Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Nogomet (1594)
- Košarka (197)
- Tenis (190)
- Stolni tenis (95)
- Hokej na ledu (237)
- Odbojka (6)
- Rukomet (66)
- Bejzbol (12)
- Kriket (13)
- Američki nogomet (90)
- Pikado (24)
- Snooker (3)
- Futsal (11)
- Ragbi liga (27)
- Australski nogomet (9)
- Boks (44)
- Ragbi liga (2)
- Golf (6)
- Counter-Strike (79)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (17)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (5)
- Hokej na parketu (30)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (7)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
01 lis. 18:45
03 lis. 01:00
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
03 lis. 01:00
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
03 lis. 01:00
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
01 lis. 18:45
03 lis. 01:00
- Boosted
ATP Tour. Beijing01 lis.•08:20Tallon Griekspoorvs.Andrey RublevHendikep igre Andrey Rublev (-2.5) - Boosted
ATP Tour. Tokyo01 lis.•09:10Alejandro Davidovich Fokinavs.Matteo BerrettiniUkupno odigrani setovi VIŠE 2.5 - Boosted
ATP Tour. Beijing01 lis.•11:00Learner Tienvs.Hubert HurkaczHoće li rezultat biti 2:0? DA - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugalJoao Felix Shots on Target OVER 0.5Oba daju gol- DA - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.Portugal1xUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaPrvo poluvrijeme rezultat-GermanyOba daju gol- NEGermany ukupno više 1.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-2.5) - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Irelandvs.AustriaAustriaOba daju gol- NE - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Israelvs.KosovoOba daju gol- DAUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Walesvs.NorwayNorwayErling Haaland - igrač će postići golOba daju gol- DA - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Walesvs.NorwayPrvo poluvrijeme rezultat - NorwayErling Haaland Shots on Target OVER 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugalUkupno više 2.5Pogoci u okvir Portugal ukupno više 3.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalxUkupno više 3.5Denmark postiže prvi gol - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-1.5)Ukupno više 3.5Germany korner hendikep (-4.5) - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaGermany (-2.5)Ukupno više 3.5Ukupno kornera manje 9.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Germanyvs.SerbiaSerbia (+1.5)Ukupno manje 2.5Germany korner hendikep (-3.5) - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Greecevs.NetherlandsNetherlandsUkupno manje 3.5Netherlands postiže zadnji gol - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Greecevs.NetherlandsNetherlands (-1.5)Ukupno više 2.5Ukupno kornera manje 8.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Greecevs.NetherlandsxUkupno više 3.5Ukupno kornera manje 9.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Walesvs.NorwayNorway (-1.5)Ukupno više 2.5Pogoci u okviri ukopno manje 10.5 - Boosted
UEFA Liga nacija01 lis.•18:45Denmarkvs.PortugalPortugal (-1.5)Ukupno više 2.5Pogoci u okviri ukopno manje 9.5 - Boosted
ATP Tour. Beijing02 lis.•03:00Daniil Medvedevvs.Pablo Carreno-BustaHendikep igre Daniil Medvedev (-4.5) - Boosted
UEFA Liga nacija02 lis.•14:00Kazakhstanvs.MoldovaKazakhstanUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija02 lis.•14:00Kazakhstanvs.Moldovax2Oba daju gol- NE - Boosted
UEFA Liga nacija02 lis.•16:00Cyprusvs.ArmeniaCyprusUkupno manje 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija02 lis.•18:45Belgiumvs.TurkeyBelgiumRomelu Lukaku - igrač će postići golOba daju gol- DA - Boosted
UEFA Liga nacija02 lis.•18:45Belgiumvs.TurkeyOba daju gol- DAKevin de Bruyne Shots on Target OVER 0.5Arda Guler Shots on Target OVER 0.5Ukupno više 2.5 - Boosted
UEFA Liga nacija02 lis.•18:45Bosnia and Herzegovinavs.Sweden12Oba daju gol- DAUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•16:45Hajduk Splitvs.AjaxAjaxUkupno više 2.5 - Boosted
UEFA Europska konferencijska liga15 lis.•19:00FC Copenhagenvs.BragaOba daju gol- DAUkupno više 2.512 - 13 lis. 19:00
VillarrealUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
VillarrealOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DANapoli - 13 lis. 19:00
BarcelonaUkupno više 4.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
BarcelonaOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
ArsenalUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
LiverpoolUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
LiverpoolOba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
ComoUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
ComoOba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
Oba daju gol- DAFeyenoord - 14 lis. 19:00
Manchester CityUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Manchester CityOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAPSG - 14 lis. 19:00
Real BetisUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Real BetisOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAFC Porto - 14 lis. 19:00
Borussia DortmundUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Borussia DortmundOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DABodo/Glimt
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.90
4.50
1.50
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
16:45
6.65
4.35
1.47
2.51.72
2.52.05
1.85
1.85
16:45
6.30
4.40
1.47
2.51.65
2.52.15
1.80
1.90
16:45
5.90
4.20
1.53
2.51.75
2.52.00
1.85
1.85
16:45
1.65
3.90
4.90
2.51.85
2.51.90
1.85
1.85
16:45
1.45
4.45
6.80
2.51.60
2.52.25
1.80
1.90
19:00
1.20
6.90
11.25
2.51.30
2.53.20
1.75
1.95
19:00
1.32
5.10
9.10
2.51.57
2.52.30
1.90
1.80
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.50
3.70
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18:45
3.70
3.70
2.00
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
18:45
6.65
4.85
1.48
2.51.50
2.52.60
1.67
2.10
18:45

