Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1855)
- Basketball (238)
- Tennis (92)
- Bordtennis (149)
- Ishockey (224)
- Volleyball (33)
- Håndball (83)
- Baseball (5)
- Cricket (37)
- Amerikansk fotball (140)
- Dart (12)
- Futsal (15)
- Rugby union (33)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (57)
- Rugby league (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (46)
- League of Legends (12)
- Kampsport (19)
- Sykling (18)
- Vannpolo (16)
- Skiskyting (2)
- Alpint (2)
- Innebandy (58)
- Formel 1 (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (6)
- Dota 2 (2)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 13 okt. 16:45
Slavia Prague1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Lens1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
RB Leipzig1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Atletico Madrid1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Arsenal1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Barcelona1. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 13 okt. 19:00
Inter Milan1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Bayern Munich1. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 13 okt. 19:00
Villarreal1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 16:45
Como1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 16:45
Liverpool1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
VfB Stuttgart1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Borussia Dortmund1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Real Madrid1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Manchester City1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
1X1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
X21. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 14 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
1X1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
Slavia PragueTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueBegge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 16:45
LensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensBegge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
RB LeipzigTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Atletico MadridTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
ArsenalTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
ArsenalBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
ArsenalTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
BarcelonaTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
BarcelonaBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
BarcelonaTotalt UNDER 4.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Inter MilanTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Inter MilanBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Inter MilanTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
VillarrealTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Bayern MunichTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichTotalt UNDER 4.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 16:45
ComoTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
ComoBegge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
ComoTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 16:45
LiverpoolTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Real BetisTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real BetisBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real BetisTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
AEK AthensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
AEK AthensBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
AEK AthensTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Aston VillaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Real MadridTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real MadridBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real MadridTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Manchester CityTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Manchester CityBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Manchester CityTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JASabah FC - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JASporting Lisbon - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAPSV Eindhoven - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAManchester United - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALille - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAGalatasaray - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAClub Brugge - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JANapoli - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAFeyenoord - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALASK Linz - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JASlovan Bratislava - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAFC Porto - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAShakhtar Donetsk - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JABodo/Glimt - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAFenerbahce - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAS Roma - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAPSG - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA
Europa, UEFA Champions LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
13 okt. 19:00
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
13 okt. 19:00
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
13 okt. 19:00
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
13 okt. 19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
13 okt. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.67
3.85
4.90
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.25
3.85
2.90
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
14 okt. 19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats$ 194.8Odds2.15Gevinster$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Innsats$ 80Odds4.4Gevinster$ 3522. omgang resultat - X2 Barcelona - Getafe4.4
- Innsats10 €Odds23.3Gevinster233.04 €Totalt OVER 2.5KuPS - AC Oulu1.9Totalt OVER 2.5FK Mornar Bar - FK Jezero1.85Totalt OVER 2.5Orduspor 1967 - Karadeniz Eregli1.95Totalt OVER 2.5Hapoel Marmorek - Maccabi Ashdod2Totalt OVER 2.5FC Holon Yermiyahu - AS Nordia Jerusalem1.7
- Innsats100 €Odds2Gevinster200 €Totalt UNDER 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2
- Innsats6 €Odds30.79Gevinster184.79 €Ottawa Senators -1.5Ottawa Senators - Philadelphia Flyers2.7X (vanlig tid) Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4.3X (vanlig tid) Boston Bruins - Utah Mammoth4.25Riktig resultat 5:2 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks12.75