- Favoriti (0)
- Nogomet (136)
- Košarka (128)
- Hokej na ledu (160)
- Kriket (15)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Počinje u00:55
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Nadolazeće oklade

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
13:42
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
13:42
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
13:42
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
13:42

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.94
3.40
3.75
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
13:42

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.28
3.20
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
13:42

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.32
4.55
9.00
2.51.65
2.52.18
1.88
1.88
13:43

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
13:43

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.88
1.78
2.00
Počinje u01:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.10
3.80
2.05
2.51.82
2.51.95
1.67
2.15
Počinje u01:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.65
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Počinje u03:55
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Počinje u03:55
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u03:55
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Počinje u03:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Počinje u03:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.38
3.30
2.82
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Počinje u03:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u03:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.35
3.45
2.51.95
2.51.82
1.73
2.05
Počinje u03:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.78
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.75
2.00
Počinje u05:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.72
3.70
4.50
2.51.88
2.51.88
1.78
2.00
Počinje u05:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.13
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u06:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.12
3.13
3.38
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u06:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.60
3.45
2.49
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Počinje u07:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.40
2.55
2.51.88
2.51.87
1.67
2.15
Počinje u07:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.58
3.30
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Počinje u09:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.90
3.45
3.85
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Počinje u09:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.51
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u09:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.53
3.40
2.58
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Počinje u09:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.31
3.20
3.05
2.51.94
2.51.83
1.68
2.12
Počinje u11:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.49
3.38
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u11:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Počinje u12:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.67
2.15
Počinje u12:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.05
3.75
2.07
2.51.80
2.51.95
1.67
2.16
Počinje u13:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Počinje u13:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.84
1.92
Počinje u15:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.32
3.25
2.95
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u15:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.77
3.45
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Počinje u15:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.94
3.65
2.17
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Počinje u15:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.28
3.18
3.10
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Počinje u17:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.30
3.45
2.51.93
2.51.83
1.71
2.08
Počinje u17:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Počinje u18:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.53
3.85
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Počinje u18:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.78
3.60
4.20
2.51.90
2.51.85
1.75
2.00
Počinje u19:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.75
3.60
2.32
2.51.88
2.51.88
1.69
2.12
Počinje u19:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Počinje u21:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.36
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u21:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.50
3.85
1.85
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Počinje u21:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.45
2.55
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u21:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.98
3.40
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Počinje u23:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.60
2.28
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Počinje u23:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.58
3.30
2.53
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u24:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.51
3.25
2.65
2.51.90
2.51.85
1.68
2.15
Počinje u24:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.34
3.20
2.95
2.51.94
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u25:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.30
2.82
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Počinje u25:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Počinje u27:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.60
3.45
2.49
2.51.90
2.51.87
1.68
2.12
Počinje u27:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.54
3.85
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Počinje u27:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.28
3.20
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Počinje u27:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.25
4.40
1.63
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Počinje u29:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Počinje u29:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.65
4.10
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Počinje u29:55
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Počinje u29:55
2.23
3.25
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Počinje u29:55
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Počinje u29:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.58
3.35
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Počinje u30:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u30:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Počinje u31:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.18
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u31:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.82
2.51.94
1.67
2.16
Počinje u33:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.35
3.25
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u33:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.50
3.25
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u33:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.12
3.30
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u33:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Počinje u33:55
3.80
3.55
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Počinje u33:55
2.10
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Počinje u33:55
1.67
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Počinje u33:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.60
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Počinje u35:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.16
3.25
3.30
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u35:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.38
3.10
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u36:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Počinje u36:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.50
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Počinje u37:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Počinje u37:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Počinje u37:55
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.97
1.84
1.92
Počinje u37:55
3.65
3.50
1.90
2.51.83
2.51.94
1.68
2.12
Počinje u37:55
2.25
3.20
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Počinje u37:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.02
3.20
3.55
2.51.94
2.51.83
1.72
2.07
Počinje u39:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.17
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u39:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.50
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Počinje u39:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.88
3.65
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Počinje u39:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.25
3.30
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Počinje u41:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.44
4.25
6.80
2.51.73
2.52.05
1.83
1.93
Počinje u41:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.99
1.83
1.93
Počinje u41:55
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Počinje u41:55
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Počinje u41:55
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Počinje u41:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.02
3.20
3.55
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Počinje u42:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Počinje u42:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.94
3.70
2.16
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Počinje u43:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Počinje u43:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.05
3.60
2.08
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Počinje u45:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Počinje u45:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.32
4.55
9.00
2.51.65
2.52.18
1.88
1.88
Počinje u45:55

Fast League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.17
3.25
3.30
2.51.94
2.51.83
1.70
2.10
Počinje u45:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.25
3.10
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Počinje u45:55
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Počinje u45:55
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Počinje u45:55
2.49
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Počinje u45:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.73
3.65
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Počinje u49:55
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.12
Počinje u49:55
1.75
3.65
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Počinje u49:55
1.93
3.40
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Počinje u49:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Počinje u53:55
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Počinje u53:55
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Počinje u53:55
3.10
3.25
2.20
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Počinje u53:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Počinje u57:55
5.00
3.85
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Počinje u57:55
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Počinje u57:55
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Počinje u57:55

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
14:44
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
14:44
3.38
3.35
2.02
2.51.85
2.51.90
1.68
2.12
14:44
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
14:44

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
14:48
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
14:48
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
14:48
3.18
3.25
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
14:48

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
14:52
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
14:52
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
14:52
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
14:52

Cup Tournament
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.90
2.51.85
1.78
1.99
14:56
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
14:56
2.95
3.20
2.28
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
14:56
3.55
3.45
1.95
2.51.84
2.51.93
1.68
2.12
14:56
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj