Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Friendlies
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NFL
MLB- Nogomet (1527)
- Košarka (198)
- Tenis (211)
- Stolni tenis (109)
- Hokej na ledu (227)
- Odbojka (8)
- Rukomet (64)
- Bejzbol (12)
- Kriket (12)
- Američki nogomet (89)
- Pikado (4)
- Snooker (7)
- Futsal (11)
- Ragbi liga (28)
- Australski nogomet (9)
- Boks (44)
- Ragbi liga (2)
- Golf (6)
- Counter-Strike (80)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (17)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (5)
- Hokej na parketu (20)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (7)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 01 lis. 16:00
Real MadridUkupno više 176.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 01 lis. 16:00
Real MadridHapoel Tel Aviv (+6.5) - 01 lis. 16:00
Real Madrid (redovno vrijeme)Ukupno više 176.5 - 01 lis. 16:00
Ukupno više 176.5Hapoel Tel Aviv - 01 lis. 18:00
Crvena ZvezdaUkupno više 169.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 01 lis. 18:00
Crvena ZvezdaAnadolu Efes (+6.5) - 01 lis. 18:00
Crvena Zvezda (redovno vrijeme)Ukupno više 169.5 - 01 lis. 18:00
Ukupno više 169.5Anadolu Efes - 01 lis. 18:30
OlympiacosVirtus Bologna (+6.5) - 01 lis. 18:30
OlympiacosUkupno više 171.51.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina) - 01 lis. 18:30
Olympiacos (redovno vrijeme)Ukupno više 171.5 - 01 lis. 18:30
Ukupno više 171.5Virtus Bologna - 01 lis. 18:30
Virtus Bologna (+14.5)Ukupno manje 171.5 - 01 lis. 18:45
ZalgirisUkupno više 175.51.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina) - 01 lis. 18:45
ZalgirisParis (+6.5) - 01 lis. 18:45
Zalgiris (redovno vrijeme)Ukupno više 175.5 - 01 lis. 18:45
Ukupno više 175.5Paris - 02 lis. 17:00
BesiktasBarcelona (+6.5) - 02 lis. 17:00
BesiktasUkupno više 167.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 02 lis. 17:00
Besiktas (redovno vrijeme)Ukupno više 167.5 - 02 lis. 17:00
Ukupno više 167.5Barcelona - 02 lis. 17:00
Barcelona (+14.5)Ukupno manje 167.5 - 02 lis. 17:45
FenerbahceUkupno više 166.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 02 lis. 17:45
FenerbahceBC Dubai (+6.5) - 02 lis. 17:45
Fenerbahce (redovno vrijeme)Ukupno više 166.5 - 02 lis. 17:45
Ukupno više 166.5BC Dubai - 02 lis. 18:00
Bayern MunichUkupno više 167.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 02 lis. 18:00
Bayern MunichPartizan (+6.5) - 02 lis. 18:00
Bayern Munich (redovno vrijeme)Ukupno više 167.5 - 02 lis. 18:00
Ukupno više 167.5Partizan - 02 lis. 18:00
ValenciaAsvel Villeurbanne (+6.5) - 02 lis. 18:00
ValenciaUkupno više 170.51.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina) - 02 lis. 18:00
Valencia (redovno vrijeme)Ukupno više 170.5 - 02 lis. 18:00
Ukupno više 170.5Asvel Villeurbanne - 02 lis. 18:15
PanathinaikosUkupno više 166.51.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina) - 02 lis. 18:15
Maccabi Tel Aviv (+14.5)Ukupno manje 166.5 - 02 lis. 18:15
Ukupno više 166.5Maccabi Tel Aviv - 02 lis. 18:30
Olimpia MilanoBaskonia (+6.5) - 02 lis. 18:30
Olimpia MilanoUkupno više 175.51.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina) - 02 lis. 18:30
Olimpia Milano (redovno vrijeme)Ukupno više 175.5 - 02 lis. 18:30
Ukupno više 175.5Baskonia - 01 lis. 16:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 166.5 - 01 lis. 16:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 85.5 - 01 lis. 18:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 159.5 - 01 lis. 18:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 82.5 - 01 lis. 18:30
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 83.5 - 01 lis. 18:30
1.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina)Ukupno više 161.5 - 01 lis. 18:45
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 85.5 - 01 lis. 18:45
1.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina)Ukupno više 165.5 - 02 lis. 17:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 81.5 - 02 lis. 17:45
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 161.5 - 02 lis. 17:45
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 82.5 - 02 lis. 18:00
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 162.5 - 02 lis. 18:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 82.5 - 02 lis. 18:00
1.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina)Ukupno više 165.5 - 02 lis. 18:00
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 84.5 - 02 lis. 18:15
1.četvrtina rezultat - 1 ( 3 načina)Ukupno više 161.5 - 02 lis. 18:15
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 1/1Prvo poluvrijeme ukupno više 82.5 - 02 lis. 18:30
1.četvrtina rezultat - 2 ( 3 načina)Ukupno više 170.5 - 02 lis. 18:30
Poluvrijeme/Kraj utakmice - 2/2Prvo poluvrijeme ukupno više 86.5
Australija, NBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.85
1.37
(+5.5)1.85
(-5.5)1.85
179.51.85
179.51.85
01 lis. 09:30
Azija, Zapadnoazijska super ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.85
1.37
(+5.5)1.85
(-5.5)1.85
184.51.85
184.51.85
01 lis. 14:45
Litva, NKLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.90
1.80
(+1.0)1.85
(-1.0)1.85
157.51.85
157.51.85
01 lis. 15:00
Ukrajina, SuperLigaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
01 lis. 15:00
Litva, NKLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.60
2.20
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
162.51.85
162.51.85
01 lis. 16:00
2.30
1.55
(+3.5)1.85
(-3.5)1.85
174.01.85
174.01.85
01 lis. 16:00
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
156.01.85
156.01.85
01 lis. 16:00
2.15
1.60
(+2.5)1.90
(-2.5)1.80
162.51.85
162.51.85
01 lis. 16:00
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
171.51.85
171.51.85
01 lis. 16:00
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.05
1.77
(+2.0)1.90
(-2.0)1.90
176.01.90
176.01.90
01 lis. 16:00
Austrija, OBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
01 lis. 17:00
Danska, BasketligaenIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.30
3.20
(-6.5)1.85
(+6.5)1.85
170.51.85
170.51.85
01 lis. 17:00
Azija, Zapadnoazijska super ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
5.85
1.10
(+12.5)1.85
(-12.5)1.85
185.01.85
185.01.85
01 lis. 17:45
Njemačka, BundesligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.65
1.42
(+5.0)1.85
(-5.0)1.85
172.01.85
172.01.85
01 lis. 18:00
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.60
2.35
(-3.5)1.90
(+3.5)1.90
169.51.90
169.51.90
01 lis. 18:00
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
4.30
1.22
(+9.0)1.90
(-9.0)1.90
171.01.90
171.01.90
01 lis. 18:30
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.35
1.60
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
175.51.90
175.51.90
01 lis. 18:45
Meksiko, Liga ABEIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.30
1.55
(+3.5)1.85
(-3.5)1.85
148.01.85
148.01.85
01 lis. 19:00
01 lis. 19:00
Čile, LNBIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.12
5.30
(-11.5)1.85
(+11.5)1.85
153.51.85
153.51.85
01 lis. 23:00
Meksiko, Liga ABEIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
01 lis. 23:00
Urugvaj, Metro ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.35
2.95
(-6.0)1.85
(+6.0)1.85
01 lis. 23:30
Čile, LNBIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
153.01.85
153.01.85
01 lis. 23:30
Portoriko, Superior Nacional. ženeIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 00:00
02 lis. 00:00
Sjeverna Amerika, WNBAIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.53
2.45
(-4.5)1.87
(+4.5)1.85
180.51.85
180.51.87
02 lis. 01:00
02 lis. 01:00
Argentina, Liga NacionalIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
162.51.85
162.51.85
02 lis. 01:00
Meksiko, LNBPIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
02 lis. 01:15
3.40
1.27
(+7.5)1.85
(-7.5)1.85
02 lis. 01:15
Meksiko, LNBPIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.60
2.20
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
02 lis. 02:00
Meksiko, LNBPIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
02 lis. 02:05
Meksiko, LNBPIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.27
3.40
(-7.5)1.85
(+7.5)1.85
02 lis. 02:30
Meksiko, LNBPIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.20
4.10
(-8.5)1.85
(+8.5)1.85
02 lis. 03:00
Australija, NBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.95
1.35
(+6.0)1.85
(-6.0)1.85
186.51.85
186.51.85
02 lis. 09:30
Australija, NBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.90
1.80
(+1.0)1.85
(-1.0)1.85
188.51.85
188.51.85
02 lis. 11:30
Gruzija, LigaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 14:30
Finska, KorisliigaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 15:30
Poljska, EBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
166.51.85
166.51.85
02 lis. 16:00
Turska, Super LigaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.95
1.35
(+6.0)1.85
(-6.0)1.85
02 lis. 16:00
Hrvatska, Premijer ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 16:00
Mađarska, NB 1.AIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
168.51.85
168.51.85
02 lis. 16:00
Mađarska, Divizija A. ŽeneIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
(-27.0)1.85
(+27.0)1.85
137.01.85
137.01.85
02 lis. 16:00
Austrija, OBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
7.80
1.05
(+16.5)1.85
(-16.5)1.85
166.51.85
166.51.85
02 lis. 16:30
Danska, BasketligaenIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
(-15.5)1.85
(+15.5)1.85
02 lis. 16:30
1.03
9.20
(-18.0)1.85
(+18.0)1.85
169.51.85
169.51.85
02 lis. 16:30
Mađarska, NB 1.AIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 16:30
Austrija, OBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.05
1.70
(+2.0)1.85
(-2.0)1.85
167.01.85
167.01.85
02 lis. 17:00
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.70
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
167.51.90
167.51.90
02 lis. 17:00
Češka, Liga 1Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.14
4.90
(-10.5)1.85
(+10.5)1.85
161.01.85
161.01.85
02 lis. 17:00
Njemačka, Pro AIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
168.51.85
168.51.85
02 lis. 17:00
1.85
1.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
168.51.85
168.51.85
02 lis. 17:00
Švedska, Basketligan Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 17:04
02 lis. 17:04
02 lis. 17:04
Češka, Liga 1Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
163.01.85
163.01.85
02 lis. 17:15
Češka, Liga 1Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.55
2.30
(-3.5)1.85
(+3.5)1.85
160.51.85
160.51.85
02 lis. 17:30
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
148.01.85
148.01.85
02 lis. 17:30
Njemačka, Pro AIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.05
1.70
(+2.0)1.85
(-2.0)1.85
165.51.85
165.51.85
02 lis. 17:30
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
168.01.85
168.01.85
02 lis. 17:30
1.85
1.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
174.51.85
174.51.85
02 lis. 17:30
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
166.51.85
166.51.85
02 lis. 17:45
Francuska, LNB Pro AIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
161.51.85
161.51.85
02 lis. 18:00
Francuska, LNB Pro BIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 18:00
02 lis. 18:00
02 lis. 18:00
Njemačka, BundesligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
160.51.85
160.51.85
02 lis. 18:00
Hrvatska, Premijer ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 18:00
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.30
1.55
(+3.5)1.85
(-3.5)1.85
170.51.85
170.51.85
02 lis. 18:00
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
167.01.85
167.01.85
02 lis. 18:00
Njemačka, Pro AIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.10
5.85
(-12.5)1.85
(+12.5)1.85
164.51.85
164.51.85
02 lis. 18:00
Francuska, Nationale 1Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
154.01.85
154.01.85
02 lis. 18:00
1.35
2.95
(-6.0)1.85
(+6.0)1.85
158.51.85
158.51.85
02 lis. 18:00
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
162.01.85
162.01.85
02 lis. 18:00
Europa, BNXT ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.30
1.55
(+3.5)1.85
(-3.5)1.85
162.01.85
162.01.85
02 lis. 18:00
1.42
2.65
(-5.0)1.85
(+5.0)1.85
166.51.85
166.51.85
02 lis. 18:00
Poljska, EBLIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.85
1.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
173.51.85
173.51.85
02 lis. 18:15
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.14
4.90
(-10.5)1.85
(+10.5)1.85
166.51.85
166.51.85
02 lis. 18:15
Francuska, LNB Pro BIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
02 lis. 18:30
02 lis. 18:30
Europa, Jadranska ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
4.10
1.20
(+8.5)1.85
(-8.5)1.85
160.01.85
160.01.85
02 lis. 18:30
Engleska, Britanska košarkaška ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.06
7.30
(-15.0)1.85
(+15.0)1.85
163.01.85
163.01.85
02 lis. 18:30
1.20
4.10
(-8.5)1.85
(+8.5)1.85
174.01.85
174.01.85
02 lis. 18:30
2.05
1.70
(+2.0)1.85
(-2.0)1.85
170.51.85
170.51.85
02 lis. 18:30
Europa, EuroligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
175.51.85
175.51.85
02 lis. 18:30
Francuska, Nationale 1Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
160.01.85
160.01.85
02 lis. 18:30
1.60
2.20
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
166.01.85
166.01.85
02 lis. 18:30
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
150.01.85
150.01.85
02 lis. 18:30
1.42
2.65
(-5.0)1.85
(+5.0)1.85
147.51.85
147.51.85
02 lis. 18:30
Europa, BNXT ligaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
(-12.5)1.85
(+12.5)1.85
02 lis. 18:30
Belgija, Prva liga 1Isplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
173.01.85
173.01.85
02 lis. 19:00
4.40
1.17
(+9.5)1.85
(-9.5)1.85
02 lis. 19:00
Čile, LNBIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.12
5.30
(-11.5)1.85
(+11.5)1.85
155.51.85
155.51.85
02 lis. 23:00
4.90
1.14
(+10.5)1.85
(-10.5)1.85
166.01.85
166.01.85
02 lis. 23:00
Čile, LNBIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
156.01.85
156.01.85
02 lis. 23:30
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog₦ 25000Tečaj2.35Dobici₦ 58750Ukupno manje 168.5Pinar Karsiyaka - Galatasaray2.35
- Ulog₦ 20900Tečaj2.65Dobici₦ 55385Shots Denmark total Over 13.5Denmark - Portugal2.65
- Ulog₦ 19400Tečaj2.55Dobici₦ 49470Shots Netherlands total Under 13.5Greece - Netherlands2.55
- Ulog2803.74 €Tečaj2.07Dobici5803.74 €Netherlands Greece - Netherlands2.07
- Ulog2062.52 €Tečaj2.07Dobici4269.41 €Netherlands Greece - Netherlands2.07