Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1592)
- Basketball (219)
- Tennis (130)
- Bordtennis (181)
- Ishockey (223)
- Volleyball (42)
- Håndball (109)
- Baseball (11)
- Cricket (26)
- Amerikansk fotball (133)
- Futsal (16)
- Rugby union (33)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (41)
- Rugby league (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (54)
- League of Legends (8)
- Kampsport (16)
- Sykling (1)
- Vannpolo (6)
- Innebandy (40)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (3)
- Dota 2 (3)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 11:30
1. omgang totalt OVER 0.5Arsenal2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 11:30
ArsenalTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 11:30
ArsenalBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 11:30
ArsenalBegge lag scorer - JA - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - ArsenalTotalt OVER 1.5 - 10 okt. 11:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JALeeds United - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Brentford2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
BrentfordTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
BrentfordBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
BrentfordBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAAston Villa - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Brighton & Hove Albion2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JASunderland - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Chelsea2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
ChelseaTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 14:00
ChelseaBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
ChelseaBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - ChelseaTotalt OVER 1.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JABournemouth - 10 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Fulham2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 14:00
FulhamTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - JA - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAIpswich - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Manchester United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 10.5 - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 16:30
Manchester UnitedBegge lag scorer - JA - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - NEIFlest hjørnespark - Manchester UnitedTotalt OVER 1.5 - 10 okt. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JATottenham - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Crystal Palace2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 13:00
Crystal PalaceBegge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JANottingham Forest - 11 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Everton2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 13:00
EvertonTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
EvertonBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 13:00
EvertonBegge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JAHull City - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 15:30
1. omgang totalt OVER 0.5Liverpool2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 15:30
LiverpoolTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JATotalt OVER 2.5Hjørnespark totalt OVER 9.5 - 11 okt. 15:30
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 11 okt. 15:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JAManchester City - 12 okt. 19:00
1. omgang totalt OVER 0.5Newcastle United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedBegge lag scorer - NEI - 12 okt. 19:00
Newcastle UnitedBegge lag scorer - JA - 12 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 12 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACoventry - 17 okt. 11:30
1. omgang totalt OVER 0.5Chelsea2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 11:30
ChelseaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 11:30
ChelseaBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 11:30
ChelseaBegge lag scorer - JA - 17 okt. 11:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 11:30
Begge lag scorer - JAEverton - 17 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Fulham2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 14:00
FulhamTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 14:00
FulhamBegge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAHull City - 17 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Manchester City2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 14:00
Manchester CityTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Manchester CityBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 14:00
Manchester CityBegge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JAIpswich - 17 okt. 14:00
1. omgang totalt OVER 0.5Liverpool2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 14:00
LiverpoolTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JABrentford - 17 okt. 16:30
1. omgang totalt OVER 0.5Newcastle United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedBegge lag scorer - NEI - 17 okt. 16:30
Newcastle UnitedBegge lag scorer - JA - 17 okt. 16:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 17 okt. 16:30
Begge lag scorer - JAAston Villa - 18 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Brighton & Hove Albion2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 13:00
Brighton & Hove AlbionBegge lag scorer - JA - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JACrystal Palace - 18 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Bournemouth2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 13:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 13:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JASunderland - 18 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Manchester United2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 13:00
Manchester UnitedBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 13:00
Manchester UnitedBegge lag scorer - JA - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JALeeds United - 18 okt. 15:30
1. omgang totalt OVER 0.5Arsenal2. omgang totalt UNDER 1.5 - 18 okt. 15:30
ArsenalBegge lag scorer - NEI - 18 okt. 15:30
ArsenalBegge lag scorer - JA - 18 okt. 15:30
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 18 okt. 15:30
Begge lag scorer - JANottingham Forest - 19 okt. 19:00
1. omgang totalt OVER 0.5Tottenham2. omgang totalt UNDER 1.5 - 19 okt. 19:00
TottenhamBegge lag scorer - NEI - 19 okt. 19:00
TottenhamBegge lag scorer - JA - 19 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 19 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACoventry - 10 okt. 11:30
1. omgang resultat - Arsenal2. omgang resultat - ArsenalKai Havertz - player will score a goal in both halves - 10 okt. 11:30
Totalt OVER 2.5Kai Havertz - spiller skal score et målArsenal - 10 okt. 11:30
Kai Havertz - spiller skal score et målArsenalHjørnespark totalt OVER 9.5Eberechi Eze Shots Over 1.5 - 10 okt. 11:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 11:30
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 10 okt. 14:00
Igor Thiago - spiller skal score et målBrentfordHjørnespark totalt OVER 9.5Johan Manzambi Shots Over 1.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Totalt OVER 2.5Charalampos Kostoulas - spiller skal score et målBrighton & Hove Albion - 10 okt. 14:00
Charalampos Kostoulas - spiller skal score et målBrighton & Hove AlbionHjørnespark totalt OVER 9.5Nilson Angulo Shots Over 0.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 10 okt. 14:00
1. omgang resultat - Chelsea2. omgang resultat - ChelseaJoao Pedro - player will score a goal in both halves - 10 okt. 14:00
Totalt OVER 3.5Joao Pedro - spiller skal score et målChelsea - 10 okt. 14:00
Joao Pedro - spiller skal score et målChelseaHjørnespark totalt OVER 10.5Pedro Neto Shots Over 0.5 - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Totalt OVER 2.5Gonzalo Garcia Torres - spiller skal score et målFulham - 10 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 14:00
Gonzalo Garcia Torres - spiller skal score et målFulhamHjørnespark totalt OVER 9.5Julio Enciso Shots Over 1.5 - 10 okt. 16:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 10 okt. 16:30
1. omgang resultat - Manchester United2. omgang resultat - Manchester UnitedBenjamin Sesko - player will score a goal in both halves - 10 okt. 16:30
Totalt OVER 3.5Benjamin Sesko - spiller skal score et målManchester United - 10 okt. 16:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.51X - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 13:00
Totalt OVER 2.5Thierno Barry - spiller skal score et målEverton - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.51X - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 15:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 11 okt. 15:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 11 okt. 15:30
