Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Fotball (1801)
- Basketball (281)
- Tennis (84)
- Bordtennis (107)
- Ishockey (194)
- Volleyball (38)
- Håndball (86)
- Baseball (17)
- Cricket (10)
- Amerikansk fotball (140)
- Dart (2)
- Snooker (2)
- Futsal (15)
- Rugby union (22)
- Australsk fotball (6)
- Boksing (48)
- Rugby league (3)
- Golf (3)
- Counter-Strike (31)
- League of Legends (4)
- Kampsport (32)
- Sykling (63)
- Vannpolo (3)
- Innebandy (29)
- Formel 1 (12)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (6)
- Dota 2 (6)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 09 okt. 18:45
LensBegge lag scorer - JA - 09 okt. 18:45
LensBegge lag scorer - NEI - 09 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 09 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Lens2. omgang totalt UNDER 1.5 - 09 okt. 18:45
Begge lag scorer - JALyon - 10 okt. 15:15
LilleBegge lag scorer - JA - 10 okt. 15:15
LilleBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 15:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 15:15
1. omgang totalt OVER 0.5Lille2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 15:15
Begge lag scorer - JALe Havre - 10 okt. 18:45
PSGBegge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
Stade BrestBegge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
Paris FCBegge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
MonacoBegge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
PSGBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 18:45
Stade BrestBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 18:45
Paris FCBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 18:45
MonacoBegge lag scorer - NEI - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 10 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5PSG2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Stade Brest2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Paris FC2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Monaco2. omgang totalt UNDER 1.5 - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JAAngers - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JALorient - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JAToulouse - 11 okt. 13:00
NiceBegge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
NiceBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 13:00
1. omgang totalt OVER 0.5Nice2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JAStrasbourg - 11 okt. 15:15
RennesBegge lag scorer - JA - 11 okt. 15:15
RennesBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 15:15
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 15:15
1. omgang totalt OVER 0.5Rennes2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 15:15
Begge lag scorer - JAAuxerre - 11 okt. 18:45
MarseilleBegge lag scorer - JA - 11 okt. 18:45
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 11 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 11 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Marseille2. omgang totalt UNDER 1.5 - 11 okt. 18:45
Begge lag scorer - JATroyes - 16 okt. 18:45
ToulouseBegge lag scorer - NEI - 16 okt. 18:45
ToulouseBegge lag scorer - JA - 16 okt. 18:45
1. omgang totalt OVER 0.5Toulouse2. omgang totalt UNDER 1.5 - 16 okt. 18:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 16 okt. 18:45
Begge lag scorer - JALe Mans - 09 okt. 18:45
LensTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 09 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 09 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 15:15
LilleTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 15:15
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 15:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 18:45
PSGTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
Stade BrestTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
Paris FCTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
MonacoTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.51X - 10 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 11 okt. 13:00
NiceTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 13:00
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 13:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 11 okt. 15:15
RennesTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 15:15
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 15:15
Totalt UNDER 2.5X2 - 11 okt. 18:45
MarseilleTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 11 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12 - 11 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.51X - 16 okt. 18:45
ToulouseTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 16 okt. 18:45
Totalt UNDER 2.51X - 16 okt. 18:45
Begge lag scorer - JA12
Frankrike, Ligue 1Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.65
3.00
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
09 okt. 18:45
1.45
4.50
6.90
2.51.72
2.52.05
1.90
1.80
10 okt. 15:15
1.05
13.50
29.00
2.51.18
2.54.30
2.00
1.72
10 okt. 18:45
1.87
3.75
3.80
2.51.72
2.52.05
1.65
2.12
10 okt. 18:45
3.00
3.30
2.30
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
10 okt. 18:45
1.65
4.10
4.70
2.51.62
2.52.20
1.63
2.15
10 okt. 18:45
2.25
3.55
2.95
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
11 okt. 13:00
1.42
4.90
6.65
2.51.45
2.52.65
1.63
2.15
11 okt. 15:15
3.85
3.85
1.85
2.51.57
2.52.30
1.55
2.30
11 okt. 18:45
3.10
3.40
2.20
2.51.75
2.52.00
1.63
2.15
16 okt. 18:45
6.45
5.25
1.40
2.51.30
2.53.20
1.45
2.55
17 okt. 15:15
4.10
3.85
1.80
2.51.55
2.52.35
1.55
2.30
17 okt. 18:45
1.60
4.15
5.15
2.51.65
2.52.15
1.70
2.05
17 okt. 18:45
3.00
3.60
2.15
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 okt. 13:00
2.25
3.30
3.15
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
18 okt. 15:15
2.40
3.35
2.85
2.51.85
2.51.90
1.67
2.10
18 okt. 15:15
3.50
3.40
2.07
2.51.85
2.51.90
1.70
2.05
18 okt. 15:15
1.65
3.90
5.00
2.51.67
2.52.10
1.72
2.00
18 okt. 18:45
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats5 €Odds571Gevinster2855.02 €X (vanlig tid) Biel EHC - Davos HC4.15SCL Tigers -1.5SCL Tigers - Kloten Flyers2.35Zurich -2.5Zurich - Lausanne3.2X (vanlig tid) SC Rapperswil-Jona Lakers - Bern SC4.15Riktig resultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - Ambri-Piotta17.25
- Innsats10 €Odds137.94Gevinster1379.43 €X (vanlig tid) Biel EHC - Davos HC4.15SCL Tigers -1.5SCL Tigers - Kloten Flyers2.35Zurich -2.5Zurich - Lausanne3.2X (vanlig tid) SC Rapperswil-Jona Lakers - Bern SC4.15Riktig resultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - Ambri-Piotta17.25
- Innsats609.76 S/Odds2.05Gevinster1250 S/Shots Tyskland total Over 14.5Greece - Tyskland2.05
- Innsats12 €Odds66.75Gevinster801.01 €Trabzonspor KuPS - Trabzonspor1.47Monaco CSKA Sofia - Monaco1.5Midtjylland FK Egnatia - Midtjylland1.53Ajax HNK Hajduk Split - Ajax1.5Atalanta Atalanta - Pafos FC1.45Twente Twente - FC Thun1.2SC Freiburg SC Freiburg - Jablonec1.32PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.23Mjallby AIF Mjallby AIF - Inter Escaldes1.3Arsenal Arsenal - Lille1.25Panathinaikos Panathinaikos - Borac Banja Luka1.3Inter Milan Inter Milan - Club Brugge1.27Liverpool LASK Linz - Liverpool1.27Sint-Truiden Sint-Truiden - Iberia 19991.37
- Innsats345 €Odds1.85Gevinster638.25 €Skottland Hjørnespark totalt UNDER 5.5Nord-Makedonia - Skottland1.85