Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1831)
- Basketball (227)
- Tennis (99)
- Bordtennis (161)
- Ishockey (234)
- Volleyball (36)
- Håndball (81)
- Baseball (3)
- Cricket (35)
- Amerikansk fotball (140)
- Dart (18)
- Futsal (18)
- Rugby union (33)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (55)
- Rugby league (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Kampsport (19)
- Sykling (18)
- Vannpolo (15)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (58)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (4)
- Dota 2 (1)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
10 okt. 14:00
10 okt. 13:00
10 okt. 18:45
09 okt. 18:00
10 okt. 11:30
- Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotalt OVER 163.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00BC Dubaivs.Crvena ZvezdaBC Dubai (-9.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•16:00Maccabi Tel Avivvs.Olimpia MilanoMaccabi Tel AvivTotalt OVER 167.5 - Boosted
Primeira Liga09 okt.•17:45Moreirensevs.Gil VicenteGil VicenteTotalt OVER 1.5 - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - spiller skal score et målTotalt OVER 3.5 - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundSerhou Guirassy - 1. Målscorer - Boosted
Ligue 109 okt.•18:45Lensvs.LyonBegge lag scorer - JATotalt OVER 3.5Hjørnespark totalt OVER 8.5 - Boosted
Primeira Liga09 okt.•19:15Bragavs.Sporting LisbonSporting LisbonBegge lag scorer - JALuis Suarez Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai09 okt.•04:00Rei Sakamotovs.Andrey RublevAndrey RublevSpill totalt UNDER 24.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-9.5)Totalt OVER 168.5 - Boosted
Euroleague09 okt.•18:15Olympiacosvs.Anadolu EfesOlympiacos (-8.5)Sasha Vezenkov returer OVER 5.5 - Boosted
ATP Tour. Masters Series. Shanghai10 okt.•02:00Camilo Ugo Carabellivs.Felix Auger AliassimeSpill handicap Felix Auger Aliassime (-6.5) - Boosted
Euroleague08 okt.•18:15Panathinaikosvs.FenerbahcePanathinaikosTotalt OVER 166.51. omgang Fenerbahce totatl OVER 18.5 - Boosted
Euroleague08 okt.•18:45Real Madridvs.PartizanReal MadridTotalt OVER 165.51. omgang Partizan totatl OVER 20.5 - Boosted
NHL08 okt.•23:00Ottawa Senatorsvs.Philadelphia Flyers1. periode - X - Boosted
NFL09 okt.•00:15Dallas Cowboysvs.Tampa Bay BuccaneersTampa Bay Buccaneers (+8.5)Totalt OVER 47.5 - Boosted
Serie A09 okt.•00:30Palmeiras SPvs.EC BahiaTotalt OVER 4.5 - Boosted
2. Bundesliga09 okt.•16:30FC Heidenheimvs.1.FC KaiserslauternMathias Honsak - spiller skal score et mål - Boosted
2. Bundesliga09 okt.•16:30Eintracht Braunschweigvs.Holstein KielPause/Fulltid - 1/1 - Boosted
Eredivisie09 okt.•18:00PSV Eindhovenvs.HeerenveenBegge lag scorer - JAGuus Til vil score to ganger eller mer - Boosted
Bundesliga09 okt.•18:30Borussia Dortmundvs.Werder BremenBorussia DortmundTotalt OVER 3.5Waldemar Anton Shots Over 0.5 - Boosted
Ligue 109 okt.•18:45Lensvs.LyonLensBegge lag scorer - JAHjørnespark totalt UNDER 8.5 - Boosted
Championship09 okt.•19:00West Hamvs.QPRMaxwell Cornet Shots on Target OVER 0.5Totalt OVER 4.5 - Boosted
La Liga09 okt.•19:00Malagavs.EspanyolMalagaHjørnespark totalt OVER 7.5Alex Calatrava Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxTotalt OVER 2.5 - Boosted
UEFA Europa Conference League15 okt.•19:00FC Copenhagenvs.BragaBegge lag scorer - JATotalt OVER 2.512 - 09 okt. 18:30
BarcelonaTotalt OVER 173.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
BaskoniaTotalt OVER 178.51. omgang resultat - 1 - 09 okt. 18:30
Barcelona (vanlig tid)Totalt OVER 173.5 - 09 okt. 18:30
Baskonia (vanlig tid)Totalt OVER 178.5 - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BarcelonaZalgiris (+6.5) - 09 okt. 18:30
BaskoniaBesiktas (+6.5) - 09 okt. 18:30
Totalt OVER 173.5Zalgiris - 09 okt. 18:30
Totalt OVER 178.5Besiktas - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2
Live
Populære spill
Kommende spill

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.50
4.70
1.45
2.51.55
2.52.35
1.72
2.00
16:45
6.35
4.30
1.50
2.51.72
2.52.05
1.80
1.90
16:45
6.00
4.45
1.50
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.70
3.85
4.65
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.47
4.35
6.55
2.51.57
2.52.30
1.72
2.00
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.00
9.30
2.51.50
2.52.50
1.80
1.90
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
19:00

Eredivisie
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.25
6.90
8.65
2.51.14
2.54.90
1.32
3.10
18:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.35
2.30
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
13:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.32
5.00
9.30
2.51.65
2.52.15
2.10
1.67
16:45

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.10
2.40
2.52.25
2.51.60
1.95
1.75
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.50
38.00
2.51.20
2.54.10
2.80
1.38
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
16:45
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.20
3.00
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
16:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.30
5.20
9.85
2.51.57
2.52.30
2.00
1.72
16:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.40
4.85
7.85
2.51.80
2.52.00
2.10
1.67
11:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.45
4.80
6.60
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
18:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.37
4.70
8.50
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
16:45
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.45
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
14:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.80
3.60
2.35
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

Superliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
12 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
17:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.35
3.90
1.57
2.52.00
2.51.80
2.05
1.70
18:45

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.85
3.60
2.30
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
13 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.50
8.70
1.17
2.51.13
2.55.10
1.42
2.65
13:30

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.60
2.65
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
10:30

2. Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.60
3.80
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
16:30

K-League 1
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.55
2.95
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
05:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.07
12.25
29.50
2.51.25
2.53.55
2.30
1.55
16:30

MLS
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.60
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.15
8.55
15.25
2.51.32
2.53.10
2.10
1.67
16:00
11 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.25
3.75
1.82
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
16:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
09 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.25
2.70
2.52.05
2.51.77
1.80
1.90
19:00
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.40
3.75
1.77
2.51.85
2.51.95
1.75
1.95
14:15
1.32
5.85
8.20
2.51.29
2.53.35
1.47
2.50
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
14 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
10 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.45
2.30
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
14:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats6 €Odds80.43Gevinster482.61 €Riktig resultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (vanlig tid) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (vanlig tid) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Riktig resultat 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Innsats$ 194.8Odds2.15Gevinster$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Innsats193 €Odds2.07Gevinster399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Innsats$ 80Odds4.4Gevinster$ 3522. omgang resultat - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Innsats100 €Odds2Gevinster200 €Totalt UNDER 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2