Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1854)
- Košarka (225)
- Tenis (93)
- Stolni tenis (152)
- Hokej na ledu (233)
- Odbojka (35)
- Rukomet (83)
- Bejzbol (4)
- Kriket (37)
- Američki nogomet (140)
- Pikado (13)
- Futsal (15)
- Ragbi liga (33)
- Australski nogomet (9)
- Boks (57)
- Ragbi liga (4)
- Golf (4)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (8)
- Borilačke vještine (19)
- Biciklizam (18)
- Vaterpolo (16)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (58)
- Formula 1 (1)
- Zabava (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (1)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 13 lis. 16:45
Slavia PraguePrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 16:45
LensPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 19:00
RB LeipzigPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 13 lis. 19:00
Atletico MadridPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 13 lis. 19:00
ArsenalPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 19:00
BarcelonaPrvo poluvrijeme ukupno više 1.5Ukupno manje 4.5 - 13 lis. 19:00
Inter MilanPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 13 lis. 19:00
Bayern MunichPrvo poluvrijeme ukupno više 1.5Ukupno manje 4.5 - 13 lis. 19:00
VillarrealPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 14 lis. 16:45
ComoPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 14 lis. 16:45
LiverpoolPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 14 lis. 19:00
VfB StuttgartPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 14 lis. 19:00
Borussia DortmundPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 14 lis. 19:00
Real MadridPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 14 lis. 19:00
Manchester CityPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno manje 3.5 - 13 lis. 16:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 16:45
12Prvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 16:45
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 16:45
12Prvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
1xPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 4.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
12Prvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 13 lis. 19:00
Ukupno više 4.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 19:00
x2Prvo poluvrijeme ukupno više 1.5Ukupno manje 4.5 - 14 lis. 16:45
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 16:45
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
12Prvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
12Prvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
1xPrvo poluvrijeme ukupno manje 1.5Ukupno više 2.5 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 14 lis. 19:00
Ukupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DA12 - 13 lis. 16:45
Slavia PragueUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 16:45
Slavia PragueOba daju gol- DA - 13 lis. 16:45
Slavia PragueUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 16:45
LensUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 16:45
LensOba daju gol- DA - 13 lis. 16:45
LensUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
RB LeipzigUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
RB LeipzigOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
RB LeipzigUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
Atletico MadridUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Atletico MadridOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Atletico MadridUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
ArsenalUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
ArsenalOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
ArsenalUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
BarcelonaUkupno više 4.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
BarcelonaOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
BarcelonaUkupno manje 4.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
Inter MilanUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Inter MilanOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Inter MilanUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
VillarrealUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
VillarrealOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
VillarrealUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 19:00
Bayern MunichUkupno više 4.5Oba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Bayern MunichOba daju gol- DA - 13 lis. 19:00
Bayern MunichUkupno manje 4.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 16:45
ComoUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
ComoOba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
ComoUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 16:45
LiverpoolUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
LiverpoolOba daju gol- DA - 14 lis. 16:45
LiverpoolUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
VfB StuttgartUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
VfB StuttgartOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
VfB StuttgartUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
Real BetisUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Real BetisOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Real BetisUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
AEK AthensUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
AEK AthensOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
AEK AthensUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
Borussia DortmundUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Borussia DortmundOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Borussia DortmundUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
Aston VillaUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Aston VillaOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Aston VillaUkupno manje 2.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
Real MadridUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Real MadridOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Real MadridUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 14 lis. 19:00
Manchester CityUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Manchester CityOba daju gol- DA - 14 lis. 19:00
Manchester CityUkupno manje 3.5Oba daju gol- NE - 13 lis. 16:45
Oba daju gol- DASabah FC - 13 lis. 16:45
Oba daju gol- DASporting Lisbon - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DAPSV Eindhoven - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DAManchester United - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DALille - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DAGalatasaray - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DAClub Brugge - 13 lis. 19:00
Oba daju gol- DANapoli - 14 lis. 16:45
Oba daju gol- DAFeyenoord - 14 lis. 16:45
Oba daju gol- DALASK Linz - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DASlovan Bratislava - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAFC Porto - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAShakhtar Donetsk - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DABodo/Glimt - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAFenerbahce - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAAS Roma - 14 lis. 19:00
Oba daju gol- DAPSG - 13 lis. 16:45
Ukupno manje 2.51x - 13 lis. 16:45
Ukupno manje 2.5x2 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 14 lis. 16:45
Ukupno manje 2.51x - 14 lis. 16:45
Ukupno manje 2.51x - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.51x - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 2.5x2 - 13 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 16:45
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 13 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 16:45
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 13 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 16:45
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 16:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 16:45
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA - 14 lis. 19:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 14 lis. 19:00
Oba tima postižu gol u 1.poluvremenu - DAOba tima postižu gol u 2.poluvremenu - DA
Europa, UEFA Liga prvakaIsplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.60
3.70
1.97
2.51.65
2.52.25
1.57
2.25
13 lis. 16:45
2.50
3.70
2.55
2.51.57
2.52.40
1.50
2.45
13 lis. 16:45
2.15
3.80
3.10
2.51.45
2.52.75
1.42
2.65
13 lis. 19:00
2.00
4.00
3.30
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
13 lis. 19:00
1.27
5.50
13.00
2.51.62
2.52.30
2.15
1.63
13 lis. 19:00
8.40
6.20
1.30
2.51.18
2.54.30
1.38
2.80
13 lis. 19:00
1.29
5.70
10.75
2.51.47
2.52.70
1.85
1.85
13 lis. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
13 lis. 19:00
20.50
12.75
1.09
2.51.15
2.54.80
1.72
2.00
13 lis. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 lis. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 lis. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 lis. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 lis. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 lis. 19:00
3.70
3.90
1.85
2.51.34
2.53.00
1.37
2.85
14 lis. 19:00
1.67
3.85
4.90
2.51.65
2.52.15
1.67
2.10
14 lis. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 lis. 19:00
2.25
3.85
2.90
2.51.40
2.52.95
1.38
2.80
14 lis. 19:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog6 €Tečaj80.43Dobici482.61 €Točan rezultat 5:2 HC Fribourg Gotterron - HC Ajoie16.5JYP Jyvaskyla (redovno vrijeme) SaiPa Lappeenranta - JYP Jyvaskyla2.65X (redovno vrijeme) Jokerit Helsinki - HIFK4.1Točan rezultat 5:2 Jokp - KeuPa HT15.5
- Ulog$ 194.8Tečaj2.15Dobici$ 418.82Cards total UNDER 4.5Galatasaray - Kasimpasa2.15
- Ulog$ 80Tečaj4.4Dobici$ 352Drugo poluvrijeme rezultat-x2 Barcelona - Getafe4.4
- Ulog100 €Tečaj2Dobici200 €Ukupno manje 183.5Valencia - Hapoel Tel Aviv2
- Ulog6 €Tečaj30.79Dobici184.79 €Ottawa Senators -1.5Ottawa Senators - Philadelphia Flyers2.7X (redovno vrijeme) Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4.3X (redovno vrijeme) Boston Bruins - Utah Mammoth4.25Točan rezultat 5:2 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks12.75