Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1358)
- Basketball (193)
- Tennis (259)
- Bordtennis (115)
- Ishockey (210)
- Volleyball (23)
- Håndball (55)
- Baseball (2)
- Cricket (16)
- Amerikansk fotball (71)
- Dart (30)
- Snooker (5)
- Futsal (1)
- Rugby union (34)
- Boksing (44)
- Rugby league (9)
- Golf (4)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (9)
- Kampsport (14)
- Sykling (1)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (39)
- Bandy (14)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (14)
- Dota 2 (13)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 16:45
21 okt. 16:45
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
21 okt. 19:00
- Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayLilleBegge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKAston Villa (-1.5)Begge lag scorer - JA1. omgang resultat - Aston Villa - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB Leipzig1. omgang resultat - Real MadridBegge lag scorer - JAArda Guler Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigX2Begge lag scorer - JA - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Betisvs.FeyenoordReal Betis totalt OVER 1.5Feyenoord totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Sporting Lisbonvs.LASK Linz1. omgang resultat - Sporting LisbonLuis Suarez - spiller skal score et målLASK Linz totalt UNDER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Inter Milanvs.Shakhtar Donetsk1. omgang resultat - Inter MilanHakan Calhanoglu - spiller skal score et mål - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•16:45Lillevs.GalatasarayGalatasaray (+1.5)Hjørnespark totalt UNDER 9.5Galatasaray totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigReal Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid Hjørnespark handicap (-3.5) - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Inter Milanvs.Shakhtar DonetskTotalt OVER 2.5Inter MilanGule kort totalt OVER 3.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Aston Villavs.Viking FKViking FK totalt OVER 1.5 - Boosted
UEFA Champions League21 okt.•19:00Real Madridvs.RB LeipzigRB Leipzig til å score første mål - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAOFI Crete - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 16:45
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALyon - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAC Milan - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5
Live
Populære spill
Kommende spill

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.75
3.15
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
16:45
2.10
3.70
3.15
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
16:45
1.25
6.80
9.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
19:00
2.10
3.90
3.30
2.51.60
2.52.35
1.53
2.35
19:00
1.19
7.70
12.75
2.51.26
2.53.50
1.65
2.12
19:00
1.18
8.10
13.50
2.51.27
2.53.40
1.70
2.05
19:00
2.00
4.10
3.25
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
19:00
1.22
6.70
12.25
2.51.27
2.53.40
1.63
2.15
19:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
10.25
5.65
1.29
2.51.50
2.52.60
1.85
1.85
16:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.85
4.45
1.53
2.51.55
2.52.45
1.63
2.15
16:45
2.05
3.85
3.30
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
4.70
5.00
2.51.32
2.53.10
1.42
2.65
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
4.25
5.50
2.51.75
2.52.10
1.80
1.90
16:45
2.10
3.60
3.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.55
4.00
1.60
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
16:45

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.57
5.20
4.50
2.51.19
2.54.20
1.24
3.65
20:00

Copa Sudamericana
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.00
2.85
2.52.70
2.51.47
2.15
1.63
Starter om17:54

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.00
6.60
1.23
2.51.32
2.53.10
1.75
1.95
16:45
1.65
4.15
4.80
2.51.55
2.52.45
1.55
2.30
16:45

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.45
2.15
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
19:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.55
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.35
3.65
2.10
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:30

EFL Cup
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
3.65
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
7.30
5.40
1.32
2.51.37
2.52.70
1.63
2.15
18:00
1.42
4.75
5.90
2.51.45
2.52.45
1.63
2.15
19:45
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
7.60
5.15
1.38
2.51.57
2.52.40
1.80
1.90
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.85
3.90
3.90
2.51.57
2.52.40
1.55
2.30
14:00

Premiership
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.10
4.10
1.75
2.51.50
2.52.50
1.50
2.45
12:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.75
4.10
1.60
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
17:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.30
5.65
9.50
2.51.47
2.52.70
1.80
1.90
16:45

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.38
4.80
8.65
2.51.77
2.52.05
2.10
1.67
14:00

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
24 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.55
4.10
1.70
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
11:30
25 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.40
3.85
1.77
2.51.70
2.52.15
1.67
2.10
14:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.70
3.50
2.55
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.55
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.75
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

UEFA Europa Conference League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.00
3.90
1.67
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
14:30
1.35
5.40
7.70
2.51.45
2.52.75
1.67
2.10
16:45
1.65
4.00
5.20
2.51.77
2.52.05
1.80
1.90
16:45
1.70
3.70
5.10
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:00
12.75
6.35
1.23
2.51.42
2.52.85
1.95
1.75
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.80
4.10
1.67
2.51.80
2.52.00
1.80
1.90
16:45
1.50
4.45
6.30
2.51.75
2.52.10
1.85
1.85
19:00

Copa Sudamericana
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.30
2.25
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
22:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- InnsatsR$ 600Odds2.7GevinsterR$ 1620LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- InnsatsR$ 585Odds2.7GevinsterR$ 1579.5LASK Linz Hjørnespark handicap 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz2.7
- Innsats40 €Odds20.17Gevinster807.14 €Totalt OVER 2.5Lille - Galatasaray1.6Sporting Lisbon totalt OVER 2.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Aston Villa totalt OVER 2.5Aston Villa - Viking FK1.65Inter Milan totalt OVER 2.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.6Totalt OVER 3.5Real Betis - Feyenoord1.9Real Madrid totalt OVER 2.5Real Madrid - RB Leipzig1.57
- InnsatsR$ 280Odds2.65GevinsterR$ 742Offside totalt OVER 3.5Torque - Atletico Mineiro2.65
- Innsats10 €Odds72.14Gevinster721.45 €1. omgang resultat - Inter Milan Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.51. omgang resultat - Aston Villa Aston Villa - Viking FK1.551. omgang resultat - Sporting Lisbon Sporting Lisbon - LASK Linz1.5Totalt OVER 2.5Ararat Armenia - AZ Alkmaar1.55Totalt OVER 2.5AC Omonia Nicosia - Benfica1.57Totalt OVER 2.5Jablonec - Brighton & Hove Albion1.5Totalt OVER 2.5Lincoln Red Imps - Twente1.42Totalt OVER 2.5Real Betis (U-19) - Feyenoord (U-19)1.471. omgang totalt OVER 1.5Aston Villa (U-19) - Viking (U-19)1.551. omgang totalt OVER 1.5Real Madrid (U-19) - RB Leipzig (U-19)1.75