Begge lag scorer - JA12 - 12 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 12 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5William Osula - spiller skal score et målNewcastle United - 12 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 12 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 11:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 11:30
Totalt UNDER 2.51X - 17 okt. 11:30
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 14:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 14:00
Totalt UNDER 2.51X - 17 okt. 14:00
Begge lag scorer - JA12 - 17 okt. 16:30
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 17 okt. 16:30
Totalt UNDER 2.5X2 - 17 okt. 16:30
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.51X - 18 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 18 okt. 15:30
Totalt UNDER 2.51X - 18 okt. 15:30
Begge lag scorer - JA12 - 19 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 19 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12
England, Premier LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
10 okt. 11:30
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.90
3.45
2.40
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.72
4.10
4.35
2.51.43
2.52.80
1.47
2.50
10 okt. 14:00
2.80
3.50
2.45
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.70
4.15
4.50
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
10 okt. 16:30
2.65
3.30
2.70
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
11 okt. 13:00
3.65
3.45
2.05
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
11 okt. 13:00
2.55
3.65
2.60
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
11 okt. 15:30
3.35
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
12 okt. 19:00
2.75
3.70
2.30
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
17 okt. 11:30
1.65
3.90
4.90
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
17 okt. 14:00
1.22
6.70
11.00
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
17 okt. 14:00
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
17 okt. 14:00
2.07
3.75
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 okt. 16:30
1.60
4.25
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
18 okt. 13:00
1.97
3.55
3.65
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
18 okt. 13:00
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
5.80
3.75
1.60
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 okt. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 okt. 19:00
England, League OneMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.40
2.60
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
10 okt. 11:30
1.47
4.35
5.85
2.51.60
2.52.10
1.75
1.95
10 okt. 11:30
2.07
3.20
3.50
2.52.10
2.51.60
1.90
1.80
10 okt. 14:00
1.42
4.85
6.00
2.51.35
2.52.80
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.05
3.55
3.25
2.51.62
2.52.08
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.67
3.70
4.70
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
10 okt. 14:00
1.70
3.80
4.45
2.51.62
2.52.08
1.67
2.10
10 okt. 14:00
1.72
3.90
4.20
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.57
4.35
4.80
2.51.32
2.52.95
1.45
2.55
10 okt. 14:00
2.75
3.50
2.35
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.65
3.45
2.45
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.65
4.00
4.60
2.51.72
2.52.00
1.75
1.95
10 okt. 14:00
England, League TwoMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.90
5.10
2.51.75
2.51.95
1.80
1.90
10 okt. 11:30
2.55
3.40
2.50
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
10 okt. 11:30
2.45
3.25
2.75
2.51.95
2.51.75
1.80
1.90
10 okt. 14:00
1.97
3.50
3.50
2.51.85
2.51.85
1.75
1.95
10 okt. 14:00
3.80
3.80
1.82
2.51.67
2.52.10
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.20
3.40
3.00
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
10 okt. 14:00
4.60
4.20
1.60
2.51.45
2.52.45
1.57
2.25
10 okt. 14:00
1.85
3.50
3.90
2.51.90
2.51.80
1.85
1.85
10 okt. 14:00
1.60
3.85
5.00
2.51.80
2.51.90
1.85
1.85
10 okt. 14:00
2.10
3.55
3.00
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.30
3.20
3.00
2.52.08
2.51.62
1.90
1.80
10 okt. 14:00
2.55
3.45
2.55
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 14:00
England, National LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
09 okt. 18:45
1.93
3.70
3.45
2.51.55
2.52.20
1.57
2.25
10 okt. 11:30