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.10
3.30
2.25
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
13:00

Eredivisie
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
09 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.23
6.90
9.10
2.51.15
2.54.80
1.35
2.95
18:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.23
6.90
14.75
2.51.30
2.53.20
1.80
1.90
18:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.00
3.10
2.45
2.52.30
2.51.57
1.95
1.75
16:45
1.30
5.30
9.65
2.51.65
2.52.15
2.12
1.65
16:45
1.15
7.60
16.00
2.51.33
2.53.05
2.15
1.63
19:00
1.05
13.00
43.00
2.51.19
2.54.20
2.85
1.37
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
18 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
13:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.20
2.20
2.52.20
2.51.67
1.95
1.80
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
16:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.45
3.15
2.95
2.51.87
2.51.87
1.70
2.05
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.15
3.30
2.30
2.51.90
2.51.90
1.75
2.00
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
19:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.33
4.85
11.00
2.52.15
2.51.70
2.80
1.40
18:45

Liga de Expansion
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
03 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.90
1.85
2.51.60
2.52.10
1.63
2.15
01:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.27
5.50
11.00
2.51.50
2.52.50
1.95
1.75
16:45

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.14
7.90
24.50
2.51.70
2.52.15
3.50
1.27
16:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
19:00

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.37
4.75
8.30
2.51.62
2.52.20
1.95
1.75
19:00

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.35
6.15
1.27
2.51.33
2.53.05
1.65
2.12
16:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.55
2.45
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
16:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.25
3.80
2.05
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
19:00
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
16:45

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.38
4.80
7.85
2.51.72
2.52.05
2.05
1.70
11:30

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
19:00
8.80
5.85
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
19:00
18.50
11.75
1.09
2.51.15
2.54.60
1.65
2.12
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
4.65
6.75
2.51.50
2.52.50
1.67
2.10
18:45

Superliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.35
5.00
2.51.50
2.52.60
1.55
2.35
17:00

UEFA Liga nacija
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
02 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.41
5.10
6.70
2.51.43
2.52.80
1.62
2.20
18:45
04 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.40
3.70
2.05
2.51.70
2.52.15
1.62
2.20
18:45

UEFA Europska konferencijska liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.75
3.60
2.35
2.51.55
2.52.35
1.50
2.45
19:00

Seria A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.30
3.85
1.55
2.51.95
2.51.80
2.10
1.67
18:45

UEFA Liga prvaka
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
19:00
14 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.60
3.30
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
19:00

MLS
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
11 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.65
2.45
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
02:30

UEFA Liga prvaka. žene
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.67
4.10
4.30
2.51.42
2.52.52
1.53
2.35
19:00

Premier liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
10 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.50
2.65
2.51.65
2.52.15
1.55
2.30
14:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog₦ 25000Tečaj2.35Dobici₦ 58750Ukupno manje 168.5Pinar Karsiyaka - Galatasaray2.35
- Ulog₦ 20900Tečaj2.65Dobici₦ 55385Shots Denmark total Over 13.5Denmark - Portugal2.65
- Ulog1000 €Tečaj55.09Dobici55093.5 €Netherlands Greece - Netherlands2.12Denmark Denmark - Portugal3.75Austria Ireland - Austria2.2Israel Israel - Kosovo3.15
- Ulog2803.74 €Tečaj2.07Dobici5803.74 €Netherlands Greece - Netherlands2.07
- Ulog2062.52 €Tečaj2.07Dobici4269.41 €Netherlands Greece - Netherlands2.07