Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1567)
- Košarka (219)
- Tenis (129)
- Stolni tenis (184)
- Hokej na ledu (226)
- Odbojka (42)
- Rukomet (109)
- Bejzbol (11)
- Kriket (26)
- Američki nogomet (133)
- Futsal (17)
- Ragbi liga (33)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (4)
- Golf (10)
- Counter-Strike (55)
- League of Legends (7)
- Borilačke vještine (16)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (6)
- Hokej na parketu (40)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (3)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 11:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ArsenalDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 11:30
ArsenalUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 11:30
ArsenalOba daju gol- NE - 10 lis. 11:30
ArsenalOba daju gol- DA - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- NENajviše kornera - ArsenalUkupno više 1.5 - 10 lis. 11:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DALeeds United - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BrentfordDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
BrentfordUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
BrentfordOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
BrentfordOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAAston Villa - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Brighton & Hove AlbionDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
Brighton & Hove AlbionUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DASunderland - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ChelseaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
ChelseaUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 14:00
ChelseaOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
ChelseaOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- NENajviše kornera - ChelseaUkupno više 1.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DABournemouth - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5FulhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 14:00
FulhamUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- NE - 10 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- DA - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAIpswich - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 16:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 10 lis. 16:30
Manchester UnitedUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 10.5 - 10 lis. 16:30
Manchester UnitedOba daju gol- NE - 10 lis. 16:30
Manchester UnitedOba daju gol- DA - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- NENajviše kornera - Manchester UnitedUkupno više 1.5 - 10 lis. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DATottenham - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Crystal PalaceDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 11 lis. 13:00
Crystal PalaceUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 13:00
Crystal PalaceOba daju gol- NE - 11 lis. 13:00
Crystal PalaceOba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DANottingham Forest - 11 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5EvertonDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 11 lis. 13:00
EvertonUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
EvertonOba daju gol- NE - 11 lis. 13:00
EvertonOba daju gol- DA - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DAHull City - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 15:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LiverpoolDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 11 lis. 15:30
LiverpoolUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 11 lis. 15:30
LiverpoolOba daju gol- DA - 11 lis. 15:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DAManchester City - 12 lis. 19:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Newcastle UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 12 lis. 19:00
Newcastle UnitedUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 12 lis. 19:00
Newcastle UnitedOba daju gol- NE - 12 lis. 19:00
Newcastle UnitedOba daju gol- DA - 12 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 12 lis. 19:00
Oba daju gol- DACoventry - 17 lis. 11:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ChelseaDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 11:30
ChelseaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 11:30
ChelseaOba daju gol- NE - 17 lis. 11:30
ChelseaOba daju gol- DA - 17 lis. 11:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 11:30
Oba daju gol- DAEverton - 17 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5FulhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 14:00
FulhamUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- NE - 17 lis. 14:00
FulhamOba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DAHull City - 17 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester CityDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 14:00
Manchester CityUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
Manchester CityOba daju gol- NE - 17 lis. 14:00
Manchester CityOba daju gol- DA - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DAIpswich - 17 lis. 16:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Newcastle UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 17 lis. 16:30
Newcastle UnitedUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 17 lis. 16:30
Newcastle UnitedOba daju gol- NE - 17 lis. 16:30
Newcastle UnitedOba daju gol- DA - 17 lis. 16:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 17 lis. 16:30
Oba daju gol- DAAston Villa - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Brighton & Hove AlbionDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
Brighton & Hove AlbionOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DACrystal Palace - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5BournemouthDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
BournemouthOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
BournemouthOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DASunderland - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Manchester UnitedDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
Manchester UnitedOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
Manchester UnitedOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DALeeds United - 18 lis. 15:30
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ArsenalDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 15:30
ArsenalOba daju gol- NE - 18 lis. 15:30
ArsenalOba daju gol- DA - 18 lis. 15:30
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 15:30
Oba daju gol- DANottingham Forest - 19 lis. 19:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5TottenhamDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 19 lis. 19:00
TottenhamOba daju gol- NE - 19 lis. 19:00
TottenhamOba daju gol- DA - 19 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 19 lis. 19:00
Oba daju gol- DACoventry - 10 lis. 11:30
Prvo poluvrijeme rezultat-ArsenalDrugo poluvrijeme rezultat-ArsenalKai Havertz- igrač će postići gol u oba poluvremena - 10 lis. 11:30
Ukupno više 2.5Kai Havertz - igrač će postići golArsenal - 10 lis. 11:30
Kai Havertz - igrač će postići golArsenalUkupno kornera više 9.5Eberechi Eze Shots Over 1.5 - 10 lis. 11:30
Ukupno manje 2.5x2 - 10 lis. 11:30
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 10 lis. 14:00
Igor Thiago - igrač će postići golBrentfordUkupno kornera više 9.5Johan Manzambi Shots Over 1.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Ukupno više 2.5Charalampos Kostoulas - igrač će postići golBrighton & Hove Albion - 10 lis. 14:00
Charalampos Kostoulas - igrač će postići golBrighton & Hove AlbionUkupno kornera više 9.5Nilson Angulo Shots Over 0.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 10 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme rezultat-ChelseaDrugo poluvrijeme rezultat-ChelseaJoao Pedro- igrač će postići gol u oba poluvremena - 10 lis. 14:00
Ukupno više 3.5Joao Pedro - igrač će postići golChelsea - 10 lis. 14:00
Joao Pedro - igrač će postići golChelseaUkupno kornera više 10.5Pedro Neto Shots Over 0.5 - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Ukupno više 2.5Gonzalo Garcia Torres - igrač će postići golFulham - 10 lis. 14:00
Ukupno manje 2.51x - 10 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 10 lis. 14:00
Gonzalo Garcia Torres - igrač će postići golFulhamUkupno kornera više 9.5Julio Enciso Shots Over 1.5 - 10 lis. 16:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 10 lis. 16:30
Prvo poluvrijeme rezultat-Manchester UnitedDrugo poluvrijeme rezultat-Manchester UnitedBenjamin Sesko- igrač će postići gol u oba poluvremena - 10 lis. 16:30
Ukupno više 3.5Benjamin Sesko - igrač će postići golManchester United - 10 lis. 16:30
Ukupno manje 2.5x2 - 10 lis. 16:30
Oba daju gol- DA12 - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 11 lis. 13:00
Ukupno više 2.5Thierno Barry - igrač će postići golEverton - 11 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 11 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 11 lis. 15:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 11 lis. 15:30
Ukupno manje 2.5x2 - 11 lis. 15:30
Oba daju gol- DA12 - 12 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 12 lis. 19:00
Ukupno više 2.5William Osula - igrač će postići golNewcastle United - 12 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 12 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 11:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 17 lis. 11:30
Ukupno manje 2.51x - 17 lis. 11:30
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 14:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 17 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 17 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 17 lis. 16:30
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 17 lis. 16:30
Ukupno manje 2.5x2 - 17 lis. 16:30
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 15:30
Ukupno manje 2.51x - 18 lis. 15:30
Oba daju gol- DA12 - 19 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 19 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12
Engleska, Premier ligaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.85
7.90
2.51.77
2.52.05
2.00
1.72
10 lis. 11:30
2.65
3.50
2.60
2.51.70
2.52.15
1.57
2.25
10 lis. 14:00
2.90
3.45
2.40
2.51.80
2.52.00
1.65
2.12
10 lis. 14:00
1.72
4.10
4.35
2.51.43
2.52.80
1.47
2.50
10 lis. 14:00
2.80
3.50
2.45
2.51.75
2.52.10
1.60
2.20
10 lis. 14:00
1.70
4.15
4.50
2.51.47
2.52.70
1.50
2.45
10 lis. 16:30
2.65
3.30
2.70
2.51.95
2.51.85
1.75
1.95
11 lis. 13:00
3.65
3.45
2.05
2.52.00
2.51.80
1.80
1.90
11 lis. 13:00
2.55
3.65
2.60
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
11 lis. 15:30
3.35
3.65
2.10
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
12 lis. 19:00
2.75
3.70
2.30
2.51.62
2.52.20
1.53
2.35
17 lis. 11:30
1.65
3.90
4.90
2.51.72
2.52.05
1.72
2.00
17 lis. 14:00
1.22
6.70
11.00
2.51.32
2.53.10
1.72
2.00
17 lis. 14:00
2.75
3.60
2.35
2.51.50
2.52.50
1.45
2.55
17 lis. 14:00
2.07
3.75
3.20
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
17 lis. 16:30
1.60
4.25
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
18 lis. 13:00
1.97
3.55
3.65
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
18 lis. 13:00
2.80
3.60
2.30
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
18 lis. 13:00
5.80
3.75
1.60
2.51.87
2.51.87
1.90
1.80
18 lis. 15:30
1.47
4.50
6.20
2.51.55
2.52.35
1.67
2.10
19 lis. 19:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj208.03Dobici1040.19 €X (redovno vrijeme) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (redovno vrijeme) Djurgardens IF - Orebro HK4X (redovno vrijeme) Lulea HF - Malmo IF4.2X (redovno vrijeme) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Ulog250 krTečaj2.44Dobici612 krComet (redovno vrijeme) Comet - Gruner1.53Manglerud Star (redovno vrijeme) Manglerud Star - Ski Elite1.6
- Ulog48 €Tečaj11.78Dobici565.66 €Atalanta Atalanta - Venezia1.57x2 Lecce - Bologna1.18Bayern Munich Augsburg - Bayern Munich1.1912 Mainz - Bayer Leverkusen1.23Neriješeno bez oklade - Chelsea Chelsea - Bournemouth1.32x2 Troyes - Marseille1.23Galatasaray Galatasaray - Kasimpasa1.3PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Heerenveen1.25x2 Alaves - Atletico Madrid1.212 Real Betis - Osasuna1.2Inter Milan Inter Milan - Parma1.14
- Ulog10 €Tečaj55.62Dobici556.29 €X (redovno vrijeme) Vaxjo Lakers - Linkopings HC4.4Frolunda HC -1.5Timra IK - Frolunda HC2.5X (redovno vrijeme) Djurgardens IF - Orebro HK4X (redovno vrijeme) Lulea HF - Malmo IF4.2X (redovno vrijeme) Skelleftea AIK - Farjestad BK4.15
- Ulog174 €Tečaj2.7Dobici469.8 €Ukupno više 3.5IF Gnistan - Inter Turku2.7