10 okt. 11:30
2.60
3.60
2.40
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.77
4.15
3.60
2.51.30
2.53.05
1.37
2.85
10 okt. 14:00
1.40
4.55
6.90
2.51.60
2.52.10
1.85
1.85
10 okt. 14:00
2.45
3.55
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.05
3.50
3.30
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
3.70
3.90
1.82
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
10 okt. 14:00
1.85
3.90
3.55
2.51.35
2.52.80
1.40
2.75
10 okt. 14:00
2.45
3.45
2.65
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.63
4.10
4.65
2.51.52
2.52.25
1.63
2.15
10 okt. 16:30
England, EFL CupMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.10
5.15
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
28 okt. 19:30
1.82
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.80
1.90
28 okt. 19:45
3.10
3.35
2.25
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
28 okt. 19:45
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
28 okt. 19:45
2.65
3.50
2.50
2.51.60
2.52.25
1.50
2.45
28 okt. 19:45
2.25
3.40
3.00
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
28 okt. 19:45
27.50
11.75
1.07
2.51.32
2.53.10
2.55
1.45
28 okt. 19:45
2.35
3.30
2.95
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
29 okt. 19:45
England, National League NorthMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.55
2.70
2.51.62
2.52.08
1.57
2.25
10 okt. 14:00
2.90
3.55
2.20
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
1.63
4.00
4.60
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.90
3.70
3.60
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.85
3.55
2.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.05
3.50
3.25
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
2.35
3.55
2.70
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.45
3.55
2.60
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt. 14:00
3.70
3.75
1.85
2.51.60
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.47
4.40
5.65
2.51.58
2.52.15
1.75
1.95
10 okt. 14:00
2.50
3.65
2.50
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
2.80
3.55
2.25
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
England, Isthmian LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.35
3.65
2.65
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
07 okt. 18:45
5.90
4.75
1.42
2.51.37
2.52.70
1.60
2.20
07 okt. 18:45
2.50
3.60
2.50
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.90
3.60
2.20
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.15
3.65
2.90
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.15
3.75
2.85
2.51.42
2.52.52
1.45
2.55
10 okt. 14:00
1.87
3.80
3.55
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
10 okt. 14:00
2.15
3.55
3.00
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.50
3.60
2.50
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.50
3.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.53
4.35
5.20
2.51.45
2.52.45
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.80
3.80
3.80
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
10 okt. 14:00
3.70
3.70
1.85
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
10 okt. 14:00
England, Northern Premier LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.72
4.00
4.00
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
07 okt. 18:45
2.35
3.40
2.80
2.51.90
2.51.80
1.75
1.95
07 okt. 18:45
2.10
3.55
3.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.00
3.50
3.35
2.51.80
2.51.90
1.72
2.00
10 okt. 14:00
1.63
4.10
4.70
2.51.55
2.52.20
1.65
2.12
10 okt. 14:00
4.90
4.00
1.60
2.51.67
2.52.10
1.72
2.00
10 okt. 14:00
3.25
3.55
2.07
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.50
3.45
2.50
2.51.70
2.52.05
1.60
2.20
10 okt. 14:00
2.10
3.60
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
5.00
4.00
1.60
2.51.65
2.52.02
1.75
1.95
10 okt. 14:00
2.10
3.55
3.10
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.45
3.65
2.50
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
2.40
3.65
2.55
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
England, National League SouthMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.50
3.55
2.50
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
10 okt. 14:00
1.90
3.60
3.70
2.51.80
2.51.90
1.75
1.95
10 okt. 14:00
1.67
3.70
4.90
2.51.95
2.51.75
1.90
1.80
10 okt. 14:00
1.19
6.85
11.25
2.51.27
2.53.20
1.75
1.95
10 okt. 14:00
4.45
3.85
1.67
2.51.65
2.52.02
1.72
2.00
10 okt. 14:00
4.45
3.90
1.67
2.51.58
2.52.15
