Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Fotball (1196)
- Basketball (119)
- Tennis (163)
- Bordtennis (85)
- Ishockey (167)
- Volleyball (1)
- Håndball (60)
- Baseball (6)
- Cricket (13)
- Amerikansk fotball (81)
- Dart (9)
- Futsal (6)
- Rugby union (26)
- Boksing (29)
- Golf (3)
- Counter-Strike (53)
- League of Legends (1)
- Kampsport (16)
- Sykling (12)
- Innebandy (1)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (4)
- Dota 2 (5)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
Sparta PragueBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
LyonBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
NK CeljeBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
LyonBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
NK CeljeBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALillestrom - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JACrystal Palace - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
SunderlandBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
SunderlandBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JATorreense - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALech Poznan - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
JuventusBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
BenficaBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
RennesBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
JuventusBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
BenficaBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
RennesBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACelta Vigo - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JASturm Graz - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JABesiktas - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACeltic - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAOFI Crete - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAnderlecht - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALevski Sofia - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
FerencvarosiBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
MarseilleBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAOlympiacos - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5
Europa, UEFA Europa LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats212.5 złOdds43.72Gevinster9291.3 złPolen Bosnia-Hercegovina - Polen2.4Frankrike Frankrike - Belgia1.49Spania Kroatia - Spania1.28Ukraine Ukraine - Ungarn2.6Slovakia Moldova - Slovakia1.4Japan Japan - New Zealand1.23Backa Topola Backa Topola - FK Graficar Beograd1.37Montenegro Montenegro - Armenia1.55
- Innsats250 krOdds15.52Gevinster3880.77 krFrankrike Frankrike - Belgia1.49Sverige Romania - Sverige1.84Totalt OVER 2.5Italia - Tyrkia1.55Totalt OVER 2.5Montenegro - Armenia1.75Totalt OVER 2.5Sweden (U-21) - North Macedonia (U-21)1.47Totalt OVER 2.5Japan - New Zealand1.42
- Innsats300 €Odds4.31Gevinster1295.73 €Frankrike Frankrike - Belgia1.53Arsenal Arsenal - Leeds United1.4Napoli Napoli - Frosinone1.42Lille Lille - Le Havre1.42
- Innsats360 FtOdds3.2Gevinster1152 FtGeorgia Northern Ireland - Georgia3.2
- Innsats360 FtOdds3.1Gevinster1116 FtX Ukraine - Ungarn3.1