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.80
3.10
2.51.50
2.52.60
1.42
2.65
21 okt. 19:00
1.22
7.00
11.50
2.51.25
2.53.55
1.57
2.25
21 okt. 19:00
1.23
6.75
11.25
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
21 okt. 19:00
1.65
4.50
4.50
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
21 okt. 19:00
1.23
7.25
10.25
2.51.15
2.54.60
1.38
2.80
21 okt. 19:00
1.25
6.60
10.25
2.51.30
2.53.20
1.65
2.12
21 okt. 19:00
1.87
4.10
3.70
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
21 okt. 19:00
England, League OneMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.42
4.40
6.50
2.51.57
2.52.20
21 okt. 19:00
Uruguay, Copa UruguayMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.25
3.45
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
21 okt. 19:00
Bolivia, Copa de la Division ProfesionalMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.90
4.40
2.51.42
2.52.52
1.50
2.45
21 okt. 19:00
Brasil, (U-20) CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.02
10.25
32.00
2.51.25
2.53.10
3.25
1.25
21 okt. 19:30
Colombia, Colombian CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
3.35
3.65
2.52.00
2.51.75
1.85
1.85
21 okt. 20:00
Ecuador, Primera BMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.40
3.40
1.60
2.52.40
2.51.47
2.45
1.50
21 okt. 20:00
15.00
9.20
1.10
1.57
2.25
21 okt. 20:00
Sør-Amerika, Copa Libertadores WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.50
3.90
1.53
2.51.80
2.51.90
1.90
1.80
21 okt. 20:00
1.13
7.55
15.50
2.51.40
2.52.60
2.35
1.53
21 okt. 20:00
Guatemala, Liga NacionalMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.85
3.10
2.45
2.51.85
2.51.85
1.72
2.00
21 okt. 21:00
Venezuela, Venezuela CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.45
3.90
2.52.05
2.51.70
1.90
1.80
21 okt. 21:00
Nicaragua, Primera DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
3.70
4.35
2.51.65
2.52.02
1.70
2.05
21 okt. 21:00
Guatemala, Segunda DivisionMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
3.75
3.90
2.51.70
2.52.05
1.70
2.05
21 okt. 21:00
1.25
5.90
9.90
2.51.40
2.52.60
1.80
1.90
21 okt. 21:00
3.60
3.80
1.85
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
21 okt. 21:00
Sør-Amerika, Copa SudamericanaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.10
2.35
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
21 okt. 22:00
Venezuela, Venezuela CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.80
4.70
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
21 okt. 22:00
1.67
3.90
4.55
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
21 okt. 22:00
Argentina, Reserve LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.15
2.35
2.51.90
2.51.75
1.72
1.95
21 okt. 22:00
Brasil, Copa Rio. WomenMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
4.00
5.10
2.51.67
2.52.10
1.75
1.95
21 okt. 22:00
Chile, Copa de la LigaMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
4.90
7.90
2.51.50
2.52.60
1.72
2.00
21 okt. 22:00
Brasil, (U-20) CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.25
2.65
2.51.70
2.51.97
1.57
2.15
21 okt. 22:30
USA, USL ChampionshipMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.60
3.55
2.35
2.51.42
2.52.52
1.42
2.65
21 okt. 22:30
USA, USL League OneMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.60
3.75
2.51.67
2.52.00
1.65
2.02
21 okt. 22:30
Bolivia, Copa de la Division ProfesionalMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.45
3.70
1.72
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
21 okt. 22:30
USA, MLSMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.80
4.80
2.51.29
2.53.35
1.37
2.95
21 okt. 23:00
Venezuela, Venezuela CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
3.15
2.50
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
21 okt. 23:00
1.19
6.40
13.25
2.51.47
2.52.40
2.20
1.60
21 okt. 23:00
Brasil, (U-20) CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.45
3.80
1.60
2.51.52
2.52.20
1.60
2.10
21 okt. 23:00
USA, USL League OneMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.55
1.95
2.51.55
2.52.15
1.53
2.25
21 okt. 23:00
Panama, Liga PromMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.50
4.10
1.65
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
21 okt. 23:00
Colombia, Primera AMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.20
2.40
2.52.30
2.51.62
1.95
1.80
21 okt. 23:15
Venezuela, Venezuela CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.30
5.10
9.00
2.51.67
2.52.10
2.10
1.67
21 okt. 23:30
USA, USL ChampionshipMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.65
5.00
1.37
2.51.40
2.52.60
1.65
2.12
21 okt. 23:30
Uruguay, National CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.90
3.80
1.77
2.51.62
2.52.08
1.65
2.12
21 okt. 23:30
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats20000 FtOdds225.52Gevinster4510598 FtComo Como - Manchester United2.1X Lille - Galatasaray3.7Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.25X Bayern Munich - Arsenal3.9Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.19Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.18Club Brugge Club Brugge - Lens2Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.22RB Leipzig Rot-Weiss Essen - RB Leipzig1.18VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.47
- Innsats100000 FtOdds3.15Gevinster315000 FtManchester United Como - Manchester United3.15
- Innsats8800 FtOdds21.04Gevinster185196 FtTotalt OVER 5.5Real Madrid - RB Leipzig3.05Totalt OVER 5.5Bayern Munich - Arsenal6.9
- Innsats15000 FtOdds3Gevinster45063 FtBegge lag scorer - JA Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.72Real Madrid Real Madrid - RB Leipzig1.23Begge lag scorer - JA Bayern Munich - Arsenal1.42
- Innsats995.6 NZ$Odds4.54Gevinster4522.21 NZ$New Mexico St. Aggies -3.5Sam Houston State - New Mexico St. Aggies2.05Halftime/Fulltime - 1/1 Houston Rockets - Dallas Mavericks1.57Los Angeles Lakers Los Angeles Lakers - Golden State Warriors1.41