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.85
3.90
3.60
2.51.40
2.52.60
1.45
2.55
10 okt. 14:00
3.20
3.50
2.07
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
2.00
3.55
3.30
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
3.10
3.85
2.00
2.51.37
2.52.70
1.40
2.75
10 okt. 14:00
2.40
3.65
2.55
2.51.55
2.52.20
1.53
2.35
10 okt. 14:00
1.65
4.10
4.45
2.51.45
2.52.45
1.53
2.35
10 okt. 14:00
England, Southern LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.75
3.45
2.35
2.51.72
2.52.00
1.63
2.15
07 okt. 18:45
4.85
4.50
1.55
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
07 okt. 18:45
2.65
3.90
2.25
2.51.60
2.52.10
1.57
2.25
07 okt. 18:45
2.00
3.60
3.35
2.51.72
2.52.00
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.50
4.30
5.70
2.51.67
2.52.10
1.80
1.90
10 okt. 14:00
2.25
3.65
2.80
2.51.58
2.52.15
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.87
3.70
3.60
2.51.62
2.52.08
1.63
2.15
10 okt. 14:00
1.77
3.90
3.85
2.51.52
2.52.25
1.55
2.30
10 okt. 14:00
1.65
3.90
4.60
2.51.60
2.52.10
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.60
3.45
2.45
2.51.75
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 14:00
1.67
3.90
4.40
2.51.60
2.52.10
1.65
2.12
10 okt. 14:00
3.10
3.80
2.05
2.51.52
2.52.25
1.50
2.45
10 okt. 14:00
1.97
3.65
3.40
2.51.65
2.52.02
1.63
2.15
10 okt. 14:00
3.25
3.55
2.05
2.51.70
2.52.05
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.35
3.40
2.75
2.51.80
2.51.90
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.10
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.45
4.40
6.30
2.51.65
2.52.02
1.85
1.85
10 okt. 14:00
1.85
3.70
3.70
2.51.65
2.52.02
1.65
2.12
10 okt. 14:00
2.55
3.60
2.40
2.51.58
2.52.15
1.53
2.35
10 okt. 14:00
1.75
3.90
4.00
2.51.58
2.52.15
1.60
2.20
10 okt. 14:00
1.75
3.80
4.10
2.51.65
2.52.02
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.75
3.55
2.30
2.51.60
2.52.10
1.55
2.30
10 okt. 14:00
England, ChampionshipMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.50
4.50
5.80
2.51.50
2.52.50
1.60
2.20
09 okt. 19:00
2.25
3.45
3.00
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
10 okt. 11:30
3.15
3.30
2.25
2.52.05
2.51.72
1.80
1.90
10 okt. 11:30
2.45
3.40
2.75
2.51.75
2.52.00
1.60
2.20
10 okt. 11:30
2.75
3.30
2.55
2.51.85
2.51.90
1.70
2.05
10 okt. 14:00
3.00
3.50
2.25
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
10 okt. 14:00
2.65
3.55
2.50
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
10 okt. 14:00
2.20
3.65
2.95
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
10 okt. 14:00
2.70
3.30
2.60
2.52.00
2.51.75
1.75
1.95
10 okt. 14:00
2.75
3.40
2.45
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
10 okt. 14:00
2.07
3.45
3.45
2.51.95
2.51.80
1.80
1.90
10 okt. 14:00
1.60
4.10
5.20
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
11 okt. 11:00
01.06.2027 07:00Dato fra pris 27.10.2026 19:05
England, EFL Cup. Futures2026/2027
Winner - League Cup 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Arsenal
3.25
Manchester City
4.50
Liverpool
7.00
Chelsea
7.50
Newcastle United
17.00
Aston Villa
17.00
Everton
19.00
Brighton
19.00
Brentford
26.00
Bournemouth
26.00
Vis mer
01.06.2027 07:00Dato fra pris 09.10.2026 19:00
England, Championship. Futures2026/2027
Winner - Championship 2026/2706/01/2027 07:00 AM
West Ham United
2.00
Wolverhampton Wanderers
5.50
Middlesbrough
7.00
Southampton
13.00
Swansea
17.00
Birmingham
34.00
Wrexham AFC
34.00
Norwich City
34.00
West Bromwich
34.00
Millwall
41.00
Vis mer
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Lankshear, William
4.50
Cyle Larin
6.50
Toure, Mohamed
8.00
Bowen, Jarrod
10.00
Jiménez, Raúl
17.00
Vipotnik, Zan
17.00
Morgan, Jimmy-jay
17.00
Piroe, Joel
21.00
Lopez, Fernando
26.00
Armstrong, Adam
34.00
Vis mer
01.06.2027 07:00Dato fra pris 10.10.2026 11:30
England, League One. Futures2026/2027
Winner - League One06/01/2027 07:00 AM
Stockport
4.00
Huddersfield Town
6.50
BRADFORD CITY FC
8.00
Leicester City
9.00
Plymouth
9.00
Sheffield Wednesday
9.00
Reading FC
15.00
Luton Town
17.00
Oxford United FC
26.00
Wycombe Wanderers
41.00
Vis mer
To Finish Bottom06/01/2027 07:00 AM
Bromley FC
4.00
Peterborough United
7.00
Barnsley
10.00
Wigan
10.00
Burton Albion
11.00
Notts County
12.00
AFC Wimbledon
12.00
Doncaster Rovers
17.00
Blackpool FC
17.00
Stevenage
17.00
Vis mer
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Marriott, Jack
3.75
Taylor, Joseph
10.00
Pepple, Aribim
11.00
Wootton, Kyle
13.00
Wareham, Jayden
17.00
Kabia, Jaze
