Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1974)
- Košarka (323)
- Tenis (98)
- Stolni tenis (100)
- Hokej na ledu (213)
- Odbojka (26)
- Rukomet (53)
- Bejzbol (2)
- Kriket (30)
- Američki nogomet (121)
- Pikado (8)
- Snooker (2)
- Futsal (10)
- Ragbi liga (20)
- Australski nogomet (6)
- Boks (65)
- Ragbi liga (6)
- Golf (4)
- Counter-Strike (47)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (24)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (14)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (23)
- Hokej na parketu (56)
- Bendi (8)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (14)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
24 lis. 16:30
24 lis. 14:00
24 lis. 11:30
25 lis. 16:30
25 lis. 20:00
24 lis. 16:30
24 lis. 14:00
24 lis. 11:30
25 lis. 16:30
25 lis. 20:00
24 lis. 16:30
24 lis. 14:00
24 lis. 11:30
25 lis. 16:30
25 lis. 20:00
24 lis. 16:30
24 lis. 14:00
- Super Boost
Premier liga24 lis.•11:30Aston Villavs.Manchester CityErling Haaland Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
Premier liga24 lis.•14:00Arsenalvs.EvertonArsenalEverton ukupno manje 0.5Viktor Gyokeres - igrač će postići gol - Boosted
Seria A24 lis.•16:00Napolivs.AS RomaAS RomaDonyell Malen - igrač će postići gol - Boosted
Seria A24 lis.•16:00Napolivs.AS RomaNapoliKevin De Bruyne Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Premier liga24 lis.•16:30Chelseavs.TottenhamChelseaCole Palmer - igrač će postići golOba daju gol- DA - Boosted
Premier liga24 lis.•16:30Chelseavs.Tottenhamx2Ukupno manje 2.5 - Boosted
Bundesliga24 lis.•16:30Borussia Dortmundvs.Eintracht FrankfurtBorussia DortmundSerhou Guirassy - igrač će postići golOba daju gol- DAUkupno više 3.5 - Boosted
Seria A24 lis.•18:45Laziovs.ParmaPrvo poluvrijeme rezultat-LazioOba daju gol- NEDavide Frattesi Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
La Liga24 lis.•19:00Atletico Madridvs.Deportivo A CorunaPrvo poluvrijeme rezultat-Atletico MadridJulian Alvarez - igrač će postići golUkupno više 2.5 - Boosted
Primeira Liga24 lis.•19:30Gil Vicentevs.FC PortoFC PortoOba daju gol- NE - Boosted
La Liga25 lis.•20:00Barcelonavs.Real MadridRaphinha - igrač će postići golLamine Yamal - igrač će postići golKylian Mbappe - igrač će postići gol - Boosted
La Liga24 lis.•16:30Valenciavs.VillarrealVillarrealUkupno manje 3.5 - Boosted
Seria A25 lis.•11:30Inter Milanvs.FiorentinaPrvo poluvrijeme rezultat-Inter MilanMarcus Thuram Shots on Target OVER 1.5Oba daju gol- DA - Boosted
Premier liga25 lis.•14:00Manchester Unitedvs.BournemouthManchester UnitedBruno Fernandes Shots on Target OVER 0.5Oba daju gol- DA - Boosted
Premier liga25 lis.•14:00Crystal Palacevs.Newcastle UnitedIsmaila Sarr - igrač će postići gol - Boosted
Liga 125 lis.•14:00Monacovs.LilleMonacoOba daju gol- DAUkupno više 2.5 - Boosted
Premier liga25 lis.•14:00Liverpoolvs.Brighton & Hove AlbionLiverpoolFlorian Wirtz Shots on Target OVER 0.5 - Boosted
Bundesliga25 lis.•16:30SC Freiburgvs.Bayern MunichPrvo poluvrijeme rezultat - Bayern MunichMichael Olise - igrač će postići golHarry Kane - igrač će postići gol - Boosted
Bundesliga25 lis.•16:30SC Freiburgvs.Bayern Munich1xOba daju gol- DA - Boosted
La Liga25 lis.•20:00Barcelonavs.Real MadridBarcelonaLamine Yamal - igrač će postići golReal Madrid ukupno manje 1.5 - Boosted
La Liga25 lis.•20:00Barcelonavs.Real MadridReal MadridKylian Mbappe - igrač će postići gol - Boosted
Liga 126 lis.•19:30PSGvs.LyonPSGDesire Doue - igrač će postići golNajviše kornera - PSG - Boosted
Liga 126 lis.•19:30PSGvs.LyonPrvo poluvrijeme rezultat-PSGOusmane Dembele Shots on Target OVER 1.5PSG postiže prvi gol - Boosted
Premier liga24 lis.•11:30Aston Villavs.Manchester CityAston Villa postiže prvi gol - Boosted
Seria A24 lis.•13:00Comovs.SassuoloComoComo korner hendikep (-2.5)Najviše žutih kartona - Sassuolo - Boosted
Bundesliga24 lis.•13:30RB Leipzigvs.SV ElversbergRB LeipzigUkupno manje 3.5 - Boosted
Premier liga24 lis.•14:00Arsenalvs.EvertonArsenal ukupno više 2.5 - Boosted
Seria A24 lis.•16:00Napolivs.AS RomaAS RomaDonyell Malen Shots on Target OVER 1.5 - Boosted
Premier liga24 lis.•16:30Chelseavs.TottenhamNajviše žutih kartona - Chelsea - Boosted
Premier liga24 lis.•16:30Chelseavs.TottenhamChelseaUkupno više 3.5Tottenham ukupno više 0.5 - Boosted
Bundesliga24 lis.•16:30Borussia Dortmundvs.Eintracht FrankfurtBorussia DortmundPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - Boosted
Seria A24 lis.•18:45Laziovs.ParmaLazioUkupno kornera manje 8.5 - Boosted
Liga 124 lis.•18:45Lensvs.Paris FCParis FCUkupno manje 2.5Ukupno kornera manje 11.5 - Boosted
La Liga24 lis.•19:00Atletico Madridvs.Deportivo A CorunaAtletico Madrid (-1.5)Najviše žutih kartona - Atletico Madrid - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
AnderlechtOba daju gol- NE - 05 stu. 17:45
AnderlechtOba daju gol- DA - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DAFC Salzburg - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 2.5x2 - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
Real SociedadOba daju gol- NE - 05 stu. 17:45
Real SociedadOba daju gol- DA - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DALyon - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 2.5x2 - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
AC MilanOba daju gol- NE - 05 stu. 17:45
AC MilanOba daju gol- DA - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DAFerencvarosi - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 2.5x2 - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
Crystal PalaceOba daju gol- NE
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
11.25
6.70
1.20
2.51.30
2.53.05
1.75
1.95
18:00
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.80
4.35
1.47
2.51.47
2.52.40
1.63
2.15
18:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.57
5.50
4.15
2.51.15
2.54.60
1.22
3.85
20:00

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.53
4.25
6.90
2.51.90
2.51.90
2.05
1.70
14:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.25
3.60
2.15
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
16:30

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
6.80
5.75
1.38
2.51.24
2.53.65
1.40
2.75
16:30

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.15
4.45
1.63
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
11:30
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.15
3.60
3.25
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
14:00

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
8.10
5.75
1.29
2.51.35
2.52.80
1.67
2.10
18:00

EFL Cup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.75
3.60
2.35
2.51.45
2.52.65
1.42
2.65
19:45

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.14
8.10
13.50
2.51.18
2.53.95
1.60
2.20
19:45

EFL Cup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.60
3.55
1.97
2.51.75
2.52.00
1.67
2.10
19:45

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.85
3.75
1.82
2.51.55
2.52.20
1.60
2.20
17:00
1.40
4.85
6.25
2.51.42
2.52.52
1.65
2.12
19:45

Premiership
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.60
4.15
1.65
2.51.50
2.52.50
1.53
2.35
12:00

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.85
4.10
1.67
2.51.65
2.52.25
1.67
2.10
14:00

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
7.40
4.35
1.45
2.51.85
2.51.95
2.05
1.70
17:00

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

Super Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.90
4.10
1.63
2.52.00
2.51.80
2.00
1.72
10:30

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
4.70
6.35
2.51.42
2.52.85
1.53
2.35
13:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.29
5.70
10.00
2.51.50
2.52.60
1.95
1.75
19:00

Ligue 1
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
26 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.42
5.10
6.65
2.51.33
2.53.05
1.53
2.35
19:30

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.45
4.10
1.72
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.70
8.25
2.51.85
2.51.95
2.12
1.65
18:45

Super League Women
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.55
4.35
1.57
2.51.37
2.52.70
1.50
2.45
11:45

Bundesliga. Women
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
8.15
5.25
1.30
2.51.42
2.52.52
1.75
1.95
15:00

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.87
4.10
3.90
2.51.50
2.52.60
1.47
2.50
16:30

Super Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.50
3.70
2.10
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
16:00

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.47
5.00
5.65
2.51.32
2.53.10
1.45
2.55
16:30

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.80
3.40
2.45
2.51.85
2.51.95
1.70
2.05
16:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.60
4.25
5.00
2.51.57
2.52.40
1.63
2.15
17:30

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
18.00
8.20
1.15
2.51.50
2.52.60
2.45
1.50
19:45

UEFA Champions League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
03 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00
04 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.82
4.10
3.85
2.51.45
2.52.75
1.45
2.55
13:30
1.42
5.40
6.10
2.51.27
2.53.40
1.40
2.75
13:30

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.75
3.80
4.65
2.51.80
2.52.00
1.75
1.95
12:00
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.57
3.90
6.20
2.52.30
2.51.62
2.30
1.55
13:00
3.10
3.40
2.30
2.51.85
2.51.95
1.67
2.10
15:15

Ligue 1
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.55
4.65
5.25
2.51.55
2.52.45
1.60
2.20
16:15

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.30
6.50
1.25
2.51.24
2.53.65
1.47
2.50
15:15

Segunda
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.97
3.70
3.60
2.51.67
2.52.20
1.60
2.20
16:30

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
31 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.65
4.25
4.50
2.51.42
2.52.75
1.47
2.50
15:00

Bundesliga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.72
4.15
4.25
2.51.50
2.52.60
1.53
2.35
13:30

Segunda
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.35
5.10
8.75
2.51.50
2.52.60
1.75
1.95
16:30

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
25 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.95
3.65
2.30
2.51.55
2.52.45
1.47
2.50
14:00

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.40
3.65
2.80
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
14:15

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.10
3.50
2.20
2.51.75
2.52.10
1.63
2.15
14:00

Super Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
24 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.55
3.20
3.00
2.52.10
2.51.75
1.85
1.85
13:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog2000 FtTečaj28.77Dobici57550.2 FtVillarreal Valencia - Villarreal2.15Manchester United Manchester United - Bournemouth2.15Real Madrid Barcelona - Real Madrid4.15Arsenal Arsenal - Everton1.5
- Ulog100 €Tečaj50.01Dobici5001.56 €PSG PSG - Lyon1.42Marseille Marseille - Le Havre1.55Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.38Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt1.421x Manchester United - Bournemouth1.281x Liverpool - Brighton & Hove Albion1.32Juventus Lecce - Juventus1.45Atletico Madrid Atletico Madrid - Deportivo A Coruna1.3Ajax Sparta Rotterdam - Ajax1.5Club Brugge Club Brugge - Sint-Truiden1.34FC Porto Gil Vicente - FC Porto1.42Sporting Lisbon Sporting Lisbon - Academico Viseu1.27
- Ulog5 €Tečaj410.67Dobici2053.38 €Everton Arsenal - Everton7.5Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.38Barcelona Barcelona - Real Madrid1.57Manchester City Aston Villa - Manchester City1.67Manchester United Manchester United - Bournemouth2.15Hull City Hull City - Brentford4.85Juventus Lecce - Juventus1.45
- Ulog5 €Tečaj366.69Dobici1833.48 €Arsenal Arsenal - Everton1.48Aston Villa Aston Villa - Manchester City4.9Atletico Madrid Atletico Madrid - Deportivo A Coruna1.28Espanyol Racing Santander - Espanyol2.8Como Como - Sassuolo1.47Las Palmas Las Palmas - Real Sociedad B1.95Samsunspor Samsunspor - Amedspor3.5Lazio Lazio - Parma1.4
- Ulog30 €Tečaj46.19Dobici1385.93 €Arsenal Arsenal - Everton1.45Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.38Manchester City Aston Villa - Manchester City1.67Kasimpasa Eyupspor - Kasimpasa1.65Juventus Lecce - Juventus1.45Arsenal Tottenham - Arsenal1.57Bayer Leverkusen Nurnberg - Bayer Leverkusen1.3Atletico Madrid Atletico Madrid - Deportivo A Coruna1.28Lazio Lazio - Parma1.4Athletic Bilbao Athletic Bilbao - Getafe1.57