Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1431)
- Košarka (167)
- Tenis (240)
- Stolni tenis (144)
- Hokej na ledu (193)
América do Norte(26)
Europa(6)
Áustria(6)
Bielorrússia(7)
República Checa(14)
Canadá(12)
Dinamarca(2)
França(6)
Finlândia(15)
Alemanha(3)
Grã Bretanha(3)
Cazaquistão(4)
Letónia(2)
Noruega(4)
Polónia(4)
Rússia(34)
Eslováquia(13)
Suécia(20)
Suíça(12) - Odbojka (24)
- Rukomet (48)
- Bejzbol (1)
- Kriket (9)
- Američki nogomet (79)
- Futsal (1)
- Ragbi liga (34)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (9)
- Golf (9)
- Counter-Strike (34)
- League of Legends (6)
- Borilačke vještine (18)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (8)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (49)
- Bendi (14)
- Kabaddi (2)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (3)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 27 lis. 23:00
Columbus Blue Jackets (redovno vrijeme)Ukupno VIŠE 5.5
Rússia, KHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.42
5.10
5.40
5.51.97
5.51.80
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
Počinje u09:08
Rússia, VHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.70
4.15
3.90
4.51.87
4.51.93
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
Počinje u09:08
Rússia, KHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.55
3.85
2.30
4.51.80
4.51.97
(0.0)1.97
(0.0)1.77
27 lis. 15:00
Bielorrússia, ExtraleagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.15
4.00
2.70
5.52.15
5.51.67
(0.0)1.72
(0.0)2.10
27 lis. 15:30
Rússia, MHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.93
4.15
3.15
5.52.10
5.51.72
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
27 lis. 15:30
América do Norte, AHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.30
4.10
2.45
5.51.85
5.51.93
(0.0)1.85
(0.0)1.93
27 lis. 16:00
Bielorrússia, ExtraleagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
4.00
4.20
1.67
4.51.80
4.51.97
(+1.0)1.85
(-1.0)1.93
27 lis. 16:00
1.93
4.10
3.10
5.52.15
5.51.70
(-1.0)2.30
(+1.0)1.60
27 lis. 16:00
Rússia, MHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
3.50
4.20
1.80
5.52.10
5.51.70
(+1.0)1.75
(-1.0)2.07
27 lis. 16:00
1.53
4.65
4.65
5.51.90
5.51.87
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
27 lis. 16:00
República Checa, ExtraligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.42
4.85
5.80
4.51.77
4.52.05
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
27 lis. 16:30
2.55
4.00
2.25
4.51.65
4.52.20
(0.0)2.00
(0.0)1.80
27 lis. 16:30
Rússia, KHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
3.40
4.30
1.80
5.51.97
5.51.82
(+1.0)1.72
(-1.0)2.10
27 lis. 16:30
2.10
4.10
2.75
5.01.85
5.01.95
(0.0)1.67
(0.0)2.15
27 lis. 16:30
Finlândia, SM-LiigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.87
4.15
3.25
4.51.65
4.52.20
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
27 lis. 16:30
República Checa, ExtraligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.72
4.20
3.85
4.51.80
4.51.97
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
27 lis. 17:00
1.45
5.00
5.35
5.51.95
5.51.82
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
27 lis. 17:00
2.80
4.00
2.07
4.51.65
4.52.20
(0.0)2.15
(0.0)1.67
27 lis. 17:00
Eslováquia, 1. LigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.75
4.20
2.07
5.51.72
5.52.07
(0.0)2.15
(0.0)1.70
27 lis. 17:00
República Checa, 2. LigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.06
10.50
15.50
7.51.97
7.51.72
(-3.5)1.80
(+3.5)1.90
27 lis. 17:00
Polónia, PHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
6.51.70
6.52.15
(-4.0)1.80
(+4.0)2.00
27 lis. 17:30
Noruega, Get-ligaenIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
14.25
9.30
1.11
6.52.15
6.51.70
(+3.0)2.07
(-3.0)1.75
27 lis. 17:30
Suécia, Elite League (U-20)Isplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
5.00
5.15
1.45
6.52.05
6.51.77
(+1.5)2.00
(-1.5)1.80
27 lis. 17:40
Dinamarca, Metal LigaenIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.06
12.00
19.75
6.52.15
6.51.70
(-3.5)1.87
(+3.5)1.93
27 lis. 18:00
Suécia, SHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.85
4.15
3.35
4.51.65
4.52.20
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
27 lis. 18:00
2.07
3.90
2.85
4.51.75
4.52.07
(0.0)1.65
(0.0)2.20
27 lis. 18:00
Europa, Alps Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
6.65
5.85
1.32
5.51.65
5.52.20
(+2.0)2.05
(-2.0)1.77
27 lis. 18:00
Áustria, Ice Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.95
4.15
3.00
5.51.93
5.51.85
(-1.0)2.30
(+1.0)1.60
27 lis. 18:15
Alemanha, DEL BundesligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.20
4.20
2.55
5.51.72
5.52.07
(0.0)1.77
(0.0)2.05
27 lis. 18:30
Suíça, National League AIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.82
4.30
3.30
5.51.90
5.51.87
(-1.0)2.10
(+1.0)1.67
27 lis. 18:45
2.05
4.10
2.85
5.51.97
5.51.80
(0.0)1.63
(0.0)2.25
27 lis. 18:45
1.77
4.40
3.40
5.51.77
5.52.05
(-1.0)2.05
(+1.0)1.75
27 lis. 18:45
1.77
4.35
3.45
5.51.87
5.51.90
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
27 lis. 18:45
2.55
4.15
2.25
5.51.90
5.51.87
(0.0)2.00
(0.0)1.80
27 lis. 18:45
1.90
4.25
3.10
5.51.82
5.51.95
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
27 lis. 18:45
1.80
4.30
3.40
5.51.90
5.51.87
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
27 lis. 18:45
França, Ligue MagnusIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
4.25
4.60
1.57
5.51.77
5.52.05
(+1.5)1.80
(-1.5)2.00
27 lis. 19:00
1.82
4.15
3.40
5.52.15
5.51.67
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
27 lis. 19:00
1.34
5.55
6.40
5.51.82
5.51.97
(-2.0)1.85
(+2.0)1.93
27 lis. 19:00
França, Ligue MagnusIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
3.20
4.20
1.87
5.51.95
5.51.85
(+1.0)1.67
(-1.0)2.15
27 lis. 19:05
França, Ligue MagnusIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.34
5.70
6.45
5.51.70
5.52.15
(-2.0)1.80
(+2.0)1.97
27 lis. 19:15
1.72
4.30
3.65
5.51.95
5.51.85
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
27 lis. 19:15
América do Norte, NHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.55
4.10
2.30
5.51.90
5.51.90
(0.0)2.00
(0.0)1.80
27 lis. 23:00
América do Norte, NHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.25
4.30
2.55
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.80
(0.0)2.00
28 lis. 00:00
2.25
4.15
2.60
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.77
(0.0)2.05
28 lis. 00:00
2.65
4.20
2.20
5.51.77
5.52.05
(0.0)2.10
(0.0)1.75
28 lis. 00:00
2.55
4.20
2.30
5.51.77
5.52.05
(0.0)2.00
(0.0)1.80
28 lis. 00:00
2.30
4.15
2.60
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.80
(0.0)2.00
28 lis. 00:00
1.85
4.50
3.35
6.01.95
6.01.85
(-1.0)2.10
(+1.0)1.75
28 lis. 00:00
América do Norte, NHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.20
4.40
2.60
6.01.85
6.01.95
(0.0)1.77
(0.0)2.05
28 lis. 01:00
Canadá, WHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
3.45
4.55
1.67
6.51.75
6.51.93
(+1.0)1.82
(-1.0)1.87
28 lis. 01:00
2.05
4.25
2.60
6.51.93
6.51.75
(0.0)1.65
(0.0)2.07
28 lis. 01:00
2.10
4.25
2.50
6.51.93
6.51.75
(0.0)1.67
(0.0)2.00
28 lis. 01:00
América do Norte, AHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.50
4.00
2.30
5.52.10
5.51.72
(0.0)1.95
(0.0)1.85
28 lis. 01:05
América do Norte, NHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.75
4.80
3.55
6.52.00
6.51.80
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
28 lis. 02:00
1.95
4.50
3.00
6.01.80
6.02.00
(-1.0)2.20
(+1.0)1.67
28 lis. 02:00
América do Norte, NHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.80
4.55
2.07
6.52.05
6.51.77
(0.0)2.20
(0.0)1.67
28 lis. 02:30
Rússia, VHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
3.10
3.80
2.00
4.52.07
4.51.75
(0.0)2.35
(0.0)1.57
28 lis. 14:00
1.63
4.30
4.30
4.51.90
4.51.87
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
28 lis. 14:00
Cazaquistão, Pro LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.25
5.85
7.35
5.51.75
5.51.95
(-2.5)1.93
(+2.5)1.77
28 lis. 14:00
República Checa, Maxa ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.75
4.20
3.40
5.51.87
5.51.80
(-1.0)1.97
(+1.0)1.70
28 lis. 14:00
República Checa, Maxa ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.30
4.00
2.35
5.51.80
5.51.87
(0.0)1.85
(0.0)1.85
28 lis. 14:15
Canadá, OHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.10
4.40
2.45
7.51.97
7.51.72
(0.0)1.72
(0.0)1.97
28 lis. 14:30
1.45
4.90
4.60
6.51.95
6.51.72
(-1.5)1.80
(+1.5)1.90
28 lis. 14:30
Bielorrússia, ExtraleagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.50
4.70
4.85
5.52.20
5.51.67
(-1.5)1.93
(+1.5)1.85
28 lis. 15:30
6.10
5.35
1.37
5.51.85
5.51.93
(+2.0)1.85
(-2.0)1.93
28 lis. 15:30
Rússia, MHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.15
4.10
2.70
5.52.05
5.51.75
(0.0)1.70
(0.0)2.10
28 lis. 15:30
Rússia, KHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.45
3.90
2.40
4.51.75
4.52.05
(0.0)1.90
(0.0)1.87
28 lis. 16:00
Bielorrússia, ExtraleagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
4.15
4.40
1.63
5.52.07
5.51.75
(+1.0)1.95
(-1.0)1.85
28 lis. 16:00
1.77
4.15
3.60
4.51.70
4.52.10
(-1.0)2.05
(+1.0)1.75
28 lis. 16:00
Rússia, VHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.80
4.00
3.60
4.51.95
4.51.82
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
28 lis. 16:00
1.72
4.10
3.85
4.51.97
4.51.80
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
28 lis. 16:00
Rússia, MHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.30
4.00
2.50
5.52.05
5.51.75
(0.0)1.82
(0.0)1.95
28 lis. 16:00
1.34
5.70
6.50
5.51.72
5.52.10
(-2.0)1.80
(+2.0)1.97
28 lis. 16:00
3.90
4.25
1.70
4.51.67
4.52.15
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
28 lis. 16:00
República Checa, Maxa ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.45
4.60
4.85
4.51.60
4.52.15
(-1.5)1.87
(+1.5)1.82
28 lis. 16:00
2.50
4.10
2.15
5.51.70
5.52.00
(0.0)1.97
(0.0)1.72
28 lis. 16:00
1.67
4.10
3.80
4.51.72
4.51.97
(-1.0)1.93
(+1.0)1.75
28 lis. 16:00
2.10
3.90
2.60
5.52.07
5.51.65
(0.0)1.67
(0.0)2.05
28 lis. 16:00
Rússia, KHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.85
4.25
3.30
5.52.00
5.51.80
(-1.0)2.20
(+1.0)1.67
28 lis. 16:10
Rússia, KHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.87
3.90
3.35
4.51.90
4.51.90
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
28 lis. 16:30
1.70
4.15
4.00
4.51.90
4.51.90
(-1.0)1.97
(+1.0)1.77
28 lis. 16:30
Finlândia, SM-LiigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.45
3.90
2.40
4.51.72
4.52.07
(0.0)1.90
(0.0)1.87
28 lis. 16:30
2.25
3.90
2.60
4.51.70
4.52.15
(0.0)1.80
(0.0)2.00
28 lis. 16:30
2.50
4.00
2.30
5.52.20
5.51.67
(0.0)1.97
(0.0)1.82
28 lis. 16:30
3.00
3.85
2.05
4.51.95
4.51.85
(0.0)2.30
(0.0)1.60
28 lis. 16:30
1.72
4.20
3.85
4.51.77
4.52.05
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
28 lis. 16:30
3.15
4.20
1.90
5.52.00
5.51.80
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
28 lis. 16:30
2.20
4.10
2.60
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.77
(0.0)2.05
28 lis. 16:30
Eslováquia, 1. LigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.45
5.20
4.85
6.51.90
6.51.87
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
28 lis. 16:30
Finlândia, SM Liiga U20Isplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.70
4.10
2.15
5.51.93
5.51.85
(0.0)2.10
(0.0)1.70
28 lis. 16:30
3.15
4.30
1.87
5.51.70
5.52.10
(+1.0)1.67
(-1.0)2.15
28 lis. 16:30
República Checa, Maxa ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.60
4.30
3.90
5.51.97
5.51.70
(-1.0)1.82
(+1.0)1.85
28 lis. 16:30
República Checa, ExtraligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.60
4.00
2.20
5.52.07
5.51.72
(0.0)2.07
(0.0)1.75
28 lis. 17:00
Eslováquia, 1. LigaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.15
4.10
2.70
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.72
(0.0)2.10
28 lis. 17:00
1.47
4.90
4.90
5.51.72
5.52.10
(-1.5)1.85
(+1.5)1.95
28 lis. 17:00
2.15
4.20
2.65
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.72
(0.0)2.07
28 lis. 17:00
1.70
4.55
3.70
6.52.15
6.51.67
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
28 lis. 17:00
Letónia, OHL Baltic ChampionshipIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.40
4.20
2.35
5.51.70
5.52.15
(0.0)1.93
(0.0)1.87
28 lis. 17:00
Finlândia, SM Liiga U20Isplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.93
4.25
3.10
5.51.85
5.51.95
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
28 lis. 17:00
Letónia, OHL Baltic ChampionshipIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.03
14.50
22.50
7.51.80
7.51.97
(-4.5)1.97
(+4.5)1.80
28 lis. 17:20
Eslováquia, ExtraligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.57
4.65
4.30
5.51.72
5.52.10
(-1.5)1.97
(+1.5)1.82
28 lis. 17:30
Áustria, Ice Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.80
4.15
2.05
5.51.93
5.51.87
(0.0)2.25
(0.0)1.63
28 lis. 17:30
Áustria, Ice Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.42
5.15
5.50
5.51.87
5.51.93
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
28 lis. 17:45
Dinamarca, Metal LigaenIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.60
4.10
2.20
5.51.85
5.51.93
(0.0)2.07
(0.0)1.75
28 lis. 18:00
Suécia, Hockey AllsvenskanIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.30
5.90
6.90
5.51.72
5.52.07
(-2.5)2.05
(+2.5)1.77
28 lis. 18:00
1.42
5.20
5.30
5.51.77
5.52.05
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
28 lis. 18:00
2.35
4.00
2.45
5.52.15
5.51.70
(0.0)1.87
(0.0)1.93
28 lis. 18:00
2.35
3.85
2.50
4.51.82
4.51.97
(0.0)1.85
(0.0)1.95
28 lis. 18:00
1.50
4.80
4.80
5.51.95
5.51.82
(-1.5)1.90
(+1.5)1.87
28 lis. 18:00
4.55
4.75
1.53
5.51.72
5.52.07
(+1.5)1.87
(-1.5)1.93
28 lis. 18:00
3.85
4.20
1.70
4.51.75
4.52.07
(+1.0)1.82
(-1.0)1.95
28 lis. 18:00
Noruega, Division 1Isplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.90
4.00
3.00
5.52.07
5.51.65
(-1.0)2.25
(+1.0)1.55
28 lis. 18:00
Suécia, HockeyettanIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.18
6.90
8.90
6.51.97
6.51.70
(-2.5)1.67
(+2.5)2.05
28 lis. 18:00
3.65
4.40
1.65
5.51.67
5.52.05
(+1.0)1.82
(-1.0)1.85
28 lis. 18:00
1.65
4.45
3.60
5.51.60
5.52.15
(-1.0)1.85
(+1.0)1.82
28 lis. 18:00
Áustria, Ice Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.77
4.35
3.45
5.51.80
5.52.00
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
28 lis. 18:15
Alemanha, DEL BundesligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.05
4.15
2.80
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.63
(0.0)2.25
28 lis. 18:30
Áustria, Ice Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
6.70
5.75
1.32
5.51.77
5.52.00
(+2.0)1.97
(-2.0)1.80
28 lis. 18:30
Suíça, National League AIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
3.45
4.30
1.77
5.51.95
5.51.82
(+1.0)1.75
(-1.0)2.07
28 lis. 18:45
Áustria, Ice Hockey LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.45
5.10
5.10
5.51.67
5.52.15
(-1.5)1.80
(+1.5)2.00
28 lis. 18:45
Grã Bretanha, Elite LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.07
3.90
2.90
4.51.72
4.52.10
(0.0)1.63
(0.0)2.25
28 lis. 19:00
Grã Bretanha, Elite LeagueIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.34
5.80
6.20
6.51.95
6.51.82
(-2.0)1.80
(+2.0)2.00
28 lis. 19:30
América do Norte, AHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
2.30
4.20
2.35
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.87
(0.0)1.90
28 lis. 23:05
Canadá, OHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.95
4.35
2.75
6.51.77
6.51.90
(0.0)1.57
(0.0)2.15
28 lis. 23:07
América do Norte, NHLIsplata po dobitku
Konačan ishod
Hendikep
1
x
2
Iznad
Ispod
1
2
1.80
4.55
3.50
6.01.90
6.01.90
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
28 lis. 23:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj945.04Dobici4725.23 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog5 €Tečaj660.24Dobici3301.2 €SaiPa Lappeenranta (redovno vrijeme) Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta2.4X (redovno vrijeme) K-Espoo - TPS3.9X (redovno vrijeme) HIFK - Ilves4Točan rezultat 5:2 Karpat - HPK Hameenlinna23.5Lukko -1.5Jukurit - Lukko2.85
- Ulog5 €Tečaj472.8Dobici2364.02 €x Torino - Como3.7x Sassuolo - Lazio3.5Točan rezultat 3:1 Roma - Cagliari11.25x Plymouth - Reading3.75x Sheffield Wednesday - Cambridge United3.65
- Ulog10 €Tečaj202.42Dobici2024.24 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog400.05 krTečaj4.6Dobici1840.23 krBrighton & Hove Albion Manchester City - Brighton & Hove Albion4.6