21.00
Lowe, Jamal
21.00
Jakobsen, Emil
21.00
May, Alfie
26.00
Evans, Will
26.00
Vis mer
01.06.2027 07:00Dato fra pris 10.10.2026 11:30
England, League Two. Futures2026/2027
Winner - League Two06/01/2027 07:00 AM
Barnet
4.00
Salford City
5.00
York City FC
6.50
Bristol Rovers
9.00
Chesterfield
9.00
Grimsby Town
15.00
Walsall FC
26.00
Crewe
26.00
Oldham Athletic
26.00
Port Vale
41.00
Vis mer
To Finish Bottom06/01/2027 07:00 AM
Crawley Town
3.75
Newport
3.75
Accrington Stanley
9.00
Shrewsbury Town
15.00
Exeter City FC
15.00
Tranmere Rovers FC
17.00
Swindon
17.00
Fleetwood Town
17.00
Northampton Town
21.00
Rotherham United
26.00
Vis mer
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Langstaff, Macaulay
6.00
Drinan, Aaron
8.00
Tshimanga, Kabongo
8.00
Pearce, Ollie
11.00
Marsh, Louie
17.00
Mullin, Paul
17.00
Cavegn, Fabrizio
21.00
Cook, Andy
26.00
Pressley, Aaron
26.00
Caton, Charlie
26.00
Vis mer
01.06.2027 07:00Dato fra pris 10.10.2026 11:30
England, Premier League. Futures2026/2027
Winner - Premier League 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Arsenal
1.50
Manchester City
4.75
Liverpool
11.00
Chelsea
15.00
Brighton And Hove Albion
34.00
Manchester United
51.00
Brentford
81.00
Aston Villa
251.00
Leeds
251.00
Tottenham
251.00
Vis mer
To Be Relegated - Nottingham Forest06/01/2027 07:00 AM
Yes
8.00
No
1.05
To Be Relegated - Crystal Palace06/01/2027 07:00 AM
Yes
3.50
No
1.26
To Be Relegated - Tottenham Hotspur06/01/2027 07:00 AM
Yes
10.00
No
1.02
To Be Relegated - Brentford FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
51.00
No
1.01
To Be Relegated - Everton FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
17.00
No
1.01
To Be Relegated - Fulham FC06/01/2027 07:00 AM
Yes
4.00
No
1.20
To Be Relegated - Brighton And Hove Albion06/01/2027 07:00 AM
Yes
81.00
No
1.01
To Be Relegated - Aston Villa06/01/2027 07:00 AM
Yes
17.00
No
1.01
To Be Relegated - AFC Bournemouth06/01/2027 07:00 AM
Yes
15.00
No
1.01
Top On Christmas Day06/01/2027 07:00 AM
Arsenal
2.25
Manchester City
3.50
Liverpool
6.00
Manchester United
13.00
Brentford
13.00
Brighton And Hove Albion
17.00
Chelsea
21.00
Newcastle United
67.00
Everton
101.00
Tottenham
101.00
Vis mer
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Haaland, Erling Braut
1.40
Isak, Alexander
7.00
Junqueira De Jesus, Joao Pedro
9.50
Palmer, Cole
23.00
Thiago, Igor
26.00
Havertz, Kai
26.00
Calvert-Lewin, Dominic
29.00
Semenyo, Antoine
34.00
Saka, Bukayo
41.00
Cherki, Mathis Rayan
41.00
Vis mer
Most Assists06/01/2027 07:00 AM
Fernandes, Bruno
3.50
Rayan Cherki
4.00
Palmer, Cole
11.00
Gakpo, Cody
15.00
Tzolis, Christos
17.00
Foden, Phil
17.00
Gross, Pascal
17.00
Saka, Bukayo
19.00
Rice, Declan
21.00
Semenyo, Antoine
26.00
Vis mer
01.06.2027 07:00Dato fra pris 09.10.2026 18:45
England, National League. Futures2026/2027
Winner - National League 2026/2706/01/2027 07:00 AM
Boreham Wood
1.29
Southend United
7.00
Harrogate Town
13.00
Carlisle
17.00
Forest Green
34.00
Yeovil
34.00
Fylde
41.00
Barrow AFC
81.00
Sutton United
101.00
Worthing FC
151.00
Vis mer
Top Goalscorer06/01/2027 07:00 AM
Rush, Matt
3.50
Linney, Regan
9.00
Thomas, Luca
11.00
Marquis, John
11.00
Kelly, Georgie
15.00
Walker, Lewis
17.00
Parillon, Leon
21.00
Dolaghan, Brad
21.00
Donnelly, Kieren
23.00
Cashman, Danny
29.00
Vis mer
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats5 €Odds208.03Gevinster1040.19 €X (vanlig tid) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (vanlig tid) Djurgardens IF - Orebro HK4X (vanlig tid) Lulea HF - Malmo IF4.2X (vanlig tid) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Innsats250 krOdds2.44Gevinster612 krComet (vanlig tid) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (vanlig tid) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Innsats48 €Odds11.78Gevinster565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57X2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Uavgjort NEI Tipp - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32X2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25X2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Innsats10 €Odds55.62Gevinster556.29 €X (vanlig tid) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (vanlig tid) Djurgardens IF - Orebro HK4X (vanlig tid) Lulea HF - Malmo IF4.2X (vanlig tid) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Innsats174 €Odds2.7Gevinster469.8 €Totalt OVER 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7