Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1831)
- Košarka (227)
- Tenis (99)
- Stolni tenis (161)
- Hokej na ledu (234)
- Odbojka (36)
- Rukomet (81)
- Bejzbol (3)
- Kriket (35)
- Američki nogomet (140)
- Pikado (18)
- Futsal (18)
- Ragbi liga (33)
- Australski nogomet (9)
- Boks (55)
- Ragbi liga (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (48)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (19)
- Biciklizam (18)
- Vaterpolo (15)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (58)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (1)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
- Nazad
- Basquetebol
- América do Norte
Prebuilds
- 20 lis. 19:05
Detroit Pistons (redovno vrijeme)Ukupno više 221.5 - 20 lis. 23:05
New York Knicks (redovno vrijeme)Ukupno više 231.5 - 21 lis. 23:05
Orlando Magic (redovno vrijeme)Ukupno više 233.5 - 21 lis. 23:05
Washington Wizards (redovno vrijeme)Ukupno više 238.5 - 21 lis. 23:35
Miami Heat (redovno vrijeme)Ukupno više 243.5 - 21 lis. 23:35
Charlotte Hornets (redovno vrijeme)Ukupno više 223.5 - 21 lis. 23:35
Toronto Raptors (redovno vrijeme)Ukupno više 235.5 - 22 lis. 00:05
Utah Jazz (redovno vrijeme)Ukupno više 242.5 - 22 lis. 00:05
Indiana Pacers (redovno vrijeme)Ukupno više 242.5 - 22 lis. 00:35
Houston Rockets (redovno vrijeme)Ukupno više 228.5 - 22 lis. 02:05
Portland Trail Blazers (redovno vrijeme)Ukupno više 234.5 - 22 lis. 02:05
Los Angeles Lakers (redovno vrijeme)Ukupno više 235.5 - 22 lis. 02:35
LA Clippers (redovno vrijeme)Ukupno više 230.5 - 21 lis. 23:05
Washington WizardsMilwaukee Bucks (+6.5) - 20 lis. 19:05
Ukupno više 221.5Boston Celtics - 20 lis. 23:05
Ukupno više 231.5Philadelphia 76ers - 21 lis. 23:05
Ukupno više 233.5Atlanta Hawks - 21 lis. 23:05
Ukupno više 238.5Milwaukee Bucks - 21 lis. 23:35
Ukupno više 243.5Minnesota Timberwolves - 21 lis. 23:35
Ukupno više 223.5Brooklyn Nets - 21 lis. 23:35
Ukupno više 235.5Chicago Bulls - 22 lis. 00:05
Ukupno više 242.5Memphis Grizzlies - 22 lis. 00:05
Ukupno više 242.5New Orleans Pelicans - 22 lis. 00:35
Ukupno više 228.5Dallas Mavericks - 22 lis. 02:05
Ukupno više 234.5Phoenix Suns - 22 lis. 02:05
Ukupno više 235.5Golden State Warriors - 22 lis. 02:35
Ukupno više 230.5Sacramento Kings - 20 lis. 19:05
Detroit Pistons (-1.5)Ukupno više 221.5 - 20 lis. 23:05
New York Knicks (-4.5)Ukupno više 231.5 - 21 lis. 23:05
Orlando Magic (-2.5)Ukupno više 233.5 - 21 lis. 23:05
Washington Wizards (-6.5)Ukupno više 238.5 - 21 lis. 23:35
Miami Heat (-1.5)Ukupno više 243.5 - 21 lis. 23:35
Brooklyn Nets (+3.5)Ukupno više 223.5 - 21 lis. 23:35
Toronto Raptors (-9.5)Ukupno više 235.5 - 22 lis. 00:05
Memphis Grizzlies (+2.5)Ukupno više 242.5 - 22 lis. 00:05
New Orleans Pelicans (+3.5)Ukupno više 242.5 - 22 lis. 00:35
Houston Rockets (-8.5)Ukupno više 228.5 - 22 lis. 02:05
Portland Trail Blazers (-4.5)Ukupno više 234.5 - 22 lis. 02:05
Los Angeles Lakers (-4.5)Ukupno više 235.5 - 22 lis. 02:35
LA Clippers (-4.5)Ukupno više 230.5
América do Norte, WNBAIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.60
2.25
(-3.5)1.93
(+3.5)1.82
172.51.87
172.51.87
09 lis. 23:30
10 lis. 01:30
América do Norte, NBAIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
1.80
2.00
(-1.5)1.87
(+1.5)1.87
221.01.87
221.01.87
20 lis. 19:05
1.53
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.90
231.51.87
231.51.87
20 lis. 23:05
21 lis. 01:35
1.41
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.85
238.51.87
238.51.87
21 lis. 23:05
1.69
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.90
233.51.87
233.51.87
21 lis. 23:05
1.80
2.00
(-1.5)1.87
(+1.5)1.87
243.01.87
243.01.87
21 lis. 23:35
2.15
1.69
(+3.0)1.85
(-3.0)1.90
223.51.87
223.51.87
21 lis. 23:35
1.27
3.80
(-9.0)1.90
(+9.0)1.85
235.51.87
235.51.87
21 lis. 23:35
2.15
1.69
(+2.5)1.90
(-2.5)1.85
242.51.87
242.51.87
22 lis. 00:05
2.25
1.63
(+3.5)1.87
(-3.5)1.87
242.51.87
242.51.87
22 lis. 00:05
1.31
3.45
(-8.0)1.90
(+8.0)1.85
228.01.87
228.01.87
22 lis. 00:35
1.58
2.35
(-4.0)1.87
(+4.0)1.87
234.51.87
234.51.87
22 lis. 02:05
1.53
2.50
(-4.5)1.87
(+4.5)1.87
235.51.87
235.51.87
22 lis. 02:05
1.58
2.35
(-4.0)1.87
(+4.0)1.87
230.51.87
230.51.87
22 lis. 02:35
1.63
2.25
(-4.0)1.90
(+4.0)1.85
233.51.87
233.51.87
22 lis. 23:05
1.33
3.35
(-7.5)1.87
(+7.5)1.87
232.51.87
232.51.87
23 lis. 01:35
1.67
2.20
(-3.0)1.87
(+3.0)1.87
223.51.87
223.51.87
23 lis. 23:05
1.40
2.95
(-6.5)1.87
(+6.5)1.87
225.51.87
225.51.87
24 lis. 01:35
1.85
1.95
(-1.0)1.87
(+1.0)1.87
228.51.87
228.51.87
25 pro. 17:05
1.45
2.70
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 pro. 19:35
1.80
2.00
(-1.5)1.90
(+1.5)1.85
236.51.87
236.51.87
25 pro. 22:05
2.30
1.60
(+4.0)1.87
(-4.0)1.87
232.51.87
232.51.87
26 pro. 01:05
2.20
1.67
(+3.0)1.87
(-3.0)1.87
237.51.87
237.51.87
26 pro. 03:35
América do Norte, NBA. PredsezonaIsplata po dobitku
Hendikep
Konačan ishod
1
2
1
2
Iznad
Ispod
2.35
1.60
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
221.51.90
221.51.90
08 lis. 23:05
1.40
2.90
(-6.5)1.93
(+6.5)1.87
227.51.93
227.51.87
08 lis. 23:35
1.34
3.20
(-7.5)1.87
(+7.5)1.90
233.51.93
233.51.87
08 lis. 23:35
08 lis. 23:35
1.32
3.35
(-9.5)1.85
(+9.5)1.93
225.51.93
225.51.85
09 lis. 00:05
1.15
5.30
(-12.5)1.87
(+12.5)1.93
229.51.87
229.51.90
09 lis. 02:35
12.04.2027 7:00Datum od cijene 20.10.2026 19:00
Sjeverna Amerika, NBA. Pobjede u regularnoj sezoniTotal Wins Oklahoma City Thunder04/12/2027 07:00 AM
Over (60.5)
1.75
Under (60.5)
1.95
Total Wins San Antonio Spurs04/12/2027 07:00 AM
Over (59.5)
1.75
Under (59.5)
1.95
Total Wins New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
Under (52.5)
1.75
Over (52.5)
1.95
Total Wins Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Under (50.5)
1.80
Over (50.5)
1.85
Total Wins Boston Celtics04/12/2027 07:00 AM
Over (50.5)
1.70
Under (50.5)
2.00
Total Wins Detroit Pistons04/12/2027 07:00 AM
Under (49.5)
1.65
Over (49.5)
2.05
Total Wins Denver Nuggets04/12/2027 07:00 AM
Under (49.5)
1.65
Over (49.5)
2.05
Total Wins Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Under (48.5)
1.65
Over (48.5)
2.05
Total Wins Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Under (46.5)
