Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1550)
- Basketball (184)
- Tennis (142)
- Bordtennis (141)
- Ishockey (173)
- Volleyball (22)
- Håndball (31)
- Baseball (3)
- Cricket (18)
- Amerikansk fotball (75)
- Dart (13)
- Snooker (32)
- Futsal (3)
- Rugby union (6)
- Australsk fotball (4)
- Boksing (47)
- Rugby league (2)
- Golf (3)
- Counter-Strike (44)
- League of Legends (1)
- Kampsport (18)
- Sykling (32)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (14)
- Formel 1 (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (7)
- Dota 2 (8)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
18 okt. 13:30
18 okt. 15:30
18 okt. 13:00
18 okt. 19:00
18 okt. 11:00
18 okt. 13:30
18 okt. 15:30
18 okt. 13:00
18 okt. 19:00
18 okt. 11:00
18 okt. 13:30
18 okt. 15:30
18 okt. 13:00
18 okt. 19:00
18 okt. 11:00
18 okt. 13:30
18 okt. 15:30
- Boosted
Premier League18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedManchester UnitedBegge lag scorer - JA - Boosted
Premier League18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedLeeds UnitedBegge lag scorer - JA - Boosted
Premier League18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedManchester UnitedMatheus Cunha Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Serie A18 okt.•16:00AC Milanvs.AtalantaAC MilanAlphadjo Cisse Shots on Target OVER 0.5Flest hjørnespark - AC Milan - Boosted
Serie A18 okt.•16:00AC Milanvs.AtalantaX2Totalt UNDER 3.5 - Boosted
Serie A18 okt.•18:45Juventusvs.LazioJuventusNick Woltemade Shots on Target OVER 0.5Totalt OVER 1.5 - Boosted
Serie A18 okt.•18:45Juventusvs.LazioX2Totalt UNDER 3.5 - Boosted
Ligue 118 okt.•18:45Lyonvs.NiceBegge lag scorer - JALyonFlest hjørnespark - Lyon - Boosted
La Liga18 okt.•19:00Real Madridvs.Sevilla1. omgang resultat - Real MadridKylian Mbappe vil score to ganger eller mer - Boosted
La Liga18 okt.•19:00Real Madridvs.Sevilla1. omgang resultat - Real MadridBegge lag scorer - NEIKylian Mbappe - spiller skal score et mål - Boosted
Serie A19 okt.•16:30Monzavs.CagliariMonza1. omgang totalt OVER 0.5 - Boosted
Serie A19 okt.•18:45Parmavs.TorinoTorinoBegge lag scorer - NEI - Boosted
Premier League19 okt.•19:00Tottenhamvs.CoventryTottenhamTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - Boosted
La Liga19 okt.•19:00Getafevs.Rayo VallecanoBegge lag scorer - NEITotalt UNDER 2.5Flest hjørnespark - Getafe - Boosted
Serie A18 okt.•10:30Udinesevs.LecceUdineseBegge lag scorer - JAKeinan Davis - spiller skal score et mål - Boosted
Premier League18 okt.•13:00Leeds Unitedvs.Manchester UnitedPause/Fulltid - 2/2 - Boosted
Premier League18 okt.•13:00Bournemouthvs.SunderlandTotalt OVER 2.5Enzo Le Fee - spiller skal score et mål - Boosted
Bundesliga18 okt.•13:30Bayer Leverkusenvs.SC FreiburgBayer Leverkusen1. omgang totalt OVER 1.5 - Boosted
Premier League18 okt.•15:30Nottingham Forestvs.ArsenalArsenalTotalt OVER 3.5 - Boosted
Serie A18 okt.•16:00AC Milanvs.AtalantaRuben Loftus-Cheek - spiller skal score et mål - Boosted
La Liga18 okt.•16:30Malagavs.Real Sociedad1. Halvdel korrekt score - 0:1 - Boosted
La Liga18 okt.•19:00Real Madridvs.SevillaReal MadridBegge lag scorer - JAKylian Mbappe vil score to ganger eller mer - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 22 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAOFI Crete - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 22 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALyon - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 22 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 22 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAC Milan - 22 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2
Live
Populære spill
Kommende spill

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.65
2.95
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
13:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.26
6.65
12.25
2.51.40
2.52.95
1.85
1.85
19:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.75
3.80
1.67
2.51.90
2.51.90
1.90
1.80
15:30

Super League Women
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.25
5.65
8.75
2.51.35
2.52.80
1.67
2.10
11:00
1.32
5.35
7.10
2.51.30
2.53.05
1.53
2.35
13:30

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.82
3.85
4.40
2.51.75
2.52.10
1.70
2.05
16:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.52
4.75
6.15
2.51.55
2.52.45
1.65
2.12
13:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.40
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
13:00

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.55
6.25
2.51.57
2.52.40
1.70
2.05
19:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.35
3.40
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
14:15

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.83
3.60
4.45
2.52.00
2.51.80
1.85
1.85
10:30

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
4.30
4.40
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
13:30

Premier League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.55
3.55
2.51.90
2.51.90
1.72
2.00
13:00

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
27 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
12.25
7.10
1.18
2.51.30
2.53.05
1.80
1.90
18:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.90
5.65
2.51.95
2.51.85
1.95
1.75
18:45

DFB Pokal
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
28 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
4.10
2.07
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
15:30

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.20
3.55
2.20
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
16:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.75
6.20
2.51.47
2.52.70
1.60
2.20
19:00
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.22
7.00
12.00
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
9.10
5.90
1.30
2.51.40
2.52.95
1.67
2.10
16:45
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.29
6.45
9.15
2.51.25
2.53.55
1.53
2.35
19:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.97
3.60
3.65
2.51.62
2.52.30
1.57
2.25
12:00

Ligue 1
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.40
3.65
2.05
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
13:00
1.75
3.90
4.45
2.51.67
2.52.20
1.63
2.15
18:45

2. Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.55
3.70
2.50
2.51.50
2.52.60
1.42
2.65
11:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.22
7.25
11.25
2.51.30
2.53.20
1.70
2.05
19:00

Eredivisie
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
4.10
1.90
2.51.32
2.53.10
1.35
2.95
14:45

Premiership
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
4.55
4.90
2.51.50
2.52.60
1.55
2.30
14:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
4.45
2.45
2.51.20
2.54.10
1.20
4.10
19:00

La Liga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.85
3.10
2.60
2.52.70
2.51.47
2.20
1.60
19:00

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.75
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
16:45
2.30
3.70
2.85
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
16:45
2.07
3.80
3.25
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
19:00

Serie A
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
19 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.15
3.15
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
16:30
3.30
3.10
2.35
2.52.40
2.51.57
2.00
1.72
18:45

2. Bundesliga
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.25
3.85
2.85
2.51.42
2.52.85
1.38
2.80
11:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.80
3.10
2.51.62
2.52.30
1.53
2.35
19:00

Primera Division
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
17 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.80
3.50
4.75
2.52.10
2.51.75
1.95
1.75
23:00

Liga MX
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.40
2.10
2.51.65
2.52.02
1.60
2.20
01:00

MLS
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
17 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.45
4.25
1.93
2.51.29
2.53.35
1.30
3.35
23:30

UEFA Champions League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
20 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.10
3.80
2.15
2.51.50
2.52.60
1.45
2.55
19:00
21 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.22
6.10
12.00
2.51.30
2.53.20
1.67
2.10
19:00

UEFA Europa League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
22 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
2.00
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
16:45
5.70
4.50
1.53
2.51.65
2.52.25
1.75
1.95
19:00
2.90
3.55
2.35
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
19:00

Ligue 1
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.30
3.30
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
15:15

Segunda
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
4.00
4.40
2.51.65
2.52.25
1.63
2.15
16:30

MLS
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
18 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.75
4.40
1.65
2.51.50
2.52.60
1.53
2.40
00:30
3.60
3.90
1.97
2.51.50
2.52.60
1.47
2.55
02:30
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- InnsatsR$ 1000Odds2.65GevinsterR$ 2650Begge lag scorer - JA Rochefort - Gent2.65
- InnsatsR$ 520Odds2.55GevinsterR$ 1326Offside totalt OVER 3.5Celtic - Hearts2.55
- InnsatsR$ 650Odds1.95GevinsterR$ 1267.5Offside totalt OVER 2.5Gremio - Cruzeiro MG1.95
- InnsatsR$ 480Odds2.55GevinsterR$ 1224Offside totalt OVER 3.5Celtic - Hearts2.55
- InnsatsR$ 435Odds2.55GevinsterR$ 1109.25Offside totalt OVER 3.5Celtic - Hearts2.55