1.75
Over (46.5)
1.95
Total Wins Toronto Raptors04/12/2027 07:00 AM
Under (46.5)
1.75
Over (46.5)
1.90
Total Wins Cleveland Cavaliers04/12/2027 07:00 AM
Over (46.5)
1.65
Under (46.5)
2.05
Total Wins Houston Rockets04/12/2027 07:00 AM
Over (46.5)
1.80
Under (46.5)
1.90
Total Wins Los Angeles Lakers04/12/2027 07:00 AM
Under (45.5)
1.80
Over (45.5)
1.85
Total Wins Indiana Pacers04/12/2027 07:00 AM
Under (44.5)
1.70
Over (44.5)
2.00
Total Wins Orlando Magic04/12/2027 07:00 AM
Over (43.5)
1.80
Under (43.5)
1.90
Total Wins Atlanta Hawks04/12/2027 07:00 AM
Over (42.5)
1.80
Under (42.5)
1.85
Total Wins Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Under (42.5)
1.70
Over (42.5)
2.00
Total Wins Phoenix Suns04/12/2027 07:00 AM
Under (41.5)
1.60
Over (41.5)
2.15
Total Wins Golden State Warriors04/12/2027 07:00 AM
Under (38.5)
1.80
Over (38.5)
1.85
Total Wins Charlotte Hornets04/12/2027 07:00 AM
Over (37.5)
1.70
Under (37.5)
2.00
Total Wins Utah Jazz04/12/2027 07:00 AM
Over (35.5)
1.70
Under (35.5)
2.00
Total Wins Washington Wizards04/12/2027 07:00 AM
Under (35.5)
1.70
Over (35.5)
2.00
Total Wins Dallas Mavericks04/12/2027 07:00 AM
Under (34.5)
1.65
Over (34.5)
2.10
Total Wins Los Angeles Clippers04/12/2027 07:00 AM
Under (29.5)
1.75
Over (29.5)
1.90
Total Wins New Orleans Pelicans04/12/2027 07:00 AM
Under (29.5)
1.75
Over (29.5)
1.90
Total Wins Chicago Bulls04/12/2027 07:00 AM
Over (28.5)
1.75
Under (28.5)
1.95
Total Wins Milwaukee Bucks04/12/2027 07:00 AM
Over (25.5)
1.80
Under (25.5)
1.85
Total Wins Memphis Grizzlies04/12/2027 07:00 AM
Over (25.5)
1.40
Under (25.5)
2.75
Total Wins Brooklyn Nets04/12/2027 07:00 AM
Over (23.5)
1.75
Under (23.5)
1.95
Total Wins Sacramento Kings04/12/2027 07:00 AM
Under (21.5)
1.75
Over (21.5)
1.90
12.04.2027 7:00Datum od cijene 20.10.2026 19:00
Sjeverna Amerika, NBA. Hoće li se kvalificirati za doigravanje?To Reach The Playoffs Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.40
No
2.80
To Reach The Playoffs Atlanta Hawks04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.65
No
2.15
To Reach The Playoffs Boston Celtics04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.13
No
5.50
To Reach The Playoffs Charlotte Hornets04/12/2027 07:00 AM
Yes
2.25
No
1.60
To Reach The Playoffs Chicago Bulls04/12/2027 07:00 AM
Yes
8.00
No
1.07
To Reach The Playoffs Cleveland Cavaliers04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.27
No
3.50
To Reach The Playoffs Dallas Mavericks04/12/2027 07:00 AM
Yes
3.25
No
1.30
To Reach The Playoffs Denver Nuggets04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.15
No
5.00
To Reach The Playoffs Detroit Pistons04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.27
No
3.50
To Reach The Playoffs Golden State Warriors04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.85
No
1.90
To Reach The Playoffs Houston Rockets04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.21
No
4.25
To Reach The Playoffs Indiana Pacers04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.60
No
2.30
To Reach The Playoffs Los Angeles Clippers04/12/2027 07:00 AM
Yes
5.50
No
1.14
To Reach The Playoffs Los Angeles Lakers04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.29
No
3.50
To Reach The Playoffs Memphis Grizzlies04/12/2027 07:00 AM
Yes
5.00
No
1.15
To Reach The Playoffs Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.19
No
4.50
To Reach The Playoffs New Orleans Pelicans04/12/2027 07:00 AM
Yes
5.50
No
1.14
To Reach The Playoffs New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.11
No
6.00
To Reach The Playoffs Oklahoma City Thunder04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.001
No
20.00
To Reach The Playoffs Orlando Magic04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.55
No
2.40
To Reach The Playoffs Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.15
No
4.75
To Reach The Playoffs Phoenix Suns04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.70
No
2.05
To Reach The Playoffs Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.60
No
2.25
To Reach The Playoffs Sacramento Kings04/12/2027 07:00 AM
Yes
20.00
No
1.001
To Reach The Playoffs San Antonio Spurs04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.001
No
20.00
To Reach The Playoffs Toronto Raptors04/12/2027 07:00 AM
Yes
1.35
No
3.00
To Reach The Playoffs Utah Jazz04/12/2027 07:00 AM
Yes
2.25
No
1.60
To Reach The Playoffs Washington Wizards04/12/2027 07:00 AM
Yes
3.50
No
1.29
01.06.2027 7:00Datum od cijene 20.10.2026 19:00
Sjeverna Amerika, NBA. Budući događaji igračaMost Improved Player Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Brandon Miller
9.00
Dylan Harper
11.00
Payton Pritchard
14.00
Ty Jerome
15.00
Peyton Watson
17.00
Walker Kessler
17.00
Kel'el Ware
20.00
Ausar Thompson
20.00
Jaden McDaniels
20.00
Zach Edey
25.00
Prikaži više
Coach Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Darko Rajakovic
9.00
Will Hardy
11.00
Nick Nurse
12.00
Erik Spoelstra
13.00
Rick Carlisle
13.00
Sean Sweeney
15.00
Chris Finch
15.00
Micah Nori
17.00
David Adelman
20.00
Ime Udoka
20.00
Prikaži više
Clutch Player Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Jalen Brunson
9.00
Shai Gilgeous-Alexander
10.00
Anthony Edwards
10.00
Luka Doncic
10.00
Stephen Curry
15.00
Cade Cunningham
15.00
Nikola Jokic
15.00
Tyrese Haliburton
18.00
Victor Wembanyama
18.00
Jamal Murray
20.00
Prikaži više
Rookie Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Caleb Wilson
3.50
Cameron Boozer
4.25
Darryn Peterson
4.50
AJ Dybantsa
5.00
Darius Acuff Jr.
12.00
Yaxel Lendeborg
15.00
Mikel Brown Jr
20.00
Keaton Wagler
40.00
Brayden Burries
50.00
Christian Anderson
80.00
Prikaži više
Defensive Player Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Victor Wembanyama
1.25
Chet Holmgren
11.00
Ausar Thompson
25.00
Rudy Gobert
35.00
Bam Adebayo
35.00
Amen Thompson
40.00
Giannis Antetokounmpo
50.00
Evan Mobley
50.00
Dyson Daniels
50.00
Walker Kessler
50.00
Prikaži više
Sixth Man Of The Year06/01/2027 07:00 AM
Ajay Mitchell
7.00
Dylan Harper
8.00
Anfernee Simons
10.00
Ayo Dosunmu
15.00
Damian Lillard
20.00
Tim Hardaway Jr.
20.00
Anthony Black
20.00
DeMar DeRozan
20.00
Keldon Johnson
25.00
Reed Sheppard
25.00
Prikaži više
MVP06/01/2027 07:00 AM
Victor Wembanyama
2.75
Luka Doncic
5.00
Shai Gilgeous-Alexander
7.00
Nikola Jokic
7.50
Giannis Antetokounmpo
10.00
Jayson Tatum
15.00
Anthony Edwards
17.00
Cade Cunningham
25.00
Jalen Brunson
30.00
Donovan Mitchell
50.00
Prikaži više
12.04.2027 7:00Datum od cijene 20.10.2026 19:00
Sjeverna Amerika, NBA. Regular Season H2HHead To Head Denver Nuggets - Detroit Pistons04/12/2027 07:00 AM
Detroit Pistons
1.80
Denver Nuggets
1.85
Head To Head Atlanta Hawks - Golden State Warriors04/12/2027 07:00 AM
Atlanta Hawks
1.50
Golden State Warriors
2.40
Head To Head Atlanta Hawks - Orlando Magic04/12/2027 07:00 AM
Orlando Magic
1.75
Atlanta Hawks
1.90
Head To Head Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Atlanta Hawks
1.70
Portland Trail Blazers
2.00
Head To Head Atlanta Hawks - Indiana Pacers04/12/2027 07:00 AM
Indiana Pacers
1.75
Atlanta Hawks
1.90
Head To Head Boston Celtics - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.40
Miami Heat
2.60
Head To Head Boston Celtics - Denver Nuggets04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.55
Denver Nuggets
2.25
Head To Head Boston Celtics - New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
New York Knicks
1.80
Boston Celtics
1.85
Head To Head Boston Celtics - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.75
Philadelphia 76ers
1.95
Head To Head Boston Celtics - Cleveland Cavaliers04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.55
Cleveland Cavaliers
2.25
Head To Head Boston Celtics - Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Boston Celtics
1.50
Minnesota Timberwolves
2.35
Head To Head Brooklyn Nets - Chicago Bulls04/12/2027 07:00 AM
Chicago Bulls
1.45
Brooklyn Nets
2.55
Head To Head Brooklyn Nets - Sacramento Kings04/12/2027 07:00 AM
Brooklyn Nets
1.55
Sacramento Kings
2.20
Head To Head Charlotte Hornets - Phoenix Suns04/12/2027 07:00 AM
Phoenix Suns
1.75
Charlotte Hornets
1.90
Head To Head Cleveland Cavaliers - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Cleveland Cavaliers
1.65
Miami Heat
2.05
Head To Head Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.60
Cleveland Cavaliers
2.10
Head To Head Denver Nuggets - Houston Rockets04/12/2027 07:00 AM
Denver Nuggets
1.75
Houston Rockets
1.95
Head To Head Denver Nuggets - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Denver Nuggets
1.65
Miami Heat
2.10
Head To Head Denver Nuggets - New York Knicks04/12/2027 07:00 AM
New York Knicks
1.55
Denver Nuggets
2.30
Head To Head Detroit Pistons - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.65
Detroit Pistons
2.05
Head To Head Detroit Pistons - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Detroit Pistons
1.65
Miami Heat
2.05
Head To Head Golden State Warriors - Portland Trail Blazers04/12/2027 07:00 AM
Portland Trail Blazers
1.60
Golden State Warriors
2.15
Head To Head Houston Rockets - Miami Heat04/12/2027 07:00 AM
Houston Rockets
1.75
Miami Heat
1.95
Head To Head Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves04/12/2027 07:00 AM
Minnesota Timberwolves
1.65
Los Angeles Lakers
2.05
Head To Head Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.45
Los Angeles Lakers
2.45
Head To Head Los Angeles Lakers - Toronto Raptors04/12/2027 07:00 AM
Toronto Raptors
1.80
Los Angeles Lakers
1.90
Head To Head Miami Heat - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
Philadelphia 76ers
1.50
Miami Heat
2.40
Head To Head New York Knicks - Philadelphia 76ers04/12/2027 07:00 AM
New York Knicks
1.70
Philadelphia 76ers
2.00
Head To Head Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs04/12/2027 07:00 AM
Oklahoma City Thunder
1.75
San Antonio Spurs
1.95
Head To Head Utah Jazz - Washington Wizards04/12/2027 07:00 AM
Utah Jazz
1.65
Washington Wizards
2.05
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog6 €Tečaj80.43Dobici482.61 €Točan rezultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (redovno vrijeme) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (redovno vrijeme) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Točan rezultat 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Ulog$ 194.8Tečaj2.15Dobici$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Ulog193 €Tečaj2.07Dobici399.51 €Hynek Barton Max Hans Rehberg - Hynek Barton2.07
- Ulog$ 80Tečaj4.4Dobici$ 352Drugo poluvrijeme rezultat-x2 Barcelona - Getafe4.4
- Ulog100 €Tečaj2Dobici200 €Ukupno